Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Czasem nie jest tak chłodno. Żar wewnętrzny Cię rozgrzeje. Szczególnie gdy siądziesz przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja nie poświęcam Ci swej uwagi Si? Czyżbym wyczuwał w twych słowach zazdrość? A nawet to jaką chyba nie uczuciową ;) Na erotyczną mogę się zgodzić ewentualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulsowanie dzisiejszego ranka i wezwanie do powstania z nadzieją, że może komuś to przyjemność sprawi i potem w czymś pomoże. Czy to w dniu jedynie dzisiejszym (by spojrzeć bardziej erotycznie na całe otoczenie), czy i później, gdy sprawdzić w boju będzie trzeba swe umiejętności zachowania twardości. W końcu każdemu dana jest jedynie określona ilość orgazmów do przeżycia i jeśli ich nie wykorzystamy strata będzie duża... Dziś dla ukrywających się w cieniu. Myśl o was dodaje siły. W końcu kochać się w słońcu nago na plaży nie zawsze trzeba. Jeśli ktoś woli intymne miejsca zacienione albo całkiem mroczne... Tam wyobraźnia musi działać bardziej. A często to daje większą radość niż rzeczywistość. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Witam trenujący Nagrzany piasek od słońca ma wiele zalet a te mroczne zakamarki też mają swój urok.A przyjemność płynąca z dwóch odmiennych jakże miejsc dodaje uroku .Niezmierzona jest witalność człowieka tak zależna od ludzi jak i miejsc. Si nago po domu....... uważaj nigdy nie wiadomo kto zapuka do drzwi ....Może ktoś bardzo pragnący ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zc... nawet nie wiesz jak fajnie by było, gdybyś to Ty zadzwonił do domofonu :). Ładnie napisaliście dzisiaj. Od razu mam dobre samopoczucie (erotyczne - oki) na cały dzień. Plaża, słońce i ciemne miejsca - mogłabym się z wami kochać w każdym miejscu gdybyście mi takie słowa mówili... Taki trochę egzystencjalny klimat w połączeniu z seksem zawsze na mnie działa. Lubię inteligentnych facetów (i kobiety oczywiście). Takie połączenie jest bardzo erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co TY robiłaś do tak poźna? A właściwie warto zapytać z kim ;). T nie było wieczorem także... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
jcd masaż odpowiednich miejsc zdziała cuda ale szpileczki bym zostawił ...to takie seksi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Wiem że zmęczona jesteś Jcd i nie wiem czy na masażu bym poprzestał a taki widok.... zbyt mnie podnieca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Miłego wypoczynku ,relaks przede wszystkim ,dobrze nastraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak widzę jcd to szkolenie wpływa na Ciebie... Zmęczenie i szpilki - to masakra. Chyba, że to albo zachęta do masażu dla ZC, albo już szykujesz się do kolejnej tury szkolenia ;). Nie wątpię, że po spotkaniu z T zmęczeni bylibyście oboje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilki i masaż... Czego to ja się dowiaduję ;). Jeśli radzić mogę - nie nadyrężaj mięśni ja chcę. Mogą być do bardziej pożytecznych rzeczy potrzebne Ci niż chodzenie w szpoilkach i bieliźnie po domu. To ciut perwersyjne jest chyba? Ale skoro tak lubisz... A Ty Si w szpilkach w ogóle chodzisz? A w bieliźnie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpilkach raczej nie... A w bieliźnie - zdarza mi się, a dlaczego pytasz? Czy powinna ciebie o to samo zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym wiedział czy mam jesj szukać czy nie ;) A jaką preferujesz Si, jeśli zdarza ci się założyć? Ja ... noszę, wiesz mężczyznom coś może wisieć i zawadzać tak w ciągu dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki cacanki T. I tak wiem, że jcd jest dla ciebie obiektem marzeń erotycznych. A moja bielizna... czasami jest jej mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wąski paseczek materiału gdzieś między półkulami się kryje? Fioletowy jak lubisz niewidoczny, czy cie uwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak mały, że prawie go nie zauważam ;) Skąd wiedziałeś? Chcesz mi go zabrać czy odsunąc jedynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie paseczki - strasznie mnie podniecają i dostep jest prostszy.. Może jedynie odsunę go na bok... Ale lubię także koronkowe gładko opinające pośladki (śliczne) majteczki, gdzie gdy wsunę rękę materiał powoduje jej do pupy mocniejsze przyciśnięcie. Są równie seksi Pozwolisz, żena bok odsunę i spojrzę... Dmuchę delikatnie i pocałunek złoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadrżałaś i chyba zaczerwieniły się leciutko uda twoje. Ściskasz je, dlaczego? Czy ten pasek cieniutki coś ci tam dotyka i drażnisz go tak jedynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól, że spojrzę, zobaczę co tam tak bardzo ukryć chcesz, jakiś skarb może? Czy dla mnie go dziś otworzysz, rąbka tajemnicy uchylisz? Ja wiem, że teraz to drżenie jest dla mnie skierowane... Tak polóż mi nogę na ramieniu, daj skosztować proszę. Tak, tego rodzaju paski mają wielką zaletę... już po chwili wilgotne są całe i pachną tak jak Ty. Dasz mi je na pamiątkę, będę pod poduszka trzymal i rano o 5 na nichklimat budowal będę... Pamięć tej chwili na którą czekalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 5 obwinę penisa nimi i będę nimi się onanizował i mną zapachną... może wtedy Ci odam byś mogła je nosić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będą miały nasienia na sobie, chyba, że nie podołam, co czasem zarzyć się może... Wiesz gdy zapląta sie paseczek pod napletek... Nigdy tak nie robiłem... One pięknie tobą pachną teraz choć ulotny to jest zapach w końcu materiału malo do pachnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć JCD przyłaczysz się? T pewnie by chciał... I ja też ... Mokra już jestem, a majtki wciąż mam na sobie. Odsunięte tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ja chcę wcześnie dziś wróciłas... Sliterii tak śliznie pachnie i smakuje teraz, spróbowałem i zachwycony jestem. Jak torcik czekoladowy z malinka cerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta malinka najsmaczniejsza i czerwona i nabrzmiała cała drży i kuli się i wyskakuje, gdy językiem ją omiatam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×