Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eris Erisowski

Kogo?

Polecane posty

A to jest temat, który opisywałam, że ktos dziewczyne potraktował niepoważnie. A Ona po prostu się cieszyła.... była szczęśliwa.... Jesusssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata - ja czytałam ten temat gdzie pojechalas po Polce, ale Twoje słynne czytaj ze zrozumieniem.... Sękata - może można czasem powstrzymac emocje? A może można dyskutować? Może można być miłym? Polka MUSI być taka jak TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata, hejka, katowiczanka, ewela do domu!!! a i mi mala, znow tu jakies awantury robicie, jesteście niepoprawne! niepoukładane i w ogole do dupy, raz raz na slubny :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze
zrozumieniem to sztampowy tekst sekatej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica - no prosze, zacytuj moją wypowiedź gdzie ja na nią tak STRASZNIE wjechał,a tak starsznie i niesprawiedliwie styrałam w tym topiku. Przeciez dziewczyna nie miala ppojecia o cyzm pisze a pozniej miala problem do mnie. PRZECZYTAJ DOKLADNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi mała, wredi :) może się przyłączycie to jakże uprzejmej rozmowy :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! jeszczę jedno Sękata - tu NIKT NIE OCZEKUJE PRZEMIAN... więc nie wiem czemu tak piszesz... a jeśli przemian to chyba niekoniecznie na siłe. Bo Ty tak robisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytat
observattorka ja sie zgadzam z Polka, Sekata swojego czasu mozna bylo poczytac Twoje dosc sensowane i stonowane (szczegolnie biorac pod uwage b.mlody wiek) wypowiedzi, czesto pomagalas dziewczynom dajac dobra rade. Ja rowniez jestem na forum juz od kilku ladnych m-cy, ale rzadko sie wypowiadam i wcale nie znaczy to ze nie orientuje sie choc w miare kto tu o czym i w jaki sposob lubi rozmawiac. A niestety Twoj styl i ton rozmow zmienil sie, i to bardzo na niekorzysc . Wiadomo, nic nie dzieje sie bez przyczyny, a gdy z w miare pogodnej kobietki robi sie w kilka mcy zgredziala zolza, to chyba cos nie halo w jej zyciu musi byc. Nie wyzywaj sie wiec na dziewczynach i zastanow nad tym po co czasem taka zolc wylewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekus czekaj ja ich zaraz uspokoje ZAMKNAAAC CIE!!!!!!!!!!!!!! ;D hahahahahah :):):) sekata ale wiesz powstal pierwszy osobisty temat o tobie. ehh ale ci dobrze jestes slawna:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi,Ty jestes nimfomanka uzalezniona od seksu :P Biedny maz, moze sobie w koncu odsapnac troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata - a propos Polki - chyba Ty powinnaś przeczytać jeszcze raz. A jeśli nie rozumiesz, to znaczy, ze już nie zrozumiesz. Ale sposób w jaki piszesz do kogos - pozwala wyciągnąć jeden wniosek - dziewczyna jest mało inteligentna (bo słowo GŁUPIA Cię razi jak zauważyłam). I jeszcze raz - przemyśl - dlaczego czepiają się tu tylko jednego NICKU - Twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to sławna jestes hahahaha boże ale kobity maja problem haha chyba maja za duzo wolnego czasu, skoro siedza i narzekaja na sekata hahaha, nie no bombastycznie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuannnnnnnnn
No.. najlepiej wyśmiać... Niektórzy to forum traktuja poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuannnnnnnnn - nie noo coo tyyy, jeest ook, przecieeez kafe to prawdziwe zycie.. .. .. .. .. hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tez bym chciala zeby moim najwiekszym problemem byla sekata eeeehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak - wiesz, że dla niektórych mogę być, jak chcesz - dla Ciebie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sekata
i tak nic zmieni w swoich dennych ostatnio wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata prosze prosze badz dla mnie problemem pliss :D ale za to daje ci wszystkie moje pozostale problemy ok? :D hie hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolanach to niebardzo bo ostatnio zjeżdżałam w 6 osób na raz na oponie od traktora w miejskim parku i sobie stłukłam owo kolano :P ale z chęcią przyjmę mak pomieszany z kaszą :P zaznaczam, że nie mam znajomych wśród 'dachowych obesrańców' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×