Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
Widzisz że tutaj chyba nikt nie organizował w Paszkówce, raczej popytaj ludzi z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sami Swoi z Poznachowic Górnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał może ktoś na weselu zespół Extreme? Jak grają? Byliśmy na ich próbie i grali fajnie. Mamy ich na weselu w 2014 r. Może ktoś polecić fotografa i kamerzystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd oni są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Chrzanowa.Ja polecam Pana Daniela Gromalę super fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zna ktos może zespół Taktband i Lider Band?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lider Band fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jeden pan jest z Babic (chodzi o zespół Extreme). Z tego co wiem to mają duże zainteresowanie i biorą niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela32
Witajcie dziewczyny !! :) Jestem na etapie planowania przyjęcia weselnego na ok. 45 osób, czyli kameralnie i bez przepychu, jestem z Nawojowej Góry i pierwsza myśl to Restauracja Tiffany jednak odradzono mi tam organizacji przyjęcia i biorę pod uwagę głównie opinie znajomych którzy mieszkają w Krzeszowicach i okolicy abym zdecydowała się albo na Warszawiankę albo Dolce Vita?? Mam również pytanie o zespół/orkiestrę o niejakiego p. Krzysztofa z Trzebini? podobno bardzo konkurencyjny a i zbiera słowa uznania czy to prawda. Aha i istotne jaka jest jakość obsługi w wymienionych lokalach? Bo widzę że do niektórych miejsc nie warto nawet zaglądać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie warto gdzieś tam zaglądać to najlepiej samemu ocenić. A co to za tajemniczy Pan Krzysztof człowiek orkiestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, Tiffany faktycznie nie polecam. W Warszawiance jest fajnie na taką małą ilość osób, jedzenie dobre. W Dolce Vita nie próbowałam dań, ale wystrój ładny. Jeszcze możesz zobaczyć na Willę Sorento, ale nie wiem na ile osób tam mają ani jak z obsługą. Rozumiem, że sali w Nawojowej u p. Sobczyka nie bierzesz pod uwagę? Nie wiem, o jakiego Krzysztofa chodzi, napisz coś więcej. Jeśli szukasz dj z wodzirejem (2osoby) to ja mogę polecić z Krzeszowic, ale podaj termin wesela i wyślę Ci info na jakiegoś maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela32
Zgadza się, ale jeżeli ma to być jedynie strata czasowa i finansowa to jest to idealna pora na zapytania. Poza tym skoro wiele osób ma już doświadczenie z tymi lokalami warto zaczerpnąć ich zdania. A co do p.Krzyśka gra ostatnio własnie w Krzeszowicach, ale nie za bardzo wiem kim on jest i jaki jest do niego kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz kim on jest nie wiesz jaki jest ale pytasz o opinie, ktoś napisze że Tiffany źle to dziękujesz, że ci oszczędził kosztów, a może ta osoba nawet tam nie była nigdy dziwne to jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suszonaroza a dlaczego nie polecasz Tiffany? Dla mnie akurat np sala Sobczyków to zwykła wiejska salka w stylu OSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, byłam tam z moim narzeczonym jeszcze jak mój brat szukał sali na swoje wesele, chwilę po otwarciu. Owszem Pani bardzo miła, ale po pierwsze nie podoba mi się sala, bo jest tak, że jak jest więcej osób to Ci którzy siedzą w drugiej części nic nie widzą, co się dzieje na parkiecie, po drugie sala do tańczenia przy większej liczbie osób jest po prostu mała, a porcje są typowo restauracyjne, czyli po prostu małe i nie za dobre, a jak widzę w menu wszystko podane w gramach to ja dziękuję (wiem, bo przyszły szwagier miał tam wesele, a mój narzeczony grał chyba 2 wesela). Na dodatek było tak, ze przy małej liczbie osób weselnych, restauracja jest normalnie czynna, sale są oddzielane jakimś parawanem, nie wiem czy to się zmieniło. Jeśli chodzi o salę w Nawojowej to owszem, przypomina trochę osp, ale na małe przyjęcia wydaje mi się ok. Ela, jeszcze możesz o Kochanowie pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folk&Roll
Oprawa muzyczna i prowadzenie imprezy - zespół Folk & Roll www.folkandroll.com.pl ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi jesteście jacyś, a doświadczenie weselne macie? Ile za 1 dzień a ile za poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy jesteście z tych terenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, w tym roku zaliczyłam już kilka wesel jako gość oczywiście i chciałam się z wami podzielić moimi odczuciami, zacznę od cateringu Antidotum- smak jedzenia nie powala ale jest zjadliwe ,ładnie podane i obsługa bardzo miła dbająca o porządek na stoikach z tego co wiem cenowo znośnie więc dla niewybrednych POLECAM, sala weselna "cztery pory roku" wystrój super choć ja wole jak stoliki przy których siedzą goście są wokół sali tanecznej, jedzenie dla mnie super, dużo (choć to pewnie zależy od opcji jaką wybiorą młodzi) małe zastrzeżenie co do obsługi posiłki wydawane powoli no i niestety dbałość o porządek na stolikach dalece odbiega od tak eleganckiej restauracji, co do zespołów to miałam okazje bawić się razem z zespołem ADeHaDe młody, energiczny skład zespołu, super grający i bawiący ludzi, wokalistka o super głosie, nogo rwały się same do tańca więc GORĄCO POLECAM i drugi zespół to Tango LUZ chłopaki grają super, z energią tylko niestety zraziłam się ich 25 minutowymi blokami tanecznymi (4 góra 5 piosenek ) i 40 minut przerwy a już powalająca była przerwa godzinna gdzie nie było gorącego dania- podsumowując ze względu na Granie POLECAM ale jeśli chcecie żeby goście się wybawili na waszym weselu to chyba nie przy tym zespołem chyba że będziecie mieli gości którzy wolą spędzić czas przy stoliku a nie na parkiecie. Ps ja na swoim weselu też miałam zespół który w bloku grał 5 piosenek ale z zegarkiem w ręce przerwy były 10 minutowe dlatego nie był to takie rażące (zespół Exodus Band- też polecam). To tyle ode mnie Powodzenia w poszukiwaniach najlepszych sal , zespołów, kamerzystów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela stamtela
Nie zgadzam się co do Tango Luz, byłam z nimi 3 razy na weselu bo w naszej rodzinie są popularni, zawsze było rewelacyjnie a przerwy? Jak się ludzie bawili to grali długo po prostu się dopasowywali. Byłam raz na weselu gdzie była kapela gdzieś ze wschodu i poooooracha grali po godzinie non stop a po 20 minutach wszyscy siadali bo chcieli odpocząc i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Był może ktoś na weselu gdzie grał zespół Alados Trio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widocznie Panowie z Tango Luz mieli gorsze dni, ludzie chcieli się bawić bo chłopaki fajnie grają ale pomimo upomnień widocznie nie chcieli się dopasować . Mam nadzieję że jeszcze będę miała okazję być na weselu na którym będzie ta kapela i wtedy będę miała porównanie, ale na dzień dzisiejszy niesmak mi pozostaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba nowa wersja zespołu Allados który kiedyś grał w składzie cztero czy pięcio osobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś zaproponować dobrego kamerzystę i fotografa? Tylko żeby nie były ceny z kosmosu. Mogą być z jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohooanka
Z jednej firmy i ceny nie z kosmosu to pewnie szukasz tanio a to wyklucza dobrze niestety my się o tym przekonaliśmy teraz żałujemy bardzo ale już pozamiatane niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się odpuść sobie tandemy 2w1 bo nie będziesz zadowolona ani ze zdjęć ani z filmu, chyba że ci kompletnie nie zależy czy nie umiesz odróżnić dobre od słabego to tak, zawsze to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś może u siebie na weselu Studiowall? Może ktoś coś o nich słyszał. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×