Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paamietliwa

....czy pamietacie kto wam nie pochwalił dziecka?

Polecane posty

Gość derde
u mnie pokazuje się żaba ,to twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
wiedziałam że tak powiecie, zazdrościcie mi poprostu. Obcy ludzie na ulicy się nią zachwycają a was krew zalewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derde
wygląda jak moja babcia z fryzurą prababci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
jest śliczna, ma piękne usteczka jak malowane wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej mi sie link
hehehe tego reborna juz widzialam kilka razy i szczerze uwazam ze jest to jeden z najbrzydszych rebornow jakie oglądalam a w ostatnim czasie widzialam ich mnostwo - no ale coz dla mamusi jest sliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie żałosne są matki
ktoś se jaja robi, to niemożliwe żeby takie paskudne dziecko pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
jacy wy jestescie durni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
jesteście podłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derde
zastanów się ,zazdrościć mógłby ci jeden człowiek a nie cała galaktyka,skoro tak jest to właśnie ztobą musi być coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej mi sie link
julka duzo zalezy od wykonania tej lalki. Niektore sa takie piekne sliczne az chce sie na nie patrzec nop cudowne po prostu a inne tak paskudne jak ta z linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
ale wstrętna ta lalka :o...a tak poza tym ja tez nigdy nie zachwycam się dziećmi z rodziny czy znajomych...po pierwsze strasznie nie lubię dzieci a po drugie dziecko musi być ładne zeby powiedzieć ''jaki słodki''...a przewaznie wszystkie dzieci są łyse i brzydkie...więc po co mam kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
w łozeczku-słodko śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
moja ma wloski -ciemne i ogroomne nieniesko-szre oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
jasne zrobie fotke o wkleje by jakies pomaranczowe łojejku mogło pokomentowac -nawet jakby zatkał z wrazenia to głupi wpis musi byc przeciez 'honoru'trzeba bronic jak cnoty :D moze wy na głowe spadłyscie albo sopel lodu przy roztopach mi na razie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESZCZE LEPIEJ
kumplowi tydzień temu urodziła się córka mój mąż dzwoni do niego aby po raz już któryś zapytać jak mała i w ogóle, a on do mojego męża: "wiesz, moja (...) jest dużo ładniejsza od twojego (...)" - naszego synka:O no porażka:O myślę, że żarty związane z dziećmi są tak samo nie na miejscu jak inne żarty typu "z matki":O no ale jak widać zdarzają się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
ja przedstawiam no prosze cię od kiedy na kafe jestes? od wczoraj? teraz juz są chyba 3 pemiętliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, zwykle jestem czujna, ale wyjatkowo tym razem zlapalam sie na ta prowo i otworzylam ten link z voila, no, i rzeczywiscie malo nie spadlam z krzesla ze strachu, ja pierdole, nie wychodze dzis z domu po zmroku i spie z mama, bo na bank przysnia mi sie koszmary po obejrzeniu tego Frankensteina 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
wkurza mnie takie gadanie ze ktos nie pochwalił dziecka bo na pewno zazdrości :O:O...myślicie ze kazdy chce miec dziecko?..otóz nie......tak jak wyzej pisałam ja nie chwale dzieci a ide w odwiedziny tylko temu bo tak wypada a nie temu bo ''dzidziuś'' się urodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
jak cos jest ładne to ladne i nie ma oczym gdybac jak widze slicznego pieske/kotka /bizuterie.............. to co? wszystko od razu musze mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
ja jak widzę małegi pieska toi się zachwycam :)...zaraz muszę pogłaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna mama
moja też jak się urodziła miała ciemne włoski i wielkie niebieskie oczy. Problem w tym że wszystkie noworodki mają duże oczy niebiesko-szare:) więc nie masz jakiegoś wyjątkowego dziecka:) i jeszcze pewnie ma rzęsy jak firanki:) no jak każde inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy brak zainteresowan
ia ze strony siostry męża. dziekco po raz pierwszyzobaczyła na oczy,jak miało 4 miesiące (daleko od siebie mieszkamy). uśmiechnęła isę dość sztucnzie, pomachałą mu i zdziwiła się, że dziecko nic na to. :O a potem palnęła jakimś tam tekstem, w którym nazwała dziecko wlasnego barata "dzieciakiem" :O :O i nie pojełą naszego oburzenia! jest młoda, studentka jeszcze, ale to nas wtedy bardzo wkurzyło. po paru dniach zadzwoniła przeprosić,że byłą bezmyślna . teraz bardoz interesuje isę bratankiem i jest to naturalne, niewymuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paamietliwa
cos wam powiem co mi sie przypomniało jak lezalam po porodzie to jedna pielegniarka wzieła moją na rece i poszła z nia do dyzurki ze niby taka super dziwne nie ? :) aa dzieci tam było chocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×