Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetkaa

******* jaką niespodziankę mu zrobiĆ?? ****

Polecane posty

Ostatnio trochę pokłociłam się z anrzeczonym, strasznie mi głupio i chciałabym mu zrobiĆ za to jakąs niespodzianke. Przyjeżdza dziś po mnie, jade po niego autem, chciałabym coś kupic i da mu w autku na przeprosiny. macie jakies pomysły?? TYLKO BEZ GLUPICH KOMENTARZY PROSZE

Gość fan pań o włosach Blond
wiesz te głupie rady nie są takie głupie bo facetowi nie zależy na słonikach serduszkach czy innych słoneczkach .

Poważnie facet to takie śmieszne które nie lubi prezentów ,wystarczy mu dać coś dobrego do jedzenia i czasem się z nim przespać i już jest zadowolony.

pewnie ,że możesz zapytać ,tylko skąd mamy wiedzieć co lubi twój fagas i co mu się spodoba? może jest kolekcjonerem papierków po cukierkach albo lubi sztuki walki a te osoby chyba wolałyby coś innego :o

Wyszedł po mnie do pracy i przyniósł ogromniastą czekoladę zawiązaną w wielką czerwoną kokardę i pwoiedział: "kochanie, po ciężkim dniu pracy należy Ci się trochę słodkości" .. nie wiem skąd wziął tą czekoladę, nie widziałam takich w naszych sklepach, była większa niz kartka A4

Zażartuj że jesteś w ciąży i obserwuj jego reakcje :classic_cool: Tu kiedyś jeden siurek dobrze powiedział , faceci mają to w dupie i nie znoszą "niespodzianek" prezencików bo muszą to wszystko trzymać i udawać że bardzo im się to przydaje :O No chyba że kupisz mu komplet kluczy , zestaw wierteł HSS taki prawdziwy z głowicą z węglików spiekanych czy choć ze stali naprawdę utwardzanej :)

Akurat mam okres :) To mój Kochany jest inny, lubi niespodzianki, a jak mu sie nie podoba, to nie udaje, po prostu mówi, że mogłam kupiĆ cos innego :) I taka szczerośĆ mi się podoba, a nie udawanie, że mu się to do czegoś przyda...

Ja lubię czekoladę powiem więcej kocham ją , ale i tak wolałbym żeby dziewczyna specjalnie dla mnie założyła sukienkę która mi się podoba czy obcisły sweterek czy nawet dała się potrzymać za pośladki ;) .

ale tego intrudera to ze stali nierdzewnej ! :classic_cool: fajne podszywe he he he

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować