Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Ja dzis zeli zapomnialam pierwszy raz mi sie zdarzylo taka bylam zaganiana rano ze zapomnialam a wrocilam do domu o 16 wiec dalam sobiue spokoj dzien mam taki zakrecony ze czuje siejakby mnie ktos przemielil i wyplul myslałąm ze bedzie ladnie bo sloncze z rana a tu dupa , jeny jakie ja dlugie zdania skladam hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 doooogreeee, jeśli chodzi o te dogodne raty, to w moim przypadku system zaszwankował już kupę czasu temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajną stronkę z radami dla odchudzających się, poniżej przesyłam linki: 10 przykazań efektywnego odchudzania http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/nadwaga_-otylosc/10-przykazan-efektywnego-odchudzania,1515_11810.htm Dlaczego nie mogę schudnąć? http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/nadwaga_-otylosc/dlaczego-nie-moge-schudnac_,1515_5033.htm Grzeszki, przez które nie chudniesz http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/nadwaga_-otylosc/grzeszki_-przez-ktore-nie-chudniesz,1515_11107.htm Odchudzanie to wyzwanie http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/nadwaga_-otylosc/odchudzanie-to-wyzwanie,1515_274.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę z dzieckiem obejrzeć bajkę, hehehe. Gada i gada, zaraz mnie zagada, hihihih-chyba lepiej obejrzeć Mariposa- z serii Brbi. Pewnie wiecie co to za bajki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka skarży się matce: - Mamo, ja się chyba rozwiodę, ja już tak dłużej nie mogę, ja tego nie wytrzymam - nic tylko seks, seks i seks. Kiedy wychodziłam za mąż miałam dziurkę jak dwadzieścia groszy teraz mam jak pięć złotych. Mama na to: -Córeczko ty się lepiej dobrze zastanów. Dom masz? Masz! Trzy samochody przed domem stoją? Stoją! Wczasy w najlepszych kurortach, ciuchy od najlepszych projektantów, zabezpieczenie finansowe dla ciebie i dzieci. I co, będziesz się kłóciła o te cztery osiemdziesiąt??!!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka40 jeśli twój m nie będzie tego chciał, to twoje starania na nic. Będzie przy tobie ładnie się trzymał, a później po kątach będzie chował smakołyki, albo cichaczem podjadał. Ja swojego czasu też to przerabiałam. Co do ruchu, to fakt na weekend nieco mniej. Jutro idę na długi spacerek. Dzisiaj odpuściłam ćwiczenia, bo coś mi ciśnienie skoczyło, ale to nie od Zeli, tylko od długiego spania (zaszalałam i wstałam dzisiaj o 11 :) ) jak za studenckich czasów. Matko jak mi brakuje tamtych chwil ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa tylko jak wroca te raty uwazaj aby cie odsetki nie zjadly :-) romantyzm to mi ostatnio nie grozi moj maz spi.... co za osiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe co nieco z bash.org Anka!! I jak ten test ciążowy?! Jesteś już? :| Ani nie ma w tej chwili w domu, wyszła do apteki po "kremik". Eee.. A z kim mam przyjemność? To zależy od testu. Jak wynik będzie pozytywny, możesz mi mówić "teściu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 no ja właśnie w tym miesiącu spłacam odsetki za to, że przez 6 miesięcy nie płaciłam rat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim Jasiu przyszedl do szkoly, nauczycielka mowi do dzieci: -Jak Jasiu was obrazi lub powie cos glupiego to macie wszyscy wyjsc z klasy Nagle Jasiu wchodzi do klasy i mowi: -Eee , burdel buduja za rogiem Nagle wszystkie dziewczynki wyszly z klasy, a Jasiu: -Gdzie, gdzie, dopiero fundamenty klada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam, bo na TVNie fajny filmik się zaczyna :) A, jeszcze coś na humorek Młody chłopak pierze dżinsy i mruczy: - Nikomu nie można ufać, nikomu Na moment przerywa pranie: - Nawet sobie - kontynuuje wściekły - Przecież tylko pierdnąć chciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec Agixa zaplacilas juz chyba z odsetkami... przy otwarciu lodowki dobiegl mnie blagalny glos....prosze wez mnie w swoje ramiona!!! to byla butelka wina ktore ostatnio przywiozlam z wilna... ale jestem twarda.powiedzialam nie!!!!! pamietam swoj kac z dzisiejszego ranka... leb bolal mdlilo troszke a popoludnie zaliczylam niczym maluch z przedszkola na lezakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka prawd o facetach Dlaczego tak dużo kobiet ma udawany orgazm? - Dla tego, że tylu facetów robi im udawaną grę wstępną. Jaki rodzaj sportu mężczyźni najchętniej uprawiają na plaży? - Wciąganie brzucha na widok każdej młodej dziewczyny w bikini. Dlaczego mężczyzna ma dziurkę na końcu penisa? - Żeby tlen miał którędy dotrzeć do mózgu. Dlaczego mężczyźni lubią się masturbować? - Bo to seks z kimś, kogo kochają. Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? - Stać mnie na więcej. Kiedy facet traci 99% swojej inteligencji? - Gdy zostaje wdowcem Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku redniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłoć? - Bo kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej. Dlaczego mężczyźni są jak kosiarki do trawy? - Trudno je uruchomić, emitują nieprzyjemne zapachy i co chwila nawalają Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co jest w łóżku i idzie do lodówki. Po czym poznać, że twój facet cię zdradza? - Zaczyna się myć dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Byłam kiedyś przez jakiś czas z wami na dawnym starym forum. Dziś zajrzałam - widzę reaktywacja :) Od ośmiu miesięcy nie biorę zeli, z 10kg zgubionych wróciło 5. No ale raczej to nie wina zeli tylko ukochanych słodyczy ;) Z chęcią bym wróciła do zelki, ale planję dzidzię, więc...zdrowie i \"czysty\" organizm teraz jest najważniejszy. Widzę Biuralistaka40 - dobry duch nadal czuwa. Dobrze, że są tacy ludzie jak wy, radzicie się, wspieracie. Tak powinno być. W grupie jest łatwiej, ale o tym nie muszę nikogo przekonywać ;) Trzymam kciuki za wszystkie walczące z wagą dziewczyny :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wczoraj wzięłam 30 tabletkę i dziś rano na wagę. Przy pierwszej tabletce ważyłam 93.5 a dziś 89.5 więc -4kg. Liczyłam na większy spadek ale nie będę marudziła ;) przecież nie chodzi o to żeby zrzucić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie tylko schudnąć zdrowo. Może w tym miesiącu będzie troszkę więcej kg bo w końcu moje Kochanie wraca do mnie po miesięcznym wyjezdzie. Jeszcze tylko 2 godz i samolot wyląduje! Yuppi!!! Mamy co nadrabiać więc troszkę kalorii spalę ;)) Agixa mogłabyś jeszcze raz podać ten link na zdjęcie z obwisła skórą? Mi tamten link nie wchodzi. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!!! zegnam sie z wami do jutra. ide spac:-) wydaje mi sie ze moj maz za dlugo juz jest sam w sypialni :-) Agixa!!!!!! dzieki....wiesz za co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wleciałam tylko na chwilkę! odrabiam z córką lekcje (jakiś album o naszej miejscowości musi zrobić) ,jak zwykle pranie i małe sprątanko bo te dzieciaczki to bałaganek straszny robią🌼 ale już lece do wanny trochę odpocząć i myk do łóżka. pa do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka32
Witam Was wszystkich. Tak czytam sobie to forum, bo od wtorku zaczęłam stosować zelixę10. Jak na 5 dzień stosowania nie mam jakichś objawów ubocznych itp. Choć chyba w drugim dniu stosowania miałam dziwne uczucie mrowienia i gęsiej skórki o dziwo na głowie... Jejku, przez moment aż się wystraszyłam... Tak naprawdę to nie wiem czy mogę ją stosować, bo mam zespół jelita drażliwego i jeszcze coś tam z żołądkiem, ogólnie lipa... W zeszłym roku na to byłam w szpitalu. Ale nie zmienia to faktu, że chcę zrzucić co nieco a najbardziej brzuch. Jest moim utrapieniem. Od stycznia 2x w tyg wróciłam na taniec brzucha (działa jeśli chodzi o ciało: pupa, piersi, nogi, uda przede wszystkim - POLECAM!) Ale ten brzuszek...;) Oprócz tego od zeszłego tyg chodzę 2x w tyg na basen -dopiero uczę się pływać, ale mam jak się okazało mega uczulenie (oczy) na chlor. Ale zobaczymy może dam radę. Mam krople itp. Jednym słowem chciałabym zrzucić troszku tego ciałka... mam 160/72 także jest trochę do zrzucania... Po 5 dniach jak na razie nie za bardzo widzę efekty... Obawiam się, ze przez problemy z jelitami mogę nie mieć pozytywnych efektów, ale będę się starać aby były :):) Jejku, ale się rozpisałam i zanudzam, ale jak czytałam te posty to też chciałam podzielić się swoimi problemami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->poznanianka- jutro Cię przetrzepię pytankami. Nie chcę abyś myślała,że zanudzasz. Witaj w gronie, miłej nocki wszystkim. Luknęłam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia77
Witam Jestem nowa a może stara.... Czytam, czytam i czytam i raz wierzę a raz nie.... Każda, każdy z Was ma inne zdanie,inne rady........... Nic nie mogę napisać o osiągnięciach dzięki tabletką Zelixia, ponieważ dziś mija 3 dzień, ale pod względem łaknienia dla mnie jest rewelacyjna. Chociaż, nie jadłam dużo a piłam słodkie napoje i wino wieczorami. Ale,może wszystko od początku powiem, tylko czy ktoś wysłucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeść!!!! mam takie ssanie żę nie mogę o niczym innym myślec ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucia77 jest tu tyle osób, że zawsze ktoś wysłucha i jak tylko będziemy mogli, to postaramy się pomóc. Tak więc pisz :) emipog83 o tej porze? A KYSZ od jedzenia i to biegiem :) Zrób sobie pięć przysiadów jak napadnie Ciebie ssanie tak późno, po trzeciej serii już Ci się odechce :) Już wcześniej pisałam dziewczynom, był sobie taki kiedyś Kłapouchy i powiedział coś, co może nam się przydać: \"Jeżeli posiliłeś już swego gościa[w naszym przypadku naszego głoda], a on wciąż spogląda tęsknie w stronę spiżarni, prawdopodobnie chce ci powiedzieć, że mógłby się posilić jeszcze bardziej. Objaśnij mu, że to nieprawda.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
czesc dziewczyny,jestem na waszym forum nowa.Mam do zrzucenia 20kilo,Biore zele15 juz 11dzien i udalo mi sie zrzucic 4kilo.Nie wiem czy bede chudla dalej a bardzo mi na tym zalezy,czeka mnie komunia mojej coreczki a 2 miesiace pozniej wesele,mam dosyc juz wygladac jak prosie.Jem wszystko tylko o wieksza polowe mniej,chyba dobrze robie bo chudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×