Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Dziś był loda przez szybę lizanego... Pytałaś mnie jak to jest ez spełnienia ... widzisz sama. Pamietaj, że w nocy przyjdę.. jeśli zechcesz.... Daj sygnał tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co lubisz,,, i wiem co warto poznać... Ciekawe jak zaregują czytający ;) Rumieńcem zapłoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
no tak ale to było szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
trenujący był świetny ale jak dla mnie dziś pomęczony jestem a oczy moje miały inny widok oglądać .przy lampce wina w fotelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Wy się tak ładnie kochacie że żal przerywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
A już myślałem że zazdrość to tylko wielkie słowo ,a teraz ........;) zaczyna kipieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Myślę że nie tylko Si ,ja już żałuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie się kochacie, a jak pisze JCD to co tutaj czytamy to tylko część całej gry... Nie będę kryła, że tamta część może być jeszcze ciekawsza. Chciałabym wziąć udział w waszym spotkaniu w realu... jeśli do niego oczywiście dojdzie. Jestem jak ZC... zazdrosna o was oboje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam nie być? A wczoraj miałam gości niezapowiedzianych... Nie jestem z tych co wymiękają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kant jak czytałam tylko wam na zdrowie wyszedł :) Jakoś nie zauważyłam żebyście się beze mnie nudzili. Zresztą Wy się nigdy nie nudzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Długo spałem ale to przez to że 30 godzin na nogach byłem .Czuję się lepiej .Lecz podniecenie mi nie daje spokoju i chciałbym wreszcie je rozładować ale nie mogę rodzinka została u mnie na tydzień ,jestem trochę zły ,tylko przeszkadzają i nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty jakcytam co robicie z T to sama biore w tym udzial ipodniecam ie jak wy,,, Czaem to wole jak ty cos piszesz ale czasem ja napisalabym inaczej, Ty chyba znasz jednak t lepiej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Do świąt to nie wiem ale ciągle coś kombinują .30 g pracowałem i byłem na wyjeździe więc tyle zeszło.OOO nawet teraz mi przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T to ciebie nie dotyczy jesteś zajebiisty, a ja mam zły moement... Łanie wczora sie zabawiałeś... Brakowałó mi ZC z drugiej strony tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd jakieś sprawdzone metody masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×