Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

oczywiście na razie o gra wstepna zapoznawania sie i delikatnego rauszu erotycznego... jest jeszcze bardzo wcześnie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję jaka jesteś pyszna czuję jakie uda twe są zachłanne moje dłonie po nich wciąż bładzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opanujesz tego odechu on zgra sie z moim ktiry takze jest szybki... piszę głośno oddycha a lewą ręką trzymam się za twardego penisa wlno zsuwam z niego napletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsuwam język w twe wętrze ono tak bardzo mnie pragnie... czują jakie jest zachłanne ja staram sie j ezykiem zbadać wszystkie zakamarki twego wnetrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozwolę Ci się samemu bawić, ja chcę to robić, pozwól mi go znowu chociaz trochę polizać, pochłonąć go tak głęboko jak będę potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój język omiata moje palce, a mj twe wargi... tak nabrzmiałe napęczniałe a twa lechtaczka jest jak wielki napeczbnialy bombel gazu ktory hce araz eksplodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz będziemy bawili się rownocześnie... połż się i połóż ud na mej głowie... mój penis jest niedaleko twoich ust... możesz go dotknąć językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to wspaniałe uczucie mieć udo na wej głowie i być tak blisko twego goracego lona czuje je wtedy zwielokrotnione jest jak wulkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssę i liżę wciąż pulsującą lechtaczkę czuję jak pachniesz mocno i estes coraz bardziej mokrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpijam się coraz głębiej w ciebie i wylizuje z ciebie całą wilgoć i podniecenie... do osttaniej kropli. Chyba drżysz to czuć po twoim udzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz w sobie tyle goraca milosci i seksu... jakby cale to zostalo dane mi teraz do dyspozycji... zmieniem pozycję i sunę penisem po twoim ciele... gdie ma się znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dzisiejszetreningi zbytnio Cię nie wykończyły i mozesz zalac mnie dużym strumieniem spermy to chcę, abyś został we mnie, chcę poczuć jak tryskasz, jak moje wnetrze zalewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jak zwolnisz. wted moge czućdoklaniej gdzie jestem i jak wspaniałe jest tam otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×