Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

też przygotowuje się do wesela na 2014 rok. Wymarzoną sukienkę akurat już udało mi się znaleźć :) ale z narzeczonym wciąż szukamy orkiestry, krakowska możesz coś więcej napisać na temat Red Wine ? czasu coraz mniej , myślimy narazie nad Tango Luz, ale o Red Wine mało słyszałam. A co do sali to zastanawialiśmy się nad salą 4 pory roku w Alwerni i Tiffany na Woli Filipowskiej. Byliśmy tu i tu na weselu i jednak wybraliśmy Tiffany bo wg nas jest tam lepsza organizacja (bardzo sprawna obsługa) i jedzenie nam tez bardziej podpasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Wine,przede wszystkim to zespół -5 osób w tym świetna wokalistka,więc grająw tej ilości na instrumentach ,a nie 2-3 osoby z płytki,mają różny repertuar ,czyli i dla starszych ,ale i dla młodzieży -solówki gitarzystów gęsia skórka, głos wokalistki super,dziwie się ze są nie znani bo graja trochę i są tutejsi , myślę że wszyscy ochy i achy ślą do Tango luzu , ale czasami przereklamowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialllena, kupiłaś już suknie? :) Tango Luz kiedyś dobrze grał, teraz nie wiem, ale cena chyba dość wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...dzis sie obudzilismy zeby planowac wesele , myslalam ze bedzie lepiej z sala:/ zajelismy sie z narzeczonym remontem i tak nam zeszlo...dzis z glupia zadzwonilam do 4 pór roku zeby jechac obejrzec a mi Pan mówi ze treminy na 2014 maja tylkko 1 w kwiteniu a potem listopad albo grudzine,takze mega miło:/ nie wiem co robic...jutro szukamy i dzwonimy ale cos czuje ze bedzie cieżko...moze cos podpowiecie..jakas fajna sala na 100 osob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska, no pisałam właśnie wyżej, że tak jest. Z salami tego typu będzie problem, większość jest wymienione powyżej, ale wątpię, żeby Stary Dwór czy Stella miały coś wolnego. Chyba, że gdzieś dalsze sale, jak w Libiążu czy Olkuszu albo Zabierzowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska, my mamy zarezerwowane 2 sale (Vangelis i Stary Dwor) na 6 wrzesnia 2014. Poniewaz uznalismy ze Stary Dwor bedzie za maly na nasza liczbe gosci (ok 160), zamowilismy tez Vangelis. Jezeli jestes chetna mozemy odstapic Stary Dwor (zaliczka jaka wplacilismy to 500zl tylko za rezerwacje terminu). Jezeli jestes zainteresowana pisz na magdats@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenex
krakowska Tango luz nie są wcale przereklamowani, to 1 liga natomiast Studiowall to tragedia typowa amatorka ale co kto lubi pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezerwacja sal na wesele następuje falami. My w lipcu 2012 roku zaczęliśmy się rozglądać za salą na czerwiec 2013 i tylko w Starym Dworze nie było terminu. Wszystkie inne sale tj: Tiffany, Katarzyna w Balinie, Na rozdrożu w Libiążu, Pod Dębami w Chrzanowie ( i jeszcze dwie inne) miały wolne terminy. 11 miesięcy przed ślubem mieliśmy wybór kilku sal. Może też przesąd 2013 roku odstraszył narzeczonych i stąd te zapchane terminy na kolejny 2014 rok. A co do kamerzysty to na naszym terenie nie ma w czym wybierać. To co oferują jest żenujące, płytki demo które dostawaliśmy odstraszały już samą czołówką, dalej było już tylko gorzej. Standardowe kręcenie 3 lub 4 godzinnych filmów tańczących cioć nie zachęca do podpisania umowy i wydania 2 tyś. zł za marny jakościowo film. O ile w fotografii jest wybór, tak wśród kamerzystów totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszonaroza tak kupiłam sukienke na Filipa w Krakowie:) pokaże narzeczonemu Red Wine i będziemy sie zastanawiać, a o Tango Luz właśnie słyszalam dużo pozytywów. A i według mnie udane wesele to nie sale z przepychem a atmosfera, którą tworzą goście, dobra organizacja, pyszne jedzenie i oczywiście dobra kapela ! Póki co brakuje mi ostatniego elementu by domknąć wszystko na ostatni guzik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziallena, jakaś okazja się trafiła, że tak wcześnie kupiłaś? :) W którym salonie? :) Tango Luz grali u mnie na 100dniówce, 5 lat temu i byli świetni, ale wiem, że skład się nieco zmienił od tamtej pory i nie miałam okazji ich już posłuchać. Spotkałam się natomiast u kamerzysty z parą, która w tym roku bierze ślub i właśnie będą im grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_trz
Jeśli Tango Luz mają wolne to bierzcie i nie zastanawiajcie się, bo zadzwonicie do nich za 3 dni i już będzie po terminie a to chyba najlepsza kapela w okolicy, my ich chcieliśmy zastanawialiśmy się i jak zadzwoniłam po tygodniu było już nieaktualne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenex- odniosłam wrażenie że albo nie o tej samej firmie piszemy www.studiowall.pl (albo jest coś innego na rzeczy) my szukając fotografa i kogoś kto nam nagra ślub chcieliśmy kogoś sprawdzonego na ślubie znajomych,można na stronach internetowych juz sobie jakieś zdanie wyrobić, są filmy , zdjęcia ,po spotkaniu z właścicielem studiowall mieliśmy pozytywne wrażenia,mamy nadzieję że nie zrobią nam gorzej jak naszym znajomym ,na pewno po ślubie napiszemy opinię , Tiffany jest dla naszych 160 gości za mały aby było wygodnie, Stella była już zajęta , suknienki nadal nie wybrałam ,czekam tez na niespodziankę mojego faceta czym mnie do ślubu zawiezie , stawiam na kabriolet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkordatuur123
Witam, krakowska przecież studiowall to ty po co ta ściema? :-D Pzdr konkurencję choć nie z z tego terenu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziallena, znam ten salon ze słyszenia :) A jaką suknie kupiłaś? Pochwalisz się? Panie się nie dziwiły, że tak wcześnie kupujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
dlaczego jak ktoś jest zadowolony i poleca kogoś,to znajdzie sie taki co kogos oskarży że jest firmą,którą poleca?? tez zostałam tak oskarżona na forum a zeby było śmieszniej to tez chodziło o studiowall...każdy kieruje sie swoim gustem przy wyborze,i nikt nikogo nie namówi na wybór konkretnej firmy,moze tu jedynie wyrazić swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
pozatym wystarczy porozmawiać z panem ze studiowall,zeby zorientować się że wie o czym mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to studiowall ,mój facet to Cztery Pory Roku ,moja mama to Red Wine itd itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkordatuur123
No to pierwsze się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienki akurat nie ma na ich stronie. w kolorze ecru i bez ramiączek:) panie nie były zdziwione, wręcz zadowolone. Mam tylko nadzieje że nei przytyje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna879
Cześć! Zapraszam wszystkie koleżanki na moje forum ślubno-weselne z regionu Śląsk-Małopolska, mam nadzieje że podzielicie się swoim doświadczeniem w organizacji wesela oraz pomożecie innym! Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziallena, no tak, trzeba trzymać figurę :) A ile zapłaciłaś, jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
ale łachy, masakra, w śmietniku wygrzebane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus1410
suszonarozo a skąd masz kamerzystę ? i ile bierze jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus, z kamerzystą mieliśmy niezły problem, bo miał nam robić znajomy, ale on się już z branży wycofał, myślałam, że zrobi nam po znajomości jeszcze i by zrobił, ale musiałby skorzystać ze sprzętu (chcieliśmy hd) znajomej firmy i niestety cena była zależna od nich, dla nas za wysoka. Dostałam namiary od koleżanki na kamerzystę, pan jest z małej miejscowości między Trzebinią, a Chrzanowem. Płaciły 1,4 tys. za 1 dzień w opcji hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus1410
a mogłabyś mi podać namiary na tego kamerzystę? mój mejl: natalia.x@interia.pl z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci wyślę maila :) Tylko zastrzegam, że Pan robi typowe reportaże, jak szukasz czegoś nowoczesnego, typu film 1h to nie wiem czy na to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek2589
Polecam: www.Wianeczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dajecie kamerzystom, fotografom, zespołowi paczkę z ciastem i/lub wódkę? (oczywiście oprócz stosowanej zapłaty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×