Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

No tak szczęśliwa- masz rację, najgorzej jest się chycić za to wszystko- też tak mam a jak już się zabiorę i wejdę w trans to potem taka siłą mnie nosi że bym góry przenosiła i całe mieszkanie zaczynam sprzątać hihi A co tam pysznego pichcicie na obiadek dziołszki? ja robie potrawke z kurczaczka z marcheweczką sosikiem i na ziemniaczki do tego suróweczka z marchewki i jabłuszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam krokiety pieczone z miesem i sosem pieczarkowym, tylko nie wiem jak ten sos wyjdzie na jogurcie naturalnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm tymbarkowa jakie smakolyki robisz.. krokiety-dawno nie jadłam, może i ja jutro zrobię trochę z mięsem a troche z kapustą hihi natchnełaś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak na chwilkę do Was kochane wróce, właśnie natknęłam się na topik o aborcji, no i któraś z dziewczyn wkleiła artykuł o porównaniu ciąży do nowotworu, jak macie ochotę i mocne nerwy to poczytajcie, mi aż się smutno zrobiło, że tak można podchodzić do tego przecudownego stanu:( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4079889&start=0 E tam aż mnie normalnie skręca jak sobie pomyślę że ludzie tak własnie myślą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja nie czytam takich rzeczy bo pozniej sie denrwuje i mam dziwne schizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz i rację, ale jestem załąmana...idę laseczki, obiadku dziś Gosiu nie robię, mam z wczoraj schaboszczzaki dla miśka, a dla mnie gotowana pierś z kurczaka z marcheweczką:) Pozdrawiam dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz szczęśliwa, ale ja też takich rzeczy nie czytam o jakichś aborcjach, poronieniach czy coś bo potem sobie sama wkręcam i się schizuję i do tego spać potem nie mogę.. Mój obiadek już prawie gotowe, jeszcze czekam aż ziemniaczki dojdą- potem lecę na ta pocztę i chyba wezmę się za te szpargały wrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie wybieram robic sos do krokietow ale jakos nie chce mi sie dupy ruszyc;-) gosia a jak tam dietka na zelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dietki jako takiej to ja przecież nie mam, po prostu mam jeść wiecej produktów bogatych w żelazo- marchew, buraki, sorki z aroni i staram się je w miare spożywać, chociaż nie lubię buraków ani marchwi no i łykam te tabletki-zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia kazdy sposob odywiania sie to jest dieta;-) a moze soki marchewkowe jednodniowe ci przypasują? sa na prawde pyszne, przed ciaza pilam 0,5l dziennie ale teraz w ciazy wypijam i od razu wymiotuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa widziałam Twój topik:) Ja nie używam Oilatum i oliwki. Myje młodą normalnie w żelu Hippa i to wystarczy. Tylko na początku dodawałam oliwki do kąpieli bo mojej po porodzie \"schodziła skórka\" ale nie wszystkie dzieci to mają. To takie przystosowanie dziecka z wód płodowych do otoczenia. Jakby tego nie miała to nawet bym oliwki nie kupowała. Młoda zawsze miała/ma super skórę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis trzeci dzien mecze lazanki, bo za duzo mi sie zrobilo ostatnio :P sciagam sobie wlasnie piosenki mojego dziecinstwa dla Młodej, bo skoro slyszy, to mam nadzieje, ze jak jej puszcze troche takiej muzyki przed snem, to bedziemy mialy obie przespana noc ;) poki co strasznie sie rozkopuje, a dla mnie nie ma dnia, kiedy nie wyobrazalabym sobie, jak bedzie wygladala, itd :) Przegladalam dzisiaj miesiecznik "M jak mama" i tam bylo napisane cos, co mnie troche rozsmieszylo, ale napisane bylo na powaznie. Otoz, jak kobieta w bardziej zaawansowanej ciazy ma zgage to znaczy, ze dziecko ma bujne owlosienie. Mysliscie, ze to mozliwe? Ja urodzilam sie z dlugimi czarnymi wlosami, a moj Sz. mial z kolei krociutkie i do 10 roku zycia byly bialutkie, to tez mnie ciekawi,jaki kolor wloskow bedzie miala Mloda ;) Udanych porzadkow Gosiaak, ja w sobote mialam to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka tez slyszlaam o tym owlosieniu i zgadze ale czy prawda to nie wiem;-) catarinka ja nienawidze oliwki bo jest tłusta, zatyka pory i tłusci ubranka wiec kupilam butelke oilatum, i slyszalam ze po kapieli w nim nie trzeba natluszczac a znow moja kolezanka oprocz oilatum roznych cudow uzywa bo mowi ze maly jest ciagle "wysuszony". zobaczymy czy bede zadowolona;-) widzialm ze wypowiadalas sie w topicu o karmieniu 3mc-nego niemowlaaka ziemniakami, a widzialas ta dziewczynke jaka zapasiona? dla mnie koszmar rodzicow za kraty bym wsadzila z wlasnego dziecka kaleke zrobili i dalej ja cola poja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka ja sie smieje do mojego miska ze u nas sie maly murzynek urodzi bo ja bardzo duzo soku z czarnej porzeczki pilam w 2 trymestrze;-) a swoja droga zgagi na szczescie nie mam i czuje ze marcelek bedzie kudłaty - moj kochany juz sie nie moge doczekac a zostaly tylko lub az 2 tygodnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge sie doczekac, kiedy w koncu bede te 2 tygodnie przed terminem :) Moja kolezanka, ktora ma termin na za 2 tygodnie od 3 dni ma skurcze, wiec obstawiam, ze lada dzien urodzi :) ja mam wlasnie zgage po pare razy dziennie, Młoda powinna miec kudelki do pasa conajmniej :P zawsze chcialam, zeby moje dziecko mialo blond krecone wloski, wiec moze chociaz z tym blondem sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam straszną zgagę, też słyszałam że urodzę \"kudłate\" dziecko a jednak nie, łysolek jest mały:) Tymbarkowa to dziecko to masakra, aż szkoda słów na tych rodziców, że jeszcze im dziecka nie zabrali. Jest taka choroba że dzieci tak tyją ale tu ewidentnie widać jakie jedzenie mama daje dziecku... TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja czuje takie uklucia w pochwie ze czasami jak ide to musze sie zatrzymac, boje sie ze nie rozpoznam skurczy ze nie bede wiedziala kiedy one sa, jak one sie dokladniej objawiaja boli pochwa i brzuch na raz czy jak, boze zaczynam swirowac a taka spokojna bylam i opanowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog (poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa luzik, pisałam kiedyś że miałam tak samo a do tego dwa fałszywe alarmy w nocy. Jak przyjdzie co do czego to będziesz wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. ale u nas burza była brrr jeszcze wyszłam sobie do sklepu i troche w nim byłam i chce wracać a tu ulewa jak nie wiem błyska się i wali brrr a tu jeszcze szłam jak ślimak bo o bieganiu nie ma mowy- bałam się jak nie wiem ale przeżyłam hihi :P Słyszałyście w wiadomościach o \"wynajęciu brzucha\" :| pary które nie mogą mieć dzieci szukają kobiet które wynahmą swój brzuch aby nosić ich dziecko przez 9msc za wyznaczoną kwotę.. paranoja, już ludzie wymyślają :| Ja się dzisiaj jakoś dziwnie czuje.. cycki mnie bolą, brzuch mnie jakoś ćmi-dziwnie heh do tego krzyż boli, łydki opuchły- boże jak tu wytrzymać jeszcze 2 msc:P damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia te kobiety to sa tak zwane surogatki;-( dla mnie masakra ze robia zainkubatory i biora kase a tyle dzieci jest w domach dziecka ktore tez potrzebuja rodziny, tyle ze roznica jest taka ze adpotowane dzieci sa czyjes a takie ktore nosza te kobiety sa zapladniane in vitro. u mnie chyba tez bedzie padało, psia pogoda caly dzien. mnie czasami pokluwa w pochwie, chcialabym juz urodzic, czekam i czekam i niby blagam marcelka zeby wyszedl jak tatus bedzie w domku ale jednak juz bym chciala go tulic;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś?? Tymbarkowa powiedz gdzie kupiłaś te piankowe naklejki na ściane z kubusiem dla Marcelka?? i za ile?? bardzo mi się podobają i też myśle nad takim czymś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem;-) gosiu ja kupilam je w bobolandzie po 14,50zł za sztukę, dodam iż identyczne w innych miejscach w zaleznosci od wielkosci zaczynały sie od 35zł;-( widzialam identyczne na allegro po około 16zł;-) a w leroy merlin przegiecie bo az 50zł sobie licza;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki, super one właśnie są i też na pewno coś takiego zamówie ale jak juz pokoik będzie gotowy to wtedy będe wiedziała ile gdzie i jakie hihi śliczne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co ja zamawiałam na allegro w sumie nie były takie drogie a jakie śliczne.. tylko zobaczymy jak bedą wyglądać na żywo, czekam z niecierpliwością aż przyjdą- jeśli bedą naprawde super to Ci powiem i może skusisz się na takie bo bardzo ładne są one:) a kolor ramki do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gosiu szkoda mi wydac np 50zł za obrazek bo nie tak dawno 65zł placilam za zdjecie na plotnie 30x40cm juz oprawione w ramy i z zawieszkami;-) ale daj mi znac, wiesz czasami nad morzem sa takie namioty najtaniej na swiecie i tam sa rozne takie pierdolki do pokoikow dziecych wiec jeszcze tam sprawdze bo najczesciej kosztuja zlotowke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiem- tam czasem można trafić coś fajnego i tanio:) ale ja tam nie żałuje że dałam 70zł za te obrazki cztery bo naprawde bardzo mi się podobają- mam tylko nadzieję że bedą tak samo super w rzeczywistości:) Kurde my teraz mamy tyle wydatkow, jak pomysle ile jeszcze mam do kupienia takich pierdół-masakra.. kontakty musimy powymieniać, doniczki chce kupic bo chcę kwiatki poprzesadzać i chcę jakieś ładne ozdobne kupić, lampke dla Michałka-taki księżyc, koc na sofe jakiś fajny, ramki na zdjęcia.. jejuu mase takich pierdółek ozdobnych ale za to jak zrobię wszystko to Michałek będzie miał swój mały pałacyk hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×