Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Agixa!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko przez Ciebie!!! kupilam 4storczyki teraz ratuj co i jak dalej na moja poczte. nie ozesz sie teraz wykrecic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! help Biuralistka40 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.n.k.a lece tam od roku bo zawsze tylko praca i praca a urlop malutki i jakis taki kiepski malo wypoczynkowy ta decyzja szybka i pod wplywem nerwow na mojego osla bo inaczej zabije :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia39 moja najstarsza-12lat-ciągnęła cyca dwa lata(dopiero w 5 miesiącu ciąży ze średnią ją odstawiłam)❤️ średnia-10lat-ciągnęła rok i osiem miesięcy❤️ najmłodsza-w lipcu skończy 3 latka-najkrócej-rok i dwa miesiące❤️ więc coś na temat zwisków wiem hi hi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór Dziewczyny ! biuralistka ~~> za nowe infomracje i porady DZIEKUJE wszystkim dziekuje za \"uznanie\" za spadek wagi, to motywuje ;) wlaśnie skończyłam pisać I rozdział mojej pracy licencjackiej, i umieram z głodu. ;( jest prawie 23 ale ja musze cos zjesc, bo nie wytrzymam.....mam pomarańcze w domku to zjem.... p.s. jak dziewczynki robicie te ladne kwiatuszki i serca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus23
waga 31.032009-66,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dziś już zmykam :) 👄 Dobranoc I żadnego podjadania o tej godzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.k.a.
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Ja też wpadłam tylko powiedziec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Chciałam wcześniej wpaść, ale najpierw w pracy zapiernicz jakich mało (koniec miesiąca :/ ), a później miałam pełną chatę ludzi. Mój brat skończył dzisiaj ćwierćwiecze :P Stary koń z niego. Zamówiłam torcika - różowego, a co :) Niech chłopak ma różowe życie :) No i się skusiłam na malutki kawałeczek ciasta, a tortu zjadłam tyle co na gryz (chciałam tylko spróbować). Najgorsze, że u mnie się zbiera, a on taki chudy. BEZCZELNOŚĆ. Mówiłam, żeby pomógł siostrze i trochę ode mnie zabrał, to powiedział, że nie, bo dba o linie :P No a na koniec dodał \"TYLKO MI SIĘ TYM RAZEM NIE PODDAJ\" :) Nie poddam się, bo tym razem mam Was :) Kasiek30 a ja a ja??????????????????????????????????? Wszystkie już prawie zabrałaś a o mnie zapomniałaś 😭, jak mogłaś :((((((((((((((((((((((( renatka3355 kochana jesteś dziękuję, że mnie nieco odciążyłać :) Wiesz, jakoś mi się dzisiaj humorek poprawił, no i czuję się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka NA PEWNO będziesz pięknie wyglądała cudownie na weselu, zobaczysz jeszcze twojemu m zrobi się głupio, że tak Ci dogadywał. A niech ma za karę :) A torebka jak najbardziej wskazana :) Czekam na relacje z wesela :) Iwcia73 super, że synek zdrowy :) caterpillar fajnie, że już niepokój minął :) Mam nadzieję, że szybko osiągniesz swój cel, a dzidziuś jak to dzidziuś pojawi się nie wiadomo skąd :) No chyba, że tak jak moja mama znalazła mnie w rowie :P (ponoć brat po drugiej stronie drogi leżał :P), Ty też jakieś zawiniątko odnajdziesz :) kajair 🌼 nie smuć się i szybko uciekaj z tego dołka. Ale już :) goralka jak sie patrzy witam :) Widzę, że podobnie startujesz jak ja :) Trzymam za Ciebie kciuki :) Zobaczysz uda się nam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 Ciebie zostawiłam sobie na koniec :)🌼 mam nadzieję, że ząbek już lepiej :) Na przyszłość polecam zetrzeć w palcach ok. 3 główek goździka i ponacierać bolącego zęba, może początkowo zaboleć, ale później nie będziesz czuła niczego. Znieczulenia dentystyczne są robione na goździkach (kolegi wujek jest dentystą). Mi pomaga. Świetna sprawa :) Co do koktajlowania, to musiałam przełożyć. Zaczynam w piątek. Wczoraj pomagałam znajomemu zrobić rozliczenia (o matko jakie on porobił byki, jak on się rozliczał do tej pory???) i całkowicie mi z głowy wypadł ten koktajl. Dzisiaj urodziny brata, a jutro imieniny ciotki (akurat na imieninach i tak nic nie będę jadła, ale moja mama chce zrobić koktajle razem ze mną). Z resztą w pracy nie mam jak zbytnio ich zrobić (zwłaszcza, że teraz wrócił szef, a on chciałby, żebym pracowała i najlepiej zamiast do wc, to żebym sobie cewnik podłączyła, ale nie zawsze się daję:) ). Dziewczynki następnym razem jak będę miała zaległości i będę czytać posty, to muszę sobie robić notatki. Miałam coś jeszcze napisać, ale wypadło mi z głowy. Co do tego nie jedzenia przez an-gi i o.n.k.a. to pomijam milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa biuralistka40 renatka3355 kasiek30 Paczulek caterpillar dobrze ,że Jesteście !!!!! to co napisała Biuralistka40 dla k.ula o metabolizmie,jest bardzo ważne!i nie możemy o tym zapominać!wiec 3majcie się zdrowo!ja zaczynam już od jutra na nowo...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goralka: ja to ze wschodniej granicy. z lubelskieego, choc obecnie w anglii przebywam, ale chlopa mam z okolic zywca, i trzeba mu fraki przetrzepac aby w koncu zmadrzal :) k.ula: ze mna to bylo tak ze schudlam powiedzmy 10kg a jak odstawilam to przybylo ale gora 3, no bo jednak troche wiecej jadlam i nieco inaczej. no ale 3 kg to nie jest tak duzo. wazne ze razem 7 bylo zrzuconych. zuza - tak trzymaj!! no ale 3.5 w tydzien to troche szybko..no ale to dlatego ze to pierwszy tydzien heh...tez bym tak chciala :) Biuralistka i Ata biedaczki wy nasze...bol zeba...fuuuuu....dentysta fuuuuuu...ja za miesiac jestem umowiona na 2 wizyty. powiedzialam ze tym razem ze znieczuleniem bo nie przezyje drugi raz koszmaru z grudnia hehehe Lucia12: gdyby tylko tak sie dalo to kazzdy czlowiek bylby idealny :) czesto nad tym rozmyslalam, tej osobie dalabym to , tamtej to , a od tej wziela tamto hehehe ashtraygirl a na jaki temat piszesz???? Kajair: o tej porze????????????? gdzie nasza kobieta-ksiadz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa-zeżało to co naskrobałam-wrr samo się zażarło...i juz nie pamietam co pisałam-starość nie radosc,już mi lepiej...od jutra znów wpadam w szał diety i...mam nadzieje ze obedzie sie bez rozgrzeszen:) caterpillar- zawsze jestem tu ,,nocą,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caterpillar-a po co Ci ksiądz???potrzebujesz rozgrzeszenia???:):):)coś zjadła???aaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po Twojej wiadomosci to myslalal zes to Ty nagrzeszyla hehehe. ja dzisiaj od .....o kurcze.. od 14 nic nie jadlam...ale to tylko dlatego ze mialam wielo godzinna klotnie internetowo-telefoniczna ze swoim mezczyzna...a tak przy okazji ile kalorii spalilam przez 3 godziny placzu?? heheheh no juz czesc spraw sie wyjasnila wiec czuje sie lepiej. Kajair a co z Ciebie taki nocny marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaahhhaaaa-nie no dzis nie grzeszyłam ;)byłam grzeczna jak nigdy dzien zakonczyłam sauna i basenikiem,jestem głodna ale popijam soczek pomdorowy :):):)nie lubie ale sie oszukuje,ze mi smakuje :)(:):) hm....czemu jestem marek???po prostu,rano dłużej spie :)do ok 9.00 a popołudniami to nie mam szans na pisanie ,bo albo córka siedzi na necie ,albo mąż furka...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)cieszę sie ,że Twoja sprawa się wyjaśniła,fakt płacz...może troche spaliłaś kcal,ale .... życzę Ci jak najmniej takich ,,akcji,,ja jak się bardzo wściekne to mam ochotę coś wchłonąć...wiec trzymaj sie ,,daleko,,od lodówki i pochowanych smakołyków :) ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no własnie i tak tu z Wami jest!!!godzine temu krzyczałam ,ze idę spac a tu co????pięknie:) buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kajair za wsparcie!!! co do lodowki to wlasnie jestem zaskoczona ale od 5 dni w ogole nie mam checi!!! cos mi przeskoczylo w tej glowie. w koncu!!! i oby tak zostalo do konca zycia heheheheheh no a niestety z moim facetem to lez mi nie brakuje. no ale niby ma byc poprawa. zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️caterpillar- no kochana- więcej spalisz jak będziesz się śmiała :) Witam Was wszystkie razem i przytulam każdą z osobna❤️ Net mi padł i nie mogłam Wam wczoraj nic nadziobać. Zęba mi nie zrobił- opukał, postukał, zdjęcie zrobił, podrapał się po głowie i stwierdził, że jest za późno. No i nie wiadomo, który to ząb a dwóch to mu się nie chciało otwierać, hehe. Przepisał antybiotyk i powiedział -papa. Co do spotkania zelixiarek- to jak już będę miała ten dom w górach, to nie ma sprawy. Ja sądzę, że jakieś znajomości przetrwają na dłużej ;) Nowym dziewczynkom nie odpowiadam, bo właściwie pytania dotyczą tego co napisałam wczoraj- wystarczy poczytać, oczywiście ze zrozumieniem :-) Muszę Wam powiedzieć, że zajrzałam do naszych meridianek, jest u Nich sympatycznie ale nie tak jak u nas. A na dodatek, to jesteśmy klachule strrrraaaaszne, hihi- bo zaczynałyśmy miesiąc później a mamy o sporo więcej stron a tam całe 31. To tak tylko w gwoli porównania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Witam poranniei zapraszam na kawusię lub wodę z cytrunką co kto woli. Biuralistka ja tydzien temu walczyłam z ząbkiem.Okazało się że wychodzi mi ósemka.Hi hi w wieku 40 lat zmądrzałam.Ból nie do zniesienia.Brałam antybiotyk i płukanki ,trochę przeszło ale jeszcze go czuję.Za tydzień idę na kontrolę ,lekarz ma zadecydować co dalej.Także bardzo Ci współczuje bo jestem z bólem na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.ula
Witam o poranku. Mi też wczoraj padł komp. , więc piszę teraz. Wracając do metabolizmu- wiem o nim sporo od podszewki ,teoria mówi, że ile wrzucisz i ile spalisz w komórkach to tyle będziesz miała koło tyłka albo tyle nie będziesz tam miała. To jasne. Ale mnie zawsze zastanawia dlaczego jedna osoba - koło 60, zje 2 kopiaste talerze ziemniaków, 3 kawały mięssa i poprawi 3 kawałkami ciasta z kawą i cukrem i jest SZCZUPŁA!!!!!!!! a ja jem 1/5 tego , latam przy mojej gromadce od rana do nocy ( prawda , tyłek też wożę samochodem!)pracuję na 2 albo 3 etatach i systematycznie mi się odkłada. Znam swoje grzeszki. Pytanie moje dotyczyło tak na prawdę tego, czy udział genetyki w naszej nadwadze jest może jednak większy niż 5 % o jakich mówią lekarze ( a 95% to błędy w żywieniu!!!!!!) Co Wy na to? Dołujące? Chyba nie, bo w końcu to my jesteśmy kowalami naszego losu :) A tak wogóle, to wczoraj uszyłam 2 pary spodni ala Sindbad do przedszkola . Ale frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) 🌼❤️ Trochę luzu (pewnie z jakieś 10minut :P ), więc zaglądam. biuralistko u nas fajniej bo my zajefajne dziołchy jesteśmy :) Mam nadzieję, że ząbek mniej boli :)🌼❤️ Co do spotkania, to szybko kupuj ten domek :) catepillar nie smuć się kobieto :) 🌼 Jak już biuralistka napisała śmiej się (wtedy więcej kcal spalisz :P ). Jak przyjedziesz do domu, to przełóż swojego mena przez kolano i spierz go na gołą skórę. A co niech ma :P http://www.youtube.com/watch?v=nAbX0hSsCZc :) coś na lepszy humorek :) kajair no masz szczęście :) Już myślałam, że grasujesz po nocach w okolicach kuchni :) 🌼 edytusia ja właśnie zrobiłam sobie herbatkę, a koło mnie stoi galicjanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 🌼 ❤️ wysłałam :) Powodzenia :P "Nie nerwuj sie za młocherowego błereta, to taki zarcik byl" Buziak na pocieszenie :) renatka3355 🌼 wiesz co, jak mnie odciążyłaś, to jakoś lepiej się poczułam. Chyba tego potrzebowałam. Dzisiaj zaczynam swoje ćwiczonka, więc Tobie będzie lżej. Za tydzień daj znać kiedy mam zwiększyć ilość ćwiczonek. ruda102 żyjesz Ty tam jeszcze? za karę będziesz miała 20stron do czytania :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> k.ula - Zauważ, że starsi ludzi chowani na \"swojskim\" jedzeniu -jedzą w taki sposób od lat i to właśnie tacy ludzie są szczupli i zdrowi. Nasze pokolenie wrzuca byle co i byle jak- nie możemy porównywać się do tego pokolenia wcześniejszego ;) A poza tym obecna żywność jest fatalnej jakości, modyfikowana. Może lepiej nie wiedzieć co tak naprawdę jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dla chłopców :P Spotyka się dwóch kolegów po latach: -Cześć Zbychu, ale ci urósł brzuszek. -No i do tego mam miażdżycę. -A skąd wiesz? -Bo jak siadam, to mi brzuch jaja miażdży. I coś brzydkiego :P jaki jest najmniejszy sklep na świecie? kobieca pochwa... 1 bo wchodzisz sam 2 torbę zostawiasz na zewnątrz 3 ... i płacisz przelewem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×