Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

no przychodzic tu szybciutko !!! a ja w srodę pojadę do mojej ginki po skierowanie na oddział , bo skoro mala się nie pcha to te dwa tygodnie bedziemy pod scisla opieka szpitalna odpoczne od sprzatania, techciucha zajmie sie moimi obowiazkami bryyy robie to bo musze ale napewno nie dam sobie juz w czwartek wbic w zyle kroplowy na wywolanie jak bedzie wszystko dobrze to niech sobie jeszcze tam do 17 posiedzi dwa tygodnie jest dopuszczalne zmieniam: MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Ulcia87..................6 maja..............wizyta po skier. na oddział Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ulcia jestes;P ja botwinke widzialam w warzywniaku ale taka jakas wysuszona byla;-( ja wlasnie jem kanpaki z chlebem zytnik ekologicznym ktory jest twardy i okropny... a jak ciacho wyszłło? a wiesz ze ja myslalam ze ty z tesciami mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja strajkuje! Moze od dzisiaj robimy zakaz pisania o jedzeniu!:) KURDE co tu wejde to ktoras narobi smaka, a czlowiek pozniej siedzi i mysli co by tu zjesc:) Tymbarkowa bo Ty sie wykonczysz przy tym zelazku:) no ale tak nowe ma to smiga jak maszyna:):P aneczka witaj:):* Gdzies Ty tyle byla? Pewnie korzystalas ile wlezie z pobytu wsrod swoich. Zostan u Nas, nie lepiej Ci w Polsce?:* A Ty Ulcia ani mi sie waz dawac jakies fotki ciast! A sio z takimi:):):) Kiedy dasz nowa fotke brzuszka? Kozaki ja biore od poczatku PREGNIUM, sa tanie a maja wszystkie witaminki, mozna je kupic na \"listki\". Ale powiem Ci ze od miesiaca nie biore nic i wszystko jest w porzadku. Tylko wiecie co? Ja bralam tez magne B6 , przynajmniej 3 tabletki dziennie i bylo ok a teraz jak od tego miesiaca przestalam to tak mnie skurcze w ladkach lapia ze masakra:( agawerka napisz jak po wizycie:* A tak poza tym to jak sie czujecie dzisiaj? Ja nawet w miare tylko humor nie dopisuje:/ ciekaw co z Gosia... Jeszcze nie wrocila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa może zaklady obstawimy ktora z nas pierwsz??? hehe dziewczyny co Wy na to? jak myslicie Ulcia czy Tymbarkowa? no chyba zeby Agawerka po ostatniej akcji nas wyprzedzila!! bez jaj jej malensto ma tam siedziec jeszcze prw tygodni niech meczy sie tak jak my z kazdym dniem bardiej hehe no to ktora obstawia zaklady? a moze Tymbarkowa zrobimy tabelke ???: Ulcia Tymbarkowa ------------------------------------------------------------------------- ulcia (że Ty pierwsza) Co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia zabalowala, ale pisala ze jedzie na 4 dni wiec pewnie dzisiaj wroci;-) a ja wczoraj zapakowalam juz torbe do szpitala i nie wiem jak ja ztaszcze na dol, pewnie ja puszcze wolna z balkonu jak sie zacznie;-) a niby nic tam nie wsadzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulcia ja czuje ze moj marcelek to i po 25 nie wyjdzie;-) ja obstawiam ze ty pierwsza;-) w koncu juz na ciebie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie wiem czemu ale obstawiam zdecydowanie tymbarkowa:):P Ulcia tak patrze na Twoje z fotki ze slubu... masz jeszcze jakies? Moze pokazesz OOOLLL??:) Bo wiesz ja juz tuz tuz i szaleje na tym punkcie, a Ty wygladalas cudnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nigdy w zyciu!!!! to niby jest chałpa tescia zabisana prawnie ale matka michala 5 lat mowi ze bedzie przepisana bo bloki w lazach beda marcina mojego szwagra ale i tak przyjezdza i sie panoszy, a ja botwinke i szpinak kupilam w czwartek na rynku sliczniasty jak nie wiem co a jaki smaczny a ciacho pierwsza klasa nawet tesciucha z goska chwalily ze super ja uwielbiam gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll mowisz ze bede szybciej? no nie wiem, okaze sie ulcia jest 2 do 1 dla mnie ja tez uwielbiam gotowac, skonczy,am technikum uslug gastronomicznych jednak nie potrafie piec dobrych ciast, czasami z nudow wyjdzie cos pycha ale zeby jakies wieksze wyczyny na slodko to nie za bardzo;-) ulcia a suknia byla piekna i te kozaczki, cudownie jak landryneczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia to dobra zonka z Ciebie:) Ja lubie gotowac dla kogos:) Bo wtedy sprawia mi to wieksza radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mysle tymbarkowa ale nie pytaj dlaczego:) Tak poprostu jakos mam przeczucie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia nigdzie mi sie nie spieszy:) Naprawde wygladlas wyjatkowo, tak odwaznie i oryginalnie! Poprostu slicznie:* Naprawde bardzo mi sie podoba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kapelusik taki slodziutki, oryginalnie;-) moj misiek tez mowi ze do 10 marcelek do nas wyskoczy a co wam najelpej wychodzi bo mi dania z makaronem, salatki i zupy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fotka ze wczoraj z Urszula mojego taty wielka krowa ja nie ta druga Ulcia no w razie gdybyscie nie poznały ze to ja? no... po landryneczce ze slubu nie zostalo prawie nic a w kieckę to do kolan wejde slubna!!!! a wiecie jak on na mnie patrzyl jaki byl szczesliwy? a jak wyszlam po niego to mu lezki sie w oczach krecily!!!! musze kiedys dac te foty na jakis fotosik ale nie wiem gdzie i jak dajcie pomysla na jakis zaufany :D a zonka to jestem pierwsz klasa tylko jaka maszyna http://img1.smyki.pl/0905/03/m/15301225209.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam przyrzadzac dania z kurczaka:) Ostatnio malo gotuje, ale niedlugo wyjde za maz to nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ulcia ze ogladalam:) Wiesz co? Na tych fotkach od pierwszej chwili widac ze bardzo sie kochacie z mezem... Szczesliwi jestescie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa Ty ostatnio kupowalas koszule taka do karmienia nie? A jaka? Masz jak ja pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola biore jedna taka nie rozpianan u gory co ja w domu mialam do porodu, bo pewnie i tak dow yrzucenia pojdzie, druga kupilam w sklpie tchibo czarna w biale paseczki z guzikami i kupilam teraz 2 takie zwykle tez rozpianane od gory jedna zielona druga fioletowa, nic specjalnego... ubiore je tylko w szpitalu, chetnie bym je dala do skrocenia bo sa daleko za kolana ale nie oplaca mi sie bo zaplacilam za nie po 18zł a podlozenie z 10;-) ulcia po ciazy dietka i wrocisz do formy zobaczysz;-) ola przykladowe jak moje sa na allegro zobacz http://allegro.pl/item619968098_koszula_ciazowa_do_karmienia_bawelna_r_m.html polecam jakis bazar kupi sie ow iele wiele taniej niz na allegro;-) ulcia a ty co zapakowalas do szpitala? ja nie musze brac nic dla marcelka tylko chusteczki i ubranko na ywjscie ale to tatus przywiezie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia fajnie, uwielbiam ogladac fotki:) tymbarkowa wlasnie tak ogladam na tym allegro i widze ze sa jeszcze takie co sie tak jakby tylko odkrywa piers, tzn tak wyciete pod spodem (nie wiem czy mnie rozumiesz:)) Myslisz ze takie z guziczkami beda lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam z tymi zakladkami ale wydawalo mi sie ze z guzikami praktyczniejsze;-) kupilam tez staniki do karmienia ale zle sie w nich czuje i mysle ze po pordzie poszukam takich normalnych usztywnianych ale rozpiananych z przodu bo z takimi nie dam rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla siebie spakowalam : koszule nocna zanim urodze pod szyję z misialkiem, pidzame spodnie + gora rozpinane , babcia mi dala swoja nowa koszule rozpinana a michal mial kupe smiechu ze jak ja w tym wygladam! :) ale szkoda kasiorki na nowe wiec mam go gdzies hehe dresiki znaczy spodnie i bluze rozpinana szlafrok tez nowy ale babcia do kupowala wiec jest tak tragicznie na mnie wygladajacy ze tez kupa smiechu ;) klapeczki pod prysznic, papucie do latania , szamponik mydelko szczote do klow grzebien gumki do wlosow legitymacje + wyniki badan paste do klow 3 koszulki bawelniane na ramionczkach zeby mi sie wygodnie cyca wyciagało recznik to dla mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze i masz racje. Wiesz co nie pomyslalam o tych stanikach co sie z przodu odpina. Faktycznie moze i lepiej byloby w nich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll mysle ze wiele lepiej bo w tych to masakra jak dla mnie;-( ja same koszule zapakowalam w razie czego to mi doniosa bo ja sie z tym sama nie zabiore;-) ja jeszcze wzielam majtki jednorazowe, papier toaletowy, duza rolke recznikow jednorazowych, wklady poporodowe i takie podklady zeby przescieradla nie zapackac, kupilam 4 saszetki tantum rosa ale nie wiem czy bedzie je w szpitalu jak uzyc bo to trzeba z woda rozrobic no i dopakuje wyniki badan i kosmetyki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://img1.smyki.pl/0905/04/m/20374325209.jpg dla zosiuli: 10 pampersow tych z nr2, 5 tetrowych, 4 kaftaniki letnie , 2 grube, 2 pajace, 4 spiochy , 5 body, 2 czapeczki cienkie 1 gruba 2 ubranka na wyjscie wrazie co. koc taki pamiatkowy 2 lata starszy ode mnie bo babcia trzymala zeby komus dac i tak 24 lata lezal ale jak nowiutki tylko lamowka brzydka taka starodawna, 2 reczniki male 1 duzy, 4 pary skarpeteczek smoczus krem sudo nozyczki bezpieczne zasypke a michalowi na przyjazd po nas przygotowalam w nosidelku tej gondoli przybranie znaczy najpierw dalam kocyk cieniutki na to becik ktory babcia uszyla ale nie bede go uzywac ale ma ladne falbanki a na to polozylam rozek a na rozek kocyk ten duzy co kupilam sama z przeslicznym misiem oliwkowy pod kolor wozidla acha a dla mnie jeszcze mam tusz o wiadomoczego kredke cienie do powiek nozyczki paczke podpasek porodowych paczke zwyklych bella fresh tylko nie tych z granulkami NIEWSKAZANE siedmio pak majciorow jednego uzytku no i skarpetki no i majtki na wyjscie 3 pary gdybym potrzebowala sie przebrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wam staniki wiecie jak piersi beda obolale do stanik tylko dokucza a te odpinane to jakis przypal tylko trzeba sie nameczyc a koniec koncow i tak calego cycola karmidlo na wierzch wywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh no to jak uzyjeice tego i tego to dacie znac w czym wygodniej :):):):):P Chociaz wiecie jedne wola to inne tamto i samemu jak sie nie sprobuje to nie bedzie sie wiedzialo:) Ulcia cudna fotka:* Ja juz ide dziewuszki:* Zycze Wam i oczywiscie Zofijce i Marcelkowi milej nocki:* Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×