Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość zc
WOW !!! Nie wiem jak teraz pisać ...dłonie drżą od nadmiaru emocji a w myślach ciągle widzę to co działo się wczoraj ,czuję że to nie było wczoraj jest dziś ,jest teraz . Taak chciałem być tego światkiem ,jak cudownie ujrzeć to znowu ....Nie zapomniane chwile wróciły jak żywe ....Cudowne uczucie być pod wpływem tak podnieconych ciał bijących żarem namiętności a zarazem uczestnikiem wyobraźni ........ Włosy ..uczucie dotyku ich delikatności przesuwających się po ciele ,kto nie zaznał nie będzie wiedział o czym piszę. Jcd wszyscy wreszcie wyjechali ale najlepsze jest to że zrobili sobie zjazd rodzinny jakby to ukartowali .Dojechało ich znacznie więcej niż mogłem ich pomieścić ,ale teraz cisza i pełen luz. I ktoś doszedł do nas . jestem xy na razie nic nie kumam. Karkatoa... tak to wulkan ale w tobie jest jeszcze większy skoro 5 rano mogła cię tu zaprowadzić ..wcale się nie wpraszasz ,poczuj klimat i zaglądaj więcej i więcej i daj nam poznać ile energii w tobie grzmi .Wszyscy się uczymy siebie nawzajem i nie są porażką małe zgrzyty dopóki jesteśmy w stanie je poprawiać , przez to że stajemy się lepsi ,otwarci jesteśmy w stanie zrażać tym innych. Kate czy twoje święta są dłuższe od moich .gdzie się podziewasz? Si twoja energia jest nieskończona a zabawa taką różową zabawką jest dla mnie czymś oczywistym .Osobiście używam i jest czymś bez czego nie można się obejść ,jak inaczej można sprawić więcej przyjemności... to bardzo pomaga odnaleźć nieznane punkty których wcześniej się nie dostrzegało a ile można się nauczyć...nowego. Jcd myślałem nad tym szkoleniem a że spostrzegawczy jestem obserwowałbym cię jeszcze uważniej a w odpowiedniej chwili wyszeptałbym do uszka kilka słów i zaczekałbym na reakcję .....kto wie ....jakby inni się zachowali gdybyś już wiedziała że ja wiem ....pewnie byś baczniej obserwowała spojrzenia innych ...kto jeszcze .... Trenujący w pewnej chwili myślałem że się przyłączysz ........do pań ale nie a potem Jcd ale też nie ,pewnie widok byłby piękny.. Szepcąc wzbudzasz we mnie taką moc pożądania iż nie jestem w stanie logicznie myśleć ,tracę powoli panowanie nad sobą nieznane mi dotąd uczucie szaleństwa ogarnia moje ciało lecz bardziej obawiam się o mój umysł ,czyżbym oszalał na twoim punkcie ,te dreszcze ,szybki oddech stają się nie do zniesienia ,cała energia skupia się w mojej świadomości ,nie będę delikatny .....nie będę zbyt brutalny .....ale nie sposób się powstrzymać ....chyba przestaje myśleć.... słabnie moja kontrola ....masz nade mną władzę i ................ Słuchajcie jak to jest że ja również miałem sen musiał być bardzo erotyczny skoro obudziłem się tak mocno podniecony iż zasnąć już nie dałem rady a była 3 w nocy.Czy to ktoś potrafi wywołać takie zbiorowe marzenia senne czy też tak z przypadku. Snu nie pamiętam chociaż próbowałem do niego wrócić , jedyne to ognisko ,śmiech ,rozmowy jakaś muzyka w tle jakbyśmy się spotkali i żadnych szczegółów więcej.Trochę dziwne. A teraz zajmę się dalszym sprzątaniem muszę w końcu to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sił mamy jeszcze trochę jcd... O to się nie martw Fajnie napisałeś zc, dobrze, że wróciłeś i znowu jesteś z nami. Ja nie wiem co jest w tej 5 rano, ale jakoś czuję się tutaj wyluzowana i z każdym z was łączy mnie jakiś dzowny związek - nie tylko seksualny, ale też oczywiście. Każdego dnia coraz bardziej chcę spotkać się z wami w realu... Spotkanie jest wciąż aktualne - czyżbyście już zapomnieli? Pomysły zbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja chcę dłużej... chyba masz rację. Ja aż tylu znajomych nie mam na poważnie. A przyjaciół to już na pewno. Może to, że jesteśmy tak daleko od siebie i nasze rozmowy są tak otwarte... temat to chyba prowokuje ;). Może nazywanie naszej znajomości już teraz przyjaźnią jest na wyrost, ale ważne, że ja czuję się z wami bardzo dobrze i nie muszę wciąż dbać o swój wizerunek w oczach innych. Kurde, takie mamy czasy , że niby wszystko jest ok, ale napreawdę każdemu zależy by zając jak najlepsze miejsce na widowni. Zc - jeszcze raz - napiałeś to bardzo ładnie i naprawdę bardzo się cieszę, ze jesteś z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę zc, że nie było nikogo więcej wczoraj.... chyba wiesz dlaczego Gdyby ktoś dołączył ja myślę, że całość nie miałaby takiego ognia i... prawdziwości ;) Zgadzam się z wami, że zaczyna nas łączyć jakaś cyfrowa przyjaźn o podłożu wiadomym... Pamiętam si jasne, że pamiętam i wydaje mi się, że to staje się coraz bardziej prawdopodobne ;) Ciekawe co powie sz po takim wczorajszym wieczorze w stylu 5 rano... Czyżbyśmy mieli już swój styl? hehe Ja chcę - ... słów mi brak, wiesz o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś bez treningu ;( zaspałem i tylko na chwilkę zaglądam by dać znać że jestem. Jakoś pustawo wczoraj... Ja chcę - nie wiedziałem po prosu co więcej mam napisać prócz tego co już wiesz. I nie zasmucaj się. Lepiej załóż dziś najseksowniejszą bieliznę - może być potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego taka bielizna będzie potrzebna T? :) Wydaje mi się, że jcd zawsze chodzi bardzo seksy... W bieliźnie i bez niej, a Ty powinieneś o tym wiedzieć najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
:) Bielizna tak ,to jak prezent a ile radości dają prezenty chyba każdy to wie. Jcd tobie to każdy kolor będzie pasował ,co do tego to jestem przekonany. wszystkim w ten piękny dzień . wiosennie a nawet letnio 🌼tak na poprawę samopoczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc- niestety nie dostaje takich prezentów, a to z tego względu, ze zawsze musze zmierzyć w sklepie, wiesz dlaczego... Trudno jest trafić na cos odpowiedniego na oko ;) T- w takim razie bordowa... Wieczorem odpisze na @, bo teraz nie mogę... ale pamiętam o tym, nie martw się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
A mnie strasznie ta pogoda nastraja na małe co nieco ,przeszedłem się na spacer i łapałem się na tym że zaczynam marzyć na jawie i potrafiłem przegapić kawałki drogi że nie byłem w stanie przypomnieć sobie czy już tędy przechodziłem czy nie. Wyobraźnia sama podpowiadała gorące momenty z życia i naszego topiku ,chwilami było to nie do opanowania .Miałem wrażenie jakby ktoś widział w moich oczach całe podniecenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się coraz cieplej, coraz mniej ubrań i coraz zwiewniej i przyjemniej ukllicą wędrować ;). Szkoda, ze K po jednorazowej wizycie zamilkła. Jeśli mnie czytasz wpadnij znowu koniecznie. Sz po tym jak mnie do końca doprowadziła też . Nie uciekaj ode mnie rudowłosa do ramion sz... Chyba po chwili wzlotu wszyscy muszą dojść do siebie i nabrać siły i energii... Ale przecież nie popłynęła (chyba) ani kropla spermy wtedy ;) Jcd wiesz jak ci azdroszczę tej bielizny na wymiar... Mówiłam ci już to wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje si, że to wiosna, potrzeba porządkowania (jak zc), siania i pielenia, kopania ogródka itp... Co tam sex - siły tylko zabiera i chęć do pracy... Mam rację prawda? A, ze my w większości miastowi... Cóż zbererzieństwa w tych miastach są i całe zło stamtąd pochodzi... Ja chcę. Tobie w każdym kolorze bielizny jest ładnie... ale bez niej jeszcze bardziej... Będę czekał na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam jak jest ciepło :) Jutro jadę na zakupy, muszę sprawic sobie jakies sukienki, spodenki, itd... na te wiosenne dni :) Si- mi też dzis K chodziła po głowie. Ciekawe, czy odezwie sie... Jesli chodzi o bieliznę, nie masz czego zazdrościć. Czasami wolałabym mieć Twoje wymiary. T- nawet nie wspominaj mi o ogródku. Muszę posadzic jakieś nowe kwiatki, myślałam o słonecznikach :) i trawę trzeba wykosić, ech... Juz biorę sie za pisanie @ :) Kochani, odezwijcie się. Cos tesknie dziś za Wami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknilam za wami bardzo. Moje swieta byly straszne, nawet nie wlaczam komputera. Zycie ludzkie jest bardzo kruche... Czeka mnie jeszcze ostatnie pozegnanie kogos bliskiego... Hej Xy i \"Wulkaniczna\":) Szepczaca i Si bylysciw spaniale, chociaz niewiele do mnie dociera, czytam po kilka razy i nic nie rozumiem. Tez tutaj czuje sie jak wsrod prayjaciol, mila atmosfera i mili ludzie. Zc mi te gorace momenty z topiku przynosza usmiech. Pozdrawiam Was wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kate, przykro mi, chyba masz ciężkie chwile. Cieszę się bardzo, że wróciłaś do nas... Nie będę w takiej sytuacji niczego co zaszło z sz tłumaczyła... zresztą chyba się nie da... Jcd poszłabym z Tobą na zakupy kiedyś, szczególnie by móc uczestniczyć w przymierzaniu twoich ciuchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała, dużo pracy dziś i padam z nóg. Nikogo nie ma... Ide do wanny i do łóżeczka... sama ;) Może jeszcze zajrzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich gorąco, mimo tego, że słońce znikło już dawno. Nawet, gdy nie ma mnie tutaj słowem to jestem z Wami myślami-taki rodzaj uzależnienia się chyba z tego robi... ZC dla mnie wszystko, co najważniejsze rodzi się w głowie, więc jeśli choć trochę udaje mi się zająć swoje miejsce w Twojej to jest to dla mnie największy komplement. Twoje wyznania coraz bardziej rozpalają moje zmysły. I nie ważne, czy będziesz delikatny czy będzie to miało ostrzejszą formę. Dla Ciebie mogę być całkowicie uległa, pozwolić, abyś to Ty zdecydował jak dużo i mocno zechcesz mi dać... Chciałabym przyłączyć się do Twojego spaceru, aby nastąpił podczas niego moment, gdy pociągniesz mnie za rękę w jakieś zaciszne miejsce, abyśmy mogli dać upust żądzy... Si ciągle myślę o tym naszym wieczorze...Emocje są równie gorące, co wtedy...Nawet nie planuję od Ciebie uciekać, bo po co uciekać od obietnicy przyjemności. Czy nie popłynęła żadna kropla wtedy? Nie wiem, ale sadzę, że było na tyle ciepło, że ktoś czytający nas ukradkiem mógł, co najmniej lekko się podniecić;) JDC masz rację, że z każdym dniem tutaj stajemy się na swój- może trochę nietypowy sposób- sobie bliżsi. W końcu nasze wyznania są tak intymne...A ta Twoja bielizna...Choćbym nie chciała to muszę o niej myśleć... Trenujący mam wrażenie, że przeszedłeś jakąś przemianę. Oczywiście bardzo pozytywną, że mężczyzna z początku 5 rano i z ostatnich dni to dużo silniejsza osoba...Bardzo brakuje mi Twoich rozmów z JCD- wiesz o czym :P Nie chciałabym być upierdliwa, ale ciągle nurtuje mnie, dlaczego sądzisz, że bardziej potrzebna jest mi kobieta? Kate dobrze, że jesteś znowu z nami. Przecież jesteśmy tutaj nie tylko po to, aby dzielić się radościami, ale też po to, aby dzielić smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Kate przykro mi ,tym bardziej że i mnie to czeka,nawet myśleć o tym nie mogę . Przymierzanie ciuchów . Nudzę się to i tu wpadłem na chwilę. Si sama do .... nie może być w takim razie wślizgnę się niepostrzeżenie .Razem jest przyjemniej się obudzić . trenujący ogródki mają tą zaletę że są kolorowe i można zafundować sobie grilla np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rankiem poranna sesja zdjęciowa na zamówienie... Pręży się i stara pokazać wszystkie swqe zalety, umięśnienie i użyłowienie... Jak ślicznie w dłoni leży i bez niej, jak leciutko wszystko w nim działa jak zuwa i nasuwa złożoną konstrukcję. By zachwycić, by zademonstrować, by zaciekawić i ująć... By sił pozbawić i ostatnie bariery przełamać... Wszystko zaplanowane, przygotowane i czekanie jedynie na 5 rano... A tu sny o czymś głupim i gdy czas nastał nic specjalnego ot zwyczajna postawa na baczność tylko... sesja odłożona... Poczeka... sz dla ciebie ani mężczyzna ani kobieta nie starczy Ty potrzebujesz oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Słońce zajrzało do pokoju ,rozświetliło twoje półnagie ciało ,przykryte w połowie kołdrą .Patrząc na nie nabierałem chęci ,odsunąłem kosmyk włosów z twarzy a na niej ukazał się lekki uśmiech podświetlony promieniami słońca ....obróciłaś się lekko w moja stronę odkrywając piersi.Musiałem je dotknąć to było silniejsze ode mnie . Wolnymi ruchami, nieśmiałych jakby dłoni, muskam wzgórki twoich piersi. Nie dotykam stojących z podniecenia sutków, nie pocieram ich palcami. Z każdym następnym muśnięciem słyszę zwiększony oddech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Więc jednak zauważyłaś Jcd .Teraz lepiej będę wszystko obserwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×