Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość zc
Si nie uciekaj Jcd a teraz zamówili sobie hamburgery i za godzinę przywiozą to dopiero mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Są wspaniali ale co za dużo to nie zdrowo ,bardziej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Si jesteś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
przyjemnych snów na poprawę samopoczucia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw znam te stany (mam je na codzień) i każda reakcja pogarsza sytuację... Najgorsze, że brak reakcji tak samo Nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te ż miałem zly daien i jestem zmeczony ale wpadlem by pogadac - z tobą rozmowa zawsze humor mi poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Spokój przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce świeci... zawsze gdzieś świeci słońce ;) Ja chcę dziś zapewne zmęczona będziesz grillem wieczorem. Smacznego zatem grilla. ale z tym rowerewm uważaj... Wiesz delikatne pośladki ;) Si nie wiem jak w takiej sytuacji miałbym zareagować... ale może coś się wymyśli... A gdzie podziały się szepcząca, kate i To tylko Jakoś nasz harem zc się kurczy :( Czy coś na to poradzimy? Miłej soboty słonecznej (coraz mniej ubrań na sobie - wow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Ja też wszystkich U mnie słońce jak najbardziej zawitało ,tylko jeszcze większe chęci dostałem ,czułem zapach kobiecy a koło mnie pustka .Zaraz wstałem szybko aby myśli poszły w kąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety przeważaja bo to kafejka kobieca jest, a w haremie jak tradycja i intuicja mi mówi zawsze było więcej kobiet... A czy się martwię? Wiesz przecież, że nie... Może jednak więcej dusz natchnionych i ciał seksem spoconych by się przydało dla... hm róznoroności doznań... A Aneta chyba już odłączyła od nas. Może ma chłopaka i już nie jest dziewicą... Jeśli tak gratuluję! Dziewictwo chyba w takim gronie jest czymś... nieodpowiednim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Mam nadzieję jednak że wrócą wszyscy i nam to wynagrodzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd rozgrzej się dobrze na tym rowerku ,tylko się nie zmęcz tyle czasu przed nami ...do wieczorka a i coś na deser może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten piekny sloneczny dzien :)🖐️ zc - jezeli nadal bedziesz sie tylko przygladal,to zameczymy trenujacego,albo pobijemy sie o niego :) zapach kobiety... jest napewno cudowny i podniecajacy,ale jej smak.... wprowadzi Cie w kraine rozkoszy ... dlaczego zwlekasz .... ? Jcd- podsunelas mi swietny pomysl .... zaraz udam sie na mala przejazdzke rowerowa i bede myslala o czyms baaaardzo przyjemnym :) trenujacy - pozazdroscic... taaakie powodzenie,tyle kobiet masz do wyboru ....jednak musisz zaprowadzic porzadek,harem Ci sie buntuje :P .... moze jakis grafik :) Si - a coz to za humorki ? mala,slodka,rozkapryszona dziewczynka ?.... intrygujesz mnie coraz bardziej ;) jestem przy Tobie,zeby Ci pomagac ... pamietasz ? Chce Ciebie przytulic,odgarnac niesforne wloski z zatroskanego czolka i delikatnie calujac.... sprowokowac zc,zeby podszedl i pomogl mi .... pocieszac Ciebie tak, bys odplynela,a jedynym Twoim zmartwieniem bylo to ...zeby nam nikt nie przeszkadzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nazieję, że nie nadwyrężyłas swoich pośladków Ja chcę? One mam nadzieję będą bardzo potrzebne w niedalekiej przyszłości... Spocona wysiłkiem fizycznym... Och ja uwielbiam zapach Twego potu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Ależ ttj byłem kiedyś widzem jak 2 kobiety się kochają i chciałbym znowu to zobaczyć ale sam w tym nie uczestniczyłem .Nowicjusz ze mnie . A trenujący jest świetnym facetem i zna się na rzeczy i wcale się nie dziwię że wszystkie na niego lecą.Pewnie potrafi zaspokoić nie tylko 2 ale .... Si jest bardzo energiczną kobietą ,pomysłową z nią nudzić się to nie możliwe ,czasem dąsa się ale jak to kobieta tak musi być.I chętnie ją zobaczę w roli z tobą ttj albo Jcd. A Jcd bardzo kusząca kobieta ,wie czego chce ,umie faceta zakręcić słowem i czynem jest bardzo podniecająca ,zmysłowa ,może sama nawet nie wie jak działa na mężczyznę .Dla jej dobra będzie lepiej jak się będę tylko przyglądał .Abym przypadkiem nie rzucił się na nią jak zwierzę . Na mnie też już czas chcę załatwić wyjazd w plener z moją lubą ,może da się skusić ,ile to można się tak męczyć.....taka pogoda do wykorzystania wiaterek ciepły ,słoneczko .......coś się rozmarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście bede stał pod wodą z tobą i delektował się pięknem twego nagiego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
O już są ,szybki ten trening rowerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziś już lepiej Pierwszy dzień jest najgorszy - wiadomo... Jeśli kogoś wczoraj mym gadaniem uraziłam - przepraszam, Przepraszam też, ale chyba za bradzo nie mam wciąż ochoty gadania o seksie. Byłam strasznie napalona przed, ale teraz jakoś mi przeszło. Nie znaczy to TTJ i JCD, że to nie wróci - dajcie mi tylko troszkę czasu. Całe szcęście, że to weekend i mogłam poleżeć sobie w łóżeczku i muzyki posłuchać. Net włączyłam dopiero w połudzie. Nawet nie wiem czy znowu coś przeoczyłam. Nie chce mi się teraz tego sprawdzać. Nie mam nastroju. Idę na oaiad. A potem... jeszcze nie wiem co będę robiła, może coś poczytam (mam zaległości w lekturze). Wpadnę później. Do roweru mam niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie z ogrodu wróciłem... porządki i plany na zagospodarowanie egoroczne. Mam nadzieję Ja chcę, że pupa jest niezbyt zmęczona. Nie zauważyłem stojąc za tobą pod prysznicem... tak ślicznie ją w moją stronę wysywałaś... To tylko... cóż powiedzieć mogę... Chyba tak... Si odpocznij lepiej - damy radę bez ciebie ) a jak wrócisz w pełni sił wtedy dopiero dziać się może Zc twój penis w erekcji koło mojej dłoni pulsuje jakoś dziwnie... zupełnie jak mój Jeśli masz do mnie prywatna sprawe Ja chcę - telefon masz przecież... Wieczorem nie wiem jeszcze co będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, zawsze dajecie sobie radę... Jakoś nie mogłam siępowstrzymać by nie zajrzeć. Widzę, że na razie nic specjalnego się nie dzieje. Wszystko zacznie się jak zgasną światła. Ja chyba film z Connerym obejrzę. On ma w sobie tyle ... piękna ;)Oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łydki czy uda? ale wtedy wiesz... Będziesz je znowu zaciskała... I drżeć znowu będą, a nie wiem czy to dobre dla zmęczonych nóżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×