Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość stary gorol
Stary Dwór Poręba Żegoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no moze i racja z ta akustyka.. o sali w ohp wiem od znajomych mojej mamy.. podobno jest;p ale musze zadzwonic i zapytac.. ale chyba postawie na stelle bo mam tu najblizej i czesc gosci takze.. a maja tam tez pokoje noclegowe, wiec w sam raz.. poreba zegoty tez jest fajna ale jednak dalej a cena ta sama... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Stella pomieści więcej gości, niż Poręba. Stelli na żywo nie widziałam, ale ona ma jeszcze balkon, Porębę widziałam i moim zdaniem 120 to jest max. Co do akustyki - jak masz znajomego, który się na tym zna to go zabierz ze sobą i sprawdźcie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar 53
Myslałem ze ktos podzieli się swoja opinia na temat wesela Rezydencji Pod zegarem. No cóz trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1982
Ja bawiłam się na weselu w olkuszu zawada w dworku przy lesie - piękna duża sala, super obsługa i jedzenie i niedrogo jak na taki standard, tylko niestety nie mają już miejsc na 2013 rok i sama szukam sali podpowiedzcie coś!!!! - najlepiej w okolicach Jaworzna, Chrzanowa. Zespół zarezerwowałam już dwa lata temu bo byliśmy zachwyceni jak grają zespół-intro. Oprócz tego ze fajnie grają to wychodzą do gości do stolików i grają na żywo - zamieniają się instrumentami. Nie wiem jak u nich z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha1982 - jeśli chodzi o dworek, oni już na 2014 mają zajęte terminy, oglądałam sale, ale jakoś mnie nie powaliła - mało miejsca na orkiestrę, dużo filarów, goście siedzący po dwóch stronach sali, cena 180 zł bez ciast, tortu i dekoracji. Z tych okolic przychodzi mi do głowy Stella w Chrzanowie, Gościniec na Rozdrożu koło Libiąża, Dwór Poręba Żegoty, sala nad Chechłem (osobiście nie polecam, chyba że coś się zmieniło), Restauracja pod Zegarem, w Olkuszu są chyba jeszcze jakieś 2 restauracje, ale nie znam ich nazwy, ewentualnie Chochołowy Dwór, ale tam mają dość drogo. Interesujące, że zarezerwowałaś zespół nie mając sali, teraz możecie mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikkaTe.
Dlaczego ma mieć problem, nie rozumiem? Co do Zespołu Intro to grają super, byłam 2 razy z nimi, natomiast Pod Zegarem dziwne klimaty, szefowie kuchni, menadżerowie itp zmieniają się bardzo często, słyszałam różne opinie, a mało euforycznych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że możecie mieć kłopot ze znalezieniem sali, bo rozumiem, że termin ustaliliście i zarezerwowaliście już na tą datę zespół. Z reguły robi się na odwrót - termin - sala - zespół, a tego zespołu nie znam, więc się nie wypowiem :) Wymieniłam Ci te lokale, które przyszły mi do głowy, natomiast osobiście byłam w Dworku, jak już napisałam, w sali nad Chechłem (jako gość) oraz w Porębie (oglądałam sale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermanek
Jeśli chodzi o Dwór Poręba Żegoty to mają terminy na listopad , grudzień 2013 z tego co się orientowaliśmy, a i niektóre już na 2014 mają zajęte, jeśli chodzi o cenę to wydaje się dość promocyjna. A co powiedzie na zajad pod dębami w Chrzanowie - Kąty ? mają jeszcze wolne terminy na 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1982
Dzięki Wam za informację z tego co się orientowałam to sala pod dębami jest do kitu ale ją znam tylko z opini znajomych którzy bawili się tam na weselu - podobno jedzenie jest średnie. Chochołowy dwór fajna sala ale terminy mają pozajmowane - zrobimy chyba w dworku w Jaworznie ceny przystępne byliśmy tam z narzeczonym na kolacji sprawdziliśmy i jedzenie jest pyszne. Co do Twijego pytania o zespół to dlatego podpisaliśmy umowe najpierw z nimi bo dobry zespół to dla nas podstawa. Umowe podpisaliśmy z nimi w zeszłym roku bo baliśmy się że się nie załapiemy na termin. Naprawde polecam Wam -tylko jedźcie i słuchajcie ich na jakiś imprezach bo te mp3 na stronie co mają jest ładne ale na żywo super bawią gości i wychodzą z instrumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha - Chochołowy jest ładny to prawda, ale podobno jedzenie nie za dobre, chociaż teraz właściciel się zmienił, więc może coś się poprawiło. To jak Wam się tam podobało to rezerwujcie :) Ja mam już zespół upatrzony i też rezerwowałam szybko, ale po wybraniu terminu i sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermanek
Szukałem właśnie opinii na temat Zajadu pod Dębami ale za wiele nie ma tylko tyle co od znajomego co gra w zespole że fajnie tam jest i jedzenie też dobre.Wydaje mi się że tak jak planujemy na około 70 os. sala jest wystarczająca. Zastanawialiśmy się też nad Zajad Magda w Bobrku tylko tam nam się średnio podoba ale znowu cena promocyjna. Bo tak w okolicach ciężko już o jakąś fajną sale? A jeśli chodzi o Gościniec na Rozdrożu to zrezygnowaliśmy ze względu na Panią manager z którą próbowaliśmy się umówić i nigdy nie miała czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościniec
Witam! "HERMANEK" to chyba jakieś nieporozumienie z tym Gościńcem na Rozdrożu. Zawsze jestem otwarta na kontakty z gośćmi, rozumię, że organizacji przyjęcia weselnego wymaga przeanalizowania ofert i podjęcia trafnej decyzji ( a ta jest niezmiernie ważna, bo wesela Państwo nie powtórzą) Zapraszam więc do "Gościńca":kontakt 666 347 222 lub 660-677-331 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny the Dog
Graliśmy na weselu Pod Dębami, zapytajcie kierownika dlaczego przelewają napoje gazowane do dzbanków i dlaczego od 22 mamy grać ciszej. Jedzenie raczej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auron
Witam wszystkich jeśli cpodzi o te opinie o lokalach to sie zgadzam , lubię chodzic po weselach i byłam w wielu salach i remizach jako gośc oczywiście.. ale z opinią o Flamingo się nie zgadzam byłam tam w tym roku w maju ..było ekstra dekoracja ładna ,jedzenie też naprawdę pyszne ..(podobno zmienili obsługę w kuchni mnn.kucharza) kelnerki widziałam młode i atrakcyjne i był nawet kelner nie widziałam żadnej starej baby...nie wiem jak inni ale było naprawdę ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurabura
Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się nt. Domu Weselnego Stella w Chrzanowie? Ktoś był/miał tam wesele i może się wypowiedzieć? Jak z jedzeniem, obsługą i wspomnianą akustyką? pytanie rónież o salę przy Elektrowni Siersza. Byłam tam ostatnio 4 lata temu, czy od tego czasu coś się zmieniło? była odnawiana? Może ktoś wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJAOJOAJ
Witam, a kojarzy ktoś Tornado Band z Graboszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguśś
Stella jak najbardziej ok, bardzo ładna sala, dobra klima, obsługa i jedzenie, a że akustyka nie jakaś super to niektórym zespołom przeszkadza, innym dużo mniej, dla większości gości i tak bez różnicy. Sala na Elektrowni też ok, ale ponoć sprzedają to czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
hej:) ja mam termin na 10.08.2013 na sali w Stelli:) jest to najładniejsza sala w okolicy.. tylko troche droga bo 190 od osoby.. ale menu wydaje się bogate i włascicielka ok. mozna z nia dojsc do porozumienia w wielu kwestiach. maja tez bardzo ładne pokoje dla gosci... ok 20 miejsc i jeden dla nowożenców. zespół też już mamy retro5 z Olkusza.. 5 facetów.. duzo instrumentów.. może ktoś sie moze na ich temat wypowiedziec? teraz jestem na etapie szukania kamerzysty i fotografa.. gdyby ktoś mógł kogoś polecić to byłabym wdzieczna..;) chcemy wydać na to max 3tys. .. w nastepnej kolejnosci bedzie tort i ciasta.. tez nie wiem z jakiej cukierni.. to wszystko jest baaaardzo ciezkie.. zeby sie zdecyowac;p co do zajazdu pod debami.. to słyszałam od mojej mamy, która tam była parokrotnie, że nie jest tam zbyt ładnie jak na wesele, jedzenie przecietne. a cena za to jest kosmiczna .. gdy tam dzwoniłam z zapytaniem o termin to pani powiedziała ze nie chcą być drożsi od konkurencji i mają po 220/ os na ten rok;] wiec....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJAOJOAJ
Fotografa polecam, Tomasza Móla,ale teraz jest drogi. Ponoawiam pytanie czy kojarzy ktoś Tornado Band z Graboszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
witam, czy ma ktoś informacje na temat sali nad Chechłem? Czy jest opcja zrobienia tam wesela na 100 osób czy tylko 200. Obawiam się że te 100 to zginie na tej wielkiej sali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celin89 - o której sali mówisz? Bo tam chyba jest kilka. Ja tam byłam na sali dzielonej tzn. na jednej było miejsce do siedzenia, a druga była do tańczenia. Nie polecam - po pierwsze właśnie ze względu na to, że sale były dzielone, trzeba było przejść przez korytarz koło wejścia, aby potańczyć. Po drugie na sali, gdzie było podawane jedzenie nie ma żadnych głośników (jest całkiem ładna) i nie słychać co gra zespół/dj na sali obok - z tego względu przenoszono kolumnę z sali, którą postawiono przy drzwiach. Po trzecie, sala do tańczenia jest bardzo mała (tam chyba robią przyjęcia komunijne), ma śliską podłogę i nie jest za ładna. Na weselu na którym byłam nie wiem czy było ok 120 osób (może mniej) i na sali, gdzie siedzieliśmy było ok, na tej do tańczenia za mało miejsca, gdyby wszyscy się bawili, natomiast mało kto tańczył, więc było ok. Wiem też, że były jakieś problemy z obsługą, podobno pozabierali opłacone napoje (młodzi kupowali sami), bo na drugi dzień były chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
o której sali mówię? a jest ich kilka tam? :)Powiem tak...ja jestem z Libiąża, narzeczony z Olkusza. Szukamy czegoś fajnego na 100 osób tylko nie żaden Dworek. Nocleg również mile widziany bo większość przyjezdnych. Chciałam by był stół ze smalcem i duuuużo jedzenia. Ach noi oczywiście nie dzielona sala. A ta Poręba Żegoty? Co to jest wogóle? Tam tylko okrągłe stoły? i drogo tam? pokoje są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celin - Nad Chechłem mają to jakoś dziwnie zrobione. Nie wiem, jak ta sytuacja wygląda. My siedzieliśmy na tej sali, co tu na zdjęciu - http://www.trzebiniachechlo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=55 , a zabawa była na innej (niestety, coś im się ze stroną dzieje, więc nie pokażę). Poręba Żegoty to dworek, poczytaj wcześniej w postach i zobacz do nich na stronę, wszystko tam jest. Z tych okolic to co przychodzi mi do głowy to Gościniec na Rozdrożu (ale nie wiem, czy mają noclegi), Stella w Chrzanowie (nocleg dla 30 os), w Olkuszu są chyba jakieś dwie restauracje, ale nie orientuje się za bardzo i sala weselna - http://www.weseleolkusz.pl/galeria.html , nie wiem, jak z noclegami. Z wiejskich klimatów to OSP w Ostrężnicy, mają noclegi, ale nie wiem na ile osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
ta sala w Olkuszu wydaje się przyjemna, napisałam maila do gościa z zapytaniem o nocleg, a nie wiesz jak z jedzeniem tam? Dobre? Byłaś , czy słyszałać co kolwiek o tym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celin89 - Nie byłam, przejeżdżałam tylko, więc nie pomogę. Może znajdziesz jakieś opinie w necie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna dziewczyna
Celin89- Byłam ostatnio na weselu w Starym Dworze w Porębie Żegoty. Wystrój piękny(mogą być stoły okrągłe lub zwykłe, prostokątne-te drugie przy większej liczbie gości). Możliwość noclegu jest, super jedzenie(wiejski stół-boski!), obsługa świetna...Jest tylko jedno ale...KLIMATYZACJA. Wesele podczas upałów jest w tym lokalu koszmarem. Na prośbę o obniżenie temperatury dowiedzieliśmy się, że się nie da więcej (na sali było ze 30 stopni)...Jak twierdził kierownik dopóki nie weszli goście było 19 stopni...Zaraz potem temperatura wzrosła do 28 kresek. Na stołach rozjechała się galaretka a goście uciekali na pole...Tam zaś czekały na nich...chmary krwiożerczych komarów (tuż obok jest staw). To jedyny, wielki minus tego lokalu i -osobiście- chciałabym mieć tam przyjęcie weselne...ale nie latem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
bezimienna dziewczyna- dziękuje za cenne inf. a nie znasz w okolicy czegoś godnego polecenia. W Balinie jest też cos podobno... ja juz głupieje...niby tyle tego a nie wiem co wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawuśka jak trzeba
W takim razie tylko Stella, piękna sala, wydajna klima, dobre jedzenie i obsługa, a co najważniejsze ugodowa pani manager ;) My tam mięliśmy i wszystko ok, nie zmieniłabym lokalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
a co powiecie na temat Nowojowej Góry? miał tam ktos wesele. Jak tam z noclegiem? Jakies zdjęcia albo coś ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×