Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość zc
A ja chcę się upić i to robię ,i zazdroszczę nic nie poszło po mojej myśli ,jestem zdegustowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Tyle sms -ów do niej pisałem,ona w pracy ,zgodziła się ,wszystko miałem zaplanowane ,jedzenie picie i miejsce wybrane ale jak przyszła do domu ,goście .krzątanina i wszystko poszło w zapomnienie A ja co nie liczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Nic dobrze nie będzie czuję się o porzucony przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
jeszcze raz przepraszam ale jaaaa już nie moge ,przykro mi ale jestem pijany chociaż tak m ogę zapominieć bawcię się dobrze zc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaj dusza ale pieklo czeka
o 5 rano jak mnie obudzil to byl najlepszy sex zawsze , w ogole mam ochote z rana, kiedys spal i nie wiedzial ze sama zaczelam :P obudzil sie rozanielony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dusza łka z twoją zc. Bardzo Ci współczuję i wiedz, że nie Ty jeen bywałes w takiej sytuacji. To dośc paskudna sprawa... Ale nie trzeba się zaraz tak załamywać, Spójrz ile pięknych kobiet spragnionych ciebie czeka o 5 rano ;) Dzisiejszy trening jest na f.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Uwielbiam leniwe, niedzielne poranki...;) Trzymaj sie zc, mam nadzieje, ze uda Ci sie wszystko naprawic, tylko pamietaj, ze nie zawsze trzeba sie od razu upijac. Czytam was, czytam. Czasami czekam do wieczora, zeby dowiedziec sie jak sie bawiliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie zadzweoniłeś zc? Dwie osoby mające dół mogłyny sobie pomóc... Dziś pójdę na \"Dziennik nimfomanki\" może mi pomoże :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego aż do wieczora Kate? Czyżby taka lektura przed snem dobrze wpływała na sny, czy może na samo zasypianie? Co? Si mam nadzieję, że opowiesz jaki to film i jak ma się on do rzeczywistości np. 5 rano ;) Ja chcę, a Ty zakwasy leczysz po wczorajszej jeździe rowerm... A może po czym innym. Pod prysznicem chciałem wczoraj rozmasować twe mięśnie byś kłopotów nie miała dzisiaj... Zc kac? o to jest problem natury poważniejszej... Tylko bez klina w końcu wszyscy czekają na ciebie - np. Pracownik... Witaj, a gdzie pracujesz/ i mam nadzieję, że yupie nie jesteś (chyba, że seksualny - jak każde z nas tutaj w końcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już mi przeszło :) Wreszcie! Czy to był ten sam jaki ja śniłam parę dni temu? Te, w którym mialaś na sobie tę żółtą bluzkę i nic pod spodem. Mogłam wtedy wreszcie całować Twe piersi, a potem i inne części. I mruczałaś jak zawsze... Och jeśli to był ten sam sen to masz rację - nie nadaje się do publikacji w tym miejscu;). Nie wiedziałam, że to była twoja łazienka. Zresztą większą uwagę zwracałam na Ciebie niż otoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę - @ Si pewnie jest w kinie, a reszta - nigdy ie wiadomo kiedy wpadną. Są nieprzewidywalni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jutro czeka nas kolejny poniedziałek miłości tego topicu. Mam nadzieję Ja chcę, że będziesz wpadała. Bez ciebie jakoś będzie pusto ;(. A może jakaś nowa gwiazda erotyki 5 rano nam zabłyśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nuda zapanowała tutaj poranna (wieczorem też) Trenujący przesuwa swe poranne relacje na forum p. nie zdając sobie sprawy, że to właśnie to co napisane rano ustawia cały dzień i nastraja odpowiednio ludzi. Powiem tylko, że jak wchodzę tutaj rano i nic nie ma to jakoś pusto jest. Lubiłem czytać te poranne relacje. Nawet jeśli to jcd byla ich głównym obiektem... (trudno się dziwić zresztą ;)). Mam nadzieję, jcd, że szybko wrócisz z nieobecności, a 5 rano znowu będzie miała fajne rozmowy. T nie pozwolimy ci się nudzić ;) ZC mam nadzieję, że resztki kaca już minęły i gotów jesteś do pełnego działania... Dzewczyny - szepcząca (jeśli jeszcze czytasz), Kate (nie tylko wieczorem), TTJ (już chyba wstyd gdzieś uciekł) I Aneto (?) do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście JCD. Zawsze gdy piszę z Tobą męski element mojego ego bierze górę. Libido oczywiście. W końcu tego chyba zawsze chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nawet jeśli była kimś innym niż się podawała miala naprawdę małe znaczenie dla naszej rozmowy. Namieszała trochę swym dziewictwem, ale nie rozumiem jaki ktoś miałby mieć w tym cel? A zresztą To przecież ja jestem tym podszywaczem (ja, T, JCD, Aneta, szepcząca, facet, TTJ, Kate) i rozmawiając sama ze sobą już nie nadążam i myli mi się kto co powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze pani władzo. Stoję przed panią naga jak mnie stworzono i pytam czego jeszcze pani ode mnie oczekuje... A mieszanie w głowie każdemu (! nie każdej) zdarzyć się może. Tym bardziej jak pewna kropelka spermy w kąciku ust do głowy uderza :). Czytałam, czytałam i chyba pozazdrościć jedynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasienie nigdy nie jest złe (czasem ciut niesmaczne jedynie - mdłe). Za to pobieranie nasienia zawsze jest świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
czego się nie robi dla zadowolenia partnera .Ważniejszy jest wynik końcowy naszej operatywności .Ale dziś grzeje ,jakieś marzenia snują się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×