Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość karooooo
My też wybieraliśmy się na nauki weekendowe ale po przemysleniu poszliśmy na cztero-tygodniowe,co prawda trzeba poświęcic czas w cztery niedziele,ale wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem (chociaz wcześniej myślałam inaczej) cztery nd po niecałe 2 godzinki wiec jakos bardzo sie tego nie odczuło no i płaciliśmy za nie 50 zł łącznie z poradnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej nie będziemy mieć wyjścia, żeby isć na inne, niż weekendowe. Karooo, a gdzie chodziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Ja gorąco polecam nauki w Krakowie u Dominikanów (i myślę, że kto tam był to poleci). Są prowadzone świetnie, z humorem i refleksją. My chodziliśmy przez 4 środy po 1,5-2 godz. W żadnym wypadku nie był to stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skansennnSmaków
A ja serdecznie zapraszam do organizacji wesela w Karczmie góralskiej Skansen Smaków w Kryspinowie. Przy rezerwacji przyjęcia weselnego powyżej 150 osób - obsułga weselna piękną limuzyną retro Excalibur gratis - jedyna w małopolsce. Promocja terminów 2013 r. 27 kwiecień, 11 maj, 1 czerwiec- zmrożony poncz i dekoracja kwiatowa gratis lub obsługa wesela limuzyną excalibur ( niezależnie od liczby Gości) www.skansensmakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
my chodziliśmy do krzeszowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoo, a kiedy chodziliście? I to juz jest faktycznie razem z poradnia? Którą z pań z poradni polecasz? Co w ogóle na tych spotkaniach robiliście z poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich planujących wesele! Mam termin na 26.04.2014, zarezerwowaną salę i zespół - Ulysses...i mam jeszcze mdłości i skurcze żołądka z nerwów. Czy możecie mi doradzić czym jeszcze w najbliższym czasie powinnam się zająć żeby później czegoś nie przegapić? Może ktoś z Was zna jakieś opinie, bądź też słyszał na żywo zespół, który zarezerwowałam? Jakoś mam mieszane uczucia, ale mój narzeczony się na niego uparł i nie było wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
chodzilismy teraz w styczniu,sa 2 panie,jedna ktora prowadzi nauki na 2 spotkaniach i druga ktora przychodzi zaraz po nich...my chodziliśmy do tej drugiej i przy zakonczeniu nauk,poradnie mielismy zaliczona,Ci co chodzili do tej pierwszej musieli sie umawiac,ona zawsze przyjmuje w piatki 2 pary,wiec byli tacy,co przy zakonczeniu nauk nie mieli zaliczonego ani jednego spotkania w poradni jeszcze...ogolnie ta poradnia to wielka porazka jak dla mnie,nic specjanego,no ale zaliczyc trzeba... ale nie ma sie czego bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
kropka_26 ja byłam na weselu,gdzie oni grali,było super,ale to było 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, a czy panią można sobie wybrać z tej poradni? Nie wiesz jak ta się nazywała do której chodziliście? I co robiliście na poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
tak,panią mozna sobie wybrać,są 2. p.Celina,która przychodzi po naukach,i to do niej właśnie chodziliśmy.Jest jeszcze p.Marta która prowadzi też 2 spotkania nauk,z nią trzeba się już umawiać jak juz wczesniej pisałam.i radze nie sugerować się wyglądem ;) są 3 spotkania,2 razem z narzeczonym,a jedno osobno,w sumie nic ciekawego ani strasznego,taka pogadanka na temat życia poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
najlepiej nauki sobie zrobić jak najwczesniej i mieć póżniej z głowy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
mówili o tym,dają nawet taką książeczke 'naturalne planowanie rodziny' ale to już twoja sprawa czy sobie bedziesz to robic czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoo, wiadomo, że mówić muszą, ale chodziło mi o to czy sprawdzają takie wykresy, bo różnie to bywa ;) A ślub masz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
nie,nie nie sprawdzaja ;) ślub mam w czerwcu w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, wielkie dzięki :) Czyli przygotowania pełną parą? :) Ślub w Krzeszowicach? Jak tak to się chętnie dowiem, jak kościelny i organista się sprawują :) Zofia, no widzisz, co parafia to co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na które zajęcia w Poradni w Chrzanowie trzeba mieć kalendarzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
ślub mamy w Woli Filipowskiej, organista z góry krzyknoł sobie 250 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaak
Witam :) od deski do deski przeczytalam wątek i twierdze ze z biegiem czasu opinie sie zmieniaja... planuje wesele ok 80 osob w czego polowa bedzie potrzebowala noclegu... z tego wszystkiego wychodzi ze albo Stella, albo Stary Dwor, albo 4 pory roku alboo.... nie wiem. Chce miec miejsca noclegowe przy sali zeby nie bylo problemu z goscmi z daleka. Czy znacie jakies inne miejsca godne mojej uwagi w okolicach Chrzanowa badz Trzebini?? bede wdzeczna za potok wypowiedzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalendarzyk w Chrzanowie na trzecie spotkanie. Do autorki powyżej: nie wiem jak z noclegami w Stelli i 4 porach roku. Na pewno będą w Rezydecji pod Zegarem, w Lirze Ja mam wesele w zajeździe pod dębami i tam też jest możliwość noclegu (ja z tej opcji nie będę korzystać) Pewnie też w hotelu Platan jest taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Byłam oglądać salę 4 pory roku i jest tam możliwość noclegu ale nie potrafię sobie przypomnieć ile tych pokoi było. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karooo, myślałam, ze może w Krzeszowicach :) 250zł bym jeszcze jakoś przeżyła :P Aniaaaak, a na kiedy to wesele? Bo jak na przyszły rok to już wątpię, żeby Stary Dwór czy 4 pory roku miały wolny termin, a nawet jestem pewna, że nie, chyba, ze jakiś mało popularny termin albo coś się zwolni. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to Tiffany na Wolii Filipowskiej albo sala nad Chechłem, ale osobiście bym się na nie nie zdecydowała. Ewentualnie w Libiążu w Gościńcu na rozdrożu można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaak
Dzieki wielkie za propozycje :) obejrze pewnie wszystkie i o ceny wypytam wtedy bede wiedziala ktore mozna brac :) niby koniec 2014, nawet w listopadzie :) przelamujemy wszelkie przesądy w zwiazku i jak na razie nic sie nie stalo, wiec R w miesiacu byc nie musi ;D mam kolezanke ktora zajmuje sie organizacja wesel.. ale wole darmowe konsultacje z osobami obiektywnymi.. wiecie jak to jest, takie osoby ktore sie tym zawodowo zajmują mają układy ze wszystkich stron i polecają tylko tych z którymi współpracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaaaak, niby listopad, ale może być ciężko i tak. Okazuje się, że przyszły rok będzie rokiem "ślubnym". Kuzyn mojego narzeczonego podobno zarezerwował salę w 4 porach roku na ostatni weekend września 2014 tylko dlatego, że akurat ktoś zrezygnował, tak to podobno nic wolnego już nie mają. Jeśli chodzi o Stary Dwór to myślę, że będzie podobnie, jak pytałam przeszło rok temu (jakoś to właśnie było w lutym zeszłego roku) to Pani mi powiedziała, że jeszcze ma termin wolny, ale już o niego pytali. Co prawda my mamy w sierpniu, więc może trochę więcej par się decyduje, ale powiem Ci, że lepiej zacznij się pytać, bo może być kiepsko. Popatrz na strony, czy mają noclegi i napisz lub zadzwoń z zapytaniem, czy mają termin wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaak
Suszonaroza to mnie teraz zaskoczylas z tymi terminami... czy ludzie powariowali, czy moze to ten wyz demograficzny sie zdecydowal ze juz czas i pora. Mielismy sie zajac sala w wakacje, ale widze ze musimy sie zmobilizowac i rezerwowac, bo nigdy nie dojdzie slub do skutku :D chyba ze 2015 rok... ale Boze to dopiero za prawie 3 lata. Zycze szczescia w takim razie i dziekuje za wskazowki. Niezmiernie mi milo ze popisalysmy :) szczescia na nowej drodze zycia.. i oczywiscie milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaaaaak, już Ci tłumacze, owszem mój rocznik, który za rok będzie miał 26 lat jest z wyżu owszem, ale wiele par które miały brać w tym roku ślub wolało przełożyć, bo wiesz 2013 i takie tam. Poza tym wypadają chyba z 2 długie weekendy co powoduje, że śluby mogą być i w piątki i w sobotę. Poza tym takich sal właśnie, jak różne dworki i eleganckie restauracje, w okolicy nie jest w cale dużo, a dużo osób chce właśnie taką salę. Jak Wy potrzebujecie noclegów to już w ogóle jest kłopot z salą. Powiem Ci, że my to w ogóle mamy jakieś szczęście, bo jak zajrzeliśmy do księdza o termin, to zaraz po nas przyszła para, która chciała ten sam, łącznie z godziną :P Jak byliśmy teraz u kamerzysty, siedzimy u niego, a on odbiera telefon i jakaś para dzwoni o ten sam termin :P Na stronie 4 pór roku mają menu do wglądu na ten rok, jakbyś chciała zobaczyć :) Dziękuje za życzenia i wzajemnie oraz udanych rezerwacji :) W razie czego pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będąc na targach ślubnych w spodku traflliśmy na firmę studiowall jak się okazało z Bolęcina ,przechodząc obok ich stoiska zobaczyliśmy zdjęcia naszych znajomych , a jak jeszcze zobaczyliśmy film z pleneru z Krakowa to przy cenie 2900zł za foto wraz plenerem sesją narzeczeńską fotoalbumem i filmem to zaraz dogadaliśmy się na podpisanie umowy, tak szczegółowo i profesjonalnie nam facet omówił wszystkie szczegóły slubu i wesela ,że byliśmy w szoku ,spotkanie które planowaliśmy na 5 minut z podpisaniem umowy trwało przeszło pół godziny :-),zespół Red Wine przy który bawilismy sie juz dwa razy na weselu -super ,sala Cztery pory roku Alwernia ,po weselu u nich mojej kuzynki bez zastanowienia, teraz sukienka oj i tu mój problem ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×