Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet1965

Co widzicie w grubych kobietach

Polecane posty

Ja nic...Nie cierpie grubych bab.Zastanawiam sie co one robia przez caly dzien, jedzą? Sa nieapetyczne i niech powie mi jakis facet ktory lubi takie grubasy co w nich go pociąga.Moja zona po 20 latach przytyla 30 kg.Zostawilem ja.Wiecznie tylko gotowala.Nigdy nie poszla na basen ani potanczyc i przez to tez nie mogla zajsc w ciaze, bo byla za gruba.Kobiety! puki czas wezcie sie za siebie i przestancie pieprzyc ze liczy sie to co jest wsrodku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knootic
Tłuściochy są odrażające. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
ale jestem uzalezniona od zarcia:o a kiedys bylam chodzacym szkieletem:o chce smierci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te fałdy...nie mozna sie z nimi kochac jak sie chce, tylko na wznak lezą...wiecznie ociążałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze problemu! odchudz sie.Ogladaj ciagle swoje zdjecia! Zobacz jak wygladasz.Za kazdym razem jak wkladasz kanapke do buzi pomysl o twoim ociekajacym tluszczu spod pepka.Kobieta powinna wazyc max 70 kg wiecej to jest potwor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
tak tak, to tak jakbys mowila alkoholikowi przestan pic, to takie proste, nie widzisz ze ten alkohol zabija ciebie i bliskich:o albo narkomanowi: przestan cpac....:o cale moje zycie kreci sie wokol niejedzenia albo jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do faceta1965 to chciales jeszcze napisac? smialo! zastanow sie co ty wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 starty a głupi :-) A moze zamiast jadem strzelać na swoją zone i inne grube osoby zajrzałbys dop słownika ortograficznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
ja zaluje, ze mnie ratowali, ze wtedy nie pozwolili mi spokojnie umrzec, jak wazylam 26kg... nie musialabym tyle teraz ciepriec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanias! a co ty z tym slownikiem? Co ma slownik do grubasa!Ty tez masz jakies kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
facet, szkoda, że jadem nie zabijesz. pozwolilabym, żebym była Twoją pierwszą ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie odwage sie zabijac a nie macie tyle silnej woli i jesc mniej..?Co jest latwiejsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 po 1 kazdy człowiek,nawet ten najzgrabniejszy i najpiekniejszy ma kompleksy,więc ja tez je mam :-) a poza tym nie jestem gruba mimo,ze mam jakąs tam nadwagę,ale ogolnie kazdy mi mowi,ze lepiej wygladam teraz niż jak bylam szczuplejsza. A co ma słownik z otyłoscia :-)nic nie wspolnego,ale jezli chcesz cos tam udowodnić to chociaz mógłbys to zrobic poprawnie :-) Słowo póki pisze się w taki sposób ,a nie w taki jak Ty napisałes.A w ogóle to masz tyle lat ,to powinienes byc madrzejszy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 czyzby andropauza zbyt wczesnie Cie dopadła ;-) Coś za duzo w Tobie goryczy ;-) a moze drogi Panie juz nie mozesz i dlatego tak piszesz na temat osób grubych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 81
Też nie rozumiem hasła"kochanego ciałka nigdy za wiele" Nie mógłm sie na mieście pokazać z taką grubą babą. Skoro ja mogę być wysportowany, przystojny i inteligentny to chyba mam prawo żądać tego od mojej partnerki. Dlatego ciągle szukam kobiety bo nawet jak trafię na szczupłą to zawsze jakiś defekt ma a to za małe piersi a to za duży nos. Ale nie poddaję się bo wiem że znajdę ideał. Taką z którą jak pójdę na kolacje to nie zamówi góry spagetti tylko wodę i najwyżej sałatkę grecką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle lat tlumaczylem zonie ale ona sie obrazala.A teraz ? Ma problemy ze zdrowiem, nadcisnienie, cukrzyca...Co ona miala z tego zycia.Potrafila przed snem zjesc talerz kanapek.Ja nie moglem na to patrzec.Inni mieli zadbane zony, szczuple .Kupowala kg wafelkow i je zjesc na miejscu.Wiecznie twierdzila ze jest glodna i ma na cos tam ochote.Mam wstret do otylych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
odwaga mnie nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube baby są superrrrrr
zimą cie ogrzeje no a latem daje sporo cienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 Twoja zona jadłą ponad miare ,bo zabijała w ten sposob swoje zmartwienia zwiazane z takim mezem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak chciala byc szczupl
alanias, masz rację, zwykle nadmierne jedzenie wiąze sie z poczuciem niespełnienia, problemami, ogólnym nieszczęsciem. wtedy zarcie staje sie substytutem tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALANIAS!Lecz sie kobieto.Ty naprawde masz kompleksy jakies, bo ciagle robisz jakies poprawki.Nawet prosty czlowiek ma prawo napisac to co czuje i wyrazic to w taki sposob jaki potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
jedni ze zmartwienia nie jedza,drudzy wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 z poczatku myslałam,z eTwoj post to podpucha,ale teraz naparwde mysle,ze Ty mas zkłopoty z esowja osobowoscia i do tego chyba cos ze sfera seksualna cos nie tak u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 kazdy moze pisac,mowic co czuje,ale tylko frustraci wyrazaja sie jak Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i mam jakis kryzys wieku ale kto go nie ma.Moje doswiadczenia sa takie a nie inne ale mam odwage pisac o was grubasy!Jesli tu takie są.Staram sie nie wspominac jak wygladacie bez ubrania, bo mam mdlosci.Rozumiem lekką nadwage ale ponad 70 kg a waza i lepiej to naprawde patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanias
facet1965 chłopie,wyluzuj.A jak Ci tak źle ze swoja zona to dlaczego z nia jestes?Juz dawno powinienes od Niej odejsc.MOze to dobrze vby wpłyneło na zone.Odetchnęła by od Ciebie i byłaby inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×