Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

Gość zc
Jcd słońce też ,weekend też ,ogródek też,ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, jak widzę sobotni ranek wpływa na was bardzo pozytywnie. U mnie natomiast zawrót głowy i deszcz. Mam nadzieję, ze przelotni... Właśnie wróciłem do domu (nie z imprezy si) i moge wreszcie powięcić więcej czasu na wertowanie waszych wynurzeń, a może i dołożenie czegos swojego do naszej wspólnej księgi seksu i erotyzmu 5 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialasek16
weźcie też dziewczyny opowiedzcie o swojej masturbacji co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Si apteczka ,tabletka ,popić 30 minut i po kłopocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że niedługo przejdzie - nawet nie mam ochoty pisać, a myslenie o ekie jakoś dziś mi nawet do głowy nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Si i tak wszyscy w ogródku siedzą...leżą...klękają....schylają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc u mnie w ogódku ponuro i deszcz ziapi wiosenny więc nikogo nie ma. Nie ma kto się schylać i pupy w twoja stronę wystawiać ;) Za to trawa i inne rośliny pewnie są bardzo zadowolone bo sił dostaną (jeśli tylko nocą przymrozków nie będzie). Wtedy się zacznie nagły zwielokrotniony przyrost naturalny... Jak koleżanki ja chcę... Całe szczęście, że my nie musimy wciąż mysleć o tym, by każdy wybrym nie pociągnął za sobą konsekwencji przyrostu gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Ciąża piękna sprawa tym bardziej jeśli oczekiwana . Jak jeszcze u T zaświeci słoneczko wtedy dopiero zacznie grzać bo mnie już rozgrzało od samego rana a i pewnie pójdę skopać mój ogródek ale kwiatów nie będę sadził podkradnę Jcd jak już będą ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd chociaż parę sztuk z każdego gatunku ,kolorowo musi być za to dam ci namiętny 👄 którego już nie zapomnisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jcd ależ kwiatki na pewno by rosły ,ale jaki dobry pretekst by skosztować słodkich ust .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zc każdy z gatunków Ja chcę wart jest bardzo wiele i ich podkradanie jest bardzo niebezpiecznym wyczynem. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę.... Ale powiem ci, że wart jest trudu, wysiłku i niebezpieczeństwa. Jest wręcz urzekająco roskoszny i niezapomniany... Sadzę, że wiesz o tym doskonle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
T wiem że podkradanie jest niebezpiecznym zajęciem ale to co uda mi się wykraść może wynagrodzić mi cały trud.Obym wyszedł z tego cały i zdrowy;) T a tak się bałem że Jcd ręki do kwiatków .....a ty mówisz że jednak ma ....to znaczy że drzewka też morze sadzić ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod jej ręką, ustami i piersiami wszystko gwałtownie wzrasta... wiesz, że potem trudno to zatrzymać... A drzewka... hm... twarde mają pnie jak podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie w stosunku do jcd komplementy ogródkowe tu piszecie ;) A czy jest płodna jak wiosenna ziemia? Jesli tak ostrożni oboje bądźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Si czy zdrowie twoje poprawia się .Mnie owiał chłodny wiaterek dreszcz po plecach przeszedł ,ach te ogródkowe kwiatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×