Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kartka papieruu

Co cola robi z organizmem?

Polecane posty

Zębów to raczej nie zniszczy.. chyba, że trzymałoby się ją ciągle w buzi zamiast połykać.. Czemu nie powinno się jej pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mnostwo cukru, wiadkomo,ze cukier nie jest dla nikogo dobry. a wszystkie cole light sa pelne slodzikow = chemia, wiec jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuć do coli monete albo cos zardzewiałego.Kiedys w szkole kazali nam przeprowadzic eksperyment.Rezultat: pozbycie sie rdzy, więc wiesz;] Jak ktos pije od groma to wypłukuję białko z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrttaa
wlasnie tez mnie to ciekawi ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki ;) Bo od jakiegoś czasu codziennie pije coca-cole.. przeszłam nawet na "odwyk" wytrzymałam miesiąc, a jak znowu zaczynałam ją pic to wgl mi nie smakowała :P Ale jak mam w domu jakis sok to wole to pić.. musze przestawać kupować colee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola odrdzewia nawet
organizm;p a tak serio to na mnie szklanka coli dziala przeczyszczająco...wiec jesli mam problem pije cole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przestań, to ogólnie głównie chemia, biały cukier i odrobina kofeiny, a tę ostatnią masz choćby w Plusszu Activ, kawie czy inszych, nieco zdrowszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie magnez jak kawa, ale osłabienie koścca i szkliwa może wskazywać i na spory ubytek wapna u pijacych "nałogowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×