Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

renatka3355---- g r a t u l u j e silnej woli. tak trzymac moze i mnie zmobilizuje do wiekszych cwiczen bo jak do tej pory podstawowy ruch w moim zyciu to sex i 18km na rowerku oraz sieganie w sytacjach kryzysowych po ciacho :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczulek Mnie też się podobał,ogólnie to jak tylko czas mi na to pozwala oglądam(prawie codzień),zawsze coś ciekawego znajdę dla siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 Sex narazie w sferze marzeń-mojego pana oddelegowali na nocną zmianę,niewiadomo jak długo jeszcze,coś ok.2-3 tygodie:-(a w dzień to dzieciaczki się kręcą i zostaje tych niespalonych kalorii troszkę;-) Kiedyś się nadrobi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a co z badaniami?? Napisz mi proszę swój dzienny jadłospis, z rozpiską godzinową, czyli co o której włączając w to płyny. Może to jakaś choroba blokuje Twój metabolizm, miałaś badania w kierunku tarczycy??? A inne badania endokrynologiczne? Na co chorowałaś, chorujesz? W ogóle czy miałaś robione jakieś badania? To jest bardzo powazna sprawa, jesteś jeszcze młodziutka, byłoby tragedią doprowadzić się do jakiejś ciężkiej niewydolności serca, albo nerek....Z nadwagą można żyć, w przeciwieństwie do zycia na dializie, a przedwawkowanie sybutraminy może prowadzić do ostrego śródmiąższowego zapalenia nerk i ich niewydolności. I nie piszę tego, żeby Cię wystraszyć, ale zmusić do zastanowienia się!!!! Weź jutro i w niedzielę jedną tabletkę a w poniedziałek zarejestruj się do dietetyka i endokrynologa, może problem tkwi gdzies głębiej, w zaburzonej równowadze hormonalnej. Obiecaj, ze posłuchasz starszej koleżanki, która Ci bardzo dobrze życzy. Agixa sprawdź pocztę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja biorę zelixe 15 od 25.03.09 mam 158 cm i moja waga startowa to 64,8 kg . Dziś rano się ważyłam mam 62,4 kg :P tyle ,że przy tym stosuję dietę kopenhaską zostało mi jeszcze 11 dni diety :) i zobaczymy jakie efekty :) jutro rano też się zważę i napisze wam jaki wynik . Powodzenia dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) poraz drugi,a ja jak klikam na ten link Agixy to mi się wyswietla ,ze nie ma pliku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati987-lekarz????tyle tu jestem ale jeszczed nie słyszałam ,zeby lekarz zalecił coś takiego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powodu dbania o dobra przemiane materii moja i mojego meza ide go obudzic... :-) do zobaczenia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE !!ile wpisów! zajrzałam tu około 11 i myślałam że wieczorem nie będzie tak wiele bo dziś zaczyna się weekend🌼 ja posprzątałam cały domek i mam spokój juro :) ----->kasiek30 👄 cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze! ----->ruda102 ja też kupowałam ten cholerny test i całe szczęście wynik był negatywny!! ----->biuralistka40 jak zobaczyłam tabelkę wg wzrostu to ja byłam na pierwszym miejscu(normalnie kurdupel jestem) chciała bym się dopisać do tej tabelki ale sama oceń jak to zrobić bo j miałam 2 razy przerwę!!! moniusia35/35/16.02.09/155cm./80kg. po tygodniu 78 potem 7dni przerwy i znowu ,po miesiącu waga pokazała 72kg. i od 18-24 marca bez zeli a teraz normalnie ale waga stoi! dziękuję z góry za wpisanie mnie w tabelkę👄 Ty dobrze to zrobisz żeby miało \"ręce i nogi\" ! mam pytanie czy jest tu ktoś z wielkopolski? będę uciekaćdo wyrka :) na pewno zajrzę tu jutro około południa! 🌼🌼 🌼 Dobranoc!🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia73 przyznaję Ci rację,moje starsze dziewczątka do spacerków namawiać nie trzeba ,gdyby ich nie przywołać smskiem do domciu to hasałyby dzień cały po dworze,a mojej malutkiej spacerki się napewno przydadzą,zresztą nie ma wyjścia od dłuższego czasu bo ktoś(nie można tu kląć)ukradl jej powóz(spaceróweczkę) a ja doszłam do wniosku,że już nie ma sensu kupować nowej bo juniorka ma ponad 2,5 roku niech wymiata na nóżkach. Kurcze ale mnie do wożenia zakupów też się przydawała:-( Dajemy radę,mała wczoraj wieczorkiem jeszcze wspomniała-mamuś miałam kiedyś wózeczek a teraz mam nóżki-nie sprostowałam jej dziecięcgo myślenia;-) Czuję też mięśnie gdzieś w okolicy łopatek,właśnie doszłam do wniosku że masaż by mi się przydał;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam fajny artykuł nt leków stosowanych w odchudzaniu http://www.unipharm.pl/artykuly/Odchudzanie/EL_leczenie_otylosci.pdf przeczytajcie bo warto. -----> pati987 mam nadzieję, że posłuchasz się rudej102. Zrób sobie najpierw porządne badania zanim zaczniesz brać taka dawkę. Gdzie bym nie czytała, to wszędzie jest napisane, że nie wskazane jest brać więcej niż 15mg/d. Przeczytaj ten powyższy artykuł. Może nie jest wskazane brać Ci sibutraminę. Lekarz rodzinny przepisał Ci taką dawkę????? Może lepiej idź do jakiegoś specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati sorry, ze sie tak uczepiłam Ciebie, ale naprawde się przeraziłam nieodpowiedzialności Twojego lekarza rodzinnego. W ulotce jest napisane "Leczenie należy przerwać u pacjentów, u których nie stwierdza się odpowiedniej odpowiedzi na zelixę 15, czyli po 4rech tygodniach nie nastapił spadek wagi o conajmniej 2 kg. U pacjentów, którzy nie reaguja na leczenie jest wieksze prawdopodobieństwo wystapienia objawów niepożądanych. Błagam idź do specjalisty od leczenia otyłości i nadwagi!!!! renatka gratuluję Ci tej siatkówki!!! Po obejrzeniu bardzo poglądowego zdjęcia wstawionego tu przez Agixę wyjęłam swój step z pod łóżka, wytarłam z kurzu i cwiczyłam na nim przez godzinę...i co ha okazuje się, że mam mięśnie, o których istnieniu właściwie zapomniałam - przywodziciele ud!!!! och jak bolą, a mój masażysta pojechał w delegację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PATI----- mam 22 lat 172cm i 90 kg.Tabletki mam od lekarza rodzinnego.Wcześniej brałam przez miesiąc i spadło mi 0,5 kg, ograniczyłam jedzenie nie jadan słodyczy,nie pije gazowanego ,chodze na ćwiczenia niewiem co jeszcze moge zrobić żeby pozbyć się tych kg, zawsze miałam problem z wagą a teraz po ciąży to już całkiem! PRZECZYTAJ DOKŁADNIE TEN TOPIK I WSZYSTKO BĘDZIESZ WIEDZIAŁA:)ALBO PRAWIE WSZYSTKO-POZDRAWIAM,NIE JEDZ TYCH DWÓCH TABLETEK!!!!ZASZKODZISZ SOBIE,CHYBA ,ZE MIESZKASZ Z LEKARZEM,KTORY SZYBKO BEDZIE POTRAFIŁ CI POMÓC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 102 ❤️ mojego masażysty też niestety nie ma,przyjdzie mi sie samej pomęczyć:-( to świetnie odkrywać mięśnie o których się prawie zapomniało;-) a że bolą...to znaczy że w końcu porządnie rozruszane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, ze ten lekarz wszczepi jej nowe serducho albo nowe nerki, w co bardzo wątpię!!!!! Pati, czekam na rozpiskę Twojej diety i szczegóły dotyczące stanu zdrowia, wszystkich badań i ewentualnych problemów rodzinnych, oczywiście medycznych: hormonalnych i otyłości. Mając całościowy obraz Twojej osoby łatwiej będzie Ci pomóc!!!! A naprawdę chcemy pomóc. Żebyś mogła być piękna i wiotka musisz być zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam szans na płaski brzuszek :( 1)zawsze miałam brzuszek 2)moja mama ma,ciocia ma,wujek ma... 3)za długo zbierałam moje kilogramiki :( jakies 14 lat :( 4)jestem po 2 cesarkach..... heh... Agixa czemu nie otwiera mi sie ten Twoj link????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ fajny ten artykuł,a ja się fuczyłam (czyt.wściekałm)na moją lekarke że mi najpierw 10 przepisała a potem 15,a inni biorą od razu 15,ale widać u mnie tak musiało być i ten artykuł to potwierdził👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam spać,wygrzać i wyłożyć moje obolałe ciało w łóżeczku.Wymasowałam się trochę wsmarowując balsam,ale co masażysta to jednak masażysta;-) Dobranoc kobietki❤️ Facetów jakoś nie widzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach renatko, znikają zawsze wtedy kiedy są najbardziej potrzebni, FACECI.....może gorąca kapiel z jakimś olejkiem, moja się już robi.. Aga sprawdziłaś pocztę???? Dobra kochane spadam w bąbelki. Życzę Wam kolorowych snów, jesli Wasze szanse na aktywne, nocne spalania kalorii sa bliskie zeru, to wyspijcie się, siły przydadzą się hi hi hi ...............na jutro. Pati, mam nadzieję że nie zniknęłaś z forum dlatego że się obraziłaś. Nie miałam absolutnie niczego złego na mysli, wszak wszystkie jedziemy na tym samym wózku. A po tu jesteśmy, żeby pomagać sobie wzajemnie! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biurwa/42/19.03.2009/175/76BZ/75/74 joasia2106/23/156/76/74- a data to się zjadła ;-( ashtraygirl/21/20.03.2009/171/91 Gosik39/40/12.03.09/93/90,4/ ewka28/28/26.03.2009/165/70 iwcia73/36/05.02.09/73,8/--/--/--/68,8/68,3/67,7/66,7 Winiolka/32/13.02.2009/170/95/94/93/91/90/90/89 Ata26/26/15.03/73/165/69,5 dobrze olus23/25/13.03.1009/71/69/68 92kg170cm/25/26.03.2009/92 kajair/BZ/34/01.02.2009/156/91/89/87/86/85.4/ ZZ/03.03.2009/156/85.4/84/82.5/81/BZ/ Pączuszek84/ /27.03.2009/ /73,5 dorka...40/40/ 22.03.2009/161/63 Madziunia88/23/08.03.2009/167/88/86/84,5/82kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie ma tu nikogo...nie bede przecież prowadzić monologu...buzka paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia31/02.01.09/170/90/90/90/90/87/85/78 u mnie teraz waga stoi!!! a ubrania robią się luźne, co jest grane???? (kupiłam sobie we wtorek spodnie,a dzisiaj je cały czs podciągałam w pracy, dziewczyny sie ze mnie śmiały.!!!- i kazały związać sznurówką). dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zawiesiłam się :/ kajair już sprawdzam co z tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair wysłałam Ci na maila. ruda odebrałam, o czym z resztą już pewnie wiesz. naddia jeśli ćwiczysz, to oprócz tego, że spala Ci się tłuszczyk rosną ci mięśnie. Te ostatnie są cięższe. Jeśli czujesz, że ciuchy z Ciebie lecą, a waga stoi, to to jest najrozsądniejsze wytłumaczenie. (Wcześniej dziewczyny też pisały o takich przypadkach). W tej sytuacji najlepiej będzie jak będziesz sobie spisywała, oprócz wagi, wymiary. Po nich będziesz wiedziała dokładniej, jak przebiega proces odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :):):) super film wlasnie obejrzałam ;)pt.Mała wielka miłość,,serdecznie polecam...wrrrrrrrrr ale jestem głodna...cholipa ,a za 4 godziny wstaje dzieciaki odwieść do szkoły...więc papa ,ale mi burczy w brzuchu...miłej sobotki Wam życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka wszystkie zelixary!!! u mnie cos kapie z nieba ale nawet cieplo na plusie 7stopni. lekki kac po winku ale zaraz organizm dostanie dawke ruchu. biore sie za sprzatanie :-( milej soboty do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaa
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. Myślałam, że te spadające kilogramy to odwodnienie ponieważ ja też piję dziennie około 1,5 l wody, ale nie oddaję tak bardzo często moczu, jak moja znajoma z pracy, która bierze Lindaxe. Mówi, że przez 16 dni zleciało jej 7 kg, a ja szczerze powiem, że kompletnie nic po niej nie widzę. Spodnie cały czas są opięte, a brzuch wystaje jak wystawał. Stąd moje pytanie, czy to nie odwodnienie. Może ona coś kręci po prostu, przecież jej nie sprawdzę ;) Co do ceny. Ponieważ nie mieszkam w Polsce musiałam zamówić Meridie w USA (tam jest bez recepty). Koszt z przesyłką (za ocean:) ) za 60 tabletek Meridii 15 to 85 $, czyli około 300 zł (chociaż przeliczanie jest bez sensu, bo wszystko zależy od kursu w danym dniu, a gdyby dolar kosztował tyle co 2 miesiące temu kosz wyniósłby 200 zł). Także chyba taniej niż w kupno w Polsce, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te Wasze posty to: 1. Nie mogę nadążyć. 2. Uśmiecham się. 3. Jestem zadowolona. 4. Nie mogę się nadziwić, że to wszystko ma taki pozytywny efekt ;) Dziewczyny- też się zdenerwowałam jak przeczytałam wpis Pati, na bank nie jest to zaleceniem lekarza- ta podwójna dawka. Dobrze, że takie czujne dziewczyny jesteście. Ruda- w ogóle się nie czepiasz. Dora 40- też się nie odzywa, hmmm... Tyle naskrobałyście wczoraj wieczorem...;-) Drogie nowe FORUMKI - nikogo nie pominę i dodam do tabelki, póki co to dzisiaj w nocy to mi się ta tabelka po nocy śniła, hehehe naddia- póki co to poszło Ci 12kg-czyli ponad 4kg na miesiąc. Twoja waga może przez dłuższy czas nie drgnąć a obwody będą się zmniejszać. Zatem nie waż się, ćwicz, dietuje się a wagę schowaj-aby się nie stresować. Teraz ten Twój organizm buntuje się, ale dobrze, że masz zmiany w obwodach. Uśmiechnij się i każdego dnia powtarzaj sama sobie, że TYLE osiągnęłaś i jest SUPER!!! A oczyma wyobraźni zobacz siebie z tą Twoją wymarzona wagą- trzymamy kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×