Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość zagiello
Witam, ma ktoś jakieś informacje na temat tego budowanego przy drodze na jaworzno hotelu/sali? kiedy to rusza? Ponoć ma być na 200 osób sala.o chrzanów chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Co myślicie o Starym Dworze w Porębie Żegoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika4502
Poszukuję zespołu na wesele czy może ktoś jakiś zaproponować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałabym wziąć ślub w 2015 r, organizuję wesele na 160 os. jednak nie mogę znaleźć ładnej sali. Proszę o pomoc. Stella w Chrzanowie odpada ponieważ w przyszłym roku ma tam wesele bliska osoba z rodziny. 4 pory roku - terminy maja wolne dopiero na 2016. Proszę o propozycję dla osoby z Chrzanowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laras
Hej zastanawiam się nad wyborem sali na wesele. Czy ktoś był na weselu w Grand 404 w Łączanach? co sądzicie Czy jedzenie smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Extreme. Fajnie grają. Można się umówić z nimi i posłuchać ich na próbie. U nas będą grali na weselu za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaTaRiNa005
Hej ja też jestem zainteresowana opiniami na temat sali grand 404 w Łączanach. Dlaczego nic nikt nie pisze o tej sali?? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika4502
Skąd jest ten zespół Extreme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to dwóch członków zespołu Extreme jest z Babic. Ostatnio grali na Sylwestrze w Babicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksa112
Sala w porębie żegoty jest godna uwagi. w maju w tym rou otwieraja tam nowa sale bedzie jeszcze ladniejsza niz ta ktora jest;)) calkiem osobny podjazd wejscie wesele ktore bedzie sie odbywac na drugiej sali nie bedzie mialo wogole stycznosci z tą nowa;) siostra ma tam wesele we wrzesniu tego roku a ja w przyszlym. Podejscie profesjonalne cena tez bardzo dobra jak na sale z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksa112
Teraz właśnie jestem na etapie szukania zespolu zespol intro i tango luz są świetni lecz cenę maja zabojcza;/może zna ktoś jakis fajny zespol za troche nizsza cene? Znacie moze dejavu z libiaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KaTaRiNa005: Byłam raz oglądać ten Grand i naprawdę byłam pod wrażeniem. Bardzo konkretny właściciel, wszytsko nam opowiedział od A do Z, wszytsko też pokazał (m.in kuchnię). Cena z tego co pamiętam 195zł od osoby za 1 dzień, ale bez ciast, 4 posiłki + obiad. Sala jest naprawdę ogromna, zmieściłoby się tam nawet 350osób myslę. Jest tam też mniejsza sala, chyba do 100 osób max. bardziej na jakieś chrzciny czy komunie. A! i terminy były jeszcze na 2015r. letnie... Jednak my zdecydowalismy się na inną salę, bliżej po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś styczność z zespołem "Retro 5" z Olkusza lub "Atut" z Chrzanowa ? Jestem ciekawa opinii jak grają i zabawiają gości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Atut Band to są goście dobrzy, tych z Olkusza nie znam, ale tam ogólnie poziom kapel jest taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynKaJot
Witam, odsprzedam termin 17.05.2014 w restauracji Tawerna Oświęcim. Piękna sala i znakomite jedzenie, zdjęcia sali, szczegóły menu oraz ceny można sprawdzić na stronie Tawerny. Kontakt ze mną pod adresem e-mail: justyna.jr@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, orientuje się ktoś ile się daje teraz w kościele? Wiadomo, że "co łaska" ale jak to wygląda? Pleban/Organista/Kościelny. Głównie chodzi mi o parafię w Libiążu, ale z innych też mogą być info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że nie ma cennika, bo go być nie może, a ile trzeba dać to zależy od parafii, organista/kościelny to zwykle po 100/200zł, czasem zamiast tego jest siostra zakonna to podobnie, czasem przystrojenie kościoła to już ksiądz informuje, a sam ksiądz to albo co łaska, albo konkretnie ci mówi, że od tylu do tylu (choć formalnie nie ma prawa tego robić), zazwyczaj dla niego jest 300-700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zespół to ja miałam "Puls" i bardzo sobie chwalę. Co do stawek w kościele - ksiądz - daliśmy 500zł i było ok, kościelny i organista po 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej zastanawiam się nad wyborem zespołu muzycznego. Słyszał coś ktoś na temat zespołu Swing z Ryczowa lub Pitersi z okolic liszek czy Nowej Wsi dokładnie nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksa112
Czy słyszał ktoś może coś o zespole Dejavu z Libiąza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajskaa
Witam, czy ktoś ostatnio był możne na weselu w domu weselnym Chechło i mógłby się wypowiedzieć jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dejavu, grali u nas na weselu, bombowa zabawa, krótkie przerwy, dynamiczna muzyka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannnka
Witam, czy ktoś wie gdzie w przystępnej cenie można uszyć suknie ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie na św. Filipa w Suknie Maja można uszyć ładną suknię za 1000zł i dodają bolerko lub welon. Można samej przynieść projekt sukni. Na internecie można znaleźć link do strony i pooglądać modele sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka000
A czy ktos mógłby wyrazić opinie na temat Domu Weselnego Chechło? Co z tymi pokojami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom Weselny Stella mogę polecić w 100%. Miałam tam swoje wesele we wrześniu 2013 roku. Megagerka super babka o wszystko dba, pilnuje porządku i tego by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Bardzo miła i uśmiechnięta. A jedzenie....pyszne!!!!! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy filmowanie i zdjęcia www.studiowall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to Wall nie zna umiaru w reklamowaniu samego siebie i tych swoich wypocin w stylu disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 88
ile trzeba mieć w sobie jadu i chyba zawiści ,aby pisać tu takie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×