Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiciulka82

Zapraszam na kolorowe drineczki

Polecane posty

No, doskonały wybór, co polać tym razem? A papierosek może do tego? Mam She pod barem zakitrane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, daję sobie rozgrzeszenie za te fajeczki, miałam juz popalać ale co tam ;-) Raz się żyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja palenie we wrześniu rzuciłam a ty tak kusisz ;)) no nic ja poproszę jeszcze raz to samo - wściekły pies ino mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj no to siup w ten ... Zdrówko...Ojj juz mi się literki mylą ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha, dobre masz sny ;-) A ja nigdy nałogowo nie paliłam, tylko sobie popalałam czasami, tak po kryjomu przed moim M. :-) Ale JUŻ od tygodnia zero fajeczki, nawet najsłabszej, nawet 1 :-) Ale TUTAJ można wszystko :-) Weź se zapal na cafe to Ci te koszmary miną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neapolitana Co polać, bo masz 1 kolejkę w plecy ;-) Aha, w toalecie była makijażyk poprawić, chyba też zauważyła tego przystojnego bruneta przy szafie grającej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież częstuję non stop ;-) Bierz bez krępacji Ale są tylko She w srebrnym opakowaniu, te słabiutkie, ale jaki wyrafinowany smaczek, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy Hours było, dziś dla Was moje Miłe wszytsko gratis było :-) Dziękuję za fajne towarzystwo i trzymcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×