Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość krystyna z chrzanowa
Czy wy nie widzicie ,że tu większość wpisów jest przez ludzi mających swoje firmy i pod cieplutkimi nickami wciskają wam reklame swojej firmy? Lepiej popytać znajomych przez telefon , a nie pytać anonimów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_T daruj sobie wpisy na mój temat pod płaszczykiem pomagania parom młodym w tematach wyboru sali, orkiestry, fotopstryka i kameruna. Chcesz konfrontacji, zapraszam. Wybierz miejsce i czas. Glaniki napastowałam. Elwirka. Jedyna i niepowtarzalna. Elwirka Talik. Tak właśnie, ta z TALIK-TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_z_Forum
A ja bym prosiła kamerzystów, fotografów i innych dj-ów żebyście swoje wojenki prowadzili łaskawie gdzie indziej, ten temat jest może o was, ale nie dla was, tylko dla przyszłych par młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał - atutband
Po prostu, przeglądajcie portfolia, słuchajcie opinii z pierwszej ręki, a nie tych wyczytywanych w internecie. Nie ufajcie zbyt niskim cenom, graniu z dyskietek, kręceniu filmu i pstrykaniu zdjęć przez 1 osobę jednocześnie, itp. - zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Ja polecam skład w którym sam gram - bez opluwania konkurencji lub super-opinii na własny temat pod wymyślonym nickiem. Zapraszam: www.atut-band.pl, tel. 888 843 521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt: "Anka_z_Forum A ja bym prosiła kamerzystów, fotografów i innych dj-ów żebyście swoje wojenki prowadzili łaskawie gdzie indziej, ten temat jest może o was, ale nie dla was, tylko dla przyszłych par młodych. " A ja bym cię Aniu prosiła byś dała możliwość obrony ludziom, których dobre imię i renoma wypracowywana przez 20 lat niweczone są przez anonimowego Szymona. Jakbyś nie zauważyła jedziecie tutaj nazwiskami i wypisujecie co wam się żywnie podoba. A wszystko zostaje w sieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_z_Forum
Jakoś nie zauważyłam, żeby tu Panią ktoś obrażał, czy wypisywał negatywne opinie, sama słyszałam raczej dobre, więc proszę tego nie psuć pyskówkami w stylu kamerzystów i DJów z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladova
elwirka_talik jedyną osobą która niszczy waszą renomę jesteś właśnie Ty Elwirko. Pisząc o "wypastowanych glankach" pokazujesz jak niewiele masz wspólnego z profesjonalizmem. Po to są zakładane takie tematy by móc podzielić się opiniami i spostrzeżeniami na temat konkretnych firm/osób a skoro z waszych usług może skorzystać każdy a nie tylko elita to czemu was dziwi fakt że ktoś o Was mówi lub pisze? Jesteście dla ludzi i dzięki ludziom. Musicie liczyć z tym, że wasze produkcje mogą się podobać albo i nie. Sama znam kilkanaście osób korzystających z waszych usług i powiem szczerze prawie połowa z par nie była zadowolona w 100% ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierka 83
czy ty czekoladowa nie znasz emaila do niej?może napisz na priv,a nie pod osłonką anonimu na forum wyjeżdżasz z tekstami?no chyba że masz na drugie szymon t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierka 83
czekolladova widzisz gwiazdo -ze mną możesz sobie pisać co chcesz i jak chcesz,ale jak piszesz do kogoś nie anonimowego na forum to się trochę zastanów co i gdzie.Szanuj trochę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa
pudelek66 sala do biesiady(tam gdzie goście siedzą i wcinają) jest ładna i nowoczesna.Do zabawy trzeba przejść do mniej atrakcyjnej sali ale zależy co kto lubi.Jedzenie jest w miarę(takie jak wszędzie).Najlepiej podjechać i samemu się przekonać.Są wesela w soboty,więc można poprosić kogoś z gości czy też organizatora i zapytać.Wymądrzanie się że tu jest dobrze ,a tu nie zależy tylko od osób wynajmujących.Jeden chce osp( prawie gwarantem dobrej zabawy) inny woli lokal full exlusive (gdzie wszyscy będą sztywni)bo nie zależy mu na zabawie ale na wyglądzie.Dopasuj sobie sale pod gości ,a będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladova
bombonierka 83 a ty jesteś jakimś adwokatem? Nie napisałam nic chamskiego więc nie rozumiem skąd twoje oburzenie. Zacznijcie odróżniać opinię od obelg. To że mi się czyjeś zachowanie nie podoba jest równoznaczne z tym że kogoś obrażam? Czy uważasz, że tekst o "wypastowanych glankach" jest profesjonalny? Nie mam nic do ich twórczości. Sama się nad nimi zastanawiam lecz tekst powyżej potwierdził tylko to co słyszałam od części znajomych korzystających z usług. Po co komuś niepotrzebne nerwy na własnym weselu? Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierka 83
chodzi mi tylko o to, aby nie opisywać wiadomo kogo, przez nie wiadomo kogo!-i tyle.Łatwo nabazgrać i się nie podpisać.Podpisz się i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladova
Laska weź się opanuj. Co ja takiego "nabazgrałam"? W jakiej ty epoce żyjesz? Może sama podaj swoje imię i nazwisko jak już taka nadgorliwa jesteś. W szkole powinni bardziej skupić się na nauce czytania ze zrozumieniem bo niektórzy mają z tym problem gdyż nie napisałam nic obraźliwego. Nie wiedziałam że wyrażanie swojej opinii jest czymś złym. Najlepiej wszyscy chwalmy się wzajemnie jak w kółku wzajemnej adoracji. To mój ostatni post tutaj, nie mam zamiaru się wdawać w głupie dyskusje na niskim poziomie. Bo nie napisałam nic złego. Talik-tv to dobra firma jednak nie zmienia to faktu że tekst o glanikach był nie na miejscu ale każdy dba o swoje dobre imię na swój własny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODA CHCE LODA
a skąd wiesz, że na tym forum to właśnie ona napisała?Ja mogła bym się podszyc pod twego narzeczonego i napisać ,że jesteś cienka w łóżku(bez obrazy).Chodzi mi tylko o dystans do postów pisanych(na tym forum) anonimowo i zacznijcie w końcu używać mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa
pudelek66 Będziesz mogła sobie na wielbłądzie po szarżować.Cały klimat wesela to są ludzie i kapela która tych ludzi napędzi.Zawsze trzeba patrzyć na swoich gości i niestety jak lubią się bawić przy disco polo to trzeba im taki klimat serwowaćJak chcesz mieć fajne wesele to nie patrz na rodzinke tylko na znajomych i przyjaciół.Gdzie by nie była ta impreza to zawsze bedzie superowa zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisz się Czekoladova! I zaległa głucha cisza Przecież skoro znasz kilkanaście osób, które znają mnie, to musisz być moją najlepszą koleżanką;-) Pewnie co tydzień razem chodzimy na piwo, a ty mi tak odpłacasz??!! Straszne! Idę się pociąć tępą żyletką ze zgryzoty;-) Od tygodnia na FejZbuku szeroko komentowany jest niniejszy temat, który zresztą sama zapodałam, ku uciesze kolegów i koleżanek z branży. W zeszły piątek na dorocznych dożynkach zaszczycił nas swoją obecnością Szymon_T z Kafeterii. Przyznał się do wszystkiego, szczerze przeprosił i dał sobie wypłacić 4 karczycha i 5 kopów. Z trampka. Wybaczyliśmy mu dopiero jak postawił każdemu po dużej wódce z colą. Nie wiem czy wiecie, ale my się tu w powiecie wszyscy znamy Mój poprzedni wpis o dobrym imieniu i renomie wyrabianej od 20 lat dotyczył opisanych wcześniej kolegów, nie mnie. Ja opinię o swej skromnej osobie splugawiłam umieszczając na firmowej stronie bloggerskie zapiski. A co do wypastowanych glaników (nie glanków!) to nie rozumiem o co ci chodzi To, że poleruję swe obuwie, by ładnie wyglądać, to jakiś grzech??! Ty też nie poszłabyś do ślubu w ubłoconych szpilkach! Mój post to była jawna prowokacja, która miała na celu zdemaskowanie Szymona. Udało się. Nie wiem tylko czemu ty drążysz ten temat dalej. Po co te górnolotne słowa „jesteście dla ludzi i dzięki ludziom? Czuje się niczym misja TVP;-) I co ty z tym profesjonalizmem??! Przecież wszyscy wiedzą, że videofilmowaniem imprez okolicznościowych zajmują się amatorzy. Wśród nich nie ma mnie. Nie filmuję wesel, nie montuję ślubów, co najwyżej odbieram telefony i wypisuję głupie posty na Kafeterii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Przestancie sie klocic bo zaraz nam zamkna temat i tyle z tego bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa
iwoneczka nie rób z siebie sieroty,tylko weź telefon od znajomych i pogadaj.Każdy ma swój gust i na forum tego się nie dowiesz.Najlepiej podejść do właściciela sali lub zespołu,lub kamerzysty,fotografa i popytać o opinie.Ci co mieli już wesela będą zawsze chwalić swoje-taki polski zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Tak z pewnoscia skoro zadni moi znajomi nie mieli w tych okolicach wesela a rodzina tez jest z daleka... Coz bycie sierota nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Tak z pewnoscia skoro zadni moi znajomi nie mieli w tych okolicach wesela a rodzina tez jest z daleka... Coz bycie sierota nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa
iwoneczka 88-lokal jest dosć fajny i okolica też.Można pospacerować po okolicy i fotki postrzelać-bo jest gdzie.Są zwierzątka i wielbłąd na którym można powierzchować(tylko przy właścicielu).Wesele jest bardzo normalne-bez eklusiwów.Jedzenie fajne, a sala do tańców?-no może by się trzeba przyczepić ,ale czy to tak strasznie gościom przeszkadza?Wesele prowadzi Para Mloda i Zespół -jak oni szaleja to reszta też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa
PARY MŁODE!!! Nikt za was wesela nie rozrusza!Albo szalejecie wy od samego początku ,albo nikt się nie będzie wychylał!!!!Reszta siedzi i się ogląda na drugich.CZYM BARDZIEJ EXKLUSVE SALA, TYM BARDZIEJ ŚPIĄCE WESELE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 1
iwoneczka a gdzie planujesz swoje wesele?i gdzie byś mogła ,bo tu jest gdzie zrobić weselko fajowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Od niedawna mieszkam w Chrzanowie wiec planuje gdzies w tych okolicach zrobic wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 1
iwoneczka 88 poczytaj to forum od początku i wtedy wybierz parę sal .Dziewczyny tu opisują wrażenia,więc jakiś szkielet będziesz miała.Potem coś doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwoneczka a na jaki rok planujesz to wesele?:) bo może jestem w stanie coś pomóc..jak coś to pisz majnatalia@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
Napisalam na maila do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×