Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Ja nie zwracam uwagi na głupie gadanie innych ludzi w końcu to nasze życie i postępujemy tak jak uważamy i chcemy i nikt nie ma prawa zwracać nam uwagi, a poza tym nasze babcie, matki też rodziły jak miały po 19, 20 lat więc nie wiem czemu teraz się tak dziwią niektórzy.. skoro czujesz się gotowa zostać matką i masz na to warunki to czemu nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gosiu kochana uwierz ze ja tez kilkakrotnie wstaje do wc i spac tez nie moge bo mala sie rzuca jak hihihi ( moje ulubione okreslenie) jak wsza:):P ale dzisiejsza noc byla calkiem calkiem:) Kochana Ty sie ciesz bo juz Ci duzo nie zostalo a ja...?:) Wiatmy ANDZIA:* dopisz sie do tableki:) jest 2 str dalej:) A glupimi babami sie nie przejmuj to jest NADZE zycie i NIKT nie ma prawa Nam mowic czy robimy dobrze czy tez nie.... A skad jestes? Ide po chrzesniaka do przedszkola i zapisac mamuske do fryzjera:)Milego dzionka:* jeszcze tu pewnie dzisiaj zajrze wiele razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą ciąże zniosłam bez najmniejszych problemów,aż do rozązwiania prowadziłam normalne życie tak jak z okresu przed ciążą sam poród był szybki i łatwy,gorzej było ze skurczami przed porodem trwały aż 12 godzin i myślałam że umre z bólu a sam poród trwał zaledwie 20 minut a dzieciaczek(Olivierek) ważył 4350 a długości miał 57 aż położne sie dziwiły jak taka szczupła i nie zawysoka dziewczyna poradziła sobie z urodzeniem takiego kolosa a z drugim Dominiczkiem który też był dosyć wieli bo miał 4100 wagi a długości tak jak braciszek to już była inna historia przeleżałam połowe ciąży w szpitalu bo była zagrożona,wypuścili mnie dopiero w 36 tygodniu a leżałam od 22 z kilku tygodniową przerwa. Urodziłam Dominika tydzień i dwa dni przed terminem a poród to już była taka szybka akcja jak w filmie:P obudziłam się o 12 w nocy i obudziłam męża żeby mnie zawiózł do szpitala bo mam skurcze i za nim się ubraliśmy,ja się jeszcze wykąpałam to do szpitala dotarliśmy po 1 i odrazu na izbie przyjęć odeszły mi wody a o 2,30 był już z nami więc się śmieją koleżanki ze mnie że jestem stworzona do macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andzia87, fajnie że dołączyłaś do nas:) Ja już po śniadanku, pora na kamienie młodej:) Może uśnie przy cycuniu i pośpi później troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) OOOlll ja już czekam na foteczkę z Twojego ślubu:) Zazdroszczę Ci;) Witam nową koleżankę, no trzeba przyznać że porody miałaś na prawdę expresowe;) Ale chociaż się nie na męczyłaś, a dzieciaczki nie małe, ale najważniejsze że zdrowe, może będziesz mogła to wstaw jakieś zdjęcia maluszków juniorków:) Dziewczyny ja tak czytam o waszym wstawaniu do kibelka co godzinę i aż nie chce mi się wierzyć.... Ja wstaje tylko JEDEN raz w nocy, mały całą noc pracuję dzielnie nad rozciągliwością brzucha, wierci się pręży, ale do wc chodzę rzadko.... Tymbarkowa kochana, mam do Ciebie prośbe i pytanie, czy mogłabyś napisać dokładnie co Ci było od pierwszych chwil życia Marcelka potrzebne do jego pielęgnacji, tzn jakie kosmetyki, a co było totalnym niewypałem. Codi o kosmetyki, akcesoria, pościele rożki itd....Wiesz list różnych z najpotrzebniejszymi rzeczami widziałam milion, ale ty jesteś świeżynką i dokładnie na gorąco wiesz co jest potrzebne:) Jak byś miała chwilkę to napisz-jak możesz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie zazdrosccie mi bo macie przeciez to za soba albo przed soba:) Powiem Wam ze pracy przed slubem jest mnostwo ale to wyczekiwanie.... eh co noc zasypiam myslac o tym:) ANDZIA podaj daty urodzenia synkow , swoj wiek i skad jestes to Cie dopiszemy do Nas:) SZCZESLIWA ciesz sie ze nie musisz chodzic do wc bo to za fajne nie jest...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już w domku , Kuba usypia a ja będę brała się za prasowanie . witamy nową koleżankę i gratuluje dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj andzia;) nie przejmuj sie gadaniem ludzi bo ludzie zawsze beda gadac;) ooolll suknie na pewno jest wyjatkowa;) catarinka odruch moro - nie wiedzialam o czyms takim ale zaraz poczytam;) szczesliwa mi bardzo bardzo przydał sie rozek i niezastapione sa body i pajacyki;) co do kosmetykow niewypalem jest oilatum tzn zbedne mozna kupic jakis plyn da kapieli o wiele wiele tanszy, na pewno mala miekka \"szmatka\" do kapieli, mydelko bambino ale ja wole zel do mycia cialka i wlosow hipp bo jest latwiej szybciej i marcelek ma po nim miekkie wloski a po mydelku mial sztywne, kupilam tez sudocrem i narazie jest zbedny smaruje malego zwykla oliwka bambino, zeszly wszystkie plamki i nie ma zadnych odparzen, laktator tez okazal sie niezastapiony ale to zawsze mozesz dokupic no i pieluszki tetrowe ja mam tylko 10 i to jest za mało;( nie mialam wielu z tych rzeczy bo niby oilatum mial natluszczac i cuda niewidy czynic a tu co dupa... buzke smaruje ma kremem oilatum rano po kapieli oliwka i jest oki aha i super sa jeszcze takie duze waciki dzidzius do przymwania buzki czy pupy - ja najpierw wacikami z woda przegotowana pozniej chusteczka myje;-) wstawiam zdjecie malego;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5dae7944633f7ef5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i marcelek jutro juz bedzie mial dwa tygodnie;) szczesliwa posciel kupilam ale schowalam bo jest za goraco na razie i spi na samym materacu w rozku lub przykryty kocykiem czy flanelowa pieluszka;) catarinko mozliwe ze on ma ten odruch moro, ale na szczescie to nic zlego;) teraz zasnal troszke bo tak non stop na cycku wisial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa ja wiem że to normalne, dlatego Ci to napisałam:) Jeszcze parę tygodni i mu to minie. U mnie kołderka też tylko na zimę była Młoda właśnie się \"zawiesiła\" i siedzi grzecznie;) aż dziwne hihi... albo kupsztala mi wali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa śliczny jest Twój synek :) I już ma 2 tygodnie! ale czas pędzi do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki słodziak ten Twój Marcelek :D skończyłam właśnie ze swoimi pracami domowymi mam już wolne. Kuba śpi i dobrze bo mnie strasznie głowa rozbolała,pewnie przez tą pogodę. Catarinka i robiłaś tez test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_mania
hej dziewczyny ja także się dopisuje. W zeszyłm roku zostałam mamą cudownej kurszynki Oliwki. Od tego czasu dosłownie wszystko się pozmieniało. Jestem szęścliwa że moje dziecko jest zdrowe i ładnie się rozwija. Być mamą to niełatwe zadanie, ale ten trud wynagradza uśmiech mojej córci :) Myślę, że oprócz wieku mamy jako mamy wiele wspólnych cech:) Bedę śledziła ten wątek. Pozdrawiam Was i Wasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia nie jeszcze nie robiłam. Hmmm od pierwszej próby to jakoś 3 tyg minęły ale nie będę robić od razu bo i tak nic mi to nie da a jak nie udało się za pierwszym razem to i tak test jeszcze nie pokaże i w ogóle nie chce się stresować to poczekam, a może jakieś przeczucie będzie jak przy młodej:) sara_mania witaj, zaczernij się i dołącz do nas na stałe:) Ile dokładnie ma Twoja córcia i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam już prasowanie. Wszystko ładnie poskładane i pachnące leży już w komodzie i czeka na małego królewicza hihi:) Tymbarkowa Twój Marcelek jest śliczny jeju aż niemożliwe jak to leci, jeszcze nie dawno z brzuszkiem chodziłaś a tu już Twój przystojniak jutro 2 tygodnie skończy, czas biegnie nieubłaganie:) Mnie mój laptop niedawno nieźle nastraszył... Chciałam włączyć a tu monitor padł- nic nie było widać tylko jak się przyjrzałam to tak delikatnie a tak w ogóle podświetlania nie było i wyprawiałam cuda niewidy, wyłączałam- załączałam i nic.. zadzwoniłam do Miśka i mówi że pewnie jakieś zasilanie matrycy padło i będzie trzeba oddać na gwarancje i bede bez kompa ok 3tygodnie- aż mi włosy dęba stanęły bo komp to całe moje życie a przede wszystkim Kafe i nie wiem co ja bym bez niego i bez Was kochana robiła całe dnie.. ale potem siedzie i mówię \"aaa spróbuje jeszcze raz\" włączam i prosze- normalnie się zaświecił.. głupi jakiś czy co.. mam nadzieję że już będzie oki, że nie włączył się tylko na chwile heh... :P :) A co na obiadek dzisiaj wykombinowałyście?? U mnie zupka ogórkowa z wczoraj a na drugie kotlety mielone z ziemniaczkami, mmm, już zjedzone :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki przystojny po mamusi, ale tatus mowi ze po nim;) catarinko trzymamy kciuki;) gosia masz racje czas leci niublaganie;) ja wypralam ubranka malego w vizirze sensitive i nie ma zadnej wysypki wiec juz nie bede kupowala proszku dla dzieci;) pewnie sie niezle upocilas przy tym zelazku;) ciekawe czemu ulcia sie nie odzywa??? zapomnialam sie pochwalic - mieszcze sie w spodnie i spodniczki z przed ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gosia zapomnialam ci napsac, ja niedawno mialam taki sam problem z laptopem, wlaczalam go i nic nie bylo wiadac, po jakims czasie zaskakiwal jednak jak dluzej pochodzil na ekranie wyskakiwaly kolorowe paski;( niestety stalo sie to w styczniu a gwarancje mialam do grudnia, za naprawe zazyczyli sobie w serwisie 700zł wiec podziekowalam i kupilam nowego;) dobrze ze masz gwarancje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! ja po wizycie dzidziuś się rozwija dobrze, miałam pierwszy raz usg przez brzuch :) główka ladna i okragla i wszytsko na swoim miejscu wymierziny tylko nei stety nei wiem czy cora czy syn :\\ ehhh następna wizyta 30 czerwca ale nei wiem czy mi zrobi usg bo na NFZ to chyba tak czesto nie robia bede wtedy w 24 tc. Moj O sie napalil ze sie dowie w koncu i sie rozczarowal a taki ciekawy jest zreszta ja tez. Postanowilam tez dlużej nei czekać i jutro może na zakupki sie wybiore i cos temu mojemu maleństwu zaczne kupować :):):) aha no i 7kg na plusiku :):) teraz to siedze i ryje bo jutro mam zaliczenie a w poniedziałek egzamin trzymajcie kciuki. Tymbarkowa----> twoj mały jest slodziudki, jak widze takei maluszki to az mi sie oczka świeca Witam tez nowe koleżanki!!! Aha i Marillion gratulacje!! ja czytam topik ale nei zawsze jest czas odpisac, sesja mam no i obrona sie zbliza duzymi krokami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaki87 może będziesz zmuszona zyc w takiej niepewności jak ja czy to syn czy to corka :D Ja mam co prawda USG we wtorek, może się dowiem jaka płeć, ale teraz w sumie kiedy poród bardzo blisko, nie jestem pewna czy chce wiedzieć... :) Nawet wolę dowiedzieć się dopiero przy porodzie i niech ten nasz Bąbel już zostanie zagadką do rozwiązania skoro tak bardzo chce :) Tylko, że mój M. chciałby wiedzieć jeszcze przed porodem... I tu rodzi się konflikt :) Miałam dylemat z tym becikiem czy go kupić czy nie, a tu dziś moja babcia go rozwiązała i sama kupiła jak była na zakupach :) Jest taki błękitny w owieczki, a dodatkowo jeszcze sprawiła mi kołderke i podusie dla Bąbla :) Niby nikogo o nic nie prosimy i wszystko sami kupujemy dla Maleństwa w miarę możliwości, ale to jednak miłe, że ktoś chce pomóc :) Gosia jak ci idzie pakowanie torby do szpitala? Ja już też powolutku sobie wszystko szykuje, bo może urodzę w terminie, ale może wczesniej, nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa Twoj Marcelek jest cudny:) Jak slodko wyglada:) Mamusia pewnie chodzi na spacerkach dumna jak...:) Kozaki dobrze ze wszystko w porzadku:* Oby tak bylo caly czas:* I ani sie nie obejrzymy jak kolejne dziewczyny urodza:) Czas bardzo szybko leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobiecinki :) a ja dzisiaj ranny ptaszek hihi nie śpię już odkąd Mąż wyszedł do pracy czyli od 5:30- jakoś mi się nie chce:) po 9 jadę na te cholerne pobranie krwi a tak mi sie nie chce bo pogoda do dupy jednym słowem i jak pomyśle że mam sie takie \"hektary\" taszczyć autobusem to mnie szlag trafia :/ ale co zrobić.. mam tylko nadzieję że wyniki będą oki :):) a dzisiaj Michałka zobaczę !! juuuhuuu, ciekawe ile urósł mój klocuszek:) A jak u Was nocka kochane? Tymb arkowa Marcelek dał troszke pospać? Jeszcze 37 dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta 🌻 Życzę powodzenia wszystkim Mamusiom. Papa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:* Ja juz od rana sprzatam, tylko jak jest remont to konca nie widac:/ Gosiu to chyba sie nie wyspapalas? Napisz jak tylko wrocisz z wizyty:* Karaoke dlaczego sie wypisalas?:( Co sie stalo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) My już po śniadanku, teraz gotuje obiadek dla Młodej. Młode ziemniaki z koperkiem i kawałek piersi z kurczaka, mniam. A nam chyba też zrobię ziemniaki ale nie wiem z czym:( Może wy podpowiecie co można wyczarować z niczego:P Karaoke co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka tak to jest z tymi obiadkami:) Odwieczny problem co zrobic:):P Mysle caly czas o Karaoke:( Martwi mnie czemu tak nagle sie z nami pozegnala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka nadzieje Catarinka ale nie moge przestac myslec o niej:( Smutno mi sie jakos zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny, nic złego sie nie stało. Kończę tylko na jakiś czas z kafe :) Niepotrzebnie usunęłam sie z tabelki, nie myślałam, ze was tym przestrasze. MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... .15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........2 4.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ...02.12.2008r. Ulcia87............21........Wysoka........Zosia........ ...11.05.2009r tymbarkowa.....21........Szczecin.......Marcel.......... .21.05.2009r Marillion..........21.......Wrocław........Igor......... .....24.05.2009r ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. 2face............22......Białystok.......34/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....35/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........33/21.07.09.....C- TolaNina szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........33/23.07.09..... S-teraz to już nie wiem??? Karaoke87......21.....Częstochowa..32/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........21 .....Olkusz..........26/12.09.09.....C- Emilka abcd............21......Kętrzyn.........20/01.10.09..... nie wiem olenkia-malenka...20...Limanowa....19 /08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......20/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Gosiaak................4 czerwca.........wizyta+morfologia+usg tymbarkowa.........5czerwca.........wizyta patronażowa u lekarza Karaoke87............9 czerwca........wizyta+usg+wyniki badań OOOLLL...............19czerwca........wizyta+wyniki badan szczęśliwa87..........20czerwca.........wizyta kontrolna kozaki.................30 czerwca........wizyta Wstawiam sie spowrotem i juz się nie martwcie. Może za jakiś czas znowu wrócę. Pa kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×