Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Eh tez bym chciala zeby moj maluszek sie rozpychal a ono nadal tylko leciutko sie rusza i czuje to tylko jak przyloze reke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymbarkowa czys ty
zwariowała jakie 2 kg??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....24/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem tymbarkowa wszystko to juz probowalam, ale kupie moze ten sos czosnkowy i bede jadla z kanapkami, czosnku nigdy za wiele:)Martwi mnie tylko zeby nie bylo jakis powiklan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek, głos oddany z Topicu Konkurs Pampersa :) Jeski ktoś chce oddać na nas głosik to prosimy: www.bobovita.com.pl/galeria/16069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzialam wczesniej tego kalendarza:) Fajne to... duzo mozna sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, moze bedziecie wiedzialy. Mozliwe jest zeby byla taka rozbierznosc...jak robilam USG genetyczne to termin wyszedl mi na 01.09 a z obliczen lekarki na 12.09 co prawda nie pamietalam dokladego dnia ostatniej miesiaczki, ale zeby az 2 tygodnie to sie roznilo?:/ Czy spotkalyscie sie z taka sytuacja juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzieś że termin z usg może znacznie odbiegać od terminu wyliczonego z ostatniej miesiączki, dziecko po prostu szybko rośnie;-) ja na karcie ciazy mam napisany termin z ostatniej @ czyli 25.05.09 oraz termin z usg z 13tc czyli 22.05.2009;-) A co do tego kalendarza patrzę na niego co tydzień, czyta, jak mniej więcej zmienia się mój maluszek;-) jest tam mnóstwo porad i ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm musze jeszcze zapytac lekarki. Ale dziekuje troche mnie uspokoilas:) Juz zapisalam sobie ta str z kalendarzem, tez bede czesciej zagladac:) tymbarkowa a ile juz wazysz i ile wazylas przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG nie ma co za bardzo zwracać uwagi, bo jak robiłam w 36 TC, to wyszło tak, że główka ma wymiary odpowiadające 42 TC, brzuszek 32 TC, a gługości kości udowej 36 TC. Także też była ogromna rozbieżność co do rozmiarów. A wg USG waga miała być maksymalnie do 3 kg. I to nawet nie, a Jaś wazył 3 700 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super bo duzo o tym myslalam. Dziwilo mnie to bo to prawie 2 tygodnie, ale jak mowiecie ze wam sie tez duzo nie zgadzalo to bede spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed porodem wazylam az 74 kg - jestem bardzo ubita w sobie;-( dzisiaj rano się ważyłam i waga pokazuje aż 85kg;-) powiem wam ze to jest dziwne bo raz waze 82 a nastepnego dnia 84;-) mam nadzieje ze po porodzie szybko zgubie to co zbędne, teraz liczy sie tylko dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa masz racje, na pierwszym miejscu musi byc dziecko, a po porodzie napewno szybko zrzucisz jak malenstwo da ci popalic:) Nieprzespane noce i w ogole zmiana zycia zrobi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana zycia - tego się boję;-) ale wierzę że dam radę i będę super mamą;-) widziałyście może ten topik o końcu świata, nieźle się nakręciłam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też zmieniam swój tydzień w tabelce bo my już od soboty 25 zaczęliśmy ale zapomniałam zmienić :) A co do usg to mi z usg też wychodzi termin na 5 lipca a normalnie z miesiączki na 11 więc tez jaka rozbierzność jest ale własnie czytałam i słyszałam że datą z usg nie ma co się tak sugerować, tak samo z wagą dziecka - usg nawet sporo zaniża :) MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......16/sierp/wrz.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ze mi odp:*jeden "problem" z glowy:) tymbarkowa chyba kazda z nas sie boi zmian ale musimy byc silne bo dzieciaczki beda nas bardzo potrzebowaly, wlasciwie beda od nas uzaleznione, wiec nie mozna sie zalamac i trzeba byc dobrej mysli:)Gosiek znow wzielas tabelke bez moich zmian:) Wkleje jeszcze raz tabelke Z MOIMI ZMIANAMI:):P jak Twoj synus dzisiaj? Szaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick............Wiek.....Miasto..........Imię dz..... ...Data ur. dziecka Klaudia.P.......21.......Wrocław.........Olivierek..... ...20.01.2006r. Catarinka.......21.......Wrocław.......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa......22......Garwolin........Jaś............ ...02.12.2088r. Daga5 ......... 23......Żywiec...........Nikola.............15.09.2008 Bebolek20.......21.....Kilcock............Fabian........ ...12.11.2007 aanneczka.....22.....Liverpool..........Oleńka.......... .15.07.2008 ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek......... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię..... Klaudia.P......21..........Wrocław....16/30.08.09...bliź nięta-nie wiem OOOLLL........22 ........Olkusz......17/12.09.09.....nie wiem Tymbarkowa.....21......Szczecin.....32/25.05.09......S -Marcel Gosiaak..........21.... .Jastrzębie....25/11.07.09..... S-Michał Karaoke87........21.....Częstochowa...19/.01.08.09.....n ie wiem 2face--------------21........Białystok......23/ 28.06.09 ..C- Lilianka szczęśliwa87.....21.......Olsztyn.......22/23.07.09... S Jakub-Szymon agawerka.........21.......Wrocław------23/21.07.09....C- Amelia kozaki_87......21..........Rzeszów......8/28.10.09...... ...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa masz racje, na pierwszym miejscu musi byc dziecko, a po porodzie napewno szybko zrzucisz jak malenstwo da ci popalic:) Nieprzespane noce i w ogole zmiana zycia zrobi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie tu psuje bo drugi raz sie to samo wyslalo... Nie czytalam tego topiku o koncu swiata i chyba nie chce czytac... jakos nie wierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOLLL, ja mam termin wg ostatniej miesiaczki na 21 lipca, a ostatnio na usg wyszlo, ze niby 2 sierpnia- takze rozbieznosc tez spora;) Osobiscie wolalabym wczensiej niz pozniej, jak chyba kazda z nas:) Mnie na nowo mecza dolegliwosci z poczatku ciazy- zgaga i okropne bole glowy...W dodatku Mała wierci sie niesamowicie nie dajac mi spac w nocy, ale pocieszam sie tym, ze za 3 miesiace juz bedzie z nami i w koncu bede mogla spac na plecach ;) . Imie juz ostatecznie ustalilismy, miala byc Amelia, ale ja nie bylam przekonana do tego imienia i udalo mi sie namowic mojego mezczyzne na imie Anita- spodobalo mu sie no i juz tak zostanie:)W ta sobote bierzemy slub, czym cholernie sie stresuje, a jednoczesnie chcialabym to juz miec za soba!:) wieczorkiem wyjezdzamy juz do przyszlych tesciow pozalatwiac reszte spraw, tak wiec duzo zdrowka i dobrego samopoczucia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka zycze powodzenia na slubie:) Nie stresuj sie duzo zeby nie zaszkodzic coreczce:) Ehhh do mojego jeszcze prawie 3 miesiace... moglby ten czas jeszcze szybciej leciec:( a pozniej tylko czekac na maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLL - hehe sorki za tą tabelke ale już jest oki. Tak mój synuś szaleje cały czas, w sumie to ja nawet nie wiem kiedy on śpi.. ale jeszcze udaje mi się zasnąć w nocy mimo że on w brzuszku buszuje:) Na jakiekolwiek dolegliwości raczej nie narzekam, czuję się dobrze, w ogóle ciąży przechodzą super, w ogóle nie czuję zmiany stanu dobrze tylko że mały tak szaleje i przypomina o sobie bo w ogóle nie wiedziałabym że jestem w ciąży hehe :) Mi właśnie przyszedł kombinezonik dla małego co zamówiłam z Allegro, taki z futerka takiego miłego i nie gruby - tak na chłodniejsze dni jak się jesień zacznie w kolorze ecri i kapturek na głowe jest z uszami, jest taki slodki i mllutki - chyba będe z nim spać przytulona hehe już się nie mogę doczekać kiedy mojego synusia w nim zobaczę, będzie sto razy śliczniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka nie stresuj sie, to na pewno bedzie nie zapomniamy przez was dzień;-) odezwe sie do was pozniej, teraz sie zbieram do laryngologa, pada jak cholera.... buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak zartowalam z ta tableka:):P A masz jeszcze jakies ubranka?Ja jeszcze nic nie kupowalam, na razie mysle o slubie a pozniej bedziemy szalec z ubrankami:) Wiesz co ja w sumie nie narzekam tak bardzo na samopoczucie, zawsze tlumacze sobie ze mogloby byc gorzej chociaz troche tych dolegliwosci jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×