Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Muszę przyznać, że z ciekawości zajrzałam na stronę tego zespołu i jakoś nie przypadł mi do gustu. Być może po przesłuchaniu na żywo miałabym inne odczucia, ale po przesłuchaniu nagrań na stronie nie wiem, czy zdecydowałabym się na słuchanie na żywo. Zwłaszcza jeśli za 3 panów miałabym zapłacić 4,5 tys. za 2 dni. Zespół, który ja wybrałam bierze 5 tys. za 2 dni, a jest ich 5. Jeśli chodzi o Tango Luz to grali na mojej 100dniówce i byli świetni, ale to już dawno było, więc co do obecnej jakości się nie wypowiem. Znajomej powiedzieli na przyszły rok chyba z 6 tys., ale nie wiem czy za 1 czy 2 dni. Silesiaaa skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
No nie zgodzę się, że po kilkuminutowym filmiku nie można nic powiedzieć, oto przykład: http://machej.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Suszonaroza tyle to za 2 dni chyba biorą i przyszły rok mają ponoć już zamknięty, tzn. te ślubne miesiące. Teraz są jeszcze lepsi, cały czas nowy repertuar, nie boją się trudnych kawałków. A ty jaki mas zespół jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszonaroza - zgadzam się, piosenki na stronie nie brzmią kusząco, ale na weselu to brzmi zupełnie inaczej :) Szczerze powiedziawszy najpierw słyszałam ich na żywo, a później dopiero na stronie i byłam nieźle zszokowana :P Zastanawiałam się czy aby na pewno dobrze słyszałam. Lecz później byłam na kolejnych 2 weselach z ich udziałem i tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że są naprawdę super (moim zdaniem, oczywiście). A jestem z Libiąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon, dzięki za tą stronę :D już kiedyś ją widziałam i nie mogłam jej znaleźć :P CUDO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Nie ma za co ;) Pokazuje ona, że nie musi być długo i dużo, żeby było dobrze no i przy niej chyba ślepy albo głupi ni zauważy różnicy w porównaniu do innych wesołych produkcji za 900 czy 1500 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba brać pod uwagę kwestię, że nie każdego na to stać ;) Ja w ogóle nie orientuje się w cenach kamerzystów i fotografów za 2 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa26666
a może ktoś jeszcze wypowiedzieć się na temat 4 pór roku w Alwerni?? jest może ktos kto był tam na weselu, albo go organizował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_T - chodziło mi o to, że Tango chyba skład zmieniło od tamtego czasu i nie wiem, jak to się na jakość przełożyło, bo nie miałam okazji ich słyszeć :) Nie jestem pewna nazwy tego zespołu, na razie mamy wstępną rezerwację, grali na weselu u kuzynki narzeczonego, gdzieś wrzucałam tu linka do fragmentów ich wesela, oni są chyba z Przeginii. Jeśli chodzi o to video to podobne do mpstudio i jeszcze jednego podobnego, ale ceny jak dla mnie mają zaporowe. Trzeba jednak przyznać, że są świetni :) Silesiaaa - być może na weselu inaczej to brzmi, ale jak ktoś szuka i nie słyszał ich wcześniej to takie demo odstrasza ;) Niestety to nie do końca moje tereny, gdzie mieszkasz, więc z video i foto nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
Jesli chodzi o Tango Luz ostatnio ich słyszałam w flamingo grali ..normalna kapela tylko trzeba lubiec takie klimaty za duzo gitary i hip hopu ..a na weselu raczej zeby troche więcej polo czy tam takich kawałków pod nogę było..ale nie są najgorsi top Dance raczej lepsi od tango ale to naprawde kwestia gustu ..ogólnie wesele fajne było duzo Żarcia i dobre a zwłaszcz krokiety pychota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Silesia proszę bardzo foto lub video za 2 dni - od 900zł do 15 tys zł. Jak rozumiem nie ważne czy dobrze tylko cena? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Auron no widzisz rozjazd mamy kompletny, Flamingo to jeden z najgorszych lokali w okolicy jeśli chodzi o obsługę i jedzenie, wystrój też żadna rewelacja, zwłaszcza sala do tańczenia to kicz (chyba do sprzedania jest lub już sprzedany). Tango Luz za dużo hip hopu dobre ;D Czasem klawiszowiec wyskoczy na jeden kawałek na parkiet i zarapuje, ale to zależy od imprezy, grają absolutnie wszystko, disco polo też, jeśli trzeba, Top Dance fajne chłopaki jak pisałem, ale muzycznie 3-4 klasy niżej niestety i to jest fakt, choć gusta są różne, mają swoich fanów skoro we trzech biorą 4500zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważna jest dla mnie cena adekwatna do jakości, bo nie zawsze ona taka jest. Niektórzy wymagają nie wiadomo jakich sum, a są najnormalniej w świecie przeciętni. Musi mi się coś spodobać, na razie się tylko rozglądam. O fotografa nie martwię się tak jak o kamerzystę. Jego jest trudniej znaleźć nie widząc całego, obrobionego już filmu. Nad tym ile jesteśmy w stanie przeznaczyć się jeszcze nie zastanawialiśmy. Będziemy to dopiero robić, gdy będziemy mieć jakiś wybór, póki co sprawa nie wygląda dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
Pierdoły opowiadasz o flamingo super jedzenie a sala taneczna super ...dziewczyny z obsługi tez ok..a byłeś tam wogóle aby tak mówić o tak sobie o lokalu chyba nie widziałeś jeszcze najgorszych lokali ....ciekawa jestem dlaczego maja rezerwacje nawet na 2014 skoro jest tak żle ..bo ja też będę mieć w 2013 roku tam wesele i jakos nie wydaje mi się abym miała co Żalować wszędzie jest tak samo ..takie samo Żarcie a wystrój co komu się podoba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Flamingo to widziałam z zewnątrz na żywo, w środku tylko zdjęcia na ich stronie i mi też ten lokal, jeśli chodzi o wygląd, jakoś nie pasuje, zwłaszcza podłoga na sali ;) Silesiaaa, mogę Ci podesłać namiary na fotografa, którego my będziemy mieć na maila, tu nie będę robić reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markusia
nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi ale jesli dalej chodzi o wesele to w chrzanowie w stelli jest piekny nowy dom weselny sala zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Auron, teraz cię rozumiem, skoro sama będziesz mieć tam wesele to masz prawo chwalić. Nie zrozum mnie źle, nic do nich nie mam, byłem tam ponad 10 razy i zawsze to samo: jedzenie bez smaku, nie przyprawione, bardzo nieuprzejme stare baby z obsługi, paskudna sala do tańczenia i to nie jest tylko moja opinia, ale innych ludzi z branży, może coś się jednak zmieniło (kucharz, obsługa), nie wiem. Ale spokojnie, jak dopiszą goście pewnie będzie fajne wesele, są jednak lepsze lokale w okolicy, to chciałem tylko przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Stella potwierdzam, byłem 2 razy, świetna sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
To prawda jest zmiana kucharza i obsługi widocznie ta stara psuła opinie lokalowi a będziesz tam w przyszłości albo byłes w tym roku bo w tym roku zaszły zmiany w obsłudze totalne i chwali się teraz !!!to też nie tylko moja opnia ale równiez inych młodych par które miały tam wesele w tym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_T widze że jestes w temacie:) a może móglbyś coś powiedzieć o zespole Retro 5 z Olkusza? nam się spodobali, jest ich 5 i biora 3500 za jeden dzien. byłes moze na weselu gdzie grali? na próbie nam sie bardzo spodobali. Wesele mamy w stelli wiec jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Niestety nie znam tego składu, więc w tym temacie nie pomogę. Ale Stella jest naprawdę ok, sam wystrój jak i jedzenie oraz obsługa, pani manager też fajna, nie utrudnia z tego co widzę, a stara się pomagać. Co do Czterech pór roku, kuzyn kolegi tam był niedawno na weselu, jakoś zachwycony nie był, ale jego opinia nie jest dla mnie miarodajna, musiałbym sam to sprawdzić i ocenić z punktu widzenia obsługi weselnej i doświadczenia jakiegoś tam, bo goście oceniają to zupełnie inaczej, zwłaszcza jak ktoś jest na weselu raz czy dwa razy w roku ;] Jak widzicie ta sama sala czy orkiestra wzbudza skrajne emocje i opinie, więc trzeba do tego podchodzić ostrożnie, choć pewne spostrzeżenia po latach i iluś tam imprezach w danej sali czy daną orkiestrą można sobie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
co to za nowy dom weselny w stelli i ile mieści ludzi? Ta ogromna 2 piętrowa sala to dla zespołu chyba porazka jesli chodzi o akustykę. Szymon-co powiesz na temat TIFFANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
ja ostatnio słyszałam że Restauracja i zarazem hotel Platan w Chrzanowie robią świetnie wesela. Tylko że tak max 60-65 osób. tu stronka: http://hotelplatan.pl/hotel/opis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
W Stelli zmieści się ponad 200 osób, a jeśli tylko dół to trochę ponad 100. Akustyka jest faktycznie nie za dobra, ale ma to znaczenie praktycznie tylko dla zespołów - 90% ludzi nie odróżnia muzyki na żywo od udawania z podkładów (co pokazuje m.in. ten wątek), więc akustyka będzie im doskonale obojętna ;] Tiffany też bardzo fajnie, choć niektórym przeszkadza, że cześć gości siedzi w oddzielnej sali. Trzeba też uważnie czytać umowy, bo są pakiety, które np. przewidują tylko po jednej butelce napoju dla gości, jeszcze trzeba dokupić, o czym obsługa informuje parę młodą, ale bywało, że na skutek braku reakcji ze strony młodych goście musieli płacić za colę - przy czym wina tu leży po stronie młodych, nie sali, która z resztą oferują fajną obsługę i dobre jedzenie, a tego typu polityka jest stosowana przez różne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
jesli chodzi o akustykę to ta kwestia jest ważna nie tyle co dla mnie co dla mojego przyszłego męża który jest muzykiem ;) tak mysle o tej Tiffany bo chcieliśmy zrobić wesele pomiędzy miejsc z których jesteśmy tj.między Olkusz a Libiąż.. tylko słyszałam że naprawdę mało jedzenia w tej Tiffany jest...a to że dzielą gości to w każdym przpadku? Nawet 100 osób? :/ a my potrzebujemy nocleg. Nad Chechłem byłam-ale na temat tego się wole nie wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymonie, To, że podobają mi się Top Dance to oznacza, że nie odróżniam grania na żywo od grania z podkładów? To nie trzyma się kupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Przepraszam, nie chciałem urazić i nie pisałem konkretnie do Ciebie. Niestety większość ludzi tego nie odróżnia, zakładając, że jak stoi żywy człowiek, to muzyka też musi być żywa. Tobie podoba się Top Dance taki jaki jest i ok, bo wiesz, że to nie jest muzyka 100% na żywo i to akceptujesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Co do Hotelu Platan - świetne jedzenie, fajna obsługa, sala faktycznie raczej na te ok 60 osób. Ta Wola Filipowska to i tak trochę z boku jest w stosunku do Waszych miejscowości, ale dzisiaj to nie problem. Mało jedzenia? To też raczej zależne od pakietu, ja tam czegoś takiego nie zauważyłem, ale ja też nie uważam, że trzeba zjeść wszystko co podadzą, jem kiedy jestem głodny ;] Mało jedzenia to jest zwykle w drogich hotelach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×