Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość en_ka
mnie się możecie czepiać, ale jak dziewczyna zadaje normalne pytanie to w dobrym guście byłoby po ludzku odpowiedzieć. Takie właśnie tutaj macie wsparcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar - a może powiemy gdzie ją mamy? Czy będziemy dobrze wychowane? Ona poprostu nie może znieśc że niektórzy umieją zawierać nawet wirtualne przyjaźnie a jej w realu nie wychodzi he,he Ona to musi być pokraka!!! i do tego wredna! Nie nie to co my - łagodne,pogodne z poczuciem humoru i ciałkiem prawie BOSKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
skoro jesteście takie ekstra to po co ta cała grupa wsparcia Julio? :) pozdrawiam piękne i inteligentne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytusia - słoko zbadaj sobie 3 razy RR w ciągu dnia rano,w południe i wieczorem,jeśli będzie wysokie skontaktuj się z lekarzem a na wszelki wypadek odstaw Zelę,jeden dzień nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Agnieszka badzmy damami i nie znizajmy sie do poziomu co niektorych :) a teraz odpowiedz na pytanie Edytusi prosze... co to w ogole jest to RR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka Tobie jego nie zadałam więc się nie odzywaj i dla Ciebie nie diewczyna tylko Pani i wypad bo mi kolor psujesz i niektóre pomyślą ze to ja jestem ta upośledzona co dorwała się do kompa i zna tylko jedno forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka - zniże się BABO jedna i odpowiem ci(celowo mała litera za grosz szacunku do ciebie) SPADAJ stąd bo zgłszę twoje wpisy do usunięcia nie zasługujesz na naszą uwagę szukaj materiałów na innym forum nikt pracy za ciebie odwalał nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytusia my wiemy ze to nie Ty :) i witamy w swiecie czerni :) ...w pozytywnym jej wymiarze do twarzy Ci w tym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Julia, tak tez myslalam. a co do naszej Pomaranczki to przyznam dziewczyny ze ciesze sie ze do nas wpadla, bo chociaz nam dzien urozmaicila...no i nie wiem jak wam ale mi humor swoimi wypowiedziami poprawila :) niech Zelixa bedzie z Toba Pomaranczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
Proszę, zgłoś do usunięcia. Nie napisałam nic, co mogłoby kogokolwiek urazić. Zacytuję pewne stare przysłowie, które się do was wszystkich odnosi "PRAWDA W OCZY KOLE". A nie piszę tu nikomu na Pani, bo nie wiem ile macie lat 15 czy 50? A jeśli chodzi o jakiekolwiek pretensje to tylko ja mogę je mieć do Was - za to, że bez powodu chamsko się do mnie odosicie. Naprawdę, aż żal pomyśleć w jakim społeczeństwie przyszło żyć - dorosłe kobiety zachowują się jak nastolatki i w dodatku myślą, że im to przystoi. Jaki przykład dacie waszym dzieciom? Kto je nauczy kulturalnego obycia, kiedy wy i pojęcie kindersztuby nie macie ze sobą nic wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ty....pomarańczko przeczysz sobie piszesz że nie wiesz ile mamy lat w związku z tym jest bez per pani a w dugim akapicie "dorosłe kobiety" Czy masz może kłopot z okresleniami,albo jakaś jaźń ci się rozdwoiła? Zgłaszam cię do usunięcia nam nie potrzeba takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny🖐️ W końcu przebrnełam przez te wszystkie wpisy a czytam od godziny i bardzo ciekawie sie tu pisze ja tylko jedno zdanko do pani n_ cos tam -zadałas pytanie co ma wspolnego Świetokrzyskie i odchudzanie a wiec jak bys nie wiedziała - Świetokrzyskie TO GÓRY a jak chodzisz po górach to chudniesz wiec z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
teraz już wiem, że jesteście dorosłe, skoro upominacie się o zwroty grzecznościowe Pani ;] widzę, że Zelixa powoduje ociężałe myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez powodu źle się odnosimy? Czytałyscie to? A kto naskoczył na nas od początku,że nie ma przez nas materiałów do artykułu? Po cholerę tu włazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,tak właśnie myślałam,że jak nic nie wskóra,będzie chciała nas obrażać Tak to jest z przygłupami którym argumentów do dyskusji brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
witam wszyskie kochane panie na wieczór:) troche mi zajęło przeczytanie wszystkich postów, ale macie wenę ;) mam pytanie dotyczące zelixy. czy ma wpływ na miesiączkę? no i co jesli ma sie nadciśnienie tętnicze. lecze sie na nie od ponad roku i nie wiem czy moge ją stosowac. a co do miesiączk to ostatnią ( i to wymuszoną) miałam w listopadzie, przedtem nie miałam prze rok :( i żaden lekarz nie wie co mi jest i jak to wyleczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
En_ka przypominam ze to Ty sie czepialas mowiac ze jestesmy zalosne i nie mamy nawet przyjaciol w realu....tak jakbys cokolwiek o nas wiedziala moja droga,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
włazi bo ma takie prawo. i jeśli ktokolwiek chce abym mówiła mu ma na Pani, to proszę się tak odnosić również do mnie, okreslenie "pomarańczka" jest bardzo infantylne drogie panie, w tym wieku powinno być was stać na odrobinę ogłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka no wiesz....zela moze miec wplyw na miesiaczke ale nie sadze ze az taki!!! a przypomnij nam kiedy zaczelas brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ulżyłam sobie :classic_cool: a Wy dziewczynki jak będziecie u kasiek30 to zapraszam potem do mnie to tylko pare kilometrów dalej i tez na wioche wiec jak przyjedziecie?skoro nasza przewielebna koleżanka n_ma za złe że znamy się tylko z netu możemy to zmienic nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem Gościowi tak : materiał do pracy jest na pierwszych stronach - wystarczy poczytać :P Jeśli jest się obserwatorem niezainteresowanym bezpośrednio wsparciem forum to się czyta i się wychodzi. Tego nikt Gościowi nie broni :P Jeśli ktoś chce coś tu dopisać jako nowy - proszę bardzo, ale nie widzę, żeby nasz Gość pisał na temat Żeliksy, skutków ubocznych itp. Jeśli nasz Gość ma jakieś konkretne pytania, czy chce ankietkę przeprowadzić to chyba zaczyna się trochę innym tonem. To teraz niech nasz Gość się zdecyduje - czy chce coś pytać nt żeli? Bo jeśli nie - to my w pisaniu prac my nie pomagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka jak sie patrzy
chce dopiero zacząc brac, tylko nie wiem czy to nie będzie problem? czy to nie będzie miec wpływu na miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszczuch CHCĘ NA WIEŚ - gdzie i kiedy zrobimy zjazd? Mówię całkiem poważnie,poczekajmy tak do ciepłych dni i poznamy się w realu - co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Góralka....a przepisali Ci ginekolog jakies inne leki? no bo przeciez cos musieli robic w zwiazku z ta miesiaczka....prawde mowiac nie wyglada to za ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->goralka jak sie patrzy---> jeśli piszesz, ze już wcześniej miałaś takie duże problemy z okresem to raczej trzeba to wyjaśnić z lekarzami. niech skierują Cię na specjalistyczne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz gość nachłapał się słówe typu "infantylne" bez wiedzy co znaczą i udawaną elokwencją chce nas "przygnieść" To nie te czasy "pomarańczko" jak jestes taka bystra to zaczernij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×