Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama na zwolnieniu

Kobiety w ciazy na zwolnieniu, co robicie?

Polecane posty

Gość ej nio.....
Alice0987 ...co żal ci dooope ściska ze musisz zapieprzac do pracy a my nie???? Dobrze ci tak....ciąża to piękny czas i nalezy się nim delektowac kazdego dnia...a tobie wstretna zazdrosnico nic do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
a w ogóle to jest topik o tym CO ROBIA KOBIETY W CIAZY BEDAC NA ZWOLNIENIU wiec Alice spadaj na drzewo....nie potrzebujemy przynudzania jakiejs podstarzałej zazdrosnej krowy...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaallll
i o to takie coś ma być matką, przecież przy takim słownictwie to następna patologia wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
no jasne bo kobiecie w ciazy to miód z ust ma płynąć zwłaszcza na takie jędze jak ty i niejaka Alice....Powinnysmy siedziec cichutko i ewentualnie wznosic ochy i achy nad pięknoscią tego swiata...wiesz co zastanów się nieco....a pisac per" to" to mozesz małpo o swojej rodzinie która chyba jest wlasnie taką patologią jak piszesz...zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babskoooo
jak ci tak źle w ciąży to po jakiego grzyba w nią zachodziłaś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
ty wyzej do kogo to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babskoooo
do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
a powiedz mi kretynko gdzie ja napisałam ze mi źle w ciązy....no gdzie larwo tępa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales wychowanaaa
takie słownictwo to kieruj do swojej matki jak ciebie tak wychowała, czyżbyś była już pokoleniem tak źle wychowanym, a to co się ma urodzić to dalszy ciąg takiego wychowania. O, nie, biedny kraj, stoczy się na manowce z takimi obywatelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick neutralny
\"(...)kobiecie w ciąży to miód z ust ma płynąć (...)\" ponieważ wg kogoś \"(...)ciąża to piękny czas i nalezy się nim delektowac kazdego dnia (...)\". Zatem smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
buahaha....no to sobie wstrętne zazdrosnice popisały...no co jeszcze napiszecie ciekawego co....pośmiejemy sie ...dawac dawac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się cieszą te co są w ciąży i jest im dobrze na zwolnieniu a te którym nasze zwolnienie jest jak zadra w dupsku niech spadają na bambus bo to nie ich sprawa, to lekarz decyduje co mamy robic i to nie wasz zasrany interes czy mu leżymy czy sprzątamy w domu, bo to nasze dzieci będą zapierdalać na wasze emerytury renty czy inne płatnośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamereczka
śpie do upadłego, potem leżę w łóżku i czytam kafeterię, potem wstaję zrobić śniadanie, gotuję obiad, piorę sprzatam, robię zakupy i czegam na faceta z obiadkiem Widze, ze potwierdza sie moja teza, ze w ciaze zachodza kobiety bez zainteresowan i celu w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
ooo klamereczka...następna idiotka...co jakies badania przeprowadziłaś socjologu nasz ty uczony ze takie wnioski wyciągasz...hehehe...załosne wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdaaaa32
zapierdalać to ty będziesz na to swoje dziecko ponieważ powietrzem go nie wychowasz a na emeryturę to każdy sam sobie pracuje, także niepotrzebnie sobie będziesz tyłek rozrywała porodem a później męczyła wychowaniem własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nio.....
ty wyzej wiesz co...twoja matka jak widac niepotrzebnie sobie tyłek rozrywała zeby cie żmijo urodzic....uhhhhh jakie larwy tępe tu siedza to strach....A co do zapierdalania...no skoro swoją prace tak nazywasz to szkoda...buahahahahahahh....idz szykuj sie na poniedziałek..w koncu musisz isc zapierdalac buraku....a my sobie wstaniemy o 10, zjemy śniadanko i pomyslimy co zrobic z tak mile rozpoczetym dniem....:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przedstawię się...........
Jestem na zwolnieniu od 9 tygodnia. Obecnie jestem w 30 tygodniu ciąży i nie żałuję!!! Praca się dla was nie poświęci, a napracować sie zdążymy :D Poza tym poszłam nie dlatego, że mi się nie chciało, ale ze wzgledu na szkodliwe warunki dla zdrowia. Ktoś idzie, a ktoś inny nie - jego sprawa! ja wolę dmuchać na zimne. To jest fajny czas i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przedstawię się...........
Acha, no i w ciażę nie zachodzi się dlatego, że nie ma sie celu w życiu, tylko żeby mieć rodzinę, żeby osobie którą się kocha dać dziecko! :D Osobiście robię doktorat, cel w życiu jakiś mam, wiele jeszcze przede mną i nie będzie to tylko w pojedynkę czy we dwójkę, ale w trójkę! Do TEGO trzeba dorosnąć! Proste! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdaaaa32
bo mnie wkurza jak matki rodzą niechciane dzieci i głupio się tłumaczą, że rodzą po to aby pracowały na emerytów. A niestety emeryci pracują 30-40 lat i odkładają co miesiąc nie małe pieniądze na swoje konto, gdzie państwo rozpierdziela ich pieniądze wypłacając min. wam zasiłki rodzinne, zwrot podatku itp. pomoc dla dzieci co macie za darmo..... darmo....... Także nie opowiadajcie bzdur, że pracujecie na emerytów. Oddajcie to co dostaliście na dzieci za darmo, jak nie wy to dzieci niech oddają, dopiero was będa błogosławić, że żeście ich zrobili a nie umieliście na nie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas w domu,ale to przez to ze pracy nie mam, jestem w trakcie szukania... jednak u mnie to wyglada tak ze na nic nie mam ochoty, ciagle spie i jem :P to dopiero 7 tydzien musze sobie znalez jakies zajecie bo zwariuje..narazie czytam ksiazki, robie obiadki itd.. na wiecej mnie nie stac... bo jestem spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że ja nie chcę dziecka, bardzo chcę. i cieszę się że będę mieć kogoś na kogo będę z wielką przyjemnością zapierdalać, zapierdalałam w swoim życiu już dość długo i dlatego mając zagrożoną ciążę mam prawo do tego by siedzieć w domu i głowę trzymać w kompie prze pół dnia i chuj ci do tego debilko. a na twoją emeryturę waśnie moje dziecko będzie zapierdalać, ale widzę że jesteś tak głupia ze nie wiesz jak wygląda cały system zus w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i że niby co kurwa moje dziecko dostało od państwa za darmo???? gin co miesiąc 150 zł usg 150 zł test pappa 55 zł i wszystko z moich oszczędności wiec spierdalaj stąd bo mnie wnerwiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdaaaaa32
przecież ciebie też matka rodziła po to żebyś zapieprzała na emerytów, i nie rozumiem dlaczego nie pracujesz na nie tylko jesteś na L4 , gdzie ZUS jeszcze ci za leżenie płaci darmową forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale próźniakkkk
no widzę, ze zrozumiała po co ją matka rodziła i wzięła się za pracę bo te "pasożyty" emeryci nie mają z czego żyć, ponieważ całe życie "przeleżeli " według niej zamiast pracować po 30-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka 123
Dziewczyny na l4, a miałyscie kontrole z zusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi777
mam pytanko czy ginekolog daje tak bez niczego zwolnienie jesli ciaza przebiega prawidłowo? jestem w 22 tyg ciazy i planuje troszke odpoczac , kolejna wizyte mam na 13 marca wiec to bedzie juz 24 tyg , chodze prywatnie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na zwolnieniu od 8 tygodnia i tez troche sie nudze w domu. Ogolnie mam duzo zainteresowan ale teraz nie mam na nie sily. Duzo wymiotowalam, teraz tez wymiotuje, jestem oslabiona, codziennie boli mnie glowa, wiec nie wiem po co bym miala jezdzic do pracy skoro na nic bym sie nie przydala a tylko bym sie wymeczyla. Nie mowiac o dojazdach zatloczonymi autobusami, gdzie nie ma miejsca zeby usiasc, nikt nie ustapi a jezdze w jedna strone 1,5 godziny. A lekarz moj po prostu pyta czy chce i mam sily isc do pracy a jak mowie ze nie to wypisuje zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 27 tyg ciązy, na L-4 wybieram się tak w 32-33 tyg. czyli w 8 miesiacu dopiero a i tak sobie nie wyobrazam siedzenia plackiem na dupie przez ostatnie 2 miesiace-mozna posiedziec tydzien, góra da ale co potem mozna robic-zabijac czas ot tak ale nic pozytecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jaka sie ma prace. Ja w swojej sie strasznie nudze i wiecej pozytecznego zrobie w domu niz tam. Poza tym jak ktos sie fatalnie czuje lub ma ciaze zagrozona to nie rozumiem jakichkolwiek dyskusji na temat jak mozna siedziec w domu a nie pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×