Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eris Erisowski

Kogo?

Polecane posty

Dziewczyny, czy Wy traktujecie Sekata i jej opinie jak boga ? Przeciez moze miec sobie swoje zdanie tak samo jak Wy mozecie sie z nia nie zgadzac. Ma taki a nie inny sposob pisania i moze niektorym sie wydaje, ze ona jest ,,przemadrzala,, a jej intencja wcale nie jest bycie przemadrzalym tylko podzielenie sie swoja wiedza i jakims tam doswiadczeniem w temacie slubu i wesel. I zwroccie uwage, ze kafe to nie Wersal i tu rzadko kto jest zawsze kulturalny i nigdy mu sie nie zdarzylo napisac czegos niemilego albo zlosliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
z tego co zauważyłam to faktycznie sękata jest nieco cięta ale udziela przydatnych rad. A topik o sukni dla niepełnosprawnej pamiętam i faktycznie to musiała byc jakaś marna prowokacja.Autor umieścił do oceny suknię (okropną!!) sękata ja właściwie oceniła a autor wyskoczył że to dla niepełnosprawnej i jak ona śmie itp.żałosne to było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastass
o właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka bez wianka
Trochę tak jak z Bushem, który kazał niewidomemu zdjąć okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka bez wianka
Najlepiej to tam napisała Agawa - nieważne dla kogo sukienka, ważne że okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
Dziewczyny, dajcie spokój, niektórzy się nie nadają do ludzi i już. Co prawda na tym forum jestem od jakiegoś 1,5 miesiaca ale jestem w szoku jak sobie niektóre tu obecne dziewczyny do oczu skaczą i się wzajmnie obrażają. Aż się przykro robi czytając niektóre wpisy, czasami aż się starch odezwać, żeby nie wywołać wilka z lasu. Docinki na poziomie wyrsotków co na blokowiskach łaciną sypią.... no może liga jeszcze tylko nie ta. Uwaga: nie chciałam nikogo obrazić tą wypwiedzią i sprowokować kolejnej akcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z niepełnosprawną było nie ok - tu sie zgadzam. To było świństwo. Ewelina1985 - nie no myśle, że tu nie chodzi o traktowanie wypowiedzi Sękatej jak opinii Boga, tylko o to JAK się zwraca i JAK to wypowiada (pisze). Myslę, że nie bez podstaw kilka osób właśnie Sękatą tu wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero niedawno załozyłam nika, ale czytam to forum juz od jakiegos czasu i nie rozumiem dlaczego wszyscy tak sie uczepili sękatej... Byly tu o wiele gorsze przypadki jak np dejzi69(nie wiem czy dobrze pamietam, ale jej wypowiedzi naprawde pozostawiały wiele do zyczenia). A Sękata wypowiada swoje zdanie a na forum kazdy ma do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sekata
po prostu moim zdaniem mierzy wszystkich swoją miarą to znaczy nie dopuszcza innego sposobu myślenie niż jej. Wtedy wyzywa ludzi od wieśniakow, że nie mają gustu i mają beznadziejnie głupie pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link który podałam wyżej po raz kolejny świadczy o tym, że ludzie robią sobie po prostu jaja, a potem niektóre osoby, jak Ramona81 i inne, po prostu zrobią wszytsko by innych (np. mnie) oczernić bezsensownie w ogóle. Posyłają plotki dalej, inni czytają, ja się wkurzam i potem reszta świata ma pretensje dlaczego sekata kiedyś był amiła a teraz jest taka i owaka.Ale nie będe się wdawała w polemikę o czyms, co tak naprawde nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sekata
przyjęła nowa linię obrony- teraz ona jest skrzywdzona a my żli. A mi chodzi tylko to, żebyś czasem nie jechala tak po ludziach od góry do dołu. Moge na to liczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi podac chociaż JEDEN topik, w którym wyzwałam kogokolwiek od wieśniaka czy że nie ma gustu. CZEKAM. Chociaż jeden marny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde szkoda, ze to forum nie moze byc miejscem gdzie moglybysmy wszystkie szczesliwe narzeczone i juz zony wymienic sie opiniami, doradzic sobie nawzajem i po prostu po ludzku pomoc. Przynajmniej Sekata pisze na temat a wiekszosc pisze w ogole o czym innym nie zwiazanym w ogole z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuannnnnnnn
Sękata - nie odpowiedziałaś Ta Sękata na pytanie, a ja myślę, że powinnaś. A Ty zamiast odpowiedzieć, znów czepiasz się słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Ta sekata " - a przepraszam wyobrażasz sobie, że dam sobie bluzgać w twarz zarzutami, które są niesprawiedliwe albo wyrwane conajmniej z kontekstu? Jkaim prawem ktoś przeczyta kawałek mojej wypowiedzi i potem może sobie już ją doklejac do innych? oże gdyby ktoś CHOCIAŻ RAZ zastanowił się, o jakich bzdurach zawraca tutaj ludziom głowe, to może by sie znalazło i usprawiedliwienie dla moich czasme złosliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czepiam się słów ponieważ ja nigdy nie wyzywam ludzi, NIE JEŻDŻĘ PO NICH, jesli już mam na mysli coś kiepskiego to chodzi o sma pomysł lub wypowiedź, jesli komuś nie pasuje mój styl wypowiedzi to niech udzieli swojej i się nie rzuca jak gówno w trawie bo ostatecznie chyba nie ma o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - myslę że bycie szczęśliwą narzeczona na tym forum jest mało możliwe. Dziś trafiłam na taki temat, gdzie dziewczyna po prostu była szczęśliwa, ze wychodzi za mąż. I co? I ktoś jej odpowiedział głupim żarcikiem robiąc z niej śmieszną, ktoś Jej współczuł... Ludzie, dziewczyny, KOBIETY! NARZECZONE... wczujcie sie trochę w radość innych. Nie jedźcie tak bezlitośnie po tych SUKIENKACH, nie mówcie, że ten but to TANDETA. Jesli ktoś pyta o falbanki, szujajcie czegoś ładnego wśród falbanek zamiast narzucać włascy klasyczny styl. Czy to takie trudne? Jak ktoś tu mądzre napisał - WYRAŻAJCIE ZDANIE. A część z was bezlitośnie krytykuje. będąc MĄDRZEJSZYM. w swoim oczywiście mnieminiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gollumica - kolejny wątek przytoczyłas, wktórym brałma udział, ciekawe czy tam tez można się dopatrzeć aż takiego starsznego wyzywania i złosliwości z mojej strony, jesli już o tym wszystkim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sekata
weż sobie do serca to co napisała powyżej Golllumica. Bo w tej chwili ciskasz się jak ryba na piasku i czepiasz słówek. Poczytaj Golllumicę i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę się czepiac słówek, bo dopóki będą one niesprawiedliwie rzucane w moją strone, doputy będę ostrzyc moje zęby na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sekata
będę się czepiac słówek, bo dopóki będą one niesprawiedliwie rzucane w moją strone, doputy będę ostrzyc moje zęby na was. tai długi topic, a Ty nic nie zrozumialaś :-). Ponowię pytanie- czy mogę/możemy liczyć na to, że nie będziesz po każdej osobie, po każdym temacie jezdzic po ludziach od gory do dolu i pluć jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez do cholery ja nie jeżdżę po ludziach, dlaczego życzycie sobie przemian a sami nie słuchacie co się do was mówi. To, że nie owijam w bawełne i mówię swoje zdanie w sposób niekoniecznie zawsze miły nie oznacza, że celuje tym samym w osobę wypowiadającą się czy zakładająca topik. Mogę się postarać, żeby nieco milej przekazywać swoje odczucia co to pewnych tematów, na które odpowiadam, natomiast nie życzę sobie, żeby ktoś wciskał mi w usta słów, których nigdy nie powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla mnie przyjemne nie było na przykład. Po Polce pojechałas niefajnie. Nie wiedze tu stwierdzenia, ze MASZ INNE ZDANIE. Jedziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic na marne
bo nic nie zrozumiałas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka nie potrafiła czytac ze zrozumieniem, podaj prosze ten topik albo przeczytaj go jeszcze raz dokładnie, wtedy sama zobaczysz, że i Ciebie by szlag trafił podczas rozmowy z taką osobą. Zresztą na jej temat się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×