Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość możesz polecić
wujku polecasz lekturę wstrząsającą i przerażającą, smutna i wzruszającą a jednak....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
d d - za dużo byś o mnie wiedziała Ty i inne kafeteryjanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"wujku polecasz lekturę wstrząsającą i przerażającą, smutna i wzruszającą a jednak...." Polecam, bo sam wlaśnie czytam :) Jeśli ma być lżej, to może "statek" Łysiaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na samą myśl mi cieknie
WUJKU!! przecież napisałeś, że odpowiesz na każde pytanie.. zawiodłam się na tobie.. mogę cię ukarać? KLAPS W PUPCIĘ !! a gdzie się schował twój przyjaciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"WUJKU!! przecież napisałeś, że odpowiesz na każde pytanie.. zawiodłam się na tobie.. mogę cię ukarać? KLAPS W PUPCIĘ !! a gdzie się schował twój przyjaciel?" Udzieliłem odpowiedzi - wymijającej, ale zawsze jakiejś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz polecić
"statek" Łysiaka? Ups jeszcze nie czytałam ale skoro polecasz to poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz polecic --- jak dla mnie zayebisty jest Langenscheidt (wersje sobie wybierz). Na 12 stronie plakalam, na 25 sie wzruszylam, na 58 wspolczulam. Jednak porwala mnie strona 66.... :D :D :D Dalej nie dalam rady, moze tobie sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz polecić
dobra dupa - gratuluję wytrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że heeeeej
A czy Wujek może mi powiedzieć ile trzeba grać na gitarze żeby zostać gwiazdą rocka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Jakie piwo produkowane w Polsce jest najsmaczniejsze?" Moim zdaniem Komes Porter z Fortuny, z jasnych Ciechan i Zwierzyniec :) d d - czy podana wulgarnie ilość centymetrów będzie tym, czego oczekujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"A czy Wujek może mi powiedzieć ile trzeba grać na gitarze żeby zostać gwiazdą rocka?" Co najmniej kilka lat, ale niestety długi staż nie będzie gwarancją sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Wujciu, a jak nie wyjść za mąż i nie mieć z tego powodu nieprzyjemności ze strony otoczenia? Bo mnie się za mąż nie chce wychodzić, ale wszyscy mi trują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
d d - czy dla wszystkich kobiet jedynym ciekawym pytaniem, jakie są w stanie zadać mężczyźnie jest pytanie o długość jego członka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujciu, a jak nie wyjść za mąż i nie mieć z tego powodu nieprzyjemności ze strony otoczenia? Bo mnie się za mąż nie chce wychodzić, ale wszyscy mi trują." Najbezpieczniejszym wyjściem będzie chyba pójście do zakonu, ewentulanie przeprowadzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Ale oni wszędzie będą mi truli. Społeczeństwo mnie piętnuje. Dlaczego każda kobieta MUSI mieć męża, a jak nie ma to znaczy, że albo nikt jej nie chciał, albo jest nienormalna i... nikt jej nie chciał? :/ Mnie samej dobrze, choć widać nie wszyscy to ruzmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujku, nie odpowiem ci jakie pytanie moze zadac statystyczna polka. Moje pytanie bylo inne :D Ja tylko pociagnelam temat ogolu . . . Moje zainteresowanie penisem jest w stopce . . . Mezczyzni maja organ bardziej sprawny od penisa, ale oto pytac Ciebie nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Ale oni wszędzie będą mi truli. Społeczeństwo mnie piętnuje. Dlaczego każda kobieta MUSI mieć męża, a jak nie ma to znaczy, że albo nikt jej nie chciał, albo jest nienormalna i... nikt jej nie chciał? :/ Mnie samej dobrze, choć widać nie wszyscy to ruzmieją." A czy warto się przejmowac opinią otoczenia? Własne szczęście jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Nie warto i ja się nie przejmuję. Ale przykro mi, że kobiety są tak traktowane we współczesnym świecie. Jeśli dziewczyna świadomie wybierze samotność i samorealizację, to co z tego. Nie ma męża, więc jej się w życiu nie udało. A facet, który tak zrobi zostanie ministrem/prezydentem/pilotem odrzutowca i wszyscy będą go kochali. I gdzie tu sprawiedliwość? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Mezczyzni maja organ bardziej sprawny od penisa, ale oto pytac Ciebie nie bede" Boisz się obrazić mnie prostotą pytania czy raczej obawiasz się że sobie nie poradzę z odpowiedzią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYKLWIA
Gdzie można znaleźć mądrą spokojna uczciwa dziewczyna ktora nie kombinuje nie kłamie i nie kreci i która nie jest rozchwiana emocjonalnie ? Te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacpac -- nie mialas trudniejszego tematu do poruszenia? Wybacz, ale jest sobota\niedziela i ludzie chca zabawy :D Swoja droga, nie wiem czym sie przejmujesz. Ja od dawna nie patrze na konwenanse. Po prostu mam w doopie to co inni sobie pomysla. Jeszcze chwile i Ty rowniesz dojrzejesz do tej mysli :) Moze nawet zaczniesz nosic szpilki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Dzięki, wolę pić piwo, oglądać mecze i chodzić w glanach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek - wiem, ze Ty wiesz co mam na mysli, ja wiem ze Ty wiesz :) I w tym przypadku nie ma sensu pytanie o dlugosc ;) bo ona nie ma znaczenia... Nie neguje Twojej nieporadnosci. Przecierz Ty z kazdym pytaniem sobie poradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×