Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość a ja mam pytanko wujaszku
a Twój mężulek śpi i pewnie śni o laskach :P bo Ciebie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujku Wujku Wujku
Jak sie nie stresowac kobietami i nie bac sie rzeczywistosci? :/ Teksty typu nic nie mam do stracenia nie sa w moim slowniku i nigdy nie beda.. Co na to powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Jak sie nie stresowac kobietami i nie bac sie rzeczywistosci? :/ Teksty typu nic nie mam do stracenia nie sa w moim slowniku i nigdy nie beda.. Co na to powiesz?" Uważam, że na siłę stwarzasz porblemy :) Musisz po prostu się przełamać, pierwszy raz podejść do dziewczyny i uswiadomić sobie, że jesteś w stanie to zrobić:) Co jesli sie nie uda? Spróbuj jeszcze raz, w końcu Ty też nie byłbyś zapewne zainteresowany każdą bez wyjątku dziewczyną, która by do Ciebie podeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
A teraz rozpoczynam nieco spóźniony weekend, więc znikam gdzieś do połowy przyszłego tygodnia - wszelkie porady udzielane w tym czasie będą podszywami :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"eey wujcio ile masz lat? sądzę, że około 60-70. bo straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie przynudzasz i dajesz wymijające odpowiedzi." Jesteś w błędzie, ale twoja ocena mojego wieku mi schlebia - łatwo was wymanewrować odpowiednim stylem pisania :) A co do przynudzania - czy ja kogoś zmuszam do czytania tego tematu czy, co gorsza, udzielania się w nim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssssa
Moje życie jest puste, frystracja, samotność i rozpacz mnie zabijają, nie mam ochoty by żyć. Najgorsze, że przywykłam do tego i boję się zmian. To jak całe zycie mieszkac pod wodą i nagle wyjsc na ląd, trzeba uczyc się od podstaw, oddachac, miec kontakt z innymi... Tak dawno nikt mnie nawet nie dotykał, boję się boję się tego wszystkiego. Nigdy nie mialam faceta, nie wiem co to znaczy kochać i kiedy ktos jest obok mnie. Nie chcę już tak, boję się, że nie wytrzymam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy przynajmniej
w tej frustrującej sytuacji robisz sobie sama dobrze ? To jest ważne pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to dlatego ze
za czesto sie masturbujesz :-O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesssssa
a ile masz latek drogie dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujku Wujku Wujku
Koles jest inteligentyny wiec sie odwacie od niego... dla wujka zamykam temat... Az do jego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna2009
wujku, a znasz stronke na ktorej mozna kupic tabletki po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
Witam i odświeżam temat, znów możecie pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujkuuu...
czy jeśli będę miała bobaska z facetem ,który ma dużego penisa to w przyszłości syn też będzie miał takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"czy jeśli będę miała bobaska z facetem ,który ma dużego penisa to w przyszłości syn też będzie miał takiego????" Z tego co wiem, duże penisy nie są dziedziczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"jak zwiększyć damskie libido, bo moje jest słabiutkie" Może zacznij oglądać filmy dla dorosłych i jeść owoce morza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujkuuu...
chyba mnie kłamiesz bo właśnie wyczytałam (wypowiedź lekarza),że jak w rodzinie faceci maja duże fiuty, to ich potomkowie też, ale nie identycznego kształtu. więc??? oj wujku ty chyba nie zawsze wszystko wiesz..... zawiodłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"co bylo piersze jajko czy kura?" Bóg najpierw stworzył kurę, a ta później zniosła jajko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aouie
wujku dlaczego nasz pragmatyczny stosunek do zycia nie pozwala nam na smielsze kroki w niektorych sytuacjach zyciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"wujku dlaczego nasz pragmatyczny stosunek do zycia nie pozwala nam na smielsze kroki w niektorych sytuacjach zyciowych?" Bo to własnie podstawowa cecha pragmatycznego podejścia - unikaj niepotrzebnego ryzyka, stawiaj pewne kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aouie
ale skad wiedziec czy dany krok bedzie prawidlowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"ale skad wiedziec czy dany krok bedzie prawidlowym?" Całkowitej pewności nigdy nie będziesz mieć, są tylko kroki obciążone mniejszym lub większym ryzykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku, a czy wiesz, że Cię nawet polubiłam za tę inteligencję?" Choć pewnie to żart, bo i ja się za specjalnie inteligentnego nie uznaję, to jednak miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×