Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość agusia33332
czesc dziweczyny . ostatnio nie mam czasu zabardzo zeby z wami popisac. z rana bylam na zakupach z Kuba . teraz maly spi a jam mam zabrac sie do pieczenia biszkoptu na tort . justro robimy mu urodzinki fakt ze skonczy dopiero w niedziele ale mamy komunie i niebedzie jak imprezowac chociaz szwagirka ma sie postarac i tort zamowic . czeka mnie troche pichcenia bo przeciez trzeba to uczcic :) gosiak ja tez spakowalam sie dosyc wczesnie do szpitala . przezorny zawsze ubezpieczony ale i tak ponad tydzien przechodzilam i tylko ta torba mnie wkurzala gdy na nia patrzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia33332
niewiem czemu mi wyskoczylo na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia33332
no co jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja praktycznie nic dla siebie nie mam jeszcze do szpitala. Oprócz tych kapci i szlafroka. Jeszcze trochę czasu niby mam, ale człowiek nie przewidzi pewnych sytuacji. Dziewczyny kupowałyście dla siebie podkłady jednorazowe na łózko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia pakuje sie na majowke a nie do szpitala;-) a ja wysprztaalam czyste mieszkanie i odliczam czas do tej 18:55;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke ja w sobote wlasnie chce kupic takie rzeczy dla siebie;-) myslalam o wkladach poprodowych i o paczce wiekszych podpasek ale zeby podklady na lozko to nie, mam nadzieje ze w szpitalu daja;-) na razie w torbie mam spakowany recznik, kapcie, japonki i jedna koszule nocna, wiecej nic nie mam;-) a szlafrokow nienawidze wiec nie zamierzam kupowac;-) chce kupic jeszcze Wkładki laktacyjne Majtki jednorazowe, płyn tantum rosa i stanik do karmienia;-) zabiore jeszcze przybory toaletowe, kosmetyki i to wsio, ubranek dla marcelka nie biore bo szpital zapewnia a na wyjscie to tatus przywiezie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w szpitalu mailam te podklady z belli . potrzebne byly mi ilosci hurtowe bo niedosc ze dla mnie to jeszcze kubie w pampersa tez trzeba bylo wkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku.. ale mnie wymeczyła koleżanka hih kurde martwi mnie to moje twardnienie brzucha, tak jak w domu siedzę to jest ok, ale jak sie narobię albo chodzę to mi robi się taki ciężki kamień na pare sekund i puszcza i jak idę dość często to mam sama nie wiem zaczynam się już niepokoić...:( Tymbarkowa dzięki chociaż Ty wiedziałaś, dziewczynki nie pakuję się do szpitala tylko na majówkę - wyjeżdzam na 4dni hihi do szpitala jeszcze mam czas a poza szlafrokiem nie mam jeszcze nic :P bede się pakować dopiero w połowie czerwca:) A tu wklejam fotke wózka, tylko ta fotka jest ściągnieta z neta bo ja temu co kupiłam nie miałam jak zrobić bo jak pisałam mąż zabrał go do brata żeby tam narazie stał.. ale jest tej samej firmy i kolor taki tylko na tym zdjęciu jakiś blady jest ogolnie jest taki żywszy fajny bardzo mi się podoba:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/009f92f7af8ec155.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wózek kupimy pod sam koniec ciaży,albo dopiero po porodzie. Jeszcze nie wiem. Gosia a ile zapłacilaś za tą karetę? :) Mi brzuch nie twardnieje, ale jak idę za szybko to mnie zaczyna boleć i muszę sobie stanąć i chwilę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już we wcześniejszych postach pisałam, nie wiem czy czytałaś Karaoke.. Ja wózek też miałam kupować dopiero końcem czerwca ale wczoraj byłam z koleżanką w komisie dziecięcym i zobaczyłam ten wózek, bardzo mi się spodobał, jest używany, ale jak nowy-zadnych plam,wyblaknięć, naprawde super za 250zł więc stwierdziliśmy że to okazja i dlatego kupiłam ale w domu bede go miała dopiero po połowie czerwca więc i tak go nie widzę a to nawet i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250zł ? to super, ze wam się trafił taki fajny wózeczek za tak niską cenę :) my bedziemy kupowac nowy, ale też nie mamy zamiaru wydawać na niego nie wiadomo ile. Dziecku i tak wszystko jedno w czym się je wozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Ja też miałam mieć nowy i nie chcialam nawet używanego, miałam już upatrzony z Baby Merc siwo-pomarańczowy za 550zł, ale jak zobaczylam wczoraj ten, mowie Ci wygląda jak nowy-babka mówi ze wszystko było prane itp.i widać że mało używany, chociaż ja i tak sobię go poprzecieram mokrą szmatką z płynem w czerwcu zeby odswiezyć, ale naprawde jest niesamowity dlatego dałam się skusić bo w i nym wypadku bym nie kupiła a połowe kaski mam w kieszeni i mogę za to coś innego malemu kupić:):):) Aha a ja mam prośbe do OOLLL także OOOLL czytaj wyraźnie i nie zapomnij hihi bo chodzi o to że Ty zaczynasz w sobote, tak jak ja, nowy tydzień ciąży i jeśli będziesz zmieniała dane w tabelce to zmień mi też kochana i wpisz 31tc, bo ja nie będe robiła tego dzisiaj a jak wrócę będzie wtorek więc chcę zeby było zmienione już, dziękuje z góry hiihih:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba będziemy kupować używany fotelik, znajomy chce odsprzedać, też praktycznie jak nowy, bo mało dziecko samochodem wozili, a chłopiec już z nego wyrósł. Mieliśmy kupować przez allegro, ale skoro nadarzyła się taka okazja to chyba skorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, jesli jest okazja i naprawde warto to dlaczego nie skorzystać. Ja fotelik niedawno zamawiałam na allegro, w poniedziałek teraz mi przyszedł, wklejałam tu nawet linka dziewczynom,bardzo mi się podoba, ale jeśli miałabym okazję też od kogoś odkupić to bym tak zrobiła:):) Karaoke a duzo juz przytylas? jak brzuszek spory? ja mam 96cm w pasie na wysokości pępka, wszyscy mówią że mały jak na lada moment początek 8 msc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaoke ale fajnie to ujelas kareta wozek na prawde fajny gosiu i nie odbiega duzo wygladem od tego baby merc-a;-) kiedys czytalam ze na twardnienie brzucha lekarz zaleca nospe i magnez ale lepiej skonsultuj to ze swoim ginem;-) wiecie jak u mnie jest strasznie goraco, nawet nie wiem jak sie ubrac na to usg zeby sie nie zagotowac;-) juz za 2 godzinki ruszam i powiem wam ze nie moge sie doczekac a z drugiej strony strasznie sie boje ze moze cos bedzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa wsyztsko bedzię oki i nawet tak nie mysl, ciesz się w koncu Marcelka zobaczysz hih albo Hanie :P ;) A co do tego twardnienia to ja już je mam od ok. 21tc i mówiłam lekarzowi na wizycie jak byłam w 23tc i przepisał mi własnie Nospe forte żeby brac jak bede je miała ale od tamtej pory mam je cały czas ale nie brałam tej nospy, jakoś nie przekonują mnie te leki, nie chcę się tak faszerować, a poza tym co będe łykała nospe 2razy dziennie.. to jest bezbolesne te skurcze tylko takie wkurzające bo ten brzuszek sie tak stawia.. sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie jak lekarz powiedzial ze to nic niepokojacego to spoko;-) u mnie czasami marcelek wypcha jakas czesc ciala i mam takie guzy na brzuchu i jest taki niewymiarowy i ludzie sie dziwnie patrza dobra zmiatam pod prysznic, odezwe sie jeszcze przed wizyta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią wizytę mialam 21 kwietnia i okazało się, że waże pół kilograma więcej niż podczas pierwszej wizyty, ale ja podczas dwóch pierwszych miesięcy schudlam dwa kilogramy, więc wychodzi na to, ze 2,5 kilograma przytyłam od momentu tej mojej wagi minimalnej. Ale ja jestem trochę przy kości i ogólnie zauważylam, że w ciązy trochę schudłam, więc trudno mi stwierdzić ile rzeczywiście przytyłam :) Ile zginęło mojego tłuszczyku, a ile nadrobiło dziecko, łożysko i wody płodowe pojęcia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja też tak mam, wiele razy jest taki niewymiarowy a w ogóle Michałek upodobał sobie prawą częśc brzuszka i zazwyczaj tam się wypycha i mam często tak że z lewej strony praktycznie nie ma brzuha z drugiej taka wielka kula hihi śmiesznie to wygląda wtedy:):) Karaoke to i tak malutko.. ja ostatnią wizytę miałam 9kwietnia a na dzień dzisiejszy przytyłam 2,5kg od tej wizyty.. a w sumie 8,5 heh a jeszcze tydzien mi został i to najgorszy bo majówka u rodzinka a ciotka już zapowiedziała że mnie spasie równo hihi bo dziecku nie mogę żałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu a do nas burza idzie.. ale jaja :P a my wieczorem mamy jechać.. tzn późnym wieczorem brr już się boje!! a za pakowanie jeszcze się nie zabrałam.. tak mi się nie chce.. nie lubię się pakować...no pakować jeszcze jako tako ale rozpakowywać to już masakra!!! Catarinka a Ty kiedy wyjeżdzasz do Kołobrzegu? jedziecie autkiem czy pociągiem? My autkiem oczywiście. I na jak długo jedziecie? Życzę Ci aby się pogoda udała, mam nadzieję że mi też dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wiercipięta najaktywniejszy jest wieczorem. Jak mi się chce spać to jemu się zachciewa bawić :) Już załapał zabawę w pukanie :D on puka do mnie od środka, chwila przerwy, ja pukam z zewnątrz i odpowiada od razu :) a jak zdarzy się tak że nie odpowiem na jego kopanie to wierci się niemiłosiernie :) i uspokaja się dopiero jak go pogłaskam :) a najbardziej chciało mi się wczoraj śmiać jak sprzedał kopa w tatusiową dłoń :) Mój mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że maleństwo moze tak mocno kopać :) to niesamowite, że już z tak maleńkim dzieciątkiem w brzuchu można nawiązac kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
Melduję się ;) Prawdopodobny termin: 08.01.2010r;) Pozdrawiam i gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) zaczernij sobie nick, żeby nikt się pod ciebie nie podszywal i dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta, dołącz do nas- z wielką radością przyjmiemy Cię do naszego grona brzuchatek:):) opowiedz coś więcej, jak ci ciąża mija, to Twoje pierwsze dziecko, z jakiego jesteś rocznika? Karaoke mój też zna zabawę w pukanie i normalnie się wtedy uśmieje jak nie wiem, a najbardziej lubię późny wieczór własnie jak kładę sie spać i lezę na boku to tak stópki wystawia, w sumie nie wiem czy to pietki czy kolanka ale tak wystawi że widać taką małą kuleczke normalnie to takie słodkie:) Ja to nie mogę pojąć gdzie w tym moim "małym" brzuszku mieści się dziecko i to już sporo bo ok1,5kg.. niesamowite a zarazem cudowne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie widać żanych wypukłości na brzuchu :) nie wiem czy to spowodowane jest moją warstewką tłuszczu :D czy maluch tego nie robi :) no ale wydaje mi się że jak leże to byłoby to widać, a nic takiego nie zauważyłam. Ale za to jak sie położe, ale siedzę to widzę jak mi brzuch podskakuje :) no trudno się wtedy nie roześmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He znow nadrabialam:) U mnie tez strasznie duszno...:( I slabo mi sie od tego robi to siedze w domu i sprzatam bo gosci lada chwila bede miala. No wiec tak: GOSIU wozek sliczny i mialas z nim ogromne szczescie. Ja na wozek tez nie mam zamiaru duzo wydawac bo jak sie mala urodzi we wrzesniu to ile ja nim pojezdze? Przeciez jak bedzie miala jakies 6mies to trzeba kupic nowy... A co do nospy to wez sobie naprawde pomaga bo ja tez to bralam i dziala a tak to sie martwisz:* a jesli chodzi o tabelke kochana to obiecuje ze zmienie jesli sama wejde bo przez caly weekend bede miala niezly mlyn:( Witaj KARAOKE, dawno Cie tu nie bylo:) Wiesz co jesli chodzi o bakterie to ja tez je mam ale mi nic nie przepisala tylko kazala duuuuzo pic to pije i bakterie same gina. Po co sie faszerowac?:( Pij to moze i Tobie pomoze czego Ci zycze:):* TYMBARKOWA dzisiaj USG!!! Jupiiii!:) Napisz jak Twoj Marcelek lub Hania:) Eh jak Ci dobrze ze go podejrzysz:):* Bede trzymac kciuki:* A na zakonczenie napisze ze tez uwielbiam zabawe w pukanie jak to fajnie nazwalyscie:) He cudowne to jest:) A swoja droga takie male szkrabiki a juz rozumieja zasady:):):):P Hmmm dziewczyny myslicie ze 9kg w moim tygodniu to duzo? Bo ja juz tyle przytylam:):P Zycze Wam milego dnia kochane:* Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem gotowa, czekam juz tylko na wyjscie na autobus a mam o 18:02;-) mam nadzieje ze wszystko bedzie oki, trzymajcie kciuki za nas;-) uuu gosia wspolczuje burzy ja jej nienawidze i zawsze sie zdarza jak jestem sama w domku;-( to nie wiarygodne jak w takich brzuszkach mieszcza sie takie malenkie istotki ktore jak sie okazuje waza po 4kg i mierza po 60cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa trzymamy MOCNO KCIUKI:):* Napewno bedzie super kochana:* Pewnie juz sie nie miesci caly na monitorze:):P hihi ale beda jaja jak sie zmieni w Hanie:) Wiecie co u mnie chyba tez burza bedzie i dlatego tak duszno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×