Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

ooolll i u ciebie burza? u mnie na szczescie sie nie zapowiada;-) wiesz 9kg jak na 22tc to nie jest az tak duzo, masz juz za soba polmetek wiec juz teraz duzo sie nie tyje, mowia ze pod koniec waga leci w gore ale ja tego nie zauwazam, schudlam 3kg ale to przez diete;-) ale beda jaja a raczej ich nie bedzie jak marcelek sie w hanie zamienil - moje kochane dzieciatko oby tylko bylo zdrowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLLL ----> To zalezy, czy to ci idzie na bioderka :D ja się staram kontrolować z jedzeniem bo i tak mało nie waże, a nie chce sie jeszcze bardziej roztyć w ciaży. Oczywiscie staram się jeśc jak nawięcej wartościowych produktów - dla dziecka. Na początku ciązy miałam okropną ochotę na słodkie. A już od dłuzeszgo czasu nie ciagnie mnie do słodkości. Ale loda w taki upał nie potrafię sobie odmówić :) A tak wogóle to tycie w ciąży to indywidualna sprawa każdej kobiety, jeśli gin ci nie mówi, że za duzo przytyłas to chyba wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa no już nieraz sie tak zdarzyło, że spodziewano się chłopca a urodzila się dziewczynka :D Moja kolezanka niedawno urodziła, a już ma dwóch chłopkaków, to jest trzecie. I z USG wychodziło, że będzie dziewczynka i ona sie modliła o dziewczynkę, a tu urodził się trzeci chłopak :D Ale cieszy się oczywiscie z tego kolejnego synka :) Przynajmniej na ciuchach zaoszczędzi, bo musiałaby sukienki kupawać, a tak ma po starszych ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staralam sie kupowac ubranka w uniwersalnych kolorach ale mam tez duzo typowo chlopiecych;-) spodenki, ogrodniczki, koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przecież dziewczynka też może nosić ogrodniczki :) dokupisz bluzeczkę w jakimś bardziej dziewczęcym kolorze i będzie taka mała łobuziara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę lecieć :) Mąż zaraz wraca z pracy, musze mu obiad podgrzać :) Odezwę się jeszcze wieczorem. Papa 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a ja zawszed jak pójdę to Wy się rozgadacie i tematy lecą, a jak przychodzę to cisza i pustka i sama do siebie piszę heh ja to mam szczęście nie powiem :P U mnie burza już tuż tuż, coraz bliżej, ciemno się zrobiło i wiatr okropny się zerwał, buuuu, nie lubie burzy.. jak byłam mała zawsze właziłam pod stół albo chowałam się do łazienki hihi teraz trochę już mi przeszło ale nadal się boje i nie lubię :P A ja dalej nie spakowana :P zaraz leci mój tasiemiec tylko nie wiem czy obejrzę bo jak burza przyjdzie to nie włączę telewizora bo zawsze wszystko wyłączam na wszelki wypadek... poza tym cały czas pamiętam przypadek koleżanki która w czasie burzy słuchała muzyki z wieży oglądała tv i klikała na kompie i jej się wszystko spaliło.. masakra..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu musiałam nadrabiać:P My jedziemy w nocy, tak około 2. Autkiem oczywiście naszym:) Wiecie z takim dzieckiem to nie wyobrażam sobie inaczej bo musimy wziąć wanienkę. Młoda już z niej ogólnie nie korzysta od dawna, już w dużej się pluska ale tam będzie prysznic a przecież takiego bobasa nie dam pod prysznic. Naleje wody i już wiem jaka temperatura i wiem że jest w czystej wanience a nie gdzieś gdzie pełno ludzi wcześniej, fe. Wózek fajny Gosiu, oby się dobrze prowadziło:) Ja tyłam dużo w ciąży, ale u mnie akurat na dobre to wyszło:) 2005 rok http://images45.fotosik.pl/21/cf015ebc29a04203.jpg 2006 rok http://images27.fotosik.pl/285/48bcb8536e6704a6.jpg 2007 rok http://images31.fotosik.pl/387/32685df7aada54a7.jpg 2008 rok:) http://images27.fotosik.pl/275/11f4152c25f1620a.jpg Na ostatniej wizycie 2 tyg przed porodem miałam +19kg, teraz już nie ma śladu po tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak ja byłam mała to piorun walnął w mój dom. Siedziałam z dwiema siostrami na kanapie i aż podskoczyła ona z nami ( ta kanapa) Taka fajna dziura na strychu była. Teraz już okno jest w jej miejscu ale wiele lat tylko \"zacegłowana\" była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po filmie hi:) Catarinka to niezłą przygodę miałaś, ja to bym miała chyba uraz po tym do teraz, bo bardzo strachliwa jestem:) A Tymbarkowa pewnie zaraz będzie wchodzić do gabinetu na USG jejuu ale fajnie a ja już za tydzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem;-) moj marcelek to marcelek kochany ladniutki calutki i wszystko ma na swoim miejscu;-) i teraz niespodzianka - lekarz mnie bardzo zaskoczyl termin z usg wychodzi na 10 maja i maly jest juz ulozony glowka do dolu, a co najlepsze wizyte mam za tydzien a ginek do mnie ze moge tej wizyty nie doczekac dziewczyny jestem taka szcesliwa a zarazem taka przerazona;-) powiedzial ze sa duze sznase ze sie urodzi przed terminem, wazy 3415g;-) boze normalnie nie wiem jak mam sie zachowywac co pisac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka ja naprawde nie wiem co mam pisac, nie wiem co mysle w tej chwili, jestem taka szczesliwa a za razem taka przerazona ale wiesz to tylko usg i nigdy nie jest w 100% pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymbarkowa wiem wiem, mi dla przykładu lekarz powiedział że raczej przenoszę a urodziłam tydzień wcześniej;) a USG to zwykłe miałaś? Bo wiesz, mi to na porodówce jeszcze lekarz siusiaka pokazywał, hihi;) I to w dwóch szpitalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też go widziałam u młodej, a P to i jajka zobaczył;) No ale powodzenia, oby u Ciebie był lepszy sprzęt:) Fajnie że się cieszysz i że już wiesz że wszystko ok, teraz to tylko czekać. Już już niedługo przytulisz swojego smyka. Jutro Martynka się do Ciebie na plaży uśmiechnie i zauroczy na udany i szybki poród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarinka usg polowkowe mialam robione w klinice na najlepszym sprzecie jaki jest w naszym miescie - podobno i bylo ze synek, dzisiaj tez na dobrym sprzecie i sie potwoerdziło;-) moze was spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, ja w sumie miałam na różnych sprzętach, takich sobie. No to wypatruj mnie a ja Ciebie, jak coś to wal śmiało (tylko nie mnie a do mnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYMBARKOWA ale jaja:) Boze to Ty moze faktycznie wyprzedzisz Ulcie:):P Super ze wszystko fajnie, ciesze sie bardzo:* Niedlugo bedziesz miala swojego kochanego synka przy sobie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci oooll jestem jakas taka dziwna nie wiem co myslec i jak sie zachowywac;-) a ulcia moze i wykrakala a swoja droga to cos sie nie odzywa;-) ide juz spac jestem strasznie zmeczona, kolorowych senków mamuski;-) aha zapomnialam dodac ze dzisiaj wygrywam w totka 17mln;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski :) ja mialam wczoraj mala \"awarie\", otoz kolo 22 dostalam straszliwych skurczy- najpierw co 15-20 minut, pozniej co 10 az w koncu co 5, obnizyl mi sie brzuch , strachu najadlam sie co nie miara- moj maz od razu spakowal mnie w auto i pojechalismy do szpitala. tam polozna tez sie wystraszyla, przy okazji usg wyszlo, ze to 29 tydzien, a nie 27 i z tego usg data porodu wyszla na 4 lipca. ale na szczescie po badaniu lekarskim okazalo sie, ze rozwarcia nie ma, dzidzia ma sie dobrze, a stalo mi sie tak z powodu przemeczenia- mialam wczoraj badania na cukrzyce i w ogole od paru dni sypialam po 5 godzin.takze kobitki, oszczedzajcie sie jak mozecie, bo ja juz sie przekonalam, ze w ciazy ciezko jest byc supermenka :P wlasnie klade sie spac, a jutro przyjezdza moja rodzinka na koncert deep purple, wiec mam caly weekend zawalony:/ milego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He agawerka to ladnie musialas sie zestresowac bidulko:) ale najwazniejsze ze wszystko jest juz w porzadku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i porodzila synka
zwanym imieniem klarusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he !!! a nie mowilam , ze Tymbarkowa jeszcze przede mna dzieciatko powije!!! gratulacje kochana, ciesze sie jak nie wiem co!!! ze jajeczka sa na miejscu i ze bedzie zdrowe!!! ale ja mojej psipsi Zosienki nie zamienie za zadne skarby swiata!!! nie bylo mnie bo przeciez pisalam ze tata moj dziewczyne swoja na zapoznanie do mnie na grilla przywozi hehe Agawerka nie strasz kobitko donos sobie malenstwo w spokoju tak jak sie nalezy, albo Ci ktoras z nas do dupki na kopie!!! dwa tygodnie za to Twoj dzidzius starszy:) jak te barany to licza to ja nie wiem Gosiulka ten wozeczek to naprawde superowy interes zrobilas ja, a takao to polska dobra firma ja mialam kupić tez takao ale jumpera takiego z masywniejszymi ramami ale mial kosztowac bez fotekika 985 zl i do tego nie pasowaly mojemu mezowi te intensywne kolory a wzor w kwiaty bialo czarne byl zarezerwowane dla poprzednich modeli wiec wyszlo ze inny ale tez podobny kupilismy Catarinka!!! chryste panie przerazilas mnie ja przy Tobie to nie ciezarowiec a czolg pancerny!!! gdzie ty te dodatkowe 19 kilo schowalas!!! bardzo chudzinka jestes i za to nie wygladasz na swoj wiek mloda zawsze bedziesz, a jak chcial;abys przytyc to ja Cie wezme do mnie pod skrzydla i upase Cie jak babajaga Jasia chciala a potem zjem hehe nie gniewaj sie tylko na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tak na szybko:) Zmieniam tabelke swoja i Gosi jak obiecalam:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Catarinka71...........28 kwietnia........sprawdzamy bioderka tymbarkowa..........30kwietnia..........usg kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuszki! ja jeszcze w kawałku a Ty Tymbarkowa? juz tak mnie wszystko w tym dzieciecym pokoiku denerwuje nie moge patrzec na wozeczek i luzeczko i przewijak i wanienke i na szafeczki miala byc Zosia ze mna a jej sie nie spieszy moze powaznie potraktowala moje prosby o to zeby przyszla 17 maja na swiat!? ale ja nie pomyslalam ze przez dwa tygodnie ona bardzo urosnie w moim brzucholku!!! wiec w poniedyialek wzbiore sie do mojej lekarki a wiec wpisuje sie do tabelki MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Catarinka71...........28 kwietnia........sprawdzamy bioderka tymbarkowa..........30kwietnia..........usg Ulcia87.................5 maja...............wiyzta PRYZSPIESYAJACA kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Was tak nie ma i nie ma majówkujecie się pewnie ciekawe jaka pogode maja dziewuszi nad morzem . ja dzisiaj znowu sama mąż w pracy na popoludnie i wlasnie otworzylam sobie drzem truskawkowy z tamtego roku sama robilam pychotka!!! zabije kiedys ten internet bo lazi jak poczaskany slimak jeden!!! i tylko sie wkurzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane;-) wczoraj bardzo pozno wrocilismy do domku, catarinki nad morzem nie spotkalam;-( a dzisiaj od rana na nogach, wyszlismy z domu około 8:30 i niedawno wrocilismy;-( jestem wykonczona;-( czuje jak mi sie normalnie wszystko rozszerza miedzy nogami... mam juz wszystko dla dzidzi wiec moge rodzic nawet i jutro tylko nie kupilismy wozka, ten co mialam z allegro zamwiac cale szczescie ze nie zamowilam jest taki beznadziejny ze szok... kupilismy narazie fotelik taki jak ten - http://allegro.pl/item617473297_neo_baza_espiro_baby_dreams_design_okrycie.html fioletowy a co do wozka to nie mam pojecia jaki chcem, bede musiala pogrzebac w necie i cos znalezc i kupic w sklepie;-) a swoja droga babki w sklepach nie polecaja wozkow wielofunkcyjnych, lepiej kupic tansza gondole a pozniej drozsza spacerowke, bo gondola tylko na kilka miesiecy i mysle ze tak zrobimy;-) ulcia a ty juz bys mogla sie rozsypac wiem jak ci ciezko bo mi nie lepiej;-( jeszcze dzisiaj w laboratorium robilam ostatnie badania i klientak mi tyle krwi pociagnela z emyslalam ze sie z krzesla nie podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×