Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

SZCZESLIWA nic sie nie martw jak sobie zaplanujecie juz slub to zleci Wam tak szybko ze ho ho:) GOSIA a Ty to odpocznij a nie z pieskiem, zameczysz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja mam wrazenie ze mi sie brzuszek zmniejszyl;)moze wydaje mi sie to dlatego ze bardzo opadl i pod piersi moge sobie reke wsadzic bo jest juz on tak nisko, taka pilka plazowa ktora za dlugo lezala na sloncu;-) na dzien dzisiejszy na plusie mam 12kg bo schudlam przez ten cukier;-) mysle ze juz nie przytyje;-) i tak sie zastanwiam jak w takim brzuszku moze miescic sie taki maluszek, no maluszek pewnie juz ponad 4kg wazy;-) ale rozstepow mam tyle co grzybow po deszczu, masakra;( sa na calym brzuchu i biodrach, pewnie sie juz ich nie pozbede wiec na plaze w tym roku musze poszukac jakiegos gustownego worka po ziemniakach a co najlepsze caly czas uzywalam balsamu i nie dalo sie uniknac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec co do slubu to ja juz dzis pisalam, ze robimy Koscielny 4 lipca i tylko obiad i jakis poczestunek. Kiedys sie mi marzyl slub wielki i juz byla orkiestra, sala na 200os xD ale wiecie jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy ze sie nam udalo to zrezygnowalismy z duzego weselicha :) Tak jak Gosia powiedziala, pieniazki sa teraz bardziej potrzebne na dziecko :) Zrobimy sobie jakies zdjecia napewno na pamiatke, ale kasety miec nie musze :) Wazne jest dla mnie to ze bede mamusia :):):) Chrzciny planuje na Boze Narodzenie bo jak urodze w pazdzierniku to prawie tak fajnie bedzie:) Gosia Ty sie tyle nie przemeczaj :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa, a ja dopiero 19tc a na piersiach juz mam rozstepy :( No i nawet nie mysle co bedzie pozniej, ale ja mam sklonnosc do nich bo na udach juz mam od 4 podstawowki bo chuda jestem a za szybko mnie do gory wyciagnelo no i masz babko placek hehe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku- dzisiaj już nic nie robię tylko odpoczywam a teraz LODY zajadam tak jak sobie obiecałam hihi :D olenka a Ty dzisiaj czasem nie idziesz na wizyte? bo nie pamietam a nie chce mi sie szperać za tabelką.. jak tak to na która masz?? Co do rozstępów to ja narazie nie mam, no na piersiach po dwa takie cieniutkie jasne paseczki- kiedyś Wam pisałam ale to juz mam dawno bo kiedyś szybko schudłam i dlatego.. ale znając zycie jeszcze mi sie pojawią. Na plusie narazie 10,5kg zobaczymyjak dalej heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dzisiaj usg ma 2face a jutro olenkia i szczesliwa;-) ja w piatek jade do laboratorium bo ostatnie wyniki mam z 2 maja a to troche za stare do szpitala w razie czego;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj do odbioru badanie z wymazu z pochwy.. aż sie boje po nie jechać - licho wie co tam siedzi jak ciągle mam te jakieś stany zapalne ehh:/ ale dzisiaj i tak nie dam rady pojechać bo autobusem nie chce mi sie taszczyć a mój bedzie niedługo ale bedą przewozić te meble.. więc może jutro odbiore.. hmm ciekawe.. Aha no widzisz, nie widzialam tabelki dlatego tak sie zamotałam, to ciekawe jak tam 2face sie miewa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mialas zwykly wymaz na czystosc pochwy czy na paciorkowce taki jak ja mialam? ile za to placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kochana nie wiem sama nie powiem Ci.. płaciłam 16zł z tym że mój ginek ma jakąś umowe podpisaną ze szpitalem i tam mam dzięki niemu 50% taniej więc normalnie kosztuje 32zł to bdanie, ale nie mam pojęcia jakie ono jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenowo wychodzi ze wymaz na czystosc pochwy, u nas kosztuje 30zł a ja za to badanie na paciorkowce placilam az 65zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie już wiem coś mi się pomerdało bo któraś wcześniej pisała coś o usg i ja myślałam że dzisiaj :P hihi ciekawe czy dowiesz się co nosisz pod serduszkiem- synusia czy córcie:P a nie pamietam czy pytałam, imiona jakieś macie wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widocznie to jest to zwykłe badanie- na czystość pochwy- hmm ciekwe jak wyjdzie.. a w ogóle tam pisze jak że jak są jakieś bakterie to pisze jakie? czy tylko pisze- czysta coś tam.. czy pozytywny ujemny wynik nie wiem jak to jest tam objaśnione Tymbarkowa wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalas ale przypomne :) Jezeli bedzie chlopiec to Piotrus a jesli dziewczynka to Natalka :)))) Ja bym chciala juz dzis isc no ale trzeba mi jeszcze poczekac jeden dzien :) Jesli mi nie zrobi USG to mu doplace i powiem, zeby zrobile hehe. Ciekawi mnie tez czy jest wszystko w porzadku no i jakie mi badania zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ju na czystosc pochwy nie robilam bo mialam wlasnie na te paciorkowce i na wyniku jest napisane ze bakterii jakiejs tam nie wyhodowano, wynik ujemny. kurde musze wyprasowac pranie bo wlasnie wyschło a tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj wybacz.. widzisz tyle nas tu jest że potem nie wiem kogo pytałam i nawet nie pamięta jakie która ma wybrane.. tzn. jak już np tak jak ja Tymbarkowa szczesliwa itd..wiemy jaka płeć i mamy konkretne imie wybrane i w wypowiedziach je powtarzamy to już idzie zapamiętać a tak to nie wiem jak reszta ma która nie zna jeszcze płci.. wybacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo :))) Moze juz od jutra bede powtarzala swojego dziecka imie hehe :)))) Wspolczuje z ta przypadloscia, ja kiedys mialam jednorazowo jakies cos tam to myslalam ze zwarjuje, ale narazie nic mi nie jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze rozmowa na temet mezczyzn padla to i ja cos napisze . ja z moim skarbem znamy sie od 6 roku zycia a i przed tem w betach sie spotkalismy (tak ksiadz mowil jak poszlismy o slub) bo bylismy chrzszczeni na jednej mszy jednego dnia ;) chyba przeznaczenie ... przez wiele lat sie kolegowalismy on byl raczej spokojnym chlopakiem nie ganial za dziewczynami za to ja pare \"milosci\" przezylam . w koncu jakos sie stalo ze zostalismy para, po pol roku zamowilismy sale , orkiestre i te wszystkie formalnosci lecz los chcial ze w nasz pierwsza rocznice chodzenia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy . wszystko trzeba bylo przyspieszac z roku do 2 msc ale nie zaluje . czasem mamy trudne dni jak w kazdym zwiazku ale co to bylby za zwiazek . a co do kupywania na allegro to sprzety agd i rtv to raczej spore ryzyko . tymbarkowa pewnie brzuszek do porodu ci sie obnizyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba faktycznie przeznaczenie :) Chrzest w jednym dniu i na jednej mszy, ach sama bym tak chciala :P ale nas tez chyba przeznaczenie polaczylo bo tak jak juz pisalam meza poznalam jak chodzilam z tamtym, pisalam z nim zaczelam sie kumplowac, a potem jakos przestalismy a po roku pojechalam na 18 jego siostry a oczywiscie nie wiedzialam ze to jego siostra, wogole jej nie znalam, mielismy jechac ze znajomymi na imprezke ale wyladowalismy tam no i wchodze patrze a tu siedzi moj mezulek i sie do mnie usmiecha no i sie tak zaczelo juz na dobre :))) Co to bylo za uczucie ajjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by pomyslal ze 19 letni chlopak spojrzy na 14 letnia gowniare mieszkajaca 120km od niego;-) agusia wszyscy mowia ze juz mi tak brzuszek opadl zebym sie szykowala i takie tam, lekarz tez mnie nakrecil a tu co cisza;-) juz mnie wkurzac zaczynaja z tym lada chwila, marcelek sam bedzie wiedzial kiedy ma wyjsc, mam nadzieje ze do 25 maja juz bedzie z nami;-) wyprasowalam i na dzisiaj mam spokoj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam coś napisać i czytając was zapomniałam:P Tymbarkowa a te wyniki to wymóg szpitala? Bo u mnie trzeba było mieć krew i mocz z msc, a reszta obojętnie z kiedy. To jak Ty masz z 2 maja to prawie że nowiutkie:) Kurde ale mam ochotę na loda a mój misiek śpi:( Narobiłyście mi smaka. Młoda też śpi a ja oglądam sobie Brzydule:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia śliczny, jeju ja też bym już chciała pochwalić się naszym domkiem, my puki co odkładamy pieniążki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia pozazdroscic;-) catarinka w szpitalu wymagaja wynikow robionych minimum tydzien przed porodem;( ja tez wlasnie brzydule ogladalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa no chyba że tak, to w sumie teraz jak zrobisz w piątek to w sam raz do terminu będą ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze urodze w terminie, najgorsze to czekanie, a jak patrze na spakowana torbe to mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza;-) dziewczynki ktore maja dzici mam pytanko jakim spirytusem odkazalyscie pepuszek u dzieci? bo mi pani w aptece powiedziala ze taki spirytus jest na recepte i wcisnela gaziki leko nasaczane spirytem ale ja wolalabym taki plynny zeby patyczkiem delikatnie przemywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×