Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujek Dobra Porada

Pytajcie o co chcecie, odpowiem na każde pytanie

Polecane posty

Gość pacpac
A jeśli ludzie chcą zabawy, to czemu siedzą tu, a nie w pubie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Gdzie można znaleźć mądrą spokojna uczciwa dziewczyna ktora nie kombinuje nie kłamie i nie kreci i która nie jest rozchwiana emocjonalnie ?" To pytanie już było :) Poszukaj odpowiedzi wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_okrutny
Wujku, czy lepiej na wakacje wybrac sie do Turcji czy do Grecji :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Nie neguje Twojej nieporadnosci. Przecierz Ty z kazdym pytaniem sobie poradzisz" Wyrażenie jest nielogiczne, ale co tam ;) Nie z każdym sobie poradzę, ale z każdym podejmę walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku, czy lepiej na wakacje wybrac sie do Turcji czy do Grecji ?" Zdcydowanie Grecja - Grecy są milsi, poza tym to prawdziwa Europa, bo ta Turcja nieco dziczą podjeżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Wujku, dlaczego Turcy nie szanują kobiet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_okrutny
Wujku jak nazywał się tata Muminka, zanim urodził się Muminek :)? Ps. Dziekuje za odp wakacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku, dlaczego Turcy nie szanują kobiet?" Islamska dzicz, ot dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacpac - odsylam cie do ogolnopolskich gaze, tudziesz wlasnych doswiadczen (co moze byc przykre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku jak nazywał się tata Muminka, zanim urodził się Muminek ?" Zanim został ojcem, pewnie był zwykłym Muminkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Ale ja nie pytam w jaki sposób ich nie szanują, tylko z czego to wynika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Ale ja nie pytam w jaki sposób ich nie szanują, tylko z czego to wynika." Toż odpowiedziałem wczesniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_okrutny
A kiedy Muminkowi urodzi sie syn to tata Muminka bedzie się nazywał tak samo jak Muminek :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"A kiedy Muminkowi urodzi sie syn to tata Muminka bedzie się nazywał tak samo jak Muminek ?" Pewnie dziedziczą imię Muminek z ojca na syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Wujku, dlaczego ludzie nie mają poważniejszych pytań? Kurde, podoba mi się to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
dobra dupa "ludzie, nie macie powazniejszych pytan? Takich bezecensctw odechciewa sie czytac" Dawaj coś cieżkiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Wujku, dlaczego ludzie nie mają poważniejszych pytań?" Być może ich życie jest łatwe i przyjemne, i nie dostarcza im poważniejszych dylematów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek, jestes gotowy na ciezki kaliber? Ptrzeciez mamy najpiekniejsza noc w tygodniu, szkoda czasu na smutki... Ale zeby muminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
dobra dupa wujek, jestes gotowy na ciezki kaliber? Jestem zwarty i gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
Ja mam coś cięższego: Jaki ciężar i z jakiej wysokości należy zrzucić na huśtawkę, po drugiej stronie której siedzi jeż, tak ażeby jeż doleciał na Marsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat_okrutny
dobra dupa - zawsze chcialam spytac o tate muminka ale nie bylo kogo, teraz pojawila sie taka okazja wiec grzechem bylo nie skorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"Jaki ciężar i z jakiej wysokości należy zrzucić na huśtawkę, po drugiej stronie której siedzi jeż, tak ażeby jeż doleciał na Marsa?" Zadanie niewykonalne, bo spadający ciężar podlega oporowi aerodynamicznemu, w związku z czym nie przekroczy pewnej granicznej prędkości. Poza tym - jeż jest nieopływowy i wytraci prędkość wskutek tarcia gazu o igły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacpac
A nie spali się przy przejściu przez atmosferę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dylemat ---- to zakrawa na traume z dziecinstwa. Ale troche kojarzy mi sie z "cialem". Tyle ze tam chodzilo o kangurzyce... Jak dla mnie to temat nie na dzisiaj. :D :D Zbyt duzo polskiego browaru plynie w mojej krwii :D Ale przynajmniej wlasciwa muze mam na uszach :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Dobra Porada
"A nie spali się przy przejściu przez atmosferę?" Nie osiągnie takiej prędkości, aby zmiana prędkości gazy podczas jego opływania spowodowała odpowiednio wysoki wzrost temperatury powierzchni jeża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile byscie nie wujkowali i nie pytali, to kochnai HALOOO, jestesmy na erotycznym, i jakos w kazdym pytaniu widze zwiazek z sexem. Tym swiaomym i tym uspionym... Wujek - jakie perfumy (dla kobiety) polecasz??? Wybieram sie jutro na zakupy i chce zaszalec (tak do 30 zl) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×