Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutnaaaaaaaa

nie mam nikogo, jestem sama

Polecane posty

Gość Smutnaaaaaaaa

Od miesięcy coś mnie dręczy, nie mogę spać, krzątam się bez celu. Studiuję, pieniądze nie są dla mnie kłopotem więc czego mogę chcieć. Teraz się przekonałam że jestem sama, nie mam przyjaciół, nie mam do kogo się odezwać. Bezsensuu... nawet nie wiem dlaczego to piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak Ci bratniej duszy! Kiedy pogadałaś i pośmiałaś się z kimś, ale tak od serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepowa_lilia
a znasz powód Twojej samotności? Może odpychasz czymś ludzi, może jesteś złośliwa, wiecznie narzekającą marudą? Nie wiem jak jest u Ciebie ale to często powód samotności, ludzie lgną do tych uśmiechniętych, pomocnych i naturalnych :) zastanów się nad sobą, bo może Twój charakter jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaaaaaaa
nigdy, zawszę udawałam kogoś kim nie jestem.. Nie potrafię utrzymać przy sobie przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie udawałaś kogoś kim nie jesteś , to dlatego nie masz przyjaciół , ludzie na ogół potrzebują adoratorów , do tego samego zdania , a nie rzeczywistych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepowa_lilia
nie zgodzę się z Tobą dr ja jestem naturalna i nikomu w d... nie wchodzę, mimo to mam spore grono znajomych. Nie polecam nikomu udawania kogoś kim się nie jest, prędzej czy później to i tak wypłynie a do stracenia ma się ludzi z ktorymi przez lata się zżyło i których się polubiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup 100
do stepowej - oj, znam takie jak ty. przyjaznily sie ale tylko po to by obrobic komus dupe albo pozyczyc pieniadze. nie chwal sie swoimi zaslugami dla innych, niechaj inni zobacza je w tobie. to tyle. do autorki - nie martw sie. studiujesz, wiec wczesniej czy pozniej bedziesz miala przyjaciol. sprobuj nie udawac kogos, kim nie jestes. badz soba, nawet jesli masz jakies wady. nie ma osob bez wad widocznych lub tych ukrytych.pozbadz sie pesymizmu. jestes mloda, przed Toba jeszcze wiele lat zycia wiec sprobuj je urozmaicic. nie moge uwierzyc, ze nie rozmawiasz z nikim z roku. umow sie na zwykle ploty, idz z kims na kawe, pozbadz sie niesmialosci bo wydaje mi sie, ze jestes osoba niesmiala, stad brak pewnosci i ucieczka przed poznaniem kogos nowego. zycze Ci powodzenia, ja taka tez bylam kiedys, szara myszka. a teraz wszystko sie zmienilo. usmiechnij sie do siebie i postanow, ze zmienisz cos w sobie na lepsze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepowa_lilia
czytaj ze zrozumieniem, tyle mam do dodania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×