Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

A ja porobiłam trochę w kuchni i zajadam właśnie pomidorówkę z ryżem. Odłożyłam trochę ryżu młodej i później ugotuje jej jakieś warzywa do niego i pierwszy raz młoda będzie ryż wsuwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym zjadla pomidorowki ale z makaronkiem ale takim grubym dzisiaj na obiadzik ziemniaczki z koperkiem z kielbaską z cebulką i maslanka nie mialam ochoty nic innego wytworzyć a moj Misiek to dwoch dan nie zje wiec albo zupka albo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuz pyszny:) Catarinka mm pomidorówka, też bym zjadła, ale nie z ryzem bo nie lubie zup z ryżem, musze mieć z makaronem:) Ulcia nie przejmuj się nie jesteś sama, ja też mam takie napady, huśtawki nastrojów straszne, raz wyję - zaraz sie śmieje potem znowu krzyczę i tak na zmiane a mąż czasam się na mnie patrzy jak na wariatke ale cóż :P hormony szaleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie makaron zjadłam a zupki mało zostało to zrobiłam paczkę ryżu w sumie to tak trochę pod młodą bo przecież ona z tego troszkę zje tylko:) No ja już najedzona i teraz młoda piersi wisi. Kurcze co chwila alarm w aucie mi wyje, trzeba będzie rozkręcić i zajrzeć co tam się porobiło. Ulcia ja też takie \"odpały\" w ciąży miałam że ryczeć mi się w sumie bez powodu mi się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ie mialam humorow zadnych trochę zlosliwosci ale taki mam charakter nawet bez ciąży i mi zawsze smutno jak mąz czasem jest zajęty i nie mowi mi ze mnie kocha :) a pojutrze bede 4 jego popoludniowki sama no chyba ze tesciuchy mnie nawiedza a juz bym wtedy wolalała być sama a dzisiaj wyję jak glupia bo tak mi przykro!!! ale chyba wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz wcinam Monte hihi boooże ja ciągle jem - masakra :D A ja już się nie mogę doczekać majówki... teraz mąż dużo pracuje bo muszą wszystko pokończyć przed przerwą majową i potem od piątku do poniedziałku włącznie ma wolne i jutro wieczorem lub w piątek rano (jeszcze nie wiemy) wyruszamy do rodzinki do Gorlic na całe 4 dni.. ale sie cieszę, spędze całe 4dni z moim Misiaczkiem, bo osttanio ciągle tylko pracuje i wraca wieczorami chwile posiedzimy i zaraz usypia a teraz bedzie tylko mój hihi mam nadzieję ze pogoda dopisze i że ze mną wszystko ok będzie bo podróz jakieś 5godzin autkiem trwa, trzymajcie kciuki żeby wszysciutko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też dzisiaj dłużej w pracy bo musiał robić za wczoraj ( skończył szybciej bo do lekarza) i trochę za piątek, no ale fakt w majówkę sobie odbijemy. Gosiu ja w ciąży dużo jeździłam i zawsze ok było. W maju była Łeba, a tydzień przed porodem Czechy. Poza tym różne wycieczki w okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja zmykam kochane bo o 13:30 mam autobusik a muszę się jeszcze wyszykować i do sklepu po bilecik skoczyc, odezwę się później:) Całuski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle smaka narobią;-) moze i ja pomidorwki z ryzem ugotuje;-) ulcia ja jak tak na poczatku strasznie wymiotowalam probowalam jesc danio i danonki ale na sam zapach mnie cofało, a niby takie zdrowe dla dzieci - nie wiadomo co tam w nich jest, lepiej jogurt naturalny z owocami zmiksowac;-) ja majowke mam juz zapalnowana, w piatek jedziemy nad morze i na grilla do moich rodziców, w sobote wielkie zakupy, musimy juz koniecznie dokupic czego brakuje i bedzie spokoj a w niedziele to nie wiem, misiek wyjedzie w delegacje i znow bede sama siedziała;-( a od poniedzialku ruszam z ponownym praniem, musze tylko jakies zelazko kupic, moze mi jakies polecicie bo ja to do zelazek szczescia nie mam;-( ostatnio na nowej koszulce miskowi sie odcisnelo i dupa koszulka do wywalenia z reszta zelazko tez;-( zamówiłam na allegro przewijak na komode dla marcelka - http://allegro.pl/item616261334_przewijak_miekki_na_komode_we_wzorach_poscieli.html ten z kremowymi slimaczkami i przescieradelko;-) boze dziewczyny jutro juz mam to usg nie moge sie doczekac a jednoiczesnie strasznie sie boje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:* Jest tu ktos? tymbarkowa przewijak jest sliczny.A co do wizyty to nie boj sie:* Jutro zobaczysz swojego Marcelka, pewnie posluchasz serduszka i strach od razu minie:* U mnie dzisiaj bardzo cieplo. Bylam w biedronce a tam kawalek jest to myslalam ze juz nie wroce:( Strasznie cisnienie mi skakalo:( Dziewczyny mam do Was pytanie takie z innej beczki, moze mi doradzicie...Chcialabym zaspiewac dla rodzicow na podziekowanie na weselu piosenke ale nie wiem ktora... Albo \"cudownych rodzicow mam\" ktora w sumie zawsze spiewaja na slubach albo \"Rodzicielska miłośc - Jacek Kierok\" (jak nie znacie to na youtube jest) tylko taka swoja wersje:) Pomozecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja na samym poczatku mialam takie zachcianki na pomidorowa z ryzem i ciagle ja gotowalam ;P a teraz mam ochote na rosol, a dawniej na sam widok mnie glowa bolala hehe. Bylam wczoraj na mieszkaniu i juz mam klucze, tak ze zaczynam zbierac rzeczy zeby udekorowac, bo meble juz mamy tylko wystarczy przewiesc :) Juz wiem nawet gdzie bedzie lozeczko stalo :) Poszlam dzis z mamcia na zakupy i wybralam pare ciuszkow i oczywiscie przyszla babcia zafundowala wnukowi lub wnuczcce :P ale mam przeeczucia ze to bedzie chlopak :))) Olll piosenke polecam cudownych rodzicow mam bo ona jest poprostu boska :))) Ja 15 maja mam pol roku od slubu i planuje mojemmu mezulkowi zrobic prezentacje taka z naszymi zdjeciami i z piosenka mezu moj tylko nie wiem jakim programem :( a Wy nie wiecie? Zgralabym mu na plytke i dala podczas kolacji ktora na wtedy planuje :) Gotuje sobie parowki ;p bo mnie naszlo. A rosol zrobie jutro :) Znow mi nie dobrze bleee... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll cudownych rodzicow mam niby oklepane ale kazdemu zawsze lezka poleci bo ta piosenka jest taka uczuciowa, pelna magii i ja bym wybrala ta piosenke, tylko raczej nie bylabym w stanie jej zaspiewac bo pewnie by mnie zatkało i zalało łzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziekuje wam dziewczyny, zawsze mozna na Was liczyc:*:) Czyli jednak moj T wygra bo on tez na ta pioesenke stawial:) Ja musze zapsiewac bo moim rodzicom kiedys tam obiecalam ale boje sie bo juz ponad rok nie spiewalam i nie wiem jak to wyjdzie ale bede sie starac:):P olenka gratuluje miszkania:* Eh pewnie teraz troche sie pomeczysz z przeprowadzka:( A co kupilyscie dla malenstwa? tymbarkowa myslisz jeszcze o USG?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mieszkanie bede wynajmowac z mezem bo zbieramy na budowe, a chcemy mieszkac sami :) Kupilysmy takie śpioszki w paseczki z dlugim rekawem i sie wywija tak na raczkach i wtedy sa tez tak jak by rekawiczki niedrapki :) 2 pary bialych bodow :) taki dresowy welurowy sweterek i bluzeczke z dlugim rekawkiem i kolnierzykiem :) glownie niebieskie ale dziewczynka wrazie czego tez moze ubrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:) Ale jak sie chodzi po tych sklepach i patrzy sie na takie male ubranka to az lezka sie kreci w oku. Juz by sie chcialo miec swoje malenstwo przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz moze sie wstrzymam na chwile z kupowaniem bo to dopiero 17tyg a do pazdziernika duuuzo czasu, ale tez bym chciala juz miec swoje malenstwo przy sobie :) pobolewa mnie dzis cos brzuch :( martwie sie, mogl by juz byc 13 maj bo ide wtedy na wizyte, ale ja chodze prywatnie wiec w razie czego jak bedzie bolal bardzo to moge przyjsc wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolll mysle mysle, nie moge sie doczekac az go podejrze, ciekawe ile mierzy i wazy i czy nadal jest moim malutkim marcelekiem;-) co do ubranek to ja juz omijam sklepy dla dzieci szerokim lukiem, mam ich az nadto ale wiem jaka to przyjemnosc kupowania a pozniej w domu ogladania i rozmyslania;-) dziewczyny ja pamietam jak mialam usg polowkowe 10 stycznia pamietam jak wczoraj a ja tu zaraz rodzic bede, zobaczycie jak wam wszystko szybko zleci... zawsze mozna kupowac wyprawke zaczynajac od innych rzeczy niz ubranka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie przedewszystkim olenka:* Mnie tez dosc czesto bolal na poczatku. Wiesz Twoj organizm sie zmienia, wszystko Ci sie w srodku rozciaga to nie dziwne. Chyba ze bedzie Cie bardzo bolalo to sie zglos do gin:* Kurcze mi czas tak szybko leci...:) Moze dlatego ze na razie nie mysle o terminie tylko o slubie, a pozniej pewnie bedzie sie ciagnelo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie dziwie Ci sie tymbarkowa ja tez zawsze nie moge sie doczekac USG:) Uwielbiam patrzec na mojego dzieciaczka:) A Ty do jutra musisz wytrzymac:) Nie moge sie doczekac kiedy pojde cos kupic dla Emilci:) najchetniej to bym wszystko wziela jak sie tak oglada:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo u mnie chyba burza bedzie dzisiaj;-( strasznie goraco od kilku dni bylo wiec sie nalezy troche deszczu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) a ja tez lubie ogladac dziecko na usg bo to jest najpiekniejszy widok ktory nas cieszy zanim urodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie taka piekna pogoda ze az zal siedziec w domu...:)przyjezdzaj do mnie tymbarkowa bo Ty kiedys pisalas ze sie boisz burzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tymbarkowa kazdy ma jakies smieszne strachy:) Jakbys zobaczyla jak ja panikuje jak ktos mi glowe np poduszka zakryje tak dla zartow to placze prawie:) Jak glupek ale co zrobic...:):P olenka he ja strasznie czekalam na pierwsze ruchy i dziewczyny mi rozne rady dawaly zeby rozpoznac:) Np zeby wypic duzo wieczorem i polozyc sie... Pewnie na poczatku bedziesz czula jak przylozysz reke ale zobaczysz, ani sie nie obejrzysz jak male bedzie skakalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek kobietki :):) OOLLL ja również, tak jak dziewczyny pisały, wybrałabym piosenke \"Cudownych rodziców mam\". Wiem że jest bardzo znana i w ogóle ale ona ma w sobie wiele magii, jest po prostu codowna i boska i na pewno im się ciepło w serduszku zrobi i łezka poleci jak im ukochana córeczka zaśpiewa:) Tymbarkowa ja się też Twojego usg nie mogę doczekać, jestem ciekawa jak urósł Ci Twój szkrabek i czy czasem się w Hanie nie zamienił hihi ale by była niespodzianka coo:):) Oleńka malenka gratuluje mieszkanka, fajnie:) a ciuszki pewnie prześliczne kupiłaś.. Bólami brzuszka się nie przejmuj jeśli nie są aż takie silne. Mnie pobolewało podbrzusze gdzieś do 18tc.. czasem miałam kłucia w lewym lub prawym boku ale to kłucia to było rozciąganie się macicy.. teraz czasem też mnie coś zakuje, ale w ciąży to normalne, no chyba że bardzo będzie Cię bolało że nie będziesz umiała wytrzymać to od razu dzwoń do ginka:) Ufff.. ja dopiero do domku wróciłam z miasta. Upał jak nie wiem, ledwo doszłam już do domu- a jak chodziłam brzuszek ciągle mi się napinał, będe musiała powiedzieć o tym ginowi ale myślę że to nic groźnego.Byłam z tą koleżanka u tego ginka ale nic się dzieję i wszystko jest w porządku i ma czekać jeszcze do 2 maja a jak nic to do szpitala będzie szła, a brzuchol ma ogroooooomny, jejku mojego to widać nie było i czasem się dziwie co on taki malutki a to już początek 8msc ale może dopiero mnie wysadzi:) A wiecie co, u nas na mieście jest taki komis z ciuszkami i w ogóle akcesoriami dzięcięcymi, ciuszki są używane niby ale dosłownie jak nowe i cena zadowalająca, kupiłam fajne spodenki i pajacyka welurowego dla Michałka, poniżej wkleje wam linki to sobie zobaczcie, dałam za te dwie rzeczy 15zł czujecie!! taniocha!! Aha doradźcie mi jeszcze, bo w tym komisie jest wózek, taki jak chce tzn zapomniałam jaka firma ale bardzo podobny do tego Baby Merc, kolorek ciemno zielony i jasno zielony- po prostu śliczny i jest jak nowy za 250zł i zastanawiam się czy nie kupić bo taka okazja nie wiadomo czy się jeszcze trafi, doradźcie proszę czy nie za wcześnie na kupienie wózka? w sumie 2miesiące mi zostało ale sama nie wiem, tak strasznie mi się spodobał i ta cena!!! pomóżcie!! A to linki ciuszków które kupiłam w tym komisie. Wiem że są typowo dla chłopca a różnie może się zdarzyć, ale tak mi się spodobały że musiałam je mieć... a te spodenki z bluzeczką chciałam kiedyś kupić na allegro i były tam po 26zł a w tym komisie dałam 10zł hiihih:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb01d749f1f19ef5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9454f245610dd50.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×