Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

celin - chodzi Ci o salę u Jacków? O tą - http://www.weselajacek.pl/sale.html ? Byłam tam na weselu w gościach raz, a potem mój brat tam robił. Wszystko było ok, jedzenie dobra, klima chodziła bez kłopotów. Teraz się podobno obsługa zmieniła, więc nie wiem, jak to wygląda. Z tego co wiem, to tam chyba nie ma możliwości noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
tak o tą, a mogłabyś mi jakies zdj.wysłać np z tego wesela...chodzi mi o zdjęcia sali czy stołów...acha i nie pamietasz jaki koszt płacił wtedy przypuszczalnie brat? On robił 1 dniowe? jak cos podaje maila: celinaraczka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celin - zdjęcia masz tu http://www.weselajacek.pl/galeria.html , ewentualnie mogę poszukać jeszcze jakiś jakbyś chciała. Robili 1dniowe, ale 2dniowe też można. Płacili chyba coś 150 za osobę, w tym już mieli chyba wszystko (łącznie z tortem i paczkami dla gości), nie wiem tylko, czy za media nie płacili jakoś dodatkowo i pokrowce. Oni mieli coś ok 90 osób i miejsca było aż nadto (może dlatego, że nie wszyscy też tańczyli), mieli stoły prostokątne, ale teraz mają też okrągłe. Nie wiem, jak teraz wyglądają ceny, najlepiej zadzwonić i zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o tą restauracje w alwernii, przy drodze na krk, taki niski, podłużny budynek to wiem, kto jest wlascicielem, ale nie wiem do czego wam to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
nic nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawuśka, miałaś wesele w Stelli moze opowiesz coś więcej? ja mam tam w przyszłym roku i sie stresuje;p ile osob miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Witam Poszukuję sali w okolicach Libiąża/Chrzanowa, która będzie maksymalnie oddalona o 25km. Mile widziane noclegi w pobliżu. Zależy mi na tym, aby była bez Cateringu, ponieważ planuję go załatwić we własnym zakresie. No i oczywiście aby tańczyło się tam gdzie będzie się jadło :) Proszę o POMOC Pozdrawiam! PS: Co do orkiestry TOP DANCE to zdecydowanie polecam! Byłam już na 3 weselach z ich udziałem i są rewelacyjni :) Też planuję ich mieć u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Byle nie Olszyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawuśka jak trzeba
Co do Stelli to nie mam się do czego przyczepić, no może rosół powinien być cieplejszy, ale to już od paru osób słyszałam, na razie chyba sobie z tym nie poradzili ;] Wszystko inne, w tym jedzenie - super. co do sali bez jedzenia, nie będziesz miała łatwo taką znaleźć, skazana jesteś na wiejskie remizy dyskusyjnej urody, może Babice Urząd Gminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawuśka mogłabyś napisać do mnie na maila? może twoje opinie mi pomogą w wyborze ciasta i tortu, bo nie wiem gdzie brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
No właśnie to mnie przeraża z tą "urodą", bo sala w Olszynach mnie odpycha.. byłam w Babicach na sylwestrze i mam też dziwne odczucia, ale będę musiała się jeszcze raz tam przejechać i oglądnąć na spokojnie wraz z zapleczem kuchennym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
A czy ktoś słyszał coś na temat sali OSP w Chełmku? Na ile jest osób? Bo u nas będzie 130 gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
A wiecie coś na temat Sali OSP w Podolszu i Domu Ludowego w Palczowicach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brątowąs
Olszyny cię odrzucają a szukasz po jakichś Podolszach, nie sądzę, żeby były lepsze, jak szukasz dobrej sali to omijaj OSP i tyle, a ty chciała zjeść ciastko i mieć ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Bez przesady ;] Są ładne sale OSP które są odremontowane. A w Olszynach pierwszy raz byłam 5 lat temu i od tamtej pory nie zrobili tam dosłownie NIC. A w Palczowicach Dom Ludowy został oddany do użytku w 2011 roku, także z pewnością będzie bardziej zadbany, jednakże nie wiem ile osób pomieści ta sala, bo gdy dzwoniłam to sami nie byli mi w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, dlatego też zadałam to pytanie z nadzieją, że ktoś tam był i ma jakieś bardziej rzetelne informacje. Nie wymagam jakichś cudów, bo jakby aż tak bardzo mi na pięknej sali zależało to szukałabym po restauracjach, a nie po salach bez cateringu. Po prostu chciałabym by była zadbana, a w Olszynach IMO nie jest. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Jeżeli chodzi o Zajazd Pod Dębami w Chrzanowie to byłam tam na weselu jako gość. Wesele do 100 osób to wystarczająca sala, jedzonko bardzo smaczne a obsługa bardzo miła i "obrotna". Dużym plusem na pewno tego Zajazdu jest klimatyzacja i miejscówka, można wyjść posiedzieć na ławeczkach. Także ja byłam bardzo zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąsaty
Przejeżdżałem w sobotę przez Alwernię, było weselę na tej nowej sali przy drodze głównej, ma ktoś jakieś informacje o tym? Opinie pewnie będzie za wcześnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Byłam w tym nowym budynku w Alwerni i jest on przepiękny, nie widziałam ładniejszego w okolicy! Jest to bardzo nowoczesne budownictwo, można się zakochać :) Na dzień dzisiejszy za jeden dzień 170zł a za dwa bodajże 250zł :) Na temat jedzenia nie mam zdania, bo salę mieli otworzyć w sierpiniu ;) Ale wiem też, że zanim była otwarta to było już tam wesele w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silesia, ale w alwerni chodzi ci o jakies osp czy o dworek? bo jesli o dworek to przeciez tam mają catering własny, a wynajecie samej sali jest drogie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesiaaa
Odpowiadałam na pytanie o nowym budynku w Alwerni (Dworku). Wiem, wiem.. niestety jest z cateringiem :P i póki co nie ma możliwości wynajęcia samej sali (i pewnie nigdy się to nie zmieni). Tak jak mówię, na dzień dzisiejszy z Cateringiem oczywiście - 170 zł za jeden dzień, a 250 zł za dwa dni i w cenie podobno jest nocleg dla państwa młodych w wypaśnej sypialni :) Jeżeli ktoś nie boi się ryzyka to można śmiało tam robić :) ja bym się bała, bo nie wiadomo, czy jedzenie będzie smaczne, a moim zdaniem za tą cenę jest go trochę mało, ale budynek jest piękny, nowoczesny i zrobił na mnie ogromne wrażenie :P Dla mnie troszkę zbyt wysoka cena :) Właściwie to w okolicach na weselu z cateringiem, który był w cenie sali - byłam tylko w Gościńcu na Rozdrożu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak: wszystkie sale w okolicy zjeździłam, wydzwoniłam.. miałam totalny mętlik w głowie. ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na salę w stelii chociaz drogo...ale to nasze wesele i chcemy by było slicznie:) plusy: blisko, noclegi w wyremontowanych pokojach z łazienką dla ok. 20os, dla nowożeńców gratis apartament. menu jest w sam raz. porcje z tego co słyszałam dają duże i naprawde smaczne. napoje w cenie. niestety swój tort, ciasta no i oczywiscie alkohole, ale to tak jest wszędzie, tylko w libiążu w Nacie było z ciastami i tortem, możesz tam zadzwonić, nie mają drogo, ok.160/os, ale nie wiem jak z salą bo się tam nie pofatygowałam. Oprócz tego pani menager jest bardzo miła, da się z nią dogadac w kazdej kwestii. jezeli chcesz cos tanszego, to przeciez w chrzanowie jest Nova- nowowyremontowana, podobno sala jest teraz piękna, i mają też nowego kucharza (dobrego!), poza tym na Chechle tez wyremontowali sale w tym roku i jest o wiele lepsza, tam wesele od os. 160zł, mają też dużo pokoi dla gości.. a tiffany w woli filip? tam jest coś ok 180 tez ale ładna sala i noclegi.. taka prawda, że gdy bierzesz sale juz z cateringiem to jest drożej, jedynie wynajecie jakiejs sali osp i wlasny catering jest tanszy.. o jakies 30zł za os. a byłąs moze pod arkadami w myslachowicach? dobre jedzenie tam jest i tanio.. aaa i jeszcze moge ci polecić restauracje ciżemka w Chełmku, sala nam sie bardzo podobała, opinie o jedzeniu słyszałam same pozytywne, tyle nie wiem na ile osob masz wesele? mysle ze tam wejdzie nie wiecej niz 100. bo to juz tłok. aa i mają tam tez hotel, który w tym roku jest remontowany, wiec na przyszły rok bedzie w super stanie:) jest jeszcze restauracja/kawiarnia katarzyna w Balinie, ale ja tam dzowniłam i 200zł/os, niby ładnie, taki styl elegancki, ale jednak wolę stelle;) mam nadzieje ze pomogłam, jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy to dam znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Loleks, kiedy macie wesele? My też wybraliśmy stelle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
29.06, zespół Aferia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to macie przed nami:D nie zapomnij potem wejść na forum i zdać mi relacje jak było;) może zwrócisz mi uwage na rzeczy którymi powinnam się zainteresować;p a o tym zespole nie słyszałam..drodzy są? bo my mamy z olkusza retro5 i bulimy 3,500 za jeden dzien .. jest ich 5 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po weselu
My mielismy ten aferia graja spoko chociaz nie zachwycili nas zbytnio wzielismy ich z polecenia znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
My bazowaliśmy na mp3 na ich stronie i spodobali nam się :) byliśmy ich też posłuchać na żywo (choć przez ścianę ;)) i spoko. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy. Biorą 3 tys, 5 os. Ktoś jeszcze ma jakąś opinię na ich temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Edit: biorą 3200 zł, coś mi się pokiełbasiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×