Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

a moje drogie suknie slubna kupujecie czy szyjecie? Jesli szyjecie to możecie polecić jakąs krawcową która szyje piękne suknie? Troche nie usmiecha mi sie dawac 2000-3000 za suknie w salonie na jeden dzien.. Chętnie uszyję coś tanszego, a równie pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Orientuje się ktoś ile kosztuje wynajęcie sali w Babicach, lub Olszynach? Oczywiście tak orientacyjnie...słyszałam wiele dobrych opinii o tych salach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Ja rezerwuję salę w Babicach :) na rok 2014 koszt - 1800 zł + media ;) (800 zł zaliczki). W Olszynach z tego, co pamiętam jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje;) właśnie ja też muszę zadzwonić i zobaczyć czy we wrześniu 2014 są jeszcze wolne terminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
nie chodzi że jedzenia powinno być nawalone ale coś powinno być dużo osób mówi podobnie jak ja o czterech porach że nić nie byłoi nawet odwołują rezerwacje .....no cóż wystrój to nie wszystko .trzeba jedynie gości tym poczęstować co widza ..wystrojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator-Eliminator
Wiele dobrych opinii słyszałaś o tych salach? Niesamowite a konkretnie? ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery pory
A jak byliście na weselu w tych Czterech porach roku w Alwerni to jak były ułożone stoły bo podobno można okrągłe lub tradycyjnie w rzędzie i jeszcze kto tam w takim razie gotuje skoro restauracja, jak piszecie, nie jest jeszcze czynna? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś kto tam już był na weselu. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
a Tiffany? Jak tam jest teraz? Był ktoś teraz jakoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
witam z tego co wiem to sala w olszynach wynajęcie to 3000+ media ale sala jest naprawde ładna. Trochę tylko problemów z klimatyzacją bo z tego co zauważyłam niedawno na weselu działał tylko jeden wentylator. Co do kamerzysty polecam pana z oświęcimia który kameruje i robi zdjęcia a cena to 2200 zł za dwa dni wydaje mi się że nie wygórowana. http://www.videodarko.pl/ Co do krawcowej to polecam w wypożyczalni w oświęcimiu na ul. Sienkiewicza szyją także suknie na własność, uszyją jaką chcesz i naprawde bardzo pięknie. ja własnie za 5 dni mam swoje wesele mamy zespół top dance z pogorzyc bo słyszałam super opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
karmena sala w Olszynach nie kosztuje aż tyle :P Rok temu znajoma płaciła coś ok. 3tys. za całość :) Wszystko oczywiście zależy od zużycia mediów, a także ilości stłuczek ;) A macie jakieś namiary na dekoracje ślubne i fotografa:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
silesiaaa faktycznie, głuchy co nie dosłyszy to dopowie:D faktycznie za całośc w olszynach wychodzi ok 3000. Z tego co wiem to w przyszłym roku mają tam robić remont więc bedzie jeszcze ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmena mogłabyś się podzielić informacja ile placisz za orkiestrę na wesele?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
karmena to potwierdzone informacje, że w Olszynach będzie remont? Bo wiesz, że oni zawsze tak mówią, a później wychodzi jak wychodzi :P Olszyn nie wybraliśmy, dlatego, że nie dbali o tą salę, a tu taka informacja, wrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Oooo, teraz dopiero doczytałam. Top Dance są świetni! Też ich będziemy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoursweetnightmare
Osobiscie nie polecam Olszyn z tego wzgledu ze wlasciciel jest ostro zakrecony i kilka miesiecy przed naszym weselem poinformowal nas ze na nasz termin zapisane sa 2 pary (my i jeszcze ktos). na szczescie my zarezerwowalismy sale pierwsi, jednak wspolczuje tej drugiej parze gdyz musiala szukac sali od nowa (a mieli juz wszystko dograne). Naprawde szkoda nerwow. sama organizacja wesela to niezla nerwowka a co dopiero gdy trafi sie na kogos tak nieodpowiedzialnego, kto zapisuje tak wazne rzeczy w jakichs roznych miejscach a pozniej wychodza takie nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoursweetnightmare
Prawda jezeli chodzi o remont czy prawda ze gosc jest ostro zakrecony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
To samo miałam napisać co do Olszyn... Moim dwóm dobrym znajomym facet też odwalił taki numer... Nie wiem co z tymi drugimi parami co też były zapisane na ten sam termin... Szkoda słów jak ktoś taki może się zajmować salą??? W dodatku klimatyzacja działa jak chce... Drzwi się ledwo domykają więc się co chwile wyłączała... Ubikacje są w niezbyt ciekawym stanie... Kuchnia jest straszna!!! Naczynia ociekają tłuszczem, mnóstwo much, niezbyt ładny zapach... Zawsze wychodzą jakieś numery przy liczeniu naczyń... Albo jakichś brakuje, albo są stłuczone, a to wszystko oczywiście wiąże się z kosztami!!! Niektóre kosztują nawet ok. 300zł, więc trzeba naprawdę uważać... Swoje wesele będę miała dopiero za 3 lata, ale już teraz wiem po przygodach moich znajomych że będę unikać tą salę z daleka mimo remontu... Już wolę Babice lub Ostrężnice - tam przynajmniej ktoś dba i zajmuje się tymi salami mniej więcej tak jak należy... Dlatego polecam :-) Na Olszyny szkoda nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie słyszałam, że Olszyny są w masakrycznym stanie;/ dlatego wybrałam Babice ;D a co do tych Top Dance'ów to byłam na weselu, na ktorym grali i było rewelacyjnie;) tylko nie wie ktoś ile biorą za 2 dni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................o
fakt Olszyny są zaniedbane sala fajna jak tylko mają zamiar ją wyremontowac to dobrze ja miałam wesele w zeszłym roku było ok.dekoracja przysłoniła mankamentyteż mielismy Top Dance wtedy płacilismy 4000zł ale wiadomo ceny idą w górę grają extra ostatnio byłam na dożynkach jak grali ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon_T - Wesele to nie konkurs na najlepsze wykonanie. Co z tego, że ktoś świetnie zagra jak zabawić publiki nie będzie potrafił ;) Byłam już na 3 weselach na których grali panowie z Top Dance. Dodam, że co roku chodzę na min. 2 wesela, czasami nawet na 4 od jakichś 5 lat i jak do tej pory nie spotkałam się z fajniejszą orkiestrą :) Wiadomo, wszystko to kwestia gustu, a gustach i guścikach się podobno nie dyskutuje. A Ty jaki byś polecał zespół? Co do sali w Olszynach się zgadzam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega Szymon
Kolega szymon Top Dance z Pogorzyc gra na żywo a top dance chyba z lublina to faktycznie zespol disco polowy z dyskietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej9
widac ze nie każdy kamerzysta dobrze slyszy ale do bobrze kręcą i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu podoba się co innego ;) Nie byłam na żadnym weselu na którym by grał zespół Tango Luz tak więc nie oceniam :) Pewnie faktycznie są dobrzy, no ale branie kogoś bez sprawdzenia uprzednio jak zachowuje się podczas wesela to spore ryzyko. Zwłaszcza, że na wesele się chodzi po to by się wyszaleć, a nie po to by bawić w krytyka muzycznego :) Na mnie Top Dance zrobili ogromne wrażenie, są mili, mają świetne podejście do gości, co sprawia, że bez problemu potrafią zabawić publikę, grają znane przeboje, a więc czego więcej chcieć? :) Widzę, że jesteś obeznany w temacie także mam pytanie, czy masz może namiary na jakieś ładne dekoracje ślubne? Fotografa? Kamerzystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Nie rozumiem dokładnie co piszesz, ale ok, może jestem głuchy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
To było do hej coś tam ;] Wybacz, ale siebie polecał na kafeterii nie będę, fotografa też nie, bo by mnie tu zaraz posądzili o reklamę, jest w okolicy paru dobrych wystarczy wpisać w google, choć każdy lubi co innego, a większość chciała by za darmo, albo pół darmo i liczy na cuda, taka prawda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz napisać na maila ;) No ale jak już wolisz :) Cały czas szukam i nie jest to takie łatwe. Po fotografiach można coś powiedzieć o jakości, jednak z kamerzystą już jest gorzej, bo filmiki kilkuminutowe mi nic nie mówią. Poza tym nie za bardzo orientuje się w cenach fotografów i kamerzystów na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goouu
Tego Szymona to sobie daruj bo widac ze sie chce dopiero wkrecic w wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
mam świetnego kamerzyste który także robi zdjęcia (opcja dla oszczędniejszych) płaci się 2200 za 2 dni to pan Dariusz Kozik z oświęcimia. A top dance faktycznie bierze 4500zł ale u nas w rodzinie się mówi że nie ważna sala, nie ważne jedzenie byle by top dance grało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Dokładnie, próbuję się wkręcić i dlatego nie reklamuję się na kafeterii ;] Powiem Ci, jeśli zaczynasz od ceny tzn. że jest ona dla ciebie istotna, a to raczej świadczy, że szukasz wykonawców budżetowych, czyli tanich, masz rację, że po www fotografa można już sporo powiedzieć, z nami jest gorzej, choć dobrze dobrane filmiki gdzieś na vimeo dają niezły obraz warsztatu ;) Inna sprawa są osoby nie potrafiące odróżnić dobrego od kiczu, tak foto video, jak i w kategorii muzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×