Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość z okolic tych przepięnych
Na ten rok mam wszystko zajęte (soboty), chyba że listopad, ale jeśli mogę w czymś innym pomóc nie ma sprawy, obiektywnie bez kumoterstwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllaaa31__
Ja natomiast polecam "Grube Ryby", znajomi bardzo chwalili i restaurację w Kochanowie przy drodze ale nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie na ten rok, tylko dopiero na za 2 lata potrzebuję :) Mam znajomego kamerzystę, ale ma bardzo angażującą pracę zawodową i nie wiem, czy się zdecyduje, aby nam to wesele nakręcić (chociaż by nam bardzo zależało). Jeszcze za wcześnie, aby nam powiedział, więc chciałabym się na wszelki wypadek ubezpieczyć, żeby potem nie szukać czegoś na szybko. Przypuszczam, że musiałabym wtedy rozważyć Chrzanowską firmę talik - tv, która była u mojego brata i fajnie im to zrobili, a dodatkowo mamy fotografa, który z nimi współpracuje i wtedy nam nakręcą teledysk z pleneru w cenie :) A Pan ma jakąś stronkę lub mógłby coś więcej powiedzieć o swojej ofercie? Jeśli chodzi o Grube Ryby to zmieniły właściciela i podobno jest całkiem fajnie, a w Kochanowie to Restauracja Kochanów, bardzo fajna również i mają podobno dobre jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okolic tych przepięnych
Za 2 lata czyli 2013 czy 2014? A konkretnie jaki termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 sierpnia 2014 dopiero :) To jest długi weekend, więc może być różnie, a nie mamy ochoty z narzeczonym na bieganie potem na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okolic tych przepięnych
Niestety na 2014 r jeszcze nie przyjmuję zleceń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie zastanawia. Może mi wytłumaczysz z czego to wynika, że niektórzy nie przyjmują zleceń (bo to za wcześnie, bo stawki się zmienia itd.), a nie którzy nie mają problemu podpisać umowę? Poza tym, możesz mi podać orientacyjną cenę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z okolic tych przepięnych
Oczywiście. Nie mam ciśnienia na śluby, nie muszę ich robić co tydzień i nawet nie chcę, bo traktuje te zlecenia indywidualnie, a nie od sztancy. Ten twój termin to długi weekend, a wtedy zazwyczaj odpoczywam, trudno powiedzieć, czy np nie będę miał wtedy urlopu. Biorę 2 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że ten termin może być dla usługodawców kłopotliwy, że tak to ujmę i jest jeszcze dużo czasu na ustalenia. Kiedyś każdy musi odpocząć :) Dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa11
Witam Zna ktoś fajne zespoły z Olkusza i okolic Słyszałam że Crazy-Max fajnie gra. Może ktoś z was jest podobnego zdania . albo ma jakis zespol godny polecenia. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitr
Wiecie coś może nt. tej nowej restauracji w Alwerni przy drodze do Krakowa? (taka niebieska) Jest to już w ogóle otwarte? wiecie, do kogo należy i jak się można ew. skontaktować? A jeśli chodzi o Tiffany, to ile mniej więcej kosztuje takie podstawowe menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona11 - na stronie wcześniej masz wymienione zespoły, tego o który pytasz nie znam, ale jakoś 3 osobowy zespół mnie nie przekonuje whitr - w którym miejscu jest ten budynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whitr - niestety nie kojarzę tego miejsca, jeśli coś się dowiem to napiszę. Może spróbuj tam podjechać w którąś sobotę? Jak są już otwarci to pewnie jakieś imprezy będą i kogoś zastaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabatka
Hej, mam pytanie jak najlepiej liczyc wódke na wesele 0,5 czy 1 litr na osobe ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alabatka - jak tam przygotowania? Zespół wybrany? Nauki upatrzone? Jeśli chodzi o wódkę - wesele 1 czy 2 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Jeśli szukacie profesjonalnej oprawy muzycznej na swoje wesele- DJ bądź zespołu, polecam stronę http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ Znajdziecie tam profesjonalne zespoły, które doskonale rozbawią gości na twoim przyjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabatka
Tak mamy już zespół powiem szczerze że wybrałam go ze względu na brak terminów u innych zespołów. Bardziej z polecenia znajomych bo sama słuchałam ich tylko na próbie ale wydaję się być ok. A wesele jedno dniowe i zastanawiam się jak wódkę liczyć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki zespół wybraliście? Pytałaś może o te nauki 2dniowe w Trzebini? Wydaje mi się, że 0,5l na głowę, tylko licz wszystkich, razem z dziećmi, które nie piją, wtedy nie powinno braknąć :) Ewentualnie w zapasie możesz dokupić 5 butelek. Nie wiem też, czy będziecie się jakiś bram spodziewać, bo jeśli tak, to też trzeba uwzględnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabatka
Mamy zespół tornado band z okolic zatora. Co do nauk to są też w Chrzanowie ale ja i narzeczony chodzimy na studia zaoczne i w inne weekendy mamy zjazdy wiec sie mijamy i nie mamy narazie mozliwosci sie zapisac na nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tego zespołu nie kojarzę, ale wierzę, że będzie dobry, skoro go wybraliście :) No to z naukami faktycznie będziecie mieć kłopot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołek
Witajcie, poszukujemy dobrego i w miarę taniego dostawcy ciasta i tortu na przyjęcie weselne z tych okolic, czy polecacie kogoś? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliscie moze jakies opinie na temat domu weselnego w Stelli? i czy ktos moze orientuje sie jak to jest z weselami na sali ohp w trzebini, podobno maja ładny hotel. prosze was o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
Ooo dzieki wielkie:-) a czy na stelli jest dobra akustyka?bo ta sala jest wysoka i mnie to martwi..a co do trzebini to chodz mi o ohp tam maja podobno duza sale i hotel ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do akustyki to niestety się nie wypowiem, najlepiej umówić się tam z właścicielem i zabrać kogoś kto się na tym zna. A to, że sala jest wysoka nie zawsze oznacza, że ma złą akustykę ;) Niestety o ohp nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnificate
Moja babićka pochodzi z Chrzanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnificate
Moja babićka pochodzi z Chrzanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnificate
Moja babićka pochodzi z Chrzanowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka miesięcy mam wesele w Rezydencji Pod Zegarem w Trzebini. Będzie kiladziesiat gości z całej Polski. Czy ktoś był tam na weselu i co mógłby mi doradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×