Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość niezbyt zadowolona
ja po 20 tabletkach tylko 3 kg mniej nie jestem głodna ale może jednak za dużo jem i to chudłam na początku teraz waga stoi jem dwa posiłki około 12 i około 18 posiłki niewielkie jem o wiele mniej niz przed zelixą a efekty marne. Czy to sie jeszcze ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Moj dzownil do mnie i mówie ,ze w tv jest o indeksie glikemicznym.....oj szkoda ze ja tu musze siedziec, chetnie bym ogladneła...ale poszukalam w internecie i sobie wydrukowałam wszystko o MM. Ja wierze w ten idneks. tylko trzeba to dobrze przestudiować zeby dobrze realizować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Paczulek--> dzięki! A ja kawkę pijam sobie rozpuszczalną z mlekiem :) najczęściej tylko rano. Chyba, że jacyś goście się zjawią to czasem i jeszcze jedną łykną popołudniu. Ale nie widzę różnicy w samopoczuciu z kawką czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt zadowolona - ja też jestem niezbyt zadowolona, ale z tego, że to tak odbierasz. Nasz na minusie 1 kg tygodniowo- TO MAŁO? i niezadowolona jestem z tego Twojego jedzenia- noooo cóż, to Twój organizm. I jeszcze jestem niezadowolona-bo nie wiem jaki jest Twój wiek i wzrost i waga- bo to też może wiele wyjaśnić-jeśli chodzi o te twoje 3kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
trzy dni z zelixą i kilo mniej ale wczesniej ćwiczyłam i też schudłam 2 kg. to już razem 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noto widzisz biuralistka ja np jestem bardzo zadowolona :) 35tabletek i 10kg praktycznie mniej :) no 9,8kg hehe zaokrągliłam sobie , ja jem 5razy dziennie :) i mi jakos leci no ale wiadomo jak ktos wazyl 88 to szybciej niz osoby co waza 60 i chca 10kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh....tez bym chciala powedziec po 38 tabletkach ,ze mam 10 kg mniej :( oby tak bylo) ... ciesze się ze juz mnie przynajmniej brzuch nie boli tak niemiłosiernie jak na począyku po zelixie.... teraz prawie wogole nie odczuwam...tyko wieczorem jeszcze jak mam ochote cos zjesc to mnie z jednej strony boli a zdurgije burczy w brzuchu....i jest to nieprzyjemne.....ale do zniesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja widzę że jeśli myślę że już tu nikogo w nocy nie będzie i wyłączam kompa to rano się okazuje że jeszcze mały ruch był🌼 Buziale dla wszystkich na fajny dzionek-właśnie usłyszałam w tv że będzie cieplej i cieplej i coraz cieplej(deszczyk trochę popada-ale to mały szczegół) za jakiś tydzień ok.20 stopni-aż się lepiej robi-u mnie Śląsk-właśnie pojawiło się słoneczko,więc ja już się bawię z obiadkiem żeby potem wybyć na świeże powietrze ruchu nieco zażyć[wyginam ciało śmiało-jak narazie parędziesiąt brzuszków]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
Szczecin też słoneczny jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem jak niektóre chciałby chudnąć... może 10kg co tabletkę? :( Przecież każdy lekarz powie, że im wolniej się chudnie tym lepiej dla organizmu! A 1 kg tygodniowo to super wynik. Ciekaw jestem co ze skórą po zrzuceniu 20kg w miesiąc.... Zbiera się na środku brzucha i związuje wstążeczką? Bo nie uwierzę, ze sama z siebie się wstępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tabletek to 38 dni, wiec wiecej niz miesiąć :) to wychodzi 2,5 kg na tydzień - to jest duzo, nie da sie ukryć.ale nie jest to tez makabra. jesli przy tak szybkim spadku wagi dodatkowo sie CWICZY - nie ma obaw o skóre. jelsi jednak sie nie cwiczy no to niestety efekt na naszej skórze będzie fatalny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra- zrobiłam tą tabelkę-wreszcie! Wpisujemy datę rozpoczęcia odchudzania. Istotne są pomiary nie zgodnie z datą, że np: wszyscy ważymy się w poniedziałek 30.03.2009, ale każdy dla swojej daty wpisuje odpowiednio co tydzień swój pomiar. Muszę Wam narzucić wpisy: czyli po wadze wyjściowej np. 85kg następują kolejne tygodnie, w każdym tygodniu proszę wpisywać np. 82kg....Czyli faktyczną wagę na dany tydzień czy miesiąc. Jeżeli ktoś nie chce mieć przypisanych tabelkowych danych to: 1. Wywalam z tabelki 2. Można na pomarańczowo(chodzi o nick) wpisać: jakiś inny nick/wiek/data rozpoczęcia/wzrost/waga/waga/waga/waga(....) Zaraz Wam pokaże jak to ma wyglądać, w kolejnym poście. Bardzo proszę o uzupełnienie: ale nie kopiujcie całej tabelki, a tylko dane dotyczące konkretnego forumowicza. Tą tabelkę mam w exelu i można ją przestawić na wzrost- jako priorytet a nie zgodnie z alfabetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja po swoim przykladzie powiem tak nie wierze ze im wolniej sie chudnie tym pozniej wolniej sie przybiera , w ciagu 3miesiecy schudlam sama z siebie 8kg nie jedzac kolacji duzo chodzac i co trzymalam je 2nastepne bo sie ograniczalam do niejedzenia kolacji tylko zaczelam jesc kolacje 8kg wlecialo mi w 2tygodnie , jesli sie nie zmieni nawykow to dupa przytyje sie bardzo szybko teraz walcze ze zmiana nawykow a nie z kg w zasadzie bo ja jem za duzo znaczy jadlam 35dni temu potrafilam zjesc duzy kebab popic cola i dopiero czuc sie najedzona a teraz zjadam kanapke wypijam sok i czuje sie syta wiec u mnie ten spadek bo ja poprostu jem male ilosci a nie w jeden dzienparowki na sniadanie na obiad zupa poxniej kebab i na kolacje spaghetti, teraz tez to wszystko jem ale np 1/4 porcji spagheti , kebabba oczywiscie nie ruszam jak narazie haha noi nie woreczek ryzu na obiad a jedna czwarta, wiec u mnie walka z iloscia i jakoscia. Hmmm wiecie co niewiem ile ja bym chciala wazyc , chyba chciala bym po prostu dobrze wygladac np wchodzic w ubrania 40 i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Paczulek--> ja nie mówiłam, że przy wolnym chudnięciu wolniej się tyje :) Mi chodziło o to, że jak wolniej się chudnie to skóra jest w stanie nadążyć. A jak się chudnie raptownie to zostaje worek z którym coś potem trzeba zrobić. Moja ciotka tak miała. Niby schudła dużo- ale skóra że się wyrażę sflaczała i normalnie ją w majtkach upychała... Pewnie jak się regularnie i dużo ćwiczy przy odchudzaniu to nie ma większego problemu... Ale to chyba całe dnie trzeba by było nic innego tylko ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 123456
nick-taki chcę : biurwa/42/19.03.2009/175/76/75/72 czy to jest jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie wszystkie żelowiczki:):):) U mnie 16 tableteczka i niestety tylko 3,6 kg spadku wagi,i na dodatek od kilku dni borykam się z grypą ale żeli nie odstawiłam. Widzę że Goplanka i madziunia88 rózni nas 1 tabletka a wynik macie lepszy❤️ gratuluję;) biuralistka 40 zastanawiałam sie nad profilkiem na NK i powiem że mam troszkę mieszane uczucia ,chyba bym niechciała by wszyscy wiedzieli że biorę żelixa.Choć jak założysz profilek poproszę o namiary popatrzę może sie dołączę? Pozdrawiam wszystkie panie i panów życząc dużżżżżżżżżychhhhhhhhh ubytków wagi🌼🌼❤️ A teraz zmykam bo ledwo widze na ślepka 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i chłopaczki :) ❤️🌼😘🌼 Widzę, że parę moich wpisów zostało usuniętych. Chyba jakąś cenzurę wprowadzono, tylko że nic złego nie pisałam :( Paczulek widzę, że pijamy taką samą kawusię :) Dobrze wytrzepane mleko, to najważniejszy składnik tej kawusi :) Gratuluję ładnego spadku wagi :) Co do zaokrąglenia, to nie ma co się dziwić :P W końcu z tej kawy będzie jakieś 200g :P 🌼 Winiolka suuuuuuuuuper. Oby dobrze spadało nadal :) Trzymam kciuki :) I trzymaj tego powera jak najdłużej :) Może co niektórym też się udzieli :) ashtraygirl mówisz, że wieczorem masz większe ciągoty, może za szybko bierzesz tabletkę? Ja swoją biorę koło 12 (zawsze przed coś przegryzę) i wieczorem nie mam już takich problemów. Na początku owszem zdarzało się ssanie w brzuchu, ale to był pierwszy tydzień. kajair ja nie wiem, kloteczke pogoniłam ustawiłam jej nawigację. Już nawet sobie poszła, ale co tam zawróciła. Hmmm może nie ten adres wpisałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia2106/23/156/76/74 co do nk.. to mysle ze moze lepsza klasa niz profil.. ja ma cos podobnego nt slub 2008:)) rok 2008 dawno sie skonczyl, wszystkie piszace wyszly za maz a my dalej piszemy:)) wprawdzie tamaty sie zmieniły i nie ma jaka sukienka, jaki bukiet, tylko jakie ubranko dla dzidzi jak tesciowie itp;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....1............2...........3............4...........5.........6..........7..........8..........9..........10......11.......12. --------------Wiek...Dnia........cm.......kg.......Kg.......kg........kg.......kg........ Agixa ....... Ada3115.....24...18.03.2009..165...80...??... Agalipa, ..164... 3...?? Amanda_mn.??..19.03.2009..170...86...??... Ambra 1986 ??..12.03.2009..???...?? angelika1590 Ashtraygir.....21..20.03.2009..170...91...?? Ata26 ??.. 15.03.2009..165...73...?? Bambooshek??.. 24.03.2009..160...73...67,2 Benita*** ??.. ?? /164/?? Catca Caterpillar ??..11.03.2009.. 172...74,1 emipog83 eva27 ..26.03.2009 Facet 35 lat ..26.02.2009 Fiorella_27 ..16.03.2009 Gosik39 ..11.03.2009.. 156... 93 Hera1 ..28.02.2009.. 160... 86,7 Ikrolik .. .. 170... 68 Iwcia73 .. 157...73 Iwona111- ..24.03.2009...168...70 Iza26, ..26.03.09(?)....169...91 Joasia2106 . ..14.03.2009...156...76 Joasia27. ..17.03.2009...165...70 Julia Ag. ..01.03.2009.. Kajar .. 1.02..BZ.........156...91 Kasiek30 ..15.03.2009.. kisserka ..24.03.2009.. ....... 70 Lenka203..34..10.03.2009......165...85 Livi1982.27l(?).....................164...68 Lucia12..38......06.03.2009....164...95 Maciek1234....08.03.2009....167...88 Madziunia88 Majko 77..32..25.03.2009....170...118 Mama1971.35.18.03.2009....170....98 Men 21.......16.03.2009 Monikap......07.03.2009..........175...85 MONIUSIA16.02.2009.............155...80 Nadiia.31....02.01.2009...........170...90 naturalna27..........................157...63 Niecha Nikita30 Nowa ala..31.17.03.2009.......171...74 nutella..pr.ze..26.02.09........173...93,5 Olus23.....23.03.2009............160...68 Paczulek............................173...79 Renatka3355.....16.02.2009....165...76BZ Ruda102...43.....10.03.2009....166...78,9 Sylwia1203..25....19.03.09.....162...75 Zielonooka..27....01.03.09.....170...79 Legenda: 1. Nick 2. Wiek 3. Data rozpoczęcia odchudzania 4. Wzrost 5. Waga 6. 1 tydzień 7. 2 tydzień 8. 3 tydzień 9. 4 tydzień 10. 2 miesiąc 11. 3 miesiąc 12. 4 miesiąc BZ- bez zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka- nie chodzilo mi akurat o Ciebie :) tak ogolnie mowie chcialam sie odniesc do tego bo wszyscy tak zawsze mowia, a ja na sobie sie przekonałam ze jesli o mnie chodzi to nie ma znaczenia czy szybko czy wolno a dzieki mojej mamie mam skore taka ze mi nie wisi :) ja nawet celulitu nie mam zadna babka u mnie w rodzinie nie ma poprostu taka jestem genetycznie Wszyscy mowia 1kg tygodniowo ale prawda jest taka ze jesli ktos wazy duzo i naprawde bierze sie za siebie to 4kg w pierwszym tygodniu nikogo nie dziwia, tak przynajmniej mowil moj trener na silowni, pozniej jak juz organizm sie przyzwyczaja to wiadomo spada sie powoli. Ja podejrzewam u siebie ze moje 8kg szybko spadlo bo i szybko wpadlo :) teraz tez juz ide pomalu tak z 200gr 100gr na dzien :) Ja niestety jestem maniakiem i waze sie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fajnie już ciepło było, aż miło było wyjść na dwór. A teraz masz, ciemno jak nie wiem i do tego leje. Wygląda jak oberwanie chmury :( biuralistka40 - nie smuć się :) 😍 po koktajlówce polecimy jak mało kto :P (no w końcu dostanę morszczyn, nigdzie u mnie tego nie mogłam znaleźć) :) Tak więc ja już mogę zaczynać. Dajcie znać tylko znać kiedy zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobry humorek :) Pijany mężczyzna sika na mur domu. W tym momencie wychodzi z klatki starsza pani i patrząc z obrzydzeniem mówi: - Ależ bydle. A mężczyzna na to: - Pani się nie boi, ja go mocno trzymam ==================================================== Spotyka się dwóch kumpli. Jeden ma limo pod okiem. Kolega więc pyta go: - Co Ci się stało? - No wiesz stary, żona nachyliła się do lodówki i wiesz, tak kusząco to wyglądało, te pośladki i wogóle, że nie mogłem się opanować i wziąłem ją od tylca. - To jak, nie lubi od tyłu, czy co? - Lubi, ale nie w Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, mnie tu zaraz trafi-dziolszki kochane. Exel- po przeklejeniu- wszystko rozjechane-kuuuurde Word- tak samo No to pół godziny poprawiałam na tym DURNYM okienku i TYŻ rzjechane :-( ale tak jak wpisałyście jest ok jakoś damy radę- chyba, że ktoś ma jakiś pomysł A wiecie jak w exelu pięknie tabeleczka wychodzi??? Agixa- hihihi- nic nie sprzątałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczulek-24-20,02,2009-173/88-dzis78,2- ja jestem blondi i nie rozumiem tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->biuralistka40--> to wrzuć i mnie do tabeleczki- niech pięknie wyglądam ;) Winiolka/32/13.02.2009/170/95/94/93/91/90/90/89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×