Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Pytanie związane z mailem - nie odpowiedziałeś, bo: a) za mało napisałam, b) z tych kilu zdań wynika, że jestem osobą mało interesującą, c) z czystego lenistwa, d) mam głupi adres mailowy :D e) nie wiem, f) żadne z ww. I już Ci daję spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
i dlaczego scania szukasz kolejnej polki? moze szwedka jakas by sie znalazła na miejscu odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm za malo napisalas,teraz wiem nieco wiecej I nie musisz mi dawac spokoju,bardzo milo nam sie rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wspominalem kilka stron wczesniej szwedki sa do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, tak na pierwszy rzut nie chciałam przytłoczyć słowotokiem. Zresztą - gdy się nie wie czy można liczyć na odpowiedź, szkoda czasu na wyzewnętrznianie się ;) Kombinowałam, że jeśli będziesz chciał dowiedzieć się więcej, po prostu napiszesz odpowiedź pt. "napisz coś więcej" ;) Skoro mam oficjalną zgodę na męczenie dalej - co studiowałeś? I jak ma na imię Twoja córeczka? Mieszka z Tobą, czy z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
nie wszystkie sa do kitu, nie mozesz generalizowac....... tak samo jest z Polkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie genralizuje,zle mnie zrozumialas... Powiedzmy ze ze Szwedkami mialem wiecej doczynienia niz z Polkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 16 lat samodzielnie uciekłeś z Polski do "lepszego świata" ;) czy wyjechałeś z rodzicami? Lubisz podróże? Jesteś towarzyski, czy raczej lubisz spędzać czas w zaciszu własnego domu? Uprawiasz jakiś sport? Wino czerwone czy białe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
hmmm, ale forum internetowe chyba nie jest miejscem gdzie bys znalazł odpowiednią osobe, tu mozna pozartowac, pisac rózne rzeczy i wiele osób to robi ,- niekoniecznie szczerze i prawdziwie.....poza tym istnieje bariera w postaci odległosci ;) ale zycze Ci zebys znalazł własciwą osobkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/2 moich koleżanek posiada związki mające swe źródło właśnie w necie, i to niekoniecznie z serwisów randkowych (gdzie - jak donosi moja koleżanka tam zalogowana - większość korespondencji dotyczy propozycji niezobowiązującego sexu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
Agabe, moze ja nie mam doswiadczenia poprostu i sie nie znam, może zatrzymalam sie na etapie kiedy ja poznałam mojego ex w tradycyjny sposób..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia sposób zapoznania - ważne jest to co będzie po poznaniu się w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz dnia i godziny kiedy ktoś Cię stąd wyłowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a Ty miałas doświadczenia z randkami w ciemno z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
Agabe, mnie? ktos wyłowi? nie , raczej nie. Czytam Was przez przypadek i poprawiam sobie humor - to wszytko. Jedyny fakt to taki ze jestem sama z małym dzieckiem ale po ostatnich przejsciach nie spieszy mi sie do związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie taką samą sytuację - ja i córka 18 m-cy (i dwa upierdliwe kociska ;) ). Ale mam duże oparcie w exie, bo to porządny człowiek i bardzo kocha Młodą, więc nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
ja oparcia niestety w ex nie mam i nie chodzi tu o to czy to ddobry człowiek czy nie. Faktem jest ze jest bardzo pracowity - ale u niego to stan juz chorobotworczy, spi 8 godzin i do pracy i nie mielismy ze sobą zadnego kontaktu. Zycie obok siebie - bezsens, myslałam ze jak bedzie dziecko ..... ale to nc nie zmieniło wiec teraz jest jak jest...... a do kompletu mam jeszcze psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościć można szczęśliwego związku i wspólnego wychowywania dzieci z osobą, którą się kocha. Samodzielna opieka nad małym stworem nie jest taka łatwa do ogarnięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak - tu się zgodzę :) taka charówką w pojedynkę może wykańczać, ale mimo wszystko... jest ktoś kogo kochacie bezwarunkowo, dla kogo warto wstać każdego dnia i walczyć... ;) i tego Wam zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja nie mam problemu z wstawaniem każdego dnia i walką - robię to dla samej siebie i dodatkowa motywacja pod postacią małego roszczeniowca (obecnie na etapie "dajdajdajdaj") nie jest mi potrzebna ;) Fakt, miłości rodzica nie da się porównać z żadnym innym jej rodzajem i warto tego doświadczyć, ale niesie to za sobą również ogrom stresu, strachu o dziecko i gimnastyki nad tym, by zapewnić jak najlepszą przyszłość. Ale co ja tu będę takie oczywistości wykładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi samej dla siebie ciężko cokolwiek - jestem dziwnym tworem - muszę mieć "żywą" motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Scania zniknął. Pewnie pilnie pracuje. Czy ktoś wie jak mu na imię? :) Wypytuję o różne rzeczy, a takiego podstawowego zagadnienia nie poruszyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo po rozwodzie
Scania rzucił sie w wi pracy zapewne.....ja juz tez jade do domku, obijałam sie dzisiaj w pracy konkretnie ale jakos motywacji było brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia72
udało mi sie zaczernic - świezo po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowe zasmiecanie - prezepraszam ale zaczernienie mi ie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×