Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

~~~> caterpillar aaa pisze o przekraczaniu granic estetyki/moralności w sztuce współczesnej....;) a ja znowu wpadłam w szał szukania pracy, innej pracy, lepiej płatnej. bo prace mam dobrą, fajni ludzie i wszystko ok. ale pieniędzy brak, strasznie:( eh.... świadomość zadłużonej karty kredytowej na maxa, oraz zadebetowania karty zwykłej i kredytu gotówkowego, mnie dobija:( nie wiem jak sobie z tym poradzić....pracy lepszej mi trzeba....bo w tej chwili nie jestem w stanie spłacać, po prostu nie ma z czego....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WASZ WSZYSTKIE Z SAMEGO RANKA!!!! Agixa!!!!!!!!!!!! Ty to masz miejsce w samolocie na moich kolanach :-) bede zaraz czytac co tam naskrobalas lobuzie noc minela calkiem przyjemnie choc nie zapowiadalo sie tak rozowo ale wzielam bez pytania co moje i jakos poszlo :-) bIURALISTKA40 KUPUJ DOM jak nie to zapraszam Was kobietki do mnie ne wies!!!!!!!!!!!!!! jak zrobi sie cieplutko zrobimy sobie imprezke nad stawem z rybka z grila i salatka :-) i co?pisze sie ktos??????????????????????? trzymaj sie kobieto i walcz dzielnie z zabkiem.bedzie dobrze piekna pogoda w gorach swietokrzyskich.mam nadzieje ze u Was tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ kasiek30 - ale wiesz co? o górach świętokrzyskich nie pomyślałam, hehe. I nigdy nie szukałam- czas zacząć. Jest rejon, który polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka takich miejsc gdzie moglabym kupic nowy dom. wszystko zalezy jakie masz wymagania-blizej miasta czy glusza? ja mam dziadkow 10km od malego miasta i tam jest rewelacja(mus to auto) a my mieszkamy w samych kielcach ale chce poza miastem zamieszkac. polecam rejony Morawicy Maslowa Buska(tam swietne sanatorium powietrze pierwsza klasa) ale tez Dabrowa kolo kielc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopisuję się do listy: Blanka_27, 27 lat, 1.03.2009, 165cm, waga początkowa- 79kg dwa tygodnie z zelą- 73,6kg miesiąc na zeli- 73kg bez ćwiczeń, niestety, przynajmniej na razie Ostatnie dwa tygodnie waga w zasadzie stała w miejscu, ale u mnie to tak zawsze z odchudzaniem- najpierw skok, potem długo nic. Ale ruszyło :) Ważyłam się wczoraj- wyszło 72kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO:) pozdrawiam i buziaka zostawiam:) dzis zaczynam od nowa ;) bedzie nowa Kajair heh...... :* :* ;* lece do pracki -dziewuszki ,bede jak zwykle po 22 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki❤️ i men jeśli nas podczytujesz nadal❤️ kasiek30❤️ wiesz gdzie Opatów leży I Jędrzejów? Agixa❤️ dam znać kiedy masz podwoić ćwiczonka👄 i świetnie że czujesz się odciążona;-) biuralistko40❤️ współczuję,ból zęba może dać w kość,nie daj się-po łepetynie go i sio👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair(nowa) ❤️ widać od razu że nowa,optymizm aż tryska z Twojego postu❤️ łapią go trochę bo ja jakaś do niczego dziś jestem pomimo wiosny w pełni na dworze,wiem nawet czemu-czekam od 11ej na hudraulika,co zadzwonię to juz jest w drodze,no nie wiem przez Wilno tu jedzie czy co,a ja przez matoła jestem uziemiona w domciu bo mąż w pracy i nie ma kto pełnić warty.Czasem żałuję że jestem raczej spokojną osobą i dużo trzeba by wyprowadzić mnie z równowagi ale przyznam że powoli wnerw we mnie wzrasta-oj chłopie pospiesz się lepiej:-( dwie i pół godziny spóźnienia to stanowczo za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie troche napisałam,zajrzę wieczorkiem bo widzę że dziewczyny pilnie pracują lub korzystają ze słoneczka i nikogo nie ma;-)a moje panienki właśnie wróciły ze szkoły więc narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
Czesc dziewczynki,dzisiaj 16 tabletke wzielam i 5kilo mnie ubylo,ja nie chce wprowadzac specjalnych diet,ja jem wszystko to co jadlam dotychczas,nawet polane takim samym maslem,jem bialy chleb,bulki itd.tylko o polowe mniej,naprzyklad jadlam 4kluski polane sosem,teraz jem tylko 2 tez polane sosem,zamiast udka,jem tylko palke itd.ajednak chudne...Nie chce zmieniac swojego jadlospisu dlatego ze wiem,,ze jak schudne znowu bede jadla to co zakazane,a tak jem wszystko tylko polowe mniej,zjadlam nawet ciastko oczywiscie na pol z moja coreczka i slinka wcale nie musiala mi cieknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355 wiem gdzie opatow a jedrzejow baaaaaardzo wiem gdzie jest.tam mieszkaja moje dziadki(no pod jedrzejowem) a dlaczego pytasz??? odwiedzisz mnie? ZAPRASZAM SERDECZNIE WAS WSZYSTKIE powiedzialas temu specowi co myslisz o jego punktualnosci??? jak nie podaj numer ja to mu powiem a potrafie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
Od dłuższego czasu śledzę to forum i z dnia na dzień czuję się coraz bardziej zawiedziona. Czy tematem do dyskusji nie jest przypadkiem ZELIXA?... Chyba nie. Bo teraz pisze się tu o atrakcjach świętokrzyskiego, o swoich dzieciakach, zębach, hydraulikach i innych pierdołach, które w ogóle nie obchodzą odwiedzających. Bardzo fajnie dziewczyny, że się zaprzyjaźniłyście, że lubicie ze sobą rozmawiać, ale czy nie mogłybyście robić tego poza tym forum? Wchodzę tu i chcę czytać wasze uwagi na temat działania leku, wasze spostrzeżenia, sposoby na dietę, które stosujecie wraz z nim, skutki uboczne, które was dotykają. Nie obchodzi mnie wasze mierzenie biustu i wizyty u stomatologa, jak chcecie o tym pisać to wejdźcie na forum o zębach, a nie o zelixie. Serdecznie pozdrawiam i z nadzieją wypatruję zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kobiety pieknym wiosennym popoludniem!!!! mialam nie stawac na wage ale nie moglam sie powstrzymac...waga dziala jak narkotyk ,heheheheh, dzien bez niej to dzien stracony. no i tak poszlam do lazienki, siadlam na klopa :) i patrze na nia ,,patrze....wstalam , spuscilam wode, umylam raczki i sie zwazylam heheheh (to byla historia mrozaca krew w zylach :) ) Zastalam niespodzianke bo spadlam ponizej 70!!! waze 69,7 no ale zawsze juz tej siodemki z przodu nie ma. a tak w ogole to dziekuje za wsparcie z moim chlopem. juz sie jakos dogadalismy i dzisiaj od rana usmiechnieta :) :) :) ktoras zrobila jakis dobry kawal na prima aprilis?????? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
jeszcze jedna uwaga. często czytam tu wypowiedzi typu: "boże mam 170 cm wzrostu a ważę 65 kilo, mam nadzieję, że zelixa mi pomoże!" Dziewczyny, czy wy jesteście chore? Zelixa to lek dla ludzi, którzy naprawdę mają problem z wagą. Czy czytałyście ulotkę? "Pomocniczo, w połączeniu z dietą w leczeniu: otyłości (u pacjentów, u których wskaźnik masy ciała - BMI wynosi 30 kg/m2 lub więcej), nadwagi (BMI 27 kg/m2 lub większe) u pacjentów z dodatkowymi czynnikami ryzyka (cukrzyca typu 2, zaburzenia gospodarki lipidowej). Zastanówcie się, czy warto stosować ten lek z powodu jednej małej oponki, której można by pozbyć się robiąc codziennie parę brzuszków i nie obżerając się słodyczami. Bo naprawdę, jak która z was nieraz coś palnie że jest gruba bo zamiast 55 waży 60 to jakby łysy walnął grzywką o parapet! Nie zabijajcie komara za pomocą bazooki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc En_ka!!! bez obrazy ale to forum zostalo zalozone przez nas i byloby ono mega nudne gdybysmy pisaly tylko o Zelixie. jestesmy tu razem, rozmawiamy ze soba kazdego dnia wiec to normalne ze dzielimy sie takze innymi sprawami. poza tym, bardzo duzo piszemy na temat zelixy, diety, cwiczen i naszych zmagan. jezeli pewnym osobom nie pasuje zawsze mozna zalozyc inny topik, i zatytulowac go "rozmawiamy wylacznie o zelixie". jest tutaj z nami moderatorka tego topiku i nie sadze aby chciala zeby zional on nudą. jeszcze raz przepraszam jezeli urazilam Cie ale sadze ze dziewczyny sie ze mna zgodza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Enka ,nie obraź się ale znowu w życiu chyba coś Ci nie wyszło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
znowu w życiu coś mi nie wyszło? dlatego, że nie obchodzą mnie wasze prywatne sprawy tylko lek o którym rzekomo się tu dyskutuje? co za chamstwo z Twojej strony edytusiu ;] cóż, pomogłyście mi się przekonać, że naprawdę nie mam tu po co wchodzić. co do caterpillar - nudą zioną twoje zwierzenia, przykro mi, że nie masz z kim porozmawiać w realu i musisz to sobie odbijać w wirtualnym świecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en_ka to nie forum dla Ciebie skoro nie rozumiesz po co to wszystko.jesli chcecz czytac setki razy o dusznosciach zaparciach nudnosciach skutkach ubocznych czy mozna z zela brac tabletki i jakie to stare forum jest dla ciebie.tam znajdziesz interesujace cie info a my tu jestesmy nie tylko po to aby pisac o tym co pisze w ulotce zalaczonej do leku.jesli nie odpowiada ci nasze towarzystwo to zegnamy bez zalu bo wydaje mi sie ze nie zrozumialas po co otwarty byl ten nowy topik.u ciebie z tym zrozumieniem jakos kiepsko chyba....nie ma sensu wiecej dyskutowac z kims kto z gory zalozyl ze forum jest zle.mimo wszystko milego dnia ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🌼 Ja się może mało udzielam na tym topiku ale czytam Was regularnie. Mi wystarczy że poczytam jak mam problem albo gorszy dzień i od razu jest lepiej, dlatego nie mogę zostać obojętna wobec wypowiedzi en_ki. Do en_ka Jeżeli Ci się tutaj nie podoba to po co piszesz? A jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na jakieś pytanie to mogłaś je po prostu zadać choć myślę że wystarczyłoby poczytać troszq. Wszystkie tutaj pisałyśmy i nadal piszemy o problemach jakie mamy z zelixą i o efektach jakie uzyskujemy a to że napiszemy też o czymś innym jest zupełnie normalne i nikt nikomu nie będzie mówił o czym ma pisać. Dziewczyny są super pomagają jak tylko potrafią i wspierają się nawzajem i będę je bronić. Pozdrawiam wszystkich :) i przepraszam że się tak rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en_ka
w takim razie zmieńcie nazwę na "grupa wsparcia dla osób które nie mają z kim porozmawiać", żebyście nie wprowadzały ludzi w błąd - niektórzy mogą myśleć, że dowiedzą się czegoś konstruktywnego. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 W Jędrzejowie mieszka połowa rodzeństwa mojego taty,w tym moja chrzesna,kuzynowie,,,,,,,,a koło Opatowa ja się urodziłam👄 i w tamtych rejonach mieszka duża część mojej rodzinki❤️ Kielce oczywiście znam,nawet planowałam kończyć tam liceum pielęgniarskie ale rodzice stwierdzili że to za daleko od domu(Śląsk) i za daleko na nadzór dziadka(okolice Opatowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×