Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Tymbarkowa to dawaj przepis:) moze ja tez wykminie takie ciacho bo mi smaka szczesliwa narobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też czekam na przepis...:) Sorry Gosiu, ale w Was jedyna nadzieja na coś dobrego i łatwego, więc musiałam Was poprosić o pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj w sumie to nawet dobrze bo chciałam własnie cos zrobic bo troche mi się nudzi, ale tez nie lubię za długo się z czyms bawic wiec jak jest latwy i szybki i do tego sie udaje to czemu nie- a z budyniem i dzemem mmmmmmm:):) juz slinka mi cieknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kopiec kreta, tylko, że ostatnio już robiłam;) Teraz właśnie coś z budyniem, albo kremem bym zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę właśnie:P a my czekamy na przepis!:) A ja rosnę..juz 9,5 kg na plusie ojeje a jeszcze 2miesiące przed nami, ale co tam wazne ze malenstwo zdrowe, jestem ciekawa ile wazy ale jutro sie dowiem:) Coś wydaje mi sie ze jest duuuuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nastoletnia mamo:) tutaj są i mamusie i brzuszki a widzę ze Ty tez w ciazy jestes,na kiedy masz termin? moze dolaczysz do nas? bardzo bedziemy sie cieszyc i zapraszamy serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak - ja jestem w 33. przytyłam też już 10kg . Moje maleństwo w brzuchu w 30tyg ważyło 1600. a co będziesz miała?? ja drugą dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastoletnia mama
ile ty lat masz?sory za pytanie ale dziecko masz juz 2-letnie ile mialas jak pierwsze urodzilas?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to bedziesz miała dwie dziewuszki:) fajnie, ja bardzo chciałam córeczke ale bedzie synek i tez bardzo sie ciesze najwazneijsze zeby byl szczesliwy:) a ty pewnie chcialas synka? skoro coreczke juz masz:) Ja mam termin na 11 lipca a z usg na 5 ale roznie bywa.. jutro mam wizyte wszystkiego sie dowiem a koncze wlasnie 31tc:) A jak malutka bedzie sie nazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i tymi wredynmi pomarańczami się nie przejmuj, najlepiej po prostu nie zwracaj uwagi tak jak my i nie odpisuj to sie odczepi, nie wiem po co tacy ludzie tu wchodzą i co ich obchodzi cudze zycie ale cóóż.. są ludzie i parapety :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od koniec sierpnia skończe 20lat. Zaszłam w ciąże w 17urodziny. Ale ciesze się,że tak wyszło:) mam meża już 2ipół roku i 2 dziecko chcieliśmy miec:) No synek by się przydał ale skoro będzie dziewczynka to też dobrze:) może będą się lepiej dogadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być "najwazniejsze zeby byl zdrowy to i ja będe szczesliwa" cos mi się pokiełbasilo heh :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się tego nie wstydze,że mam dziecko i jestem w ciąży!! szkoła skończona, matura zdana a o prace nie mam co się martwić!! a ile ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dopiszesz się do naszej tabelki i bedziesz tu do nas zaglądac co?? jesli masz ochotę wpisze Cię.. podaj tylko miejscowosc i date urodzenia starszej corki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...........
w morde jeza......ze takie mlode dzieci rodza p.s wspolczuje zmarnowanego dziecinstwa bo 17 lat to jeszcze dziecko obys babcia w wieku 30 lat nie zostala musisz corek pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kogo pytasz, mnie czy pomarancze:) Ja też bym sie tego nie wstydziła bo nie ma czego wazne ze Ty jestes sczesliwa, a jesli o mnie chodzi to tez dzidzie miałam planowaną, mam skonczone 21lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nadrukowałyscie 6 jajek szklanka maki szklanka cukru ubic na sztywno bialka i utrwalic cukrem, dodac make i zoltka i delikatnie wymieszac, przelozyc na blaszke i piec około 35 minut w temperaturze 180* po upieczeniu rozciac na 3 czesci jedna przelozyc budnyniem druga dzemem posypac calosc pudrem - mowie wam jakie pycha jest i mi zawsze sie udaje a do pieczenia talentu nie mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKIEJ:) podaj miejscowosc i date ur. córki to Cie wpisze:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Ulcia87..................6 maja..............wizyta po skier. na oddział Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu agusia333332...........8maj..............szczepienie szczęśliwa87...........7maj................wizyta+wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wpisuje:) aa i dziewczyny przy okazji uporządkuje tabele z datami w kolejnosci:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta szczęśliwa87...........7maj................wizyta+wyniki badań agusia333332...........8maj..............szczepienie olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu a kozaki była 5 maja na wizycie wiec czekamy na relacje co i jak bo chyba nie pisała nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastolenia mamo a jak znosisz ciążę? dobrze sie czujesz? a masz juz wyprawke dla malej- pewnie większosc rzeczy została Ci po starszej córce:) a jak mała będzie sie nazywac? opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka nastolenia mama..20...Kłodawa........Oliwia...............05.05.2007 Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......41/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......38/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się nastolenia mama..20..Kłodawa.........33/27.06.09.... C 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....31/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........30/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..27/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........22/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta szczęśliwa87...........7maj................wizyta+wyniki badań agusia333332...........8maj..............szczepienie olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz) Karaoke87...............19 maj...........wizyta+wynik badania moczu U mnie 38tc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa jeju ale to zleciało.. Tobie jeszcze 19dni zostalo do wyznaczonego terminu no ale nigdy nie wiadomo kiedy Cie chyci więc teraz to moze być juz lada dzien, lada moment... pamietaj tylko jak urodzisz dać nam znać bo my tu bedziemy umierac z ciekawosci co tam jak tam:) Mi jeszcze 65dni.. ojej też leci.. niedawno 100 był a tu juz heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa a proszku do pieczenia sie nie daje do tego biszkoptu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dziewczynki dziargacie i dziargacie:) Witaj nowa koleżanko!!! Jeżeli chodzi o wczesne macierzyństwo to opowiem wam historyjkę, jak byłam w 1 klasie licka moja bliska koleżanka zaszła w ciąże:) Wszyscy byli w szoku, no bo jak to tak ile ona ma lat, jak sobie poradzi itd, ale ona dała radę, wyszła za mąż zdała maturę i była szczęśliwa, jak już była na 1 roku studiów zaszła w drugą ciążę, ma teraz 2 prześliczne córeczki, w tym roku się broni! A do tego ma własną lodziarnię, tzn taką budkę z deserami lodami itd, sama nie pracuje tylko jakąś tam koleżankę zatrudniła i nigdy nie usłyszałam od niej że żałuje...NIGDY!!! W związku z tym Nastoletnia mamo, nic się nie przejmuj, ja tam zawsze marzyłam o tym żeby byc młodziutką mamą, nigdy mnie nie ciągnęło do imprez, choc czasem poimprezowałam, a dzidzia to nie koniec świata, to dopiero początek nowego lepszego życia, bynajmniej mi się tak wydaję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×