Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

pierwsza sniezyca za kolkiem za mna:P kto mi doradzi co zrobic? chodzi o mojego lapa co w serwisiwe jest jednak to matryca nawalila i teraz, na co sie zdecydowac: a) uzywana matrryca- 250zl + 100zl naprawa = 350zl - 30dni gwarancji B) nowa matryca - 350zl + 100zl naprawa = 450zl - 6-12m-cy na gwarancji dodam ze lap ma jzu ponad 3lata albo 4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie nr 3
pozbyc sie go i zainwestowac w dobrego markowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taz to rozwazalam tyle ze na wyjscie nr 3 mnie calkowicie nei stac a czy tego starego sa sie jakos na czesci troche sprzadac? ile sie na tym by zarobilo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zapytac tam
gdzie go naprawiaja a co do Twoich przemyslen to opcja nr 1 bo przeciez nie masz funduszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam funduszy ale 100zl to jest niewielka roznica gdyby to bylo 200albo 300 to bym pewnie bez wahania wybrala opcje nr 1 zapytam jutro przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti na raty wez i po klopocie a jak juz matryce to wylacznie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za powazne odpowiedzi:) na raty nei biore, bo syt pracowa mam niepewna:) decyduje sie na wariant B poki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zapytac tam
setunia dzieki za powazne odpowiedzi Twoje zawsze byly takie do mnie pomarańczki :-P Dobra decyzja bo Twoja :-P 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zapytac tam--------> oranż tracisz podwójnie jak nie chcesz się zaczernić.:O:( Czy wiadomo,że jesteś na tak a inni na nie.Komu wierzyć.Ci starzy wiarusy już ci tego nie powiedzą bo ile razy mają trabić nad tym,juz im się znudziło bez przerwy jedno i to samo powtarzaćWięc sama oranż sobie szkodzisz.Co tak trudno choćby na 10 minut zaczernić sie i porzucić ten nick???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te wpisy wyjątkowo niewybredne na oranż tobym sie wstydził w tym kolorze oddzywać.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się co piszesz
akurat na tej stronie jeszcze żadna pomarańcza nie wulgaryzuje,nie spamuje i nie wrzucaj wszystkich piszących do jednego worka na tym forum można się zalogować=zaczernić lub nie i pisać sobie pod pomarańczowym nickiem niektórzy posiadacze czarnych nicków są gorsi od pomarańczy ,mają wcieleń bez liku i co z tego ,że są zalogowani? nie kolor nicka się liczy a treść wypowiedzi setunia powodzenia z lapkiem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się co piszesz
sexy sex masz tyle wcieleń na czarno ,że godzinę sie zastanawiasz które wybrać :D i to właśnie ty jesteś małowiarygodny i mało kto ufa twoim wpisom :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się co piszesz
męska pomarańcza --------> racja,ale nie każdy wpis 'dla jajec' jest spamem czy też wulgaryzmem i nie należy stwiać znaku = między pomarańcza a spamer,wulgarny,małowiarygodny treść a nie kolor nicka o tym decyduje i skoro twórca forum dał możliwość wyboru to nie należy kogoś dyskryminować z powodu koloru nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się co piszesz
mogę zzrzut ci pokazać z poprzednich stron ,kto tu jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:17 [zgłoś do usunięcia] zastanów się co piszesz mogę zzrzut ci pokazać z poprzednich stron ,kto tu jest wiarygodny.------------------------> I teraz kto to wypowiedział oranż "wiarygodny"Teraz czy to moje słowa ,czy twoje czy kogo jeszcze innego.Powiedz mi kto tak powiedział ??? Podszyw albo jaja sobie robisz,tak mógłbym się wyrazić tylko ja.Kto z topicu wyrazi sie konstruktywnie,że to nie twój wpis albo mój.Nikt tego nie wypowie bo sam zielonego pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie kojaray się MĘSKA z
czymś innym niż pomarańcza męska ..... tylko takie skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest jakaś dyskryminacja ale z reguły z chamskimi oddzywkami oranz nie rozmawiam.I mam spokój.dziś taka oranż wpadła jeden obrazliwy post w stosunku do mnie wyraziła,nikt nie podjął rozmowę i zniknęła.A co ci pomoże,ze bedziesz na poziome rozmawiał przyjdzie debil i się podszyje.Teraz nastapi impas bo komu wierzyć.I tak się dyskusje z oranz kończa. Chociaz byłbyś kryształowy, DEBIL nie da ci szans.I jak wtedy będziesz ty wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba zapytac tam
dla wiadomosci tych ciekawskich i tych mniej , czarnulek i pomaranczek : pomaranczką o przychylnej naturze jestem obrazanie nigdy nie lezalo w mojej gestii i nigdy sie nie przytrafilo ,czarnego nicka nigdy nie bylo nie ma i nie bedzie :-P czy to na tym topiku czy na innych :-) to byl 3 i ostatni moj wpis pod tym nickiem ;) pozdrowki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocby setunia nieba ci przychyliła nigdy nie będzie pewna z kim na pomarańczowo rozmawia.Tylko seti jest za kulturalna i nie odrzuca nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie kojaray się MĘSKA z
a Setunię wcięło, poszła spać, jutro zatrzepie rączką i odpowie👄 tylko żeby było OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz inaczej
sexi sex zbyt do siebie bierzesz slowa wyswietlane na monitorze ,zbyt maly dystans do siebie jestem tu troche czasu i nie mam problemu z rozroznieniem tego czy ktos jest na "powaznie" czy przyslowiowe "jajca" sobie robi (czy to na pomaranczowo czy na czarno) a tak w ogole to nie sztuka czarnymi uzytkownikami rozmawiac , ale wlasnie z pomaranczkami ;) a teraz trzeba isc 😴 bo rano trzeba wstac apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebywałem na banicji i na oranż takie świństwa mi robiono,więc nie ufam tym oranż.A co było ze słynnym złotym.Na czarnym nicku lovelas,szarmancki do dam a zaraz w danej chwili na oranż takimi pomyjami zaczał operować,że mózg stawał na poprzek.I kobiety mu wierzyły czarnemu nickowi a on jako obrońca ućiśnionych święcił triumfy.Ale znalazł sie taki co mu udowodnił i wylecial z forum.Zablokowany tak ,ze cafe juz nie zobaczy ze swego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za pomylenie
liter w nicku Sexy sex i jeszcze 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×