Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

HEJKA przed spaniem koniecznie muszę skorzystać z waszej lektury👄 ------->lucia12 moja waga stoi od 16 marca(ale miałam tydzień przerwy z zeką) , dzisiaj też mój małżonek mnie wkurzył jak mam teraz iść położyć się koło niego to mnie na odległość parzy!!! jutro wejdę na wagę zaraz po obudzeniu ale nie nago tylko w piżamce bo jakbym miała być nago to chyba moje \"jędrne\" cycuszki opadły by na okienko z wynikiem wagi :) to wolę je przytrzymać gumką od spodni piżamowych :) :) lecę się myć bo dzieciątka jutro do szkoły na ósmą!! dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 wiesz co, chyba będę musiała załatwić Ci skierowanie do laryngologa. Ze wszystkim się zgadzam, ale nie mówiłam, że będziesz gruba :p mówiłam tylko, że jak będziesz się za bardzo obżerać tymi serniczkami, to się następnym razem nie zmieścisz w drzwi i będziesz wtedy musiała robić za wieszaczek na płaszczyki :P Co do serniczków, to jak teraz lepiej, żebym nie jadła takich rzeczy, polubiłam to ciacho (wcześniej mi nawet przez gardło nie chciało przejść) :/ ruda102 widzę, że szalejesz :) Ja w środę kupiłam kule do kąpieli (na bazie soli z nawilżaczami hmmmm magnolia :)), już się nie mogę doczekać jak wypróbuję (niech już klotylda spada :) ). Gorąca woda + sól mi pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia35 hihihihi dobre to z gumeczką, ja podkładam paterkę, ale później mam problem z odczytem wyniku :) Trzymam kciuki za drgnięcie wagi. Może ją ugłaskaj, może ma focha i czeka na dobre słowo :) Dobranoc dziewczynki :) 🌼 i chłopaczki :) Nasi chłopcy są już pewnie niezłymi ciachami, bo nic się nie odzywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wyście powariowały??? Tyle czytania od rana, kuuuurde ;-) Ja wczoraj po śniadaniu wlazłam na wagę i słuchajcie-wynik miałam SUPERZASTY! Wreszcie ta cholerna 4 poszła papapa a jaaaaa, jak dziecko(o świętej Naiwności:-( ) cieszyłam się. Nooo ale te urodziny, eh, dwa ciasteczka i inne żarełko TYŻ ( a buuu, ale nie na tyle głośno-hehe) To mnie pokusiło dzisiaj wleźć na tą wagę- witaj czwórko. Hehehe. Ale mam zmiany w wyglądzie sylwetki. Zatem na basen nadal będę dreptać. Bo to pewnie od pływania mam lepsze ramiona- ale jeszcze daleko im do ideału ;-) Do maja będą takie jak być powinny :-) Biust mi się pogorszył- ehhh- ale stwierdziłam, że se wkładki żelowe będę wkładać, buhahahahaha. Od dzisiaj koktajle ;-) Która to ze mną zaczyna? Tylko, że ja sok pomidorowy z tym morszczynem pije osobno a tuńczyka(połowa puszki) wszamam osobno. Wiem, że nie powinnam pić kawy, no ale już BEZ PRZESADY! hihihi. Poodpowiadałyście sobie powspierałyście się wzajemnie, zatem roboty zbyt dużo nie mialam. Później tylko w tabelkę wrzucę Wasze wpisiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka2727
Witam po przerwie:) Niezbyt często mnie tu widać, cóż, brak czasu, ale podczytuję i nadrabiam zaległości... Podsumowanie miesiąca: 1.03.09- 78,7kg 15.03.09- 73,6kg 19.03.09- 73,4kg 30.03.09- 73kg(5,7kg na minusie) W ciągu ostatnich dwóch tygodni postęp praktycznie żaden, ale spodziewałam się tego. Zawsze na początku szybko chudnę, a potem mam przestój...Dodatkowo, mam teraz okres, a wtedy waga zawsze pokazuje mi 2-3kg więcej. Tak czy inaczej, 5,7kg na miesiąc jest dla mnie zadowalajacym wynikiem :) PS. Coś mi forum szwankuje i nie przyjmuje hasła, więc post bez logowania... Pozdrawiam, blanka_27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 🌼 no widzę, że chyba razem z kasiek30 szalałyście. Ciasteczka, kawusia, nie za dobrze wam? Też dzisiaj zaczynam koktajle :) No i udało mi się wciągnąć jeszcze moją mamę. Mam nadzieję, że z tym morszczynem jakoś dam radę :P Nie ma to jak wciągnąć glonika co jakiś czas :P A, wskoczyłam rano na wagę :) od środy 1,5kg mniej :) jupi :) renatka3355 🌼 jak tam kąpiel? kasiek😘❤️ aahhhhhmmmm na dzień dzisiejszy:) ruda102 🌼 tylko nie wymęcz dzisiaj zbytnio młodzieży :) Pamiętaj, że to poniedziałek :) 🌼❤️ dla wszystkich zelixiarek i dla nowych też :) 🌼❤️😘 Miłego dzionka dziewczynki i meny 🌼 zajrzę po południu, dzisiaj wrócił szef i już w pracy raczej nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wcześniej napisać blanka_27 gratuluję :) Ładny wynik, zwłaszcza, że sama jesteś z niego zadowolona :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakas kara... w nocy moje dzieciatko to plci zenskiej dostalo lekkiej temperaturki plus kaszel i wymioty...okropnosc. jade o 13h do lekarza i siedze w domu jak dlugo tego nikt nie wie :-( L4 bedzie napewno bo sytuacja kryzysowa nie mam z kim jej zostawic ale co ja sie stresuje....dziecko najwazniejsze!!!!!!! pogoda koszmarna siapi cos z nieba ale co wazne!!! zmusilam sie do zjedzenia kanapeczki i na tym koniec.Agixa twoje czary-mary dzialaja!!!!!!!!!! dziekuje bardzo.Lykam ten apptrim(bardzo jestem po nim nerwowa) i fosanic. po serniku nie wskakuje na wage.zrobie to pod koniec tygodnia.moze cos drgnelo..... Milego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Koktajlowanie rozpoczęte :) Wszystko oki - wszystko mogę znieść...ale nie ten morszczyn!!! Ja już nie mam na niego sposobu... Już wolę tuńczyka zmiksować :) Zbliża mi się cioteczka... brzuch jak balonik. Jeszcze nie ogarnął mnie wilczy apetyt - ale może dzięki tabletkom uda się bez tego? Przy koktajlach zmieniłam porę brania tabletki z rana na południe. Po koktaju nie mam ochoty na jedzonko ale wieczorem... A po tablecie w południe i wieczór znośniejszy :) 🌻 dla tych co już 10kg mają za sobą... 👄 dla reszty ( za dużo do wymieniania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawe nastroju i dla zdrowego trybu zycia postanowilam upiec chlebek.moja rodzinka go uwielbia.pracy 20minut i do piecyka. moze przesadzilam z dodatkami bo nawalilam duzo slonecznika dyni i otreby. szkoda ze nie moge was dziewczynki zaprosic na degustacje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie żelowiczki milusieńko:):) ale miałam zaległości w czytaniu ale nadrobiłam:):):) niebyło mnie tu troszkę ale grypa mnie pokonała i do łóżka wpakowała. 🌼iwcia73, ruda102 zdrowia dla dzieciaczków:D 🌼 Kasiek30 tyle serniczka zdrówka dla córci❤️ 🌼 blanka27 gratuluję..... 👄🌼🌼biuralistka40-ach te urodzinki wszystko kusi :):)ale z tego co cię zdążyłam poznac szybko zgubisz te \'grzeszki urodzinowe\" 🌼🌼❤️dla wszystkich żelixsiarek:):) teraz aktualny wynik :O 😭po18tabletkach tylko 4,2kg zgubiłam 30.03.09-88,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92kg170cm
CZEŚĆ WSZYSTKIM!!! DZIŚ PONIEDZIAŁEK WIĘC WSZYSTKIE WSKAKUJEMY NA WAGĘ ! JA jestem zaskoczona biorę zelixę od 26.03.09 i dziś na wadze 2KG mniej! Na razie nie mam żadnych skutków ubocznych,oby tylko tak dalej. Mam nadzieje, że w następny poniedziałek będę miała 8 z przodu. *92kg170cm/25/26.03.2009/170/92/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka2727
gosik39....jak na 18 dni, to według mnie bardzo dobry wynik :) I mały offtop, dla mamusiek siedzących z chorymi dziecmi w domu, wrzuciłam na chomika trochę zagadek i zabaw dla dzieci. Często z nich korzystam, jak mój synalek choruje:) http://chomikuj.pl/custom_babe dział dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na chlebek: 1kg maki pszennej otreby pszenne 300g 4szklanki cieplej wody 1op.drozdzy 1lyzka soli 1lyzka cukru garsc slonecznika moze byc tez dynia drozdze z woda rozpuscic maka+otreby slonecznik+cukier+woda+sol wyrobic.dodac drozdze.przelozyc do foremek(przepis na trzy male)wylozonych papierem do pieczenia.przykryc sciereczka az wyrosnie a trwa to moment bo jakies 5-7minut.do piecyka na 55minut temperatura190 po upieczeniu wyjac z foremki nam ten chlebek bardzo smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie stan na diś 30,03-78kg :) HMM skusila bym sie na te diete koktajlowa ale ja nie cierpie tych wszystkich skladnikow ale ostatnio na sniadanie zrobilam sobie koktajkl banan brzoskwinia z puchy jedna +jogurt naturalny super byl taki jogurt sycacy bardzo :) hmm wiecie co strasznie mnie bola nogi chyba mam troche przemeczone wsumie cwicze codziennie i chyba troche za bardzo je molestuje Wczoraj biegalam i jeszcze sporty wieczorne Jestem z siebie dumna poszłam wczoraj na pizze z moim boyem i wiecie co zjadlam tylko 2kawalki z najmniejszej reszte moj mosial dojesc, jeny ale wale tu literowki masakra ide ogolnie chyba przesadzam z tymi cwiczeniami Ale wiecie co ciaglke tylko slysze oj Ty schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim🌼 dzieki za słowa pocieszenia ruda102-dzieki za👄 ja nie mowie ze mało straciłam na wadze jest ok tylko ze w obwodach nic nie rusza i do tego 1 kg wiecej,waze sie zawsze w soboty rano, z wypróznieniem nie mam bardzo problemów-ale zobaczymy co bedzie za tydzień. renatka3355,agixa -dzieki za wsparcie❤️ kasiek30-:D ja tez robie ten chlebek jest super tylko ja jeszcze dodaje 3 łyżki płatków owsianych i dłużej piekę naprawde go polecam wszystkim wypróbujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.... może jutro też sobie upiekę taki chlebek :) muszę nabyć drożdże :) W sobotę idę na panieńskie... Właściwie nie idę tylko je organizuję dla mojej przyszłej bratowej :) A za 2 tygodnie będzie weselisko :D --->Paczulek-->Mam nadzieję, że mi też ktoś już powie, ze schudłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela0507
Ja biorę zelixe już miesiąc i schudłam 3 kg !a teraz waga stoi w miejscu nic nie chudnę !dziś muszę iść po receptę bo mam do zrzucenia jeszcze 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela0507
dziewczyny jakie ćwiczenia najlepsze na brzuch !i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wpadłam, żeby podpisać listę obecności. iwcia, kasiek - jak Wasze maluchy?? Moje po Waszych życzeniach lepiej!!!! Hurra!! Dziękuję za stronę z zagadkami zaraz posadzę marudę i bedę miała chwilkę, żeby zrobić obiad. kasie30- ale mi ten Twój chlebek zapachniał i nawet anioł stróż w postaci kuksającej Agixy nie pomoże, jutro go zrobię i bedę degustować!!!! 92kg 170 cm - gratulacje!!! Gosik39 - 4,2 kg na minusie to super wynik oby tak dalej. Ja też się dziś rano zważyłam bez podtrzymywania gumką od piżamki biustu i oto moje dane do tabelki Ruda102 43 166/78,9/75,4/75,4/74,3 czyli bilans po 23 tableteczce 4,6 kg dla mnie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was bardzo gorąco i pędzę coś wymodzić, co nie będzie przypominało tuńczyka ani morszczynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa❤️ o niebo lepiej po kąpieli w soli,dziś po powrocie także zamiast prysznica wpakuję się do wanny;-) moniusia35❤️ to się nazywa zdrowe poczucie humoru na swój temat;-) biuralistka40❤️ to waga ta sama jak u mnie,tylko mój wzrost Twojemu gdzieś nie dorównuje;-) hmmmmm żarełko-ja niedługo na komunię jadę;-) ruda102❤️ nadal zdrówka dla córci👄 spadek wagi-piękny🌼 kasiek30❤️ dla Twojej córci także dużo zdrówka👄 Gosik39❤️ wynik godny pozazdroszczenia w porównaniu z moim;-) Paczulek❤️ literówki to i moja specjalność ostatnimi czasy,wskakuj do wanny z bardzo ciepłą wodą z dodatkiem soli,mnie pomogło-dziś powtórka-dziewczyny mi poleciły👄 lucia12❤️ za tydzien będzie dobrze;-) winiolka❤️ kolejna imprezowiczka dolączyła do nas;-) panieńskie,weselisko..........ale to co skonsumujesz wytańczysz;-) iwcia73❤️ zdrówka dla synusia👄 bambooshek❤️ kajair❤️cos Cię tu mało ostatnio👄 Wszystkie nowe formułki🌼🌼cierpliwości i powodzenia❤️ biuralistko do tabelki renatka3355/34/16.02./165/76/.../.../.../74/BZ/.../ 74/ pierwszy raz od lutego moja waga nie pokazuje więcej niż przy poprzednim ważeniu;-)to już coś,teraz pora na spadki....w dół...w dół....do 64.....lub....62-byłoby świetnie...lub... 60-to byłby ideał;-) a biorąc pod uwagę że jestem kilka dni przed okresem i wtedy waga zazwyczaj pokazywała ok.2 kg więcej-to mam nadzieje że przy kolejnym ważeniu ujrzę te max.72-czyli wyszłoby na to że z zela czy bez-ten sam spadek wagi-zobaczymy-ważę się znów za dwa tygodnie;-) Dla dzieciaczków nawet najmłodszych(od dwóch lat) polecam sprawdzone gry i zabawy edukacyjne www.ciufcia.pl moja mała je uwielbia,średnia też czasem tam zerknie. Pozostawiam pozytywne nastawienie na dziś dla każdej z Was-czerpcie do woli-pozdrawiam;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UPRAWIAJĄ SEKS... OGRODNIK - w trawie BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom...:):): Tak na poprawę humorku-już to chyba wklejałam-ale powtórka nie zaszkodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ..............Babski poranek.............. Gdy się rano budzisz, boisz się lusterka, Bo na Ciebie z niego jakaś wiedźma zerka, Wymięta koszula, włosy rozczochrane, Oczy podkrążone, mocno niewyspane. Ranna toaleta, puder, tusz i szminka No i zaraz z Ciebie inna już dziewczynka Jeszcze z głębi szafy zgrabna garsoneczka, Teraz moja droga jesteś jak laleczka. Tapirek na włosach, buty na obcasach Wyszła z szarej myszki dama pierwsza klasa, Już się teraz lustra lalunia nie boi Śmiało z wielką dumą sobie przed nim stoi. _____________$$$$$ _____________ $$$$$$$$$$$$) _____________ $$$_$$$$$$$$/* ___________ $$$$_$$$$$$$$$$$ ____________ $$$$_$$$$$$$$$* _____________ $$$___$$$$$$ __________ $$$$$$_____$$$ ____________ $$_______$$$ _____________$____ $$$$$$$ ______________$__ $$$$$$$$$$$ ________________ $$$$$_$$$$$$ ________________ $$$$$$$$$ ______________ $$$$_$$$$$$ _____________ $$$__$$$$$$ ____________ $$$___$$$$$ ___________ $$__$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$$$$$ __________ $$$$$$$$$$$$$$$$ _________________$$$$ _________________ $$$$ __________________$$$ __________________$$$ __________________$$$ __________________$$$ ___________________$$ __________________$$$$$ __________Jak Pięknie Być Kobietą......... ********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
olus23/24,13.032009/160/71/69/68/67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatka3355- u mnie to standard kapiel z sola ja kupuje te zapachowe teraz mam leśna ale najbardziej sobie chwale miodowa :) teraz widzialam jakas fajna morska z algami bardzo je lubie poniewaz nie zawsze sie dobrze rozpuszcza i mam piling jak ta lala dziewczyny na zakwasy to ja polecam aspiryne ale przed forsowaniem sie nie juz po :) ponoc pomaga ale ja przyznaje sie niegdy nie probowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczulek ja kupuję zazwyczaj Sahara z marullą i z mirrą-uwielbiam ten zapach. Albo kąpiel w olejkach .....uczta dla zmysłów.... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 u mnie dziś pogoda paskudna:-(ale siatkóweczka na hali;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli po dzisiejszym treningu będę miała zakwasy to przed piątkowym wezmę aspirynę i napiszę czy działa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzaczki :) Chodzę dzisiaj niewyspana, bo pierwszy raz na Zeli miałam problemy ze snem, choć może do bardziej wina przestawionego czasu... Od północy znajdowałam się w stanie \"półsnu\", a do tego wciąż przed oczami miałam nasze forum... Non stop śniły mi sie kolejne wpisy :) Gratuluję wszystkim mniejszych i większych sukcesów. Nawet kilogram to więcej niż nic. :D Ja swoja wage podam jutro - równo tydzień na Zelce. A wszystkim miłośniczkom aromatycznych kąpieli polecam płyn/olejek do kąpieli firmy Bielenda o wymownej nazwie Afrodyzjak (cena ok. 16zł, do kupienia w drogeriach,np. Rossmanie). W sekrecie dodam, że w moim przypadku nazwa ma wiele wspólnego z rzeczywistością ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×