Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Tymbarkowa ja dzisiaj sobie obliczylam ze od daty poczęcia mojej fasolki 40 tygodni uplywa z dniem 16 maja, a wszystkie te pomiarki cyklowe obliczaja na dzisiaj moj termin a ja wiem ze w ciaze zaszlam 10 sierpnia 2008 roku !!!!! jestem pewna na 1000000000 % bo ja zapisywalam dni kiedy z mezusiem sie tegesilismy, bo zawsze chcialam miec pewnosc dokladna kiedy nareszcie zostane mamuska!!! przykro mi ze nie spotkalas Catarinki!, a moze ja witerek porwał bo ona taka szczuplutenka :) jak to przeczyta to sie na mnie chyba nie obrazi zazdroszcze jej tych kosteczek wystajacych bo u mnie 94 kilo juz dzidzi mi chyba uroslo!!!!!!! ale jej zazdroszcze ze juz ma swojego szkrabika!!! nam tylko czekac pozostalo. jestem pelna podziwu ze po tym co Ci lekarz powiedzial (ze mozesz wczesniej urodzic) pojechalas na taki meczacy chodzeniowo weekend, ale napewno wrazenia sa warte, tylko teraz twoj syneczek kochaniutki moze sie domagac wyjscia z Ciebie!!! a lody krecone wielkie byly??? mi glowe coraz nizej Zosiunia wkreca ale skurczy jak nie bylo tak nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia byl najwiekszy lod krecony smietankowo-czekoladowy a co najlepsze chlopak ktory sprzedawal chyba uczyl sie je dopiero robic bo byly takie szerokie i dlugie strasznie zimne pyszne;-) a nad morzem tak zimno bylo tak wiatr zawiewał ze masakra... wiesz my wszedzie autem wiec tylko do sklepow wchodzilam ale mimo wszytsko jestem zmeczona... do dziewczyn ktore nie zaczely jeszcze kompletowac wyprawki - kochane nie zostawiajcie tego na ostatnie meisiace bo sie wykonczycie fizycznie i finansowo;-) my dzisiaj niby takie duperelki dokupowalismy a powiem ci ulcia ze ponad 1000zł na to poszło;-( ulcia a jaki spirytus kupowalas do pepuszka dla zosi bo mi w aptece zaoferowali tylko gaziki nasaczane leko bo niby spitryt jest na recepte;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa to Ci się z lodem udało też bym takiego zjadla :) pierwsze slysze o spirytusie na recepte!!! ja jeszcze nie mam ale moj mąż po prostu kupi taki normalny i w odpowiednio go z woda przegotowana rozcienczy zeby miał 70 koni a co kupiliscie takiego ze az tyle kasiorki wydaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotelik, kosmetyki i pieluszki, kupilam sobie 3 koszule bo nie mialam takich rozpinanych, stanik do karmienia i inne graty do szpitala;-) no i zelazko bo mi padlo i nie moglam prasowac;-( kupilismy jeszcze takie puchatki z pianki na sciane do dekoracji i juz sama nie wiem co... ide spac jestem wykonczona... buziaki ulcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia nadal w dwupaku gin mnie tak nastraszyl ze do 10 na bank urodze a ja sobie mysle ze i po 25 marcelek bedzie jeszcze we mnie siedział jemu tam za dobrze;-) zmykam gotowac obiadek, bede pozniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa do 25 maja to jeszcze daleko a Marcelko napewno dobze się czuje u Ciebie, ja zmieniam tabekle bo dzisiaj zaczyna się 41 tydzień MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Catarinka71...........28 kwietnia........sprawdzamy bioderka tymbarkowa..........30kwietnia..........usg kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i my też już w domku. Nawet nie chce mi się nic dzisiaj pisać, wybaczcie:P Fajnie było szkoda że się szybko się skończyło:( Tymbarkowa no ja też Cie nie widziałam ale każdą ciężarną obczajałam:P Ulcia ja to taka chuda że wszystkie psy mnie lubią:P Szkoda że już straciłam te kg, bo podobało mi się to że przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam..i wspominam czasy ciąży...Moja córeczka ma już 2 latka...Już tak nie potrzebuje mamy...Myślę że czas na braciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......nie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzenie Catarinka71...........28 kwietnia........sprawdzamy bioderka tymbarkowa..........30kwietnia..........usg kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krew I mocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu Czesc dziewczynki;-) ja cala noc prawie nie spałam;-( Marcelek tak bardzo sie rozpychal ze nie szło zasnąć;-) Wieczorem jakoś taka strasznie głodna sie zrobilam ze moglabym chyba zjesc wszystko co mialam w domu, ale zatrzymalam sie na kanapce z salata i serem i jogurtem;-) dzisiaj mnie dziwnie brzuch na dole tak cmi delikatnie i w ogole dziwnie sie czuje jakos inaczej... zabieram sie zaraz za paranie i prasowanie ubranek;-) ulcia a ty jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki:* Ale Wam dobrze jejku, kwestia dni jak bedziecie mialy swoje malenstwa przy sobie. Ja przez wekend mialam gosci, miedzy innymi 6mies kuzyneczke i napatrzec sie nie moglam... Ja juz chce wrzesien!:) Eh ale ten weekend to byl meczacy co? Wszyscy powinni odpoczywac a ja bylam zmeczona jak nie wiem co:):P Zreszta pewnie jak Wy wszystkie:) Buzka:*Zycze Wam milego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki!! ja cały weekend obijałam się a miałam pisac ostro prace :):) wczoraj byłam nad solina i było super słoneczko świeciło i tak miło było pospacerować. No i co krok jakaś ciężarna szła ja nie wiem jakiś wysyp mamusiek czy ja teraz dopiero zwracam na to uwage hehehe:) Jutro ide do gina mam nadzieje że mi zrobi usg i sobie tam zobacze jak mały(a) się rozwija bo strasznie dużo ostatnio stresów i nerwów mam. A mam pytanie czy wy cały czas jecie witaminy??? i jak coś to jakie bo ja feminatal 400 teraz jem ale zastanawiam sie czy to jest sens bo ja staram sei meić zróżnicowana diete i nie wiem czy konieczne jest faszerowanie się tymi tabsami mimo ze to witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra z tym praniem;-( wczoraj wieczorem wrzucilam pierwsza partie i dzisiaj poprasowałam, niby takie malenkie \"szmatki\" a zmeczylam sie niesamowicie;-) teraz pierze sie kolejna, pogoda nie dopisuje wiec szybko nie wyschnie - odpoczne troszkę;-) juz wam wczesniej pisalam ze dziwnie pobolewa mnie brzuszek na dole (czytalam na necie ze w ostatnich tygodniach niby to normalne) i pepek mi wyskoczyl na wierzch - mam taka mala antenke jak teletubis na sniadanie zjadlam platki nestle fitness z mlekiem 0,5% mysle sobie z pelnego ziarna to zdrowe i pewnie mi cukru nie podniosa, a tu niespodzianka bo cukier az 186 nigdy takiego nie mialam po lodach a ni po bialym pieczywie - wiec wniosek prosty maja mnostwo cukru i z dietetycznymi nie maja nic wspolnego;-) lepiej jesc zwykle musli. gosia a ty jeszcze nie wrocilas? jakos pusto to i smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaki wiem jak czekasz na ta wizyte bo ja zawsze mam tak samo;-) ja do 12tc bralam tylko folik, pozniej lekarz zalecil mi witaminy i do teraz biore feminatal n - witaminy te sztuczne podobno powoduja ze sie bardziej tyje, ale nie kaza ciezarna jest w stanie dostarczyc do organizmu tyle witamin ile jest w jednej kapsułce... rozmawialam z kolezanka jest w ciazy w 36tc i juz ma nic nie brac wiec to zalezy od lekarza i od wynikow morfologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i młoda akurat śpi to mam chwilkę żeby popisać:) Ja chce z powrotem nad morze!!!! Jeju jak mi tęskno za plażą, za morzem, za muszelkami, kamyczkami itp itd... uwielbiam to. Mieliśmy nie jechać w tym roku na wakacje tylko odkładać sobie urlop mojego P w razie gdyby musiał zostać w domu, ale chyba jednak poszukam czegoś i pojedziemy jeszcze raz. Kołobrzeg.. hmmm... nie mój typ. Hotel mieliśmy fajny, przy samej plaży prawie ( ok. 150m) Chodziliśmy ciągle na plaże. Wracaliśmy do domu na jedzenie, na karmienie i przebranie młodej i dalej na plaże. Spoko, ale miasto... Kurcze chyba jestem tak zakochana w Łebie że żadne inne miasto mi się już nie spodoba. No i właśnie i Kołobrzeg to miasto a Łeba turystyczna miejscowość. Na wakacje chyba tam pojedziemy, szkoda tylko że tam woda zimna, ale jak coś to zajedziemy do Ustki tam już fajnie:) Poszukam coś, zarezerwuje i już będę odliczać dni do tego wyjazdu:) Muszę wygrać w totka żeby kupić dom nad morzem i nie musieć pracować tylko wylegiwać się na plaży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa wielkie dzięki wiesz bo ja tam dbam żeby wszystko dostarczać a czytałam że za dużo witamin to też nie zdrowo a szczerze to moj gin jak mialam na początku badania to sobie zapomniał wziąć ze soba i nie powiedział mi czy dobre czy złe.... teraz dopiero się dowiem :( a wiesz tew tabletki kolo 50 zł kosztują i jak nie są tak niezbedne to wole na co innego przeznaczyć ta kase. Tak myslałam o małym funduszu wyprawkowym z moim O. żeby jak sie maleństwo urodzi mieć coś w skarpecie :) wiecie do miesiąc coś tam do koperty czy do pudełka bo wiem że czeka mnie dużo wydatków. Tak juz bym chciała wiedzieć co tam mam bo mnie korci na ciuszki i chyba kupie coś żółtego bo tak pomyslalam ze to neutralny kolor i dziewczynke ubiore i chłopca może troche jak pszczoła bedzie wyglądać :):):) ale już mnie korci a nie wiem co. no ale jutro marne szanse bo to bedzie jakis 15/16 tc ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jak byłam w ciąży brałam witaminy do 5 miesiąca co 3 dni, a powiem wam szczerze że nie jadłam wcale ani owoców ani warzyw.Miałam średnie wyniki nawet soków nie piłam po wszystkim mi było niedobrze. Mimo wszystko jakoś dotrwałam do końca i teraz myślę o kolejnym dziecku chyba pogoda tam na mnie działa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski:) ja mam dzisiaj wizyte i mam tez nadzieje, ze dostane te zwolnienie no i ze w koncu zobacze na usg Młoda...Wczoraj pozegnalismy gosci, poszlismy do kina, a od jutra czekaja mnie mega porzadki...Odezwe sie wieczorkiem, milego popoludnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila witaj:) Wpisz się do tabelki MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzenie kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1308
witam wszystkie mamuśki! ja od początku biore prenatal bo słyszałam że są najlepsze ale prawda jest taka że wszystkie te tablety maja dokładnie takie same witaminy,poprostu identyczny skład.także jakiekolwiek ale trzeba je brać gdyż nie wszystkie owoce i warzywa maja takie witaminy jakie potrezeba kobiecie w ciązy a jednak dzieki takiemu kompleksowi twoj organizm dostaje to czego potrzebuje. piszcie jak tam wasze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki - dziewczyny dopiszcie sie do tabelki;-) ja juz na dzisiaj mam dosc prania i prasowania - za duzo tych ubranek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam mamuszki i nowe kobitki!!! ja jeszcze cala w jednym kawalku a raczej 2 w 1 szampon przeciwnarodzinowy chyba sobie na czole wymaluje bo Zocha nie chce do mamusi ,a dzisiaj oglądalam powtorke pierwszej milosci i ta malenka od tereski i marka taka piekna i myslalam ze bede wyc a zosiunia mi dala kopniaka!! wie ze mama cierpi ale jeszcze chce sie tam powylegiwac. a mazus powiedzial dzisiaj ze widac ze to moje dzidzi i ze imie w sam raz wybralismy bo Zosia to zlosliwa ula \"zosula\" -hehe ten to zawsze najmadrkowszy pod sloncem tylko chyba sama ja sobie robilam :)) ja tam juz nie biore zadnych witamin tylko czasem witamine c i duzo jablek i w ogole wszystkie owoce i warzywa jem. Tymbarkowa bylo pranie wczesniej robic bo teraz to prasowanie cie zabije hehe ja tam juz luzik dawno mam i nic mi sie nie kurzy i wszystko pachnie!!! a Ty teraz pewnie szalejesz bo sobie nowe prasidlo kupilas cwaniaku!!! Catarinka to dobrze ze cie wiatry morzowe nie porwaly szkodaby nam bylo mamuski po fachu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wam powiem co mam w piekarniku i co zapachem caly dom oblewa :) pieczem sobie hehe pyszne ciacho z rabarbarkiem na kruchym spodzie i miekkim ala biszkoptowo rabarbarowym srodkiem a na gorze posypka pycha a do tego kompocik ugotowalam rabarbarowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia mniam mniam, uwielbiam ciasta z rabarbarem;-) a jak moje nowe zelazko wymiata;-) wypralam i wyprasowlam 3/4 ubranek na wiecej nie mam sil dokoncze jutro... ulica czy ciebie tez czasami pobolew brzuszek na dole i czujesz normalnie jak dziidza schodzi nizej, bo ja to czuje i sie boje ze porod lada chwila mnie najdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie tak cmi i zosia raz jednym ramionkiem raz drugim mnie smyra i wciska sie na dol musze leciec bo tesciuchowa przyjechala i juz mnie ustawia zebym troche z nia posiedziala i przywiezli ze soba sasiadke Gosię ona jest w 7 miesiacu uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ale mnie tu dawno nie bylo....Az sie za wami stesknilam baardzo:) Ja dzisiaj juz ostatni dzien w Polsce i jutro wyjezdzamy z mezusiem do Anglii. Szkoda mi wyjezdzac, ale wroce tu za miesiac z malutka:) co tam u was?opowiadajcie. Tymbarkowa ty juz niedlugo bedziesz miala dzidzie ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anneczka a ty jeszcze w polsce siedzisz;-) ja czuje sie bardzo dobrze, sa wyjatki ale ogolnie jest oki, pewnie jak czytalas wyzej na ostatnim usg wyszlo ze termin jest na 10 maja i gin to potwierdzal ze na 100% urodze do 10 ale termin z om jest na 25 i mysle ze marcys szybciej nie wyjdzie;-) pogoda u mnie paskudna, pada deszcz i zimno jakos sie zrobilo, buuuuuuuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie pojechali!!! glowe mi bedzie tesciucha zawracac!!! jezusie prawie bym ja pogryzla bo ona zawsze musi miec inne zdanie och te mamuski!!! a teraz w piekarniku pichcę pizzę z oliwkami ananasem takim nie z puszki ogorami kiszonymi pieczarkami i cebulka i papryka czerwona i zoltą na jutro na obiad maz sobiie zayczył no i botwinkowa zupke jutro zrobie a 3 dni temu byla szczawiowa z jajkiem och jaka pycha uwielbiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×