Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmazynowy przypłwy

O biciu Twojego dziecka.

Polecane posty

mysle ze to nie chodzi o to aby kogos pozbawiac wiarygodnosci , chodzi o to aby chronic dzieci, bo to nasza wspolna przyszlosc... to nie istotne KTO mowi prawde , wazne jest przeslanie , a co jest prawda ? wystarczy spojrzec w zaplakane oczy dziecka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
a prawda nas wyzwoli :) nie jestem pewna, czy to dotrze do matek polek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
nie dotrze te matki polki maja w rodzinie hierarchie nimi rzadzi maz i one to respektuja uwazaja za naturalne konsekwentnie one maja dalsza wladze bo urodzily daje im ja niepowstrzymanie skurczy porodwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
najlpeij by bylo, zeby na posiadanie dzieci byl jakis papier przydzielanu jak na prawo jazdy. moze wtedy udalo by sie wyplenic to polskie koltunstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do....
"kobiety obudźcie się, to są wasze dzieci!".. co za apel?, ileż w tym taniej egzaltacji!!! bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
taniej egzaltacji?! uwazasz ze do bicia dzieci nalezy podchodzic z chlodną elegancją? to gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak taktak
W naszym ciemnym kraju jeszcze wiele wody uplynie zanim do ciemnoty dotrze,ze bicie jest zle.Ale po co sie wysilac i wychowywac malego czlowieka??Tresura jest prostsza.Mam wrazenie,ze wiele matek i ojcow traktuje swoje dzieci jak istoty malo rozumne,jak bezmozgie male cos..ktoremu trzeba poprzez bicie pokazac kto jest wazny!! Ciekawe jak taka mamusia by siezachowala jakby ktos w pracy jej przyfasolil bo nie zdala raportu na czas??No tak ale dziecko,ze jest istotka bez rozumu to monza tuc..zenada kobity zenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym ciemnym kraju jeszcze wiele wody uplynie zanim do ciemnoty dotrze,ze bicie jest zle.Ale po co sie wysilac i wychowywac malego czlowieka??Tresura jest prostsza.Mam wrazenie,ze wiele matek i ojcow traktuje swoje dzieci jak istoty malo rozumne,jak bezmozgie male cos..ktoremu trzeba poprzez bicie pokazac kto jest wazny!! Ciekawe jak taka mamusia by siezachowala jakby ktos w pracy jej przyfasolil bo nie zdala raportu na czas??No tak ale dziecko,ze jest istotka bez rozumu to monza tuc..zenada kobity zenada!! na tym topiku ten przekaz ubrany w rozne slowa i przez rozne osoby byl przedstawiany wiele wiele razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
i jeszcze jedna z druha chce opinii psycholga czy biecie aby na pewno jest szkodliwe. cholery mozna dostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
no co ta uwaga wnosi do tematu, zawsze szczery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna z druha chce opinii psycholga czy biecie aby na pewno jest szkodliwe. cholery mozna dostac! nie nie, one nie potrzebuja opinii, bo przeciez wiedza najlepiej jak wychowac swoje dziecko - ksiazki i psychologowie klamia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bicie dzieci.... no co ta uwaga wnosi do tematu, zawsze szczery? masz watpliwosci co do mojego zdania w temacie to poczytaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
wiesz, mnie rece opadaj jak to czytam.ja bylam bitym dzieckiem. nie katowanym, ale wychowywanym metoda klapsow, jak mamusi newry puszczaly. wiem jak to jest. (ale wyroslam na porzadnego czlowieka, wiec moze dziala ;)). nigdy nie uderze dziecka i nidgy nie pozwole zeby ktos to zrobil w mojej obecnosci. nawet jak bije swoje dziecko a nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
nie mam watpliowosci co do twojego zdania tylko pytam po co to napisales. akurat ten post. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten post. i tyle. widzisz, bardzo mocno sie powstrzymywalem, zaangazowalem cala sile woli ale cholera nie wyszlo i palce same poszly moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
eeeeeeeeeee, nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dooobra, masz racje, napisalem to niepotrzebnie, a wynikalo to z tego, ze czytalem temat od poczatku i widzialem ile razy juz to bylo walkowane, ale faktem jest, ze masz prawo pisac o tym ile chcesz, ja mam tez prawo pisac co chce, jednak dla dobra tego jakby nie bylo powaznego tematu sie powstrzymam od takich uwag - w miare sily woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
to akurat nie ja pisałam, ale chciałam zwrocic uwage na malo eleganckie zachowanie. ale umiem docenic przyznanie sie do bledu i postanowienie poprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zmanierowane
wiesz, ze raz nie wytrzymalem, bo ta kobieta na tym usunietym topiku swoimi bredniami i usprawiedliwianiem wytracila mnie z rownowagi, mialem wrecz przed oczami mine takiego biednego chlopca, ktory chce naprawic skutki rozlanego kakao no szczery - zakłamany idioto i kretynie - tamta kobieta grzecznie zwróciła ci uwagę na twój lekko chamski komentarz i nawet ją przeprosiłeś, ale nie wytrzymałeś bo ? bo nie chciała więcej już z tobą wchodzić w żadne dyskusje! masz pecha bo akurat to czytałam , a teraz ciągle ją wspominasz . masz jakieś wyrzuty ? czy szlag cię trafia, że tamten topik przez ciebie skasowała ? jesteś hipokrytą dla mnie - wyjątkowo zakłamany facet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
:) to przerwa, bo chwilowo nie mamy kogo przekonywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zmanierowane
ach no właśnie - co za hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
ups! a pani, przepraszam, do czego pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicie dzieci....
i polecam slownik jezyka polskiego w celu sprawdzenia znaczenia pojecia hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zmanierowane
hipokryta ? to właśnie jest ktoś taki jak "szczery" :P , który pięknie głosi o nieagresji a sam jest agresywny jak wściekły byk , i to po czym ? po przeczytaniu posta apelującego o więcej kultury ! i jeszcze taki kretyn tłumaczy się, że to z żalu jaki jawił mu się na widok nieszcześliwego chłopca, kiedy zwyczajnie kobieta zignorowała go ! stek wyzwisk typu suka szmata itp. to jest wasz pierdolnięty szczery ! aż śmiech ogarnia gdy czyta się te jego wywody teraz, a fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stek wyzwisk typu suka szmata itp. to jest wasz pie**olnięty szczery ! aż śmiech ogarnia gdy czyta się te jego wywody teraz, a fuuuj! no niestety ale klamiesz i dobrze o tym wiesz :-) nigdy tak nikogo nie okreslilem - napisalem kretynka i debilka i nie zaluje, bo widzac co piszesz mialem absolutnie racje rozumiem, ze jestes autorka tamtego tematu, wszystko gra? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakaja
Kilka razy byla mowa o tym nieslwanym topiku..ttyle,ze ja nie czytalam.Czy moglby ktos napisac o co chodzilo??I dlaczego zostal skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] jak nie zmanierowane hipokryta ? to właśnie jest ktoś taki jak \"szczery\" , który pięknie głosi o nieagresji a sam jest agresywny jak wściekły byk , i to po czym ? po przeczytaniu posta apelującego o więcej kultury ! i jeszcze taki kretyn tłumaczy się, że to z żalu jaki jawił mu się na widok nieszcześliwego chłopca, kiedy zwyczajnie kobieta zignorowała go ! stek wyzwisk typu suka szmata itp. to jest wasz pie**olnięty szczery ! aż śmiech ogarnia gdy czyta się te jego wywody teraz, a fuuuj! Moja droga, pamietam tamten temat, kiedy autorka( czyli chyba Ty), pytała czy ktos tez czasem \"wleje: swojemu dziecku... I doskonale tez pamietam wpis szczerego... bardzo emocjonalny, to prawda, nazwał autorke kretynka i debilka - ale nie kłam ludzi,że nazwał cie tam suką i szmata:O moze pomyliłas autorów, bo z tego co pamietam to wiele osob krytykowało to co pisałas. Wiec zanim cos napiszesz, zastanow sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie zmanierowane
No nie :) nie ja ! akurat kilka razy się krótko tam wypowiedziałam , ale nie jestem autorką. natomiast ty szczery zaatakowaleś ją za zwrócenie uwagi o kulturę na topiku a nie za brednie ! akurat mam bardzo dobrą pamięć i powiem ci tak - było to strasznie obrzydliwe, bo kobieta jak na moje oko autentyczna, chciała porozmawiać o tym co robiła i chyba należało za szczerość ją uszanować - ty szczery kretynie - jeśli nie rozumiesz aluzji. tyle o tamtym, a na domiar tego, ciągle ją wspominasz jakbyś miał jeszcze jakiś niedosyt. kłamczuch kłamczuch jeszcze raz kłamczuch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×