Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

a zastanawiałaś sie już nad cukiernią? a może masz jakieś namiary na kogoś kto robi dobre i ładne ciasta i torty? ja rozwazam atu z myslachowic i tosta (maja koło sali w stelii).. ale rozgladam sie za jakimis prywatnymi.. zawsze to taniej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Pani w Gościńcu na Rozdrożu mówiła nam gdy byliśmy oglądać tam salę, że dużo osób zamawia ciasta w Zagórzu - pan Malczewski? nie pamiętam dokładnie, coś na M na pewno. Nie próbowaliśmy jeszcze ciast od niego, ale niedługo się tym zainteresujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Pan Małecki :) Ciasta są przepyszne! :) też mam zamiar wziąć jego na wesele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Czyli jednak źle zapamiętałam ;) dzięki za poprawkę! Gdzie dokładnie można tych ciast spróbować? To prawda, że cukiernia znajduje się na Borowcu? Jakie ceny? bierzecie jeszcze coś pod uwagę? A odnośnie Stelli, znajomy był tam na weselu i jest oczarowany salą i mówił, że jedzenie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Tak szczerze to nie mam na niego namiarów, nie wiem gdzie dokładnie ma cukiernie, ale miałam przyjemność próbować ciast na 3 weselach i bardzo mi smakowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Aa i nie bierzemy pod uwagę nikogo innego, bo po co szukać skoro ciasta są przepyszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Ma ktoś może namiary na jakiegoś fajnego fotografa, kamerzystę i dekoratorkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Macie jeszcze jakieś propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa...
celin89 jeśli chodzi o Jacków w Nawojowej to byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało,zreszta sama też bede miała tam wesele,nie jest drogo w porównaniu do innych restauracji bo napoje,ciasta,i paczki dla gości masz w cenie...cena w zależności które menu wybierzesz,(dostepne są na stronie internetowej) 145,170,185,200zł/os. dodatkowo 450 zł za dekoracje i 100 zł zaiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanowianka
co do tej nowej sali w Alwerni, to nazywa się chyba '4 pory roku', byłam tam na weselu kolegi i faktycznie wystrój jest piękny ale jedzenie nie powala... Bardzo małe porcje moim zdaniem, tzn dla przeciętnej kobiety, czy dziecka spoko ale dla faceta który lubi dobrze zjeść i dla gości którzy przychodzą z nastawieniem na dużą ilość jedzenia może to być rozczarowanie... na stołach mało ciasta, mało co zimnej płyty.. a cena wcale nie jest niska bo coś około 250 zł za 2 dni.. z moim chłopakiem planujemy ślub na 2014 rok i myśleliśmy właśnie o tej sali, tylko nie wiem czy coś się poprawi.. może to przez to że to wesele było jedno z pierwszych i jeszcze nie rozkręcili, nie wiem. Bardzo mi się tam podobają wnętrza ale jeśli kuchnia się nie zmieni to zawsze są inne sale tylko że z lepszym jedzeniem jak właśnie Stella, czy Tiffany i tam zarezerwuję termin. Moja znajoma ma też tam mieć wesele przede mną, tzn w 2013 ale po usłyszeniu mojej opinii i moich znajomych którzy też byli na tym weselu chce zrezygnować i szuka innej sali. Może ktoś jeszcze był tam na weselu i chciałby się podzielić opinią? Zachęcam bo jestem bardzo ciekawa, czy coś się poprawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branżowiec
No i właśnie oto w jaki sposób można sobie spieprzyć opinię już na samym początku, za mało kotleta - klient ucieka, chytry zawsze dwa razy traci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa...
w Tiffany byłam 2 razy na weselu,bez zastrzeżeń,bardzo dobre jedzenie,obsługa bardzo miła,jedyne co mi sie nie podobało to.to że goście podzieleni są na 2 salach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościniec
Zapraszam do Gościńca "Na Rozdrożu" tutaj jedzenia nie braknie, będzie smacznie i eleganko podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijasia
Tak ja też polecam Gościniec "Na Rozdrożu" w Libiążu, byłam tam 2 lata temu na weselu i było super. Zdecydowaliśmy się więc zorganizować tam wesele i odbyło sie w tym roku w lipcu! Suuuuuuuuuuuper! Pani menadżer bardzo miła, profesjonalnie i z pasją podchodzi do pracy, jedzonko super smaczne i duuuużo, a obsługa sprytna, uczynna i do końca uśmiechnięta! A i uważam, że mimo opinii, że jest tam drogo, bo tak słyszałam wcześniej, nie zgadza się z tym. Bardzo bardzo bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malunka
A którego lipca dokładnie miałaś tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwernianka
Jeżeli chodzi 4 pory roku w Alwernii ten nowy lokal, to ja mam inne odczucia. również tam ostatnio byłam na weselu, Ja i moja rodzina byliśmy zachwyceni:nie wspominam o wystroju bo naprawdę robi wrażenie, obsłga profesjonalna, kelnerzy mili dania były bardzo smaczne, oryginalne i porcje w zupełności wystarczające, chyba że ktoś naprawdę lubi się objadać, ale zmina płyta również była w porządku. Osobiście byłam zachwycona i gorąco polecam:) kolezanka moja płaciła 170 zł za os to chyba nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolator
nie dyskutuje sie o gustach każdemu podoba sie co innego i każdy ma w tej kwesti inne zdanie. dziewczyny wam się nigdy nie dogodzi, sala nie aka stoły nie te :) a wystrój fatalny jedzenie dobre złe :) :) dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotleciara rosołowa
ogólnie masz rację ale tu widać po prosu jak chytrość w udzielaniu kotleta może komuś zepsuć opinię już na starcie na tyle że laski odwołują rezerwacje podobnie jak z kłopotliwą panią manager z gościńca wiadomo takie fora to trzeba brać przez filtr ale coś prawdy jest na rzeczy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabatka
do JOJAOJOAJ Hej my mamy zespół Tornadoband w przyszłym roku na weselu, moja znajoma ich miała i są ok. wszystko z nimi ustalasz wczesniej nawet caly repertuar dlugosc przerw itp nie sa drodzy maja niezly sprzet jedziesz do nich na probe ..... wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd tak wiele
A jedzą dużo czy mało? Bo dla niejednej pani młodej z kafeterii to istotne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
Raczysz Żartować alwernianko że jedzenia w cztery pory roku było dużo tam po prostu nic nie było MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJAOJOAJ
do alabatka Rozumiem, że bawilas sie u tej kolezanki na waselu i Wam sie spodobali? Bo wiesz...posluchac ich na zywo na weselu, a na probie to jest róznica ;) Dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery pory
Nie wiecie przypadkiem gdzie można zasięgnąć jakichś konkretnych informacji o tej restauracji w Alwerni (cztery pory roku), bo szukałam w sieci i nie znalazłam na jej temat żadnych informacji. Jak wygląda u nich sprawa menu weselnego? Może ktoś ma jakieś bardziej szczegółowe informacje. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna kuropatwa
to na razie lokal widmo, agi go znaleźć ani się coś dowiedzieć, jedyne co wiem to że dają małe porcje i to dzięki kafeterii, innych informacji nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
przeczytałam na 6 stronie że sala nad Chechłem jest w tym roku wyremontowana. Czy był ktoś tam po remoncie na weselu, albo wie jak wyglądają tam pokoje? Łazienki są? Jaki koszt albo coś? Proszę o pomoc..mamy 100osób przewidziane w tym z 20 nocujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej.................
nad chechłem wyremontowane może jest ale pokoje to sobie daruj bo to są te domki syf totalny strach wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwernianka
to zależy auronie czy lepiej jedzenia mieć nawalone do maxsa czy zeby świeże przynieśli a to jest róznica, ja nie narzekam i nie jestem wymagająca. no tak stoły puste tylko dania ciepłe wychodziły ;) zalezy kto jakie menu sobie wybierze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Informacji w necie raczej nie znajdziecie, bo z tego, co właściciel robił to dopiero są w trakcie robienia strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery pory
No ale dziewczyny, to w takim razie w Czterech porach roku serwują mało jedzenia, czyli jak ktoś wcześniej napisał są puste stoły? Czy po prostu to jedzenie jest donoszone? Ciekawi mnie kwestia jedzenia, bo miejsce wydaje się być interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×